gahetNA in het Nationaal Archief

Rotterdamsche Bank

2.18.33
D.J. Wijmer
Nationaal Archief, Den Haag
2012
(c)

Beschrijving van het archief

Naam archiefblok:

2.18.33
Auteur: D.J. Wijmer
Nationaal Archief, Den Haag
2012
(c)

Periode:

1755-1985
merendeel 1863-1964

Omvang:

95,00 meter; 2839 inventarisnummers.

Taal van het archiefmateriaal:

Het merendeel der stukken is in het Nederlands.

Soort archiefmateriaal:

Normale geschreven, getypte en gedrukte documenten, geen bijzondere handschriften.

Archiefbewaarplaats:

Nationaal Archief, Den Haag

Samenvatting van de inhoud van het archief:

Het archief bevat series notulen van vergaderingen van aandeelhouders, van commissarissen en van de driectie, jaarstukken en dossiers. Deze documenten betreffen de organisatie van de bank, overname van andere banken, deelneming in en kredietverlening aan bedrijven, effectenbedrijf, vermogensbeheer, betalingsverkeer en lidmaatschappen van verenigingen. Ook zijn archieffragmenten bijkantoren, dochterbedrijven en van overgenomen bankbedrijven aanwezig.

Archiefvormers:

  • Rotterdamsche Bankvereeniging NV, 1911-1947
  • Rotterdamsche Bank NV, 1947-1964

