gahetNA in het Nationaal Archief

Landmacht: Officieren, Onderofficieren en Manschappen (Staatse Militairen)

Zoeken

Velden doorzoeken
Raad van State: Staatse Militairen download index (ZIP, 2.17 MB)
849 resultaten gevonden
Zoekresultaten: 849 gevonden
AchternaamTussenvoegselsVoornaamLaagste jaarHoogste jaar
WeiskirchenJohannes00-00-174600-00-1750
FischerJacob00-00-174600-00-1752
WeijlerWillhelm00-00-175300-00-1755
EnglerAdam00-00-174500-00-1755
SchusterMartin00-00-174600-00-1756
SteinbrückJohann Daniel00-00-174600-00-1756
VogendesJohann Anthon00-00-175200-00-1757
VogendesJohann Anthon00-00-175200-00-1757
WahnRheinhard00-00-174500-00-1757
SentzfelderJacob00-00-175300-00-1759
SpaarJoh. Philip00-00-175400-00-1762
VallanijeHugo00-00-175300-00-1762
WalderLudewig00-00-175600-00-1762
EldigenBernhardus00-00-175500-00-1764
JordanJoachim Peter00-00-176200-00-1765
VermasenWilhelm00-00-176800-00-1771
VermasenWilhelm00-00-176800-00-1771
SchmithEstachus00-00-176600-00-1772
WeinbergerCaspar00-00-177200-00-1777
OhlAnthon00-00-178500-00-1791
LudwigJoh. Engel00-00-178400-00-1791
MüllerPeter (Johan Peter)00-00-178500-00-1791
MüllerJohan Henrich00-00-179100-00-1793
GrimJohann Henrich00-00-179000-00-1793
SchmittPhilip00-00-179000-00-1794
JungJoh. Leonhard00-00-178800-00-1794
GisselerPhillip00-00-178500-00-1794
MullerJacob
MullerPeter
MunikerFriedrich
NeebMartin
MunsterJohan Pieter
NaargangJohan
NeinerChristoph
NesselrodevanF:
NieklassFri
NiesJohannes00-00-1789
NiesJohannes
NiesJohannes00-00-1793
NiesJohann Thomas00-00-1792
NiesseJ.
NieulandGeerit Jan
NobelenLaurents
NochPantalon (Pantaloen)00-00-1789
NochPantaleon
NukellJohan Jost (Tamboer)
NurnbergJacob
OeetersHermen
OerterWilhelm00-00-1793
Ohl.Anthon
vorige
12...17
Uitgebreid
Zoek in collecties
Zoek in