gahetNA in het Nationaal Archief

Lijst met inventarissen van de Doop-, Trouw-, Begraaf- en Gaarderboeken van Zuid-Holland

PlaatsnaamDTBGaarders
Aar, Ter3.04.16.0013.04.17.001
Aarlanderveenzie Alphen a/d Rijn
Abbenbroek3.04.16.0023.04.17.002
Achterlandzie Ammers Groot
Achttienhovenzie Nieuwkoop
Adolfslandzie Ooltgensplaat
Alblas, Oud3.04.16.0033.04.17.003
Alblasserdam3.04.16.0043.04.17.004
Albrandswaardzie Poortugaal
Alkemade3.04.16.0053.04.17.005
Alphenzie Alphen a/d Rijn
Alphen a/d Rijn3.04.16.0063.04.17.006
Ameide en Tienhoven3.04.16.007 
Ammers-Gravelandzie Ammers Groot
Ammers, Groot3.04.16.008 
Ammerstol3.04.16.0093.04.17.007
Annapolder, St.zie Rockanje
Anthoniepolder, St.zie Maasdam
Arkel3.04.16.010 
Asperen3.04.16.011 
Barendrecht3.04.16.0123.04.17.008
Barendrecht, Oost-zie Barendrecht
Barendrecht, West-zie Barendrecht
Barwoudswaarder3.04.16.0133.04.17.009
Beijerland, Nieuw3.04.16.0143.04.17.010
Beijerland, Oud3.04.16.0153.04.17.011
Beijerland, Zuid3.04.16.0163.04.17.012
Bekeneszie Barendrecht
Benthornzie Benthuizen
Benthuizen3.04.16.0173.04.17.013
Bergambacht3.04.16.0183.04.17.014
Bergschenhoek3.04.16.019 
Berkel3.04.16.0203.04.17.015
Berkenwoude3.04.16.0213.04.17.016
Biert en Stompertzie Geervliet
Bleiswijk3.04.16.0223.04.17.017
Bleiswijkzie ook Leiden
Bleskensgraaf3.04.16.0233.04.17.018
Blokland, Hoog-zie Giessendam
Blokland, Neder-zie Ottoland
Bodegraven3.04.16.0243.04.17.019
Bodegravenzie ook Zwammerdam
Bommel, Den3.04.16.025 
Bommel, Denzie ook Ooltgensplaat
Boskoop3.04.16.0263.04.17.020
Brandwijk3.04.16.0273.04.17.021
Bree, Dezie Barwoutswaarder
Brielle3.04.16.028 
Capelle a/d IJssel3.04.16.0293.04.17.022
Cillaarshoek3.04.16.030 
Dirksland3.04.16.0313.04.17.023
Dorpzie Schipluiden
Dubbeldam3.04.16.0323.04.17.024
Eikenduinenzie s Gravenhage
Esselijkerwoudezie Woubrugge
Everdingen3.04.16.033 
Frieslandzie Hekelingen
Geervliet3.04.16.0343.04.17.025
Gelkeneszie Ammers Groot
Giessendam3.04.16.0353.04.17.026
Giessen-Nieuwkerkzie Giessendam
Giessen-Oudekerkzie Giessendam
Gijbelandzie Brandwijk
Gnephoekzie Alphen a/d Rijn
Goidschalxoordzie Heinenoord
Goedereede3.04.16.0363.04.17.027
Gorinchem3.04.16.037 
Gouderak3.04.16.0383.04.17.028
Goudriaan3.04.16.0393.04.17.029
Goudswaard3.04.16.0403.04.17.030
Gravendeel, 's3.04.16.0413.04.17.031
Gravenhage, 's3.04.16.042 
Gravenzande, 's3.04.16.0433.04.17.032
Groeneveldzie Schipluiden
Groepzie Westmaas
Haastrecht3.04.16.0443.04.17.033
Hagestein3.04.16.045 
Hardinxveld3.04.16.0463.04.17.034
Harnasch, Hoog en Woud-zie Schipluiden
Hazerswoude3.04.16.0473.04.17.035
Heenvliet3.04.16.0483.04.17.036
Heer-Jacobswoudezie Woubrugge
Heerjansdam3.04.16.0493.04.17.037
Heer-Oudelandsambachtzie Zwijndrecht
Hei-en-Boeicop3.04.16.050 
Heinenoord3.04.16.0513.04.17.038
Hekelingen3.04.16.0523.04.17.039
Hekendorp3.04.16.053 
Hellevoetsluis3.04.16.0543.04.17.040
Helvoet, Nieuw3.04.16.055 
Hendrik-Ido-Ambacht3.04.16.056 
Herkingen3.04.16.0573.04.17.041
Herkingenzie ook Melissant
Heukelum3.04.16.0583.04.17.042
