Nationaal Archief. Search the collection of the Dutch National Archives

Bewindslieden: Archieven van ministers en staatssecretarissen

Search

Search fields
Bewindslieden in Nederland download index (ZIP, 108.45 KB)
1356 results found
Search result: 1356 found
FunctieKabinetFunctie datum vanFunctie datum tot
Formateureerste kabinet-Biesheuvel00-00-197100-00-1972
Formateureerste kabinet-Kok00-00-199400-00-1998
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandkabinet-Den Uyl25-11-197518-12-1977
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandeerste kabinet-Van Agt19-12-197710-09-1981
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandtweede kabinet-Van Agt11-09-198128-05-1982
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen en Aruba betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen en Aruba te verlenen hulp en bijstandderde kabinet-Lubbers07-11-198910-11-1989
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen en Aruba betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen en Aruba te verlenen hulp en bijstandderde kabinet-Lubbers14-11-198926-05-1994
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen en Aruba betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen en Aruba te verlenen hulp en bijstandderde kabinet-Lubbers27-05-199421-08-1994
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden Suriname en de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan Suriname en de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandkabinet-De Quay18-08-195923-07-1963
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden Suriname en de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan Suriname en de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandkabinet-De Jong05-04-196705-07-1971
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden Suriname en de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan Suriname en de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandeerste kabinet-Biesheuvel06-07-197127-01-1972
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden Suriname en de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan Suriname en de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandeerste kabinet-Biesheuvel28-01-197208-08-1972
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden Suriname en de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan Suriname en de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandtweede kabinet-Biesheuvel01-01-197310-05-1973
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden Suriname en de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan Suriname en de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandkabinet-Den Uyl11-05-197324-11-1975
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden Suriname en de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan Suriname en de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandeerste kabinet-Kok24-08-199402-08-1998
Minister van Algemene Oorlogsvoeringtweede kabinet-Gerbrandy21-05-194222-02-1945
Minister van Algemene Oorlogsvoeringderde kabinet-Gerbrandy23-02-194523-06-1945
Minister van Algemene Oorlogsvoeringkabinet-Schermerhorn/Drees24-06-194502-07-1946
Minister van Algemene Zakenvierde kabinet-Colijn08-07-193724-07-1939
Minister van Algemene Zakenvijfde kabinet-Colijn25-07-193909-08-1939
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Gerbrandy31-05-194422-02-1945
Minister van Algemene Zakeneerste kabinet-Beel15-09-194706-08-1948
Minister van Algemene Zakenkabinet-Drees/Van Schaik (Drees I)07-08-194814-03-1951
Minister van Algemene Zakeneerste kabinet-Drees (Drees II)15-03-195101-09-1952
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Drees (Drees III)02-09-195212-10-1956
Minister van Algemene Zakenderde kabinet-Drees (Drees IV)13-10-195621-12-1958
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Beel22-12-195815-05-1959
Minister van Algemene Zakenkabinet-De Quay19-05-195923-07-1963
Minister van Algemene Zakenkabinet-Marijnen24-07-196313-04-1965
Minister van Algemene Zakenkabinet-Cals14-04-196521-11-1966
Minister van Algemene Zakenkabinet-Zijlstra22-11-196604-04-1967
Minister van Algemene Zakenkabinet-De Jong05-04-196705-07-1971
Minister van Algemene Zakeneerste kabinet-Biesheuvel06-07-197108-08-1972
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Biesheuvel09-08-197210-05-1973
Minister van Algemene Zakenkabinet-Den Uyl11-05-197318-12-1977
Minister van Algemene Zakeneerste kabinet-Van Agt19-12-197710-09-1981
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Van Agt11-09-198128-05-1982
Minister van Algemene Zakenderde kabinet-Van Agt29-05-198203-11-1982
Minister van Algemene Zakeneerste kabinet-Lubbers04-11-198213-07-1986
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Lubbers14-07-198606-11-1989
Minister van Algemene Zakenderde kabinet-Lubbers07-11-198921-08-1994
Minister van Algemene Zakeneerste kabinet-Kok22-08-199402-08-1998
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Kok03-08-19980
Minister van Algemene Zakenvierde kabinet-Balkenende22-02-20070
Minister van Algemene Zaken a.i.tweede kabinet-De Geer10-08-193902-09-1940
Minister van Algemene Zaken a.i.eerste kabinet-Gerbrandy03-09-194026-07-1941
Minister van Algemene Zaken a.i.tweede kabinet-Gerbrandy27-07-194130-05-1944
Minister van Arbeideerste kabinet-Ruijs de Beerenbrouck25-09-191817-09-1922
Minister van Arbeidtweede kabinet-Ruijs de Beerenbrouck18-09-192223-11-1922
Minister van Arbeid, Handel en Nijverheidtweede kabinet-Ruijs de Beerenbrouck24-11-192203-08-1925
previous
12...28
gahetNA is a website of the Society for the Nationaal Archief in cooperation with the Nationaal Archief and Spaarnestad Photo.
Advanced
Search in collections
Search in: