gahetNA in het Nationaal Archief

Bewindslieden: Archieven van ministers en staatssecretarissen

Zoeken

Velden doorzoeken
Bewindslieden in Nederland download index (ZIP, 108.45 KB)
139 resultaten gevonden
Zoekresultaten: 139 gevonden
FunctieKabinetFunctie datum vanFunctie datum tot
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen te verlenen hulp en bijstandeerste kabinet-Van Agt19-12-197710-09-1981
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen en Aruba betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen en Aruba te verlenen hulp en bijstandderde kabinet-Lubbers07-11-198910-11-1989
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen en Aruba betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen en Aruba te verlenen hulp en bijstandderde kabinet-Lubbers14-11-198926-05-1994
Minister belast met coördinatie van aangelegenheden de Nederlandse Antillen en Aruba betreffend en met de zorg voor aan de Nederlandse Antillen en Aruba te verlenen hulp en bijstandderde kabinet-Lubbers27-05-199421-08-1994
Minister van Algemene Zakeneerste kabinet-Van Agt19-12-197710-09-1981
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Van Agt11-09-198128-05-1982
Minister van Algemene Zakenderde kabinet-Van Agt29-05-198203-11-1982
Minister van Algemene Zakeneerste kabinet-Lubbers04-11-198213-07-1986
Minister van Algemene Zakentweede kabinet-Lubbers14-07-198606-11-1989
Minister van Algemene Zakenderde kabinet-Lubbers07-11-198921-08-1994
Minister van Algemene Zakenvierde kabinet-Balkenende22-02-20070
Minister van Binnenlandse Zakentweede kabinet-Lubbers14-07-198606-11-1989
Minister van Binnenlandse Zakentweede kabinet-Lubbers03-02-198705-05-1987
Minister van Binnenlandse Zakenderde kabinet-Lubbers10-01-199417-01-1994
Minister van Binnenlandse Zakenderde kabinet-Lubbers27-05-199421-08-1994
Minister van Binnenlandse Zakenvierde kabinet-Balkenende22-02-20070
Minister van Buitenlandse Zakenderde kabinet-Van Agt29-05-198203-11-1982
Minister van Buitenlandse Zakeneerste kabinet-Lubbers04-11-198213-07-1986
Minister van Buitenlandse Zakentweede kabinet-Lubbers14-07-198606-11-1989
Minister van Buitenlandse Zakenderde kabinet-Lubbers07-11-198902-01-1993
Minister van Buitenlandse Zakenderde kabinet-Lubbers02-01-199321-08-1994
Minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werkeerste kabinet-Van Agt19-12-197710-09-1981
Minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werkderde kabinet-Van Agt29-05-198203-11-1982
Minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk a.i.derde kabinet-Van Agt11-10-198204-11-1982
Minister van Defensieeerste kabinet-Van Agt19-12-197704-03-1978
Minister van Defensieeerste kabinet-Van Agt07-03-197824-08-1980
Minister van Defensieeerste kabinet-Van Agt25-08-198010-09-1981
Minister van Defensieeerste kabinet-Lubbers04-11-198213-07-1986
Minister van Defensie a.i.eerste kabinet-Van Agt04-03-197807-04-1978
Minister van Defensie a.i.tweede kabinet-Lubbers06-09-198623-09-1988
Minister van Economische Zakenderde kabinet-Lubbers07-11-198921-08-1994
Minister van Economische Zakenvierde kabinet-Balkenende22-02-20070
Minister van Financiëneerste kabinet-Van Agt19-12-197722-02-1980
Minister van Financiëneerste kabinet-Van Agt05-03-198010-09-1981
Minister van Financiëntweede kabinet-Van Agt11-09-198128-05-1982
Minister van Financiënderde kabinet-Van Agt29-05-198203-11-1982
Minister van Financiëneerste kabinet-Lubbers04-11-198213-07-1986
Minister van Financiëntweede kabinet-Lubbers14-07-198606-11-1989
Minister van Justitieeerste kabinet-Van Agt12-12-197710-09-1981
Minister van Justitietweede kabinet-Van Agt11-09-198128-05-1982
Minister van Justitiederde kabinet-Van Agt29-05-198203-11-1982
Minister van Justitiederde kabinet-Lubbers07-11-198926-05-1994
Minister van Justitievierde kabinet-Balkenende22-02-20070
Minister van Landbouw en Visserijeerste kabinet-Van Agt19-12-197704-03-1980
Minister van Landbouw en Visserijeerste kabinet-Van Agt05-03-198011-09-1981
Minister van Landbouw en Visserijtweede kabinet-Van Agt11-09-198128-05-1982
Minister van Landbouw en Visserijderde kabinet-Van Agt29-05-198203-11-1982
Minister van Landbouw en Visserijeerste kabinet-Lubbers04-11-198213-07-1986
Minister van Landbouw en Visserijtweede kabinet-Lubbers14-07-198613-09-1989
Minister van Landbouw en Visserijtweede kabinet-Lubbers14-09-198906-11-1989
vorige
Uitgebreid
Zoek in collecties
Zoek in