Archiefvorming

Inhoud en structuur van het archief

Aanwijzingen voor de gebruiker

Verwant materiaal

Bijlagen

Lijsten van bestuurders

  • Dominicus Francuscus Anthonius Bauduin (Dordrecht 24.7.1827-'s-Gravenhage 19.12.1909) 1863-31.3.1869
  • Mathias Hinsberg (Keulen 11.7.1831-1915) 1863-21.6.1866
  • Paul François Hubrecht (Leiden 29.11.1829-Doorn 7.7.1902) 1863-31.3.1869
  • Johan Simon Alexander Le Vino (Uhlfeld 1802- ) 1863-16.10.1865
  • A.W.P. Kupp ( ) 1.4.1866-31.3.1869
  • Wilhem Betzold ( ) 1.7.1867-18.11.1868
  • Franz Anton Müller (Leichlingen 16.2.1834- ) 1.4.1869-31.10.1882
  • Johannes Canters (Delft 4.3.1841- ) 1.4.1869-1876
  • George Valentin van der Kors (Darmstadt 20.12.1841-10.9.1910) 1.4.1869-31.3.1906
  • David van Weel (Dirksland 21.5.1838-'s-Gravenhage 14.4.1911) 7.4.1873-31.12.1979
  • G.H.F. van Beusekom (1842-28.6.1908) 1.11.1882-28.6.1908
  • Wijnand Robert Esser (Amsterdam 8.1.1869-Baarn 4.2.1932) 1.6.1900-31.3.1902
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11. 1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 1.5.1904-27.10.1924
  • Arend H. Weingardt ( ) 1.5.1907-28.2.1910
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 1.3.1910-30.4.1940
  • Johannes Pieter van Tienhoven (Amsterdam 31.12.1876-Amsterdam 25.11.1950) 1.3.1910-8.6.1924
  • Rob. Bruns ( -.5.1942) 1.7.1911-31.3.1919
  • Alfred James Brandt (Zoeterwoude 2.7.1879- ) 1.7.1911-30.6.1917
  • Max Najork ( ) 30.10.1913-31.5.1914
  • Daniel Leonard Ornstein (Nijmegen 17.3.1875-Galtür 7.3.1933) 23.12.1915-7.3.1933
  • Gerhard Jan Fabius (Utrecht 18.7.1877-Brussel 5.10.1921) 1.1.1916-13.4.1921
  • Bernhardus van Haersma Buma (Leeuwarden 6.1.1875-'s-Gravenhage 4.12.1960) 28.12.1917-1925
  • Rudolph Egeler (Rotterdam 26.5.1886-Amsterdam 26.3.1933) 5.5.1920-26.3.1933
  • Johan Herman Geertsema (Adjoeng 7.4.1881-Rio de janeiro 17.6.1921) 13.4.1921-1921
  • Yme Jillert Henderikus van der Meulen (Winschoten 14.12.1880-Vries 18.10.1958) 13.4.1921-10.2.1944
  • Johan Willem Beyen (Utrecht 2.5.1897-'s-Gravenhage 29.4.1976) 30.3.1927-30.4.1935
  • Herman Louis Woltersom (Groningen 13.4.1892-'s-Gravenhage 7.8.1960) 27.3.1929-31.12.1954
  • Leendert Proos Hoogendijk (Gouda 29.7.1888-28.11.1969) 7.3.1933-31.12.1953
  • Berthus Joan Karel Kolff (Wassenaar 20.10.1894-Rotterdam 10.9.1942) 8.2.1938-10.9.1942
  • Hendrik Hofstede de Groot (Aerdenhout 1.4.1908-Oegstgeest 18.7.1945) 15.12.1943-18.7.1945
  • Lucas Wicher Wildervanck (Hoogezand 26.6.1895-Amsterdam 13.2.1955) 10.2.1944-13.2.1955
  • Jacob Anne Grothe van Schellach (Utrecht 8.7.1897-Cognac 31.7.1970) 15.11.1945-30.6.1959
  • Peter Plantenga ('s-Gravenhage 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1.1.1954-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.1.1955-31.8.1960
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1.1.1955-1964
  • Onno van den Berg (Soerabaja 6.11.1905-Amsterdam 15.5.1961) 1.1.1956-30.6.1960
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) 1.7.1959-1964
  • Rudolf Frederik Roos (Groningen 22.1.1911-Winterthur 20.9.1982) 1.9.1960-1964
  • Hendrik Johannes Knottnerus (Utrecht 21.11.1902-Bussum 25.11.1984) 1.1.1961-1964
  • Hillebrand Jacob Slingenberg (Haarlem 10.5.1911-Wassenaar 6.9.1983) 1.1.1961-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.7.1949-31.12.1954
  • Daniel Leonard Ornstein (Nijmegen 17.3.1875-Galtür 7.3.1933) 30.10.1913-23.12.1915
  • C.R.H. Spoor ( -29.4.1917) 30.10.1913-29.4.1917
  • Gerhard Jan Fabius (Utrecht 18.7.1877-Brussel 5.10.1921) 1.2.1915-31.12.1915
  • R. Lohmann ( ) 23.12.1915-30.6.1949
  • H.M. Moll ( ) 23.12.1915-30.4.1917
  • W. Sluyterman van Loo ( ) 23.12.1915-1916
  • G.Ph. de Willigen ( ) 1917-1933
  • J.S. Rabbie ( ) 1917-31.12.1940
  • Rudolph Egeler (Rotterdam 26.5.1886-Amsterdam 26.3.1933) 1917-5.5.1920
  • A. van Donkelaar ( ) 1919-1933
  • H. van Duyl (1884/1885-13.1.1943) 1919-31.12.1942
  • H.G. Kronenberg ( ) 1919-1951
  • J. Schwarz ( ) 1919-30.9.1925
  • L. Bouman ( ) 5.5.1920-1921
  • F.J. Frowein ( ) 5.5.1920-1924
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989)1942-30.6.1949
  • F.A.J.C.M. Laane ( ) 1942-1954
  • Th. Waller ( ) 1.1.1948-1950
  • R.F. van Lier ( ) 1.1.1948-15.10.1957
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1952-31.12.1954
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) 1952-30.6.1959
  • Peter Plantenga ('s-Gravenhage 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1952-31.12.1953
  • P.F. Kühler ( ) 1954-1964
  • G.P. Kortenhorst ( ) 1955-1964
  • G. Keuning ( ) 11.2.1959-.12.1962
  • W.F. de Vaynes van Brakell Buys ( ) 1.7.1959-1964
  • J. Barge ( ) 1.1.1961-1964
  • Karel Herman Beyen ('s-Gravenhage 2.3.1923-Wassenaar 2.1.2002) 15.1.1961-1964
  • Frans Joseph Louis Baltussen (Eindhoven 7.8.1924-Blaricum 1.1.1994) 1.1.1962-1964
  • H.A. Aalsmeer ( ) 1.1.1962-1964
  • W.Th. Zweers ( ) 17.6.1963-1964
  • S. Siewertsz van Reesema ( ) 1.8.1964-1964
  • Paul François Hubrecht (Leiden 29.11.1829-Doorn 7.7.1902) .6.1863-1.4.1869
  • Willem Hugo 's-Jacob ('s-Gravenhage 18.11.1825-Rotterdam 15.12.1905) 1872-1892
  • L.H. Browne ( ) 9.9.1892-30.4.1899
  • Wijnand Robert Esser (Amsterdam 8.1.1869-Baarn 4.2.1932) 1899-1902
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11.1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 14.4.1902-.5.1904
  • S.A. Block ( -15.5.1905) 1904-15.5.1905
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 1906-28.2.1910
  • Otto Reuchlin (Tiel 18.3.1882-'s-Gravenhage 26.2.1962) 1910-
  • M.M. Schim van der Loef ( ) secretaris-generaal 1919-1920
  • J. Rothstein ( ) secretaris-generaal 1920-1940
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 1921
  • Andries Adriaan van Sandick (Amsterdam 21.10.1898-Twello 14.5.1962) 1929-1942
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) <1938->1942
  • F.A.J.C.M. Laane ( ) <1938-1942
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1.7.1949-1953
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) <1945-circa 1953
  • G.P. Kortenhorst ( ) 1954
  • G. Keuning ( ) 1954-11.2.1959
  • R. Wesstra ( ) 1954->1960
  • J. Barge ( ) 1954-31.12.1960
  • Frans Joseph Louis Baltussen (Eindhoven 7.8.1924-Blaricum 1.1.1994) 1.5.1958-31.12.1961
  • H.A. Aalsmeer ( ) 1.1.1960-
  • Frederique Jean Plate (Rotterdam 1.4.1802-2.1.1883) 6.6.1863-10.5.1871 en 8.5.1872-3.4.1880
  • Abraham Rueb (Rotterdam 6.4.1811-Wiesbaden 3.6.1881) 6.6.1863-26.4.1881
  • Johan Wilhelm Ferdinand Bunge (Rotterdam 9.11.1833-Rotterdam 19.3.1892) 6.6.1863-8.5.1872 en 7.3.1873-1886
  • J.J. van Witsen ( ) 6.6.1863-28.3.1866
  • Jacob Henricus Cornelis van der Kun (Rotterdam 13.2.1813-Rijswijk 29.8.1878) 6.6.1863-1878
  • Hendrik Muller Szn (Amsterdam 24.7.1819-Wiesbaden 15.8.1898) 6.6.1863-30.3.1864
  • Johann Casper Burlage (1810-1876) 6.6.1863-23.5.1870 en 10.5.1871-1876
  • Ferdinand Koch (Zürich 11.9.1820-Rotterdam 11.2.1903) 6.6.1863-30.3.1869 en 21.4.1886-11.2.1903
  • Jan Mees R.Azn (Rotterdam 13.10.1822-Rotterdam 7.7.1896) 6.6.1863-.1.1864 en 29.3.1868-23.5.1870 en 10.05.1871-19.09.1879
  • W. Hoyack ( ) 6.6.1863-31.3.1868
  • Henricus Carolus Adolphus Gransberg (Kiederich 12.8.1812-Rotterdam 3.12.1872) 11.5.1864-8.5.1872