Hillegom3.04.16.059 
Hodenpijlzie Schipluiden
Honselersdijkzie Monster
Hoogeveenzie Benthuizen en Nootdorp
Hoogmadezie Woubrugge
Hoogvlietzie Poortugaal
Hoornaar3.04.16.0603.04.17.043
Kaag, Dezie Alkemade
Karnissezie Barendrecht
Katwijk3.04.16.0613.04.17.044
Katwijk a/d Rijnzie Katwijk
Katwijk aan Zeezie Katwijk
Kedichem3.04.16.0623.04.17.045
Kethel3.04.16.063 
Kijfhoekzie Heerjansdam
Kijvelandenzie Poortugaal
Klaaswaal3.04.16.0643.04.17.046
Korteraarzie Ter Aar
Koudekerk3.04.16.0653.04.17.047
Kraaienissezie Melissant
Kraaierpolder Nieuw-zie Melissant
Kraaierpolder Oud-zie Melissant
Kralingen3.04.16.066 
Krimpen a/d Lek3.04.16.0673.04.17.048
Krimpen a/d IJssel3.04.16.0683.04.17.049
Kromsrtrijenzie Numansdorp
Kwak, Dezie Nieuw Helvoet
Lakerveldzie Lexmond
Langeraarzie Ter Aar
Langerak3.04.16.069 
Lange Ruige Weide3.04.16.070 
Langeveldzie Noordwijk
Leerbroek3.04.16.0713.04.17.050
Leerdam3.04.16.072 
Leiden3.04.16.073 
Leiderdorp3.04.16.0743.04.17.051
Leidschendamzie Stompwijk en Veur
Leimuiden3.04.16.0753.04.17.052
Lekkerkerk3.04.16.0763.04.17.053
Lekkerland, Nieuw3.04.16.0773.04.17.054
Lexmond3.04.16.078 
Lier, De3.04.16.0793.04.17.055
Lint, Groote-zie Zwijndrecht
Lint, Kleine-zie Heerjansdam
Lisse3.04.16.0803.04.17.056
Lodderlandzie Rockanje
Loosduinenzie Monster
Maartensrecht, St.zie Schipluiden
Maasdam3.04.16.0813.04.17.057
Maasland3.04.16.0823.04.17.058
Maassluis3.04.16.0833.04.17.059
Matenazie Papendrecht
Meerdervoortzie Zwijndrecht
Meerkerk3.04.16.084 
Melissant3.04.16.0853.04.17.060
Middelburg bij Goudazie Reeuwijk
Middelharnis3.04.16.0863.04.17.061
Moerkapelle3.04.16.0873.04.17.062
Molenaarsgraaf3.04.16.0883.04.17.063
Monster3.04.16.089 
Moordrecht3.04.16.0903.04.17.064
Mijnsheerenland3.04.16.0913.04.17.065
Morsch, Hoge en Lagezie Oegstgeest
Naaldwijk3.04.16.092 
Naaldwijkzie ook Sliedrecht
Naterszie Rockanje
Niemandsvriendzie Sliedrecht
Nieuwenhoorn3.04.16.0933.04.17.066
Nieuwerkerk a/d IJssel3.04.16.0943.04.17.067
Nieuweveenzie Nootdorp
Nieuwkoop3.04.16.0953.04.17.068
Nieuwland3.04.16.096 
Nieuwland, Oud- en West-zie Ouddorp
Nieuwpoort3.04.16.0973.04.17.069
Nieuwveen3.04.16.0983.04.17.070
Noordeloos3.04.16.0993.04.17.071
Noordenzie Nieuwkoop
Noordwijk3.04.16.1003.04.17.072
Noordwijk Binnenzie Noordwijk
Noordwijk aan Zeezie Noordwijk
Noordwijkerhout3.04.16.1013.04.17.073
Nootdorp3.04.16.1023.04.17.074
Numansdorp3.04.16.1033.04.17.075
Oegstgeest3.04.16.1043.04.17.076
Offemzie Noordwijk
Ooltgensplaat3.04.16.1053.04.17.077
Oostdijk, Oudezie Ouddorp
Oosterland, Kleinzie Oostvoorne
Oosterwijkzie Kedichem
Oost-Voorne3.04.16.1063.04.17.078
Ottoland3.04.16.1073.04.17.079
Ouddorp3.04.16.1083.04.17.080
Oudelandzie Ouddorp
Oudenhoorn3.04.16.1093.04.17.081
Ouderkerk a/d IJssel3.04.16.1103.04.17.082
Oudewater3.04.16.1113.04.17.083
Oudshoorn en Gnephoekzie Alphen a/d Rijn
Oukoopzie Hekendorp
Pankrasgorszie Rockanje
Papendrecht3.04.16.1123.04.17.084
Pernis3.04.16.1133.04.17.085
Perniszie ook Gaarder Poortugaal
Peursumzie Giessendam
Piershil3.04.16.1143.04.17.086
