gahetNA in het Nationaal Archief

Suriname: Lidmaten der Evangelische Broedergemeente

Zoeken

Velden doorzoeken
Suriname: Lidmaten der Evangelische Broedergemeente, gedoopt 1779-1828, met vermelding van overlijden download index (ZIP, 17.05 KB)
606 resultaten gevonden
Zoekresultaten: 606 gevonden
(Slaven-)NaamDoopnaamDatum doopOverlijdensdatum
Brundel, Louise vanLijdia1819-12-261823-10-13
Busch, Maria vanMaria1821-10-081823-12-25
Buttenaar, Esther van de Vrije Gerrit vanGratia Henriette1821-12-26
Buttenaar, Lucia vanHenriette Jacoba1823-02-161838-02-15
Buttner, Palm van H.F. vanHermanus1828-09-211843-02-17
Caas, Amba vanBeata1823-05-191831-11-03
CaeciliaHenriette1816-06-031829-09-21
CaeciliaGertruide1827-09-09
Caesar, Willem van de VrijeHendrik1825-10-23
CalipsoDorothea1821-07-081831-06-13
CandaceLydia1780-01-301813-04-09
CandaceSophia1826-05-151836-06-17
Cappadoce, AdjoebaCharlotte1827-06-041833-12-17
Cappadoce, Fortuna vanHelena1828-05-26
CaroMarcus1796-12-261800-06-13
Caro, Sybilla van de VrijeMartha Antoinette1824-11-21
CarolinaCaecilia1794-03-231824-09-24
CarolinaJohanna1805-04-151820-08-25
CarolinaEsther Magdalena1815-03-271826-07-17
Cassali, Rosa vanAndresa1821-01-211830
CastorErnst1812-12-261841-03-29
CatharinaCatharina1799-03-251829-11-20
CatharinaJohanna1808-09-181837-10
CatharinaSophia1813-02-281818-10-23
CatharinaMaria1814-02-271824-01-15
CatharinaAlida1821-07-081822-02-07
CatoRosina1824-02-151828-01-05
CharlotteLouisa1788-01-061798-01-12
CharlotteMaria1816-04-151819-07-22
CharlotteFrederica1819-02-211824-06-12
CharlotteCatharina Rosa1822-08-04
Charlotte, Kaatje van de Vrije UlricaClasina1828-08-241839-09-04
ChartonAmos1784-09-051785-03-21
Chattillon, Aurora van PlantageMaria1813-05-221828-06-07
ChristianSimon Petrus1814-12-26
ChristianChristian1816-06-061824-09-18
ChristianHendrik1818-11-011834-10-13
ChristinaTheodora1804-03-11
CitoMarcus Petrus1811-11-101828-08-17
Claas, Jaba van AdamClasina1822-12-26
ClaraLydia1813-07-181820-03-27
CobaDorothea1813-11-071822-03-25
CobaChristina1817-06-281817-07-26
ComvaliusJohanna Jacoba Sophia1801-07-051839-06-27
Conijnenberg, Beky van M.Martina Elisabeth1822-10-271825-07-02
ConstantiaFabea1779-07-181807-12-09
ConstantiaHendrina1780-04-091825-05-05
ConstantiaLucia1782-01-061819-12-07
ConstantiaMartha1788-10-121811-07-09
ConstantiaPetronella Maria1803-12-261822-12-16
1234...13
Uitgebreid
Zoek in collecties
Zoek in