gahetNA in the National Archives

Suriname: Lidmaten der Evangelische Broedergemeente

Search

Search fields
Suriname: Lidmaten der Evangelische Broedergemeente, gedoopt 1779-1828, met vermelding van overlijden download index (ZIP, 17.05 KB)
606 results found
Search result: 606 found
(Slaven-)NaamDoopnaamDatum doopOverlijdensdatum
CujoJoseph1776-08-181803-04-07
JacquesZacharias1778-10-111780-05-07
BecksLeonhard1778-10-111799-07-04
HazardPhilippus1778-12-061794-10-27
PhilanderSamuel1778-12-061782-07-21
Enkhuizen, Nebi vanCornelia1779-02-071794-10-17
HendrinaFrederica1779-02-071817-07-07
FortunaMartha1779-02-281805-08-27
FortuinHermanus1779-04-051825-05-16
PiereLouis1779-05-131801-07-28
ApolloNathan1779-05-131804-10-01
ScipioCornelius1779-05-131820-01-15
JavaLea1779-07-181815-12-01
ConstantiaFabea1779-07-181807-12-09
Fortuin(Fortuin?)1779-10-10
Accuba BerntinaChristina1779-10-101824-02-03
HazardLucas1779-11-281810-04-23
FortunaCarolina1779-11-281802-06-13
DidoMaria Magdalena1780-01-021790-02-02
LeaJuliana1780-01-021838-04-27
BeetjeChristina1780-01-021828-11-07
AspasiaHenriette1780-01-021835-08-15
Loncour, Kea van de Vrije Quassiba van deElisabeth1780-01-301828-12-28
CandaceLydia1780-01-301813-04-09
ConstantiaHendrina1780-04-091825-05-05
DavidJosua1780-07-091810-03-20
AffibaMarianna1780-07-091829-05-27
AmimbaHenriette1780-08-271806-04-02
JohannaJohanna1780-08-271815
-Magdalena1780-09-241822-10-17
Meijdt, Lea vanMagdalena1780-09-241832-10-08
OlijmphiaMagdalena1780-09-241813-05-17
LouisDaniel1780-10-221829-08-24
JacobusTheodor1780-10-221817-06-14
IJland, Cato van hetAnna Catharina1780-10-221803-10-19
Esperance, L'Margaretha1780-10-221806-05-16
PhilippaAletta1780-10-221816-07-20
Ferrand, Francina vanEsther1780-12-171838-12-25
AffibaMaria Petronella1781-02-111804-12-14
DikkiPetrus1781-04-151797-01-30
AdamSimon Petrus1781-04-151807-06-10
QuassibaJohanna Sophia1781-04-151811-10-18
MadrasFrancina1781-04-151804-12-23
LouisaLeysje1781-04-151804-05-16
SelpiePeter Johannes1781-06-031818-12-15
AventuurJonas1781-07-291805
AnnaElisabeth1781-07-291816-07-05
ConstantiaLucia1782-01-061819-12-07
AnnetteAgatha1782-01-061813-12-22
SophiaJosina1782-01-061794-10-14
previous
12...13
gahetNA is a website of the Society for the Nationaal Archief in cooperation with the Nationaal Archief and Spaarnestad Photo.
Advanced
Search in collections
Search in: