gahetNA in the National Archives

Suriname: Lidmaten der Evangelische Broedergemeente

Search

Search fields
Suriname: Lidmaten der Evangelische Broedergemeente, gedoopt 1779-1828, met vermelding van overlijden download index (ZIP, 17.05 KB)
606 results found
Search result: 606 found
(Slaven-)NaamDoopnaamDatum doopOverlijdensdatum
-Magdalena1780-09-241822-10-17
AbaGabriel1782-07-071810-03-05
Abenacar, Abraham vanJacob1827-01-151827-01-18
Abercrombi, Louisa vanAdolphina1828-05-26
Abercrombi, Marcelina vanCharlotte1827-11-18
Abercrombie, Beetje vanJohanna1802-10-241824-01-08
Abrahams, Truij van S.Johanna Gertruida1824-08-291825-10-11
AccoebaMarianna1802-07-041814-03-18
AccoebaHanna1806-08-241812-05-03
Accuba BerntinaChristina1779-10-101824-02-03
AdamSimon Petrus1781-04-151807-06-10
AdjoebaAnna Maria1788-05-251811-01-18
AdjoebaJohanna1801-12-261821-04-27
AffiJustina1822-02-17
AffibaMarianna1780-07-091829-05-27
AffibaMaria Petronella1781-02-111804-12-14
AffibaConstantia1782-05-051802-01
AffibaMagdalena1791-09-251804-05-14
AfricaChristiana Salome1817-10-05
AmarenthaDorothea1812-06-211812-09-11
AmbaJohanna Christiana1820-02-20
AmeliaLucretia1803-08-281826-05-01
AmeliaWilhelmina1825-10-231828-06-30
AmericaElisabeth1821-01-211834-12-17
AmimbaHenriette1780-08-271806-04-02
AmimbaChristina1787-07-221792-12-20
AmimbaJuliana1799-05-13
AmimbaRosalina1818-03-291818-05-27
AmimbaHenriette Christina1821-04-231834-01-29
AmimbaMaria Petronella1821-12-26
AmimbaMagdalena1826-02-011831-10-24
Amson, Johanna vanPhilippina Sophia1827-07-011842-01-14
Amstel, Quassiba vanJohanna Maria1822-05-27
Amsterdam, Elisabeth van JosecaWilhelmina1805-08-251840-11-24
AndreGeorge1811-07-211828-10-20
Andre, Vasthi vanJaquelina1827-06-04
AndresaHelena1819-07-11
AngelicaEleonora1806-06-291818-03-19
AnnaElisabeth1781-07-291816-07-05
AnnaAnna1815-02-191817-02-27
AnnaAdriana Jacoba1815-05-151824-08-24
AnnaatjeMagdalena1810-06-111826-07-08
AnnetteAgatha1782-01-061813-12-22
AnnetteWilhelmina1817-08-101831-11-03
AntoinettaSara1797-05-141823-06-30
AntoinetteAntoinette1815-08-131815-12-28
AntoinetteSalome1821-12-261829-05-30
AntonJoseph1785-12-041789-12-14
AntonyJoseph1814-05-301836-07-27
ApolloNathan1779-05-131804-10-01
previous
12...13
gahetNA is a website of the Society for the Nationaal Archief in cooperation with the Nationaal Archief and Spaarnestad Photo.
Advanced
Search in collections
Search in: