Nationaal Archief. Collectie, tentoonstellingen en activiteiten

Suriname: Lidmaten der Evangelische Broedergemeente

Zoeken

Velden doorzoeken
Suriname: Lidmaten der Evangelische Broedergemeente, gedoopt 1779-1828, met vermelding van overlijden download index (ZIP, 17.05 KB)
606 resultaten gevonden
Zoekresultaten: 606 gevonden
(Slaven-)NaamDoopnaamDatum doopOverlijdensdatum
SibrinjaCatharina Charlotte1782-01-061799-05-09
SanderChristian1782-05-051783-09-12
AffibaConstantia1782-05-051802-01
DirkMichael1782-05-071800-06-10
AbaGabriel1782-07-071810-03-05
MaryCornelia1782-07-071812-12-05
DianaMartina Rebecca1782-07-071811-06-17
DavidDavid1783-09-291810-07-14
HendrikWillem1784-01-061810-03-17
Pucclets (?)Tobias1784-02-221780-05-24
PhoniceJuliana1784-02-221788-05-24
Doesburg, Galathea vanJohanna1784-02-221802-06-15
PetronellaWilhelmina1784-04-251829-08-09
PrincessAdriana1784-04-251795-04-07
Huisman, Minerva vanJohanna Elisabeth1784-04-251821-01-23
Wiese, Grietje vanKaatje1784-06-271808-05-09
HendrikNicodemus1784-09-051813-05-15
ChartonAmos1784-09-051785-03-21
Enkhuizen, Maria vanMargaretha1784-09-051807-01-15
MarigoSara1785-02-201796-03-05
AntonJoseph1785-12-041789-12-14
PandoraRegina1786-05-281800-06-17
WillemFredrik1786-09-171806-08-21
BretarJohan Georg1786-11-051818-03-01
MariannaJohanna1786-12-261803-05-15
AmimbaChristina1787-07-221792-12-20
Zichem, Japa van vanSaloma1787-10-141832-07-25
Lemmers, Geury van J.Hendrik1788-01-061817-05-27
JantjeGottlieb1788-01-061802-03
CharlotteLouisa1788-01-061798-01-12
AdjoebaAnna Maria1788-05-251811-01-18
FortuinJacob1788-08-171822-01-09
SusannaElisabeth1788-08-171833-12-25
ConstantiaMartha1788-10-121811-07-09
BeetjeDorothea Carolina1788-12-261797-06-25
JonaAdriana Catharina1788-12-261811-03-08
AffibaMagdalena1791-09-251804-05-14
KeaRebecca1791-09-251837-12-03
MariannaAgnetta1792-04-091804-03-06
LucretiaAnna Christina1792-09-16
BeetjeElisabeth1793-05-201838-01-25
Heijst, vanEsther1793-05-201817-09-26
Schmidt, Lucia vanMagdalena1794-01-12
CarolinaCaecilia1794-03-231824-09-24
PerlaMaria1794-06-091805-03-05
Bruijel, Catharina van deJohanna Elisabeth1794-09-071832-11-03
ValentinIsaac1795-05-251802-08-18
Neijtsch, Dorothea van J.G.Frederica1795-08-09
RosaMartha1795-08-091803-05-09
MadrinaMarianna1795-09-061798-07-09
123...13
Uitgebreid
Zoek in collecties
Zoek in