Poelgeestzie Oegstgeest
Poortugaal3.04.16.1153.04.17.087
Puttershoek3.04.16.1163.04.17.088
Pijnacker3.04.16.1173.04.17.089
Raamburg en Randenburgzie Reeuwijk
Reeuwijk3.04.16.1183.04.17.090
Rhoon3.04.16.1193.04.17.091
Ridderkerk3.04.16.1203.04.17.092
Rietveldzie Arkel en Barendrecht
Rietveld en de Bree3.04.16.121 
Rockanje3.04.16.1223.04.17.093
Roelofsarendveenzie Alkemade en Rijnsaterswoude
Roxenissezie Herkingen en Melissant
Roozandzie Poortugaal
Rozenburg3.04.16.1233.04.17.094
Rozendaalbij Haastrecht
Ruggezie Oostvoorne
Ruibroekzie Sliedrecht
Ruijvenzie Pijnacker
Rijnsaterswoude3.04.16.1243.04.17.095
Rijnsburg3.04.16.1253.04.17.096
Rijpweteringzie Alkemade, Leiden en Rijnsaterswoude
Rijsoordzie Ridderkerk
Rijswijk3.04.16.1263.04.17.097
Sassenheim3.04.16.1273.04.17.098
Schapengorszie Rockanje
Schelluinen3.04.16.1283.04.17.099
Scheveningenzie 's Gravenhage
Schipluiden3.04.16.1293.04.17.100
Schoonhoven3.04.16.1303.04.17.101
Schoonrewoerd3.04.16.131 
Schuddebeurszie Geervliet
Simonshaven en Biertzie Geervliet
Sliedrecht3.04.16.1323.04.17.102
Sluipwijkzie Reeuwijk
Sommelsdijk3.04.16.133 
Spijkzie Heukelum
Spijkenisse3.04.16.1343.04.17.103
Stad aan het Haringvliet3.04.16.1353.04.17.104
Stein en Willenszie Reeuwijk
Stellendam3.04.16.1363.04.17.105
Stolwijk3.04.16.1373.04.17.106
Stompertzie Geervliet
Stompwijk3.04.16.1383.04.17.107
Stormpolderzie Krimpen a/d IJssel
Streefkerk3.04.16.1393.04.17.108
Strevelshoekzie Ridderkerk
Strijen3.04.16.1403.04.17.109
Strijpezie Rockanje
Stuifakkerzie Rockanje
Tempelzie Berkel en Rodenrijs
Terheidenzie Monster
Tonge, Nieuwe3.04.16.1413.04.17.110
Tonge, Oude3.04.16.1423.04.17.111
Uiterbuurtzie Nieuwveen
Valkenburg3.04.16.1433.04.17.112
Vennepzie Sassenheim
Veur3.04.16.1443.04.17.113
Vianen3.04.16.145 
Vierpolders3.04.16.1463.04.17.114
Vlaardingen3.04.16.147 
Vijfhuizenzie Oegstgeest
Vlietzie Haastrecht
Vlis en Bonrepas3.04.16.148 
Voorburg3.04.16.1493.04.17.115
Voorhout3.04.16.1503.04.17.116
Voorschoten3.04.16.1513.04.17.117
Vrij en Lage BoekhorstZie Alkemade en Sassenheim
Vrijhoevenzie Ter Aar
Waarder3.04.16.152 
Waddinxveen Noordzie Waddinxveen
Waddinxveen Zuidzie Waddinxveen
Waddinxveen3.04.16.1533.04.17.118
Warmond3.04.16.1543.04.17.119
Wassenaar3.04.16.1553.04.17.120
Wateringen3.04.16.156 
Westmaas3.04.16.1573.04.17.121
Wetering, Oudezie Alkemade
Wijngaardenzie Sliedrecht
Wilsveenzie Stompwijk
Woerden3.04.16.1583.04.17.122
Woubrugge3.04.16.1593.04.17.123
Woudt, 'tzie Schipluiden
Wijngaarden3.04.16.1603.04.17.124
Zand, Hetzie Katwijk
Zandambachtzie s Gravenzande
Zegwaard3.04.16.1613.04.17.125
Zevenhoven3.04.16.1623.04.17.126
Zevenhuizen3.04.16.1633.04.17.127
Zijderveldzie Everdingen
Zilkzie Noordwijkerhout
Zoetermeer3.04.16.1643.04.17.128
Zoeterwoude3.04.16.1653.04.17.129
Zuidbroekzie Bergambacht en Lekkerkerk
Zuidland3.04.16.1663.04.17.130
Zuidwijkzie Boskoop
Zwammerdam3.04.16.1673.04.17.131
Zwartewaal3.04.16.1683.04.17.132
Zwijndrecht3.04.16.1693.04.17.133
Uitgebreid
Zoek in collecties
Zoek in