  • Michel Marinus de Monchy (Rotterdam 21.3.1820-Düsseldorf 20.8.1898) 11.5.1864-30.3.1869 en 23.5.1870-19.9.1879 en 27.4.1894-20.8.1898
  • Lodewijk Pincoffs (Rotterdam 7.6.1827-New York 28.9.1911) 28.3.1866-10.5.1871 en 09.5.1872-19.9.1879
  • David van Weel (Dirksland 21.5.1838-'s-Gravenhage 14.4.1911) 30.3.1869-7.4.1873
  • Pieter Jacob Cantzlaar (Rotterdam 25.11.1827-Delfshaven 28.9.1901) 30.3.1869-28.4.1874
  • Hendrik Willem de Critter (Rotterdam 8.5.1807- ) 23.5.1870-26.4.1881
  • Willem Simon Burger Wzn (Rotterdam 12.5.1817-Rotterdam 20.8.1881) 28.4.1874-1881
  • Anthony Hoynck van Papendrecht (Rotterdam 16.1.1819-Rotterdam 30.9.1877) 1877
  • Josephus Jacobus Marie Blankenheym (Rotterdam 5.6.1837-Rotterdam 19.12.1915) 10.3.1879-1915
  • Dirk Herbert Arnold Kolff (Rotterdam 12.3.1819-Rotterdam 23.6.1909) 10.3.1879-27.4.1894
  • Hugo Victor Benjamin Molenaar ('s-Hertogenbosch 1829/1830-2.3.1895) 19.9.1879-2.3.1895
  • Auguste Andrew Wambersie (Rotterdam 19.2.1835- ) 19.9.1879-1886
  • John Edward Knight ( -1891) 10.5.1882-1891
  • George Theodoor Philppi (Rotterdam 19.5.1846- ) 18.4.1887-1926
  • Willem Hugo 's-Jacob ('s-Gravenhage 18.11.1825-Rotterdam 15.12.1905) 29.4.1892-.12.1895
  • Christoffel Rueb (Rotterdam 9.3.1836-Rotterdam 19.8.1895) 19.4.1895-1895
  • Antoine Plate F.Jzn (Rotterdam 26.5.1845-Rotterdam 23.12.1927) 1.4.1896-31.12.1924
  • Johannes Drost Dzn (Almkerk 12.10.1851-Rotterdam 18.3.1905) 1.4.1896-18.3.1905
  • Abraham Louis Teixeira de Mattos (Amsterdam 9.1.1839-Rotterdam 1.11.1908) 14.4.1899-1.11.1908
  • Martinus Gerardus van den Arend (Rotterdam 31.8.1840-.10.1912) 9.4.1903-.10.1912
  • Samuel Muller Hzn (Rotterdam 8.6.1852-Rotterdam 7.08.1915) 11.4.1905-1915
  • George Valentin van der Kors (Darmstadt 1841-10.9.1910) 10.4.1906-10.9.1910
  • Bernardus Ewoud Ruys (Rotterdam 6.3.1869-Noordwijk 16.9.1949) 14.4.1909-12.2.1942
  • Otto Randebrock (Hattingen 16.1.1855-.2.1929) 19.4.1911-.2.1929
  • Aarnout Reinier Schuurbeque Boeye (Middelburg 13.3.1862-Warnsveld 5.1.1945) 19.4.1911-10.2.1943
  • Ch. Good ( ) 19.4.1911-28.3.1928
  • Alb. Macquinay ( -1920) 19.4.1911-1920
  • Hermann Soherr ( -10.8.1922) 19.4.1911-1920
  • Fr. Speth ( -1920) 19.4.1911-1920
  • H. Bousquet ( ) 17.4.1912-1926
  • Cornelis Kolff A.Qzn (Rotterdam 28.3.1858-Rotterdam 1.2.1917) 17.4.1912-1.2.1917
  • H. Poirier ( -26.9.1940) 17.4.1912-26.9.1940
  • Joost van Vollenhoven (Rotterdam 13.12.1866-Amsterdam 26.11.1923) 16.4.1913-2.4.1918
  • Willem Hendrik de Beaufort (Leusden 19.3.1845-'s-Gravenhage 2.4.1918) 30.10.1913-2.4.1918
  • Ernest Samuel Labouchère (Zeist 13.5.1856-Amsterdam 14.3.1932) 30.10.1913-14.3.1932
  • Karel van Lennep (Amsterdam 16.10.1866-Utrecht 13.9.1923) 30.10.1913-13.9.1923
  • Adriaan Deodatus de Marez Oijens (Amsterdam 30.4.1847-Overveen 19.7.1924) 30.10.1913-1915
  • Cornelis Joan den Tex Bondt (Amsterdam 17.8.1860-Amsterdam 5.1.1924) 30.10.1913-5.1.1924
  • Gerard Louis d'Abo (Arnhem 10.10.1884-18.1.1962) 15.4.1914-1914
  • Adriaan Gips (23.2.1872-7.4.1957) 19.4.1916-1925 en 27.3.1929-2.10.1945
  • Eduard Hendrik Hubert Goossens (Venlo 24.8.1850-Rotterdam 23.12.1919) 19.4.1916-23.12.1919
  • Anthony Georg Kröller (Rotterdam 1.5.1862-Hoenderloo 5.12.1941) 19.4.1916-15.4.1931
  • Arnoldus S. van den Bergh (Oss 10.6.1857-1932) 14.6.1916-31.12.1924
  • Antonius Johannes Jurgens Hzn (Oss 8.2.1867-Torquay 12.3.1945) 14.6.1916-13.3.1918
  • Willem Leonard Pieter Arnold Molengraaff (Nijmegen 10.5.1858-'s-Gravenhage 7.7.1931) 11.4.1917-7.7.1931
  • Johan Herman Geertsema (Adjoeng 7.4.1881-Rio de Janeiro 17.6.1921) 10.4.1918-13.4.1921
  • Robert Bruns ( -.5.1942) 16.4.1919-.5.1942
  • Daniel George van Beuningen (Utrecht 4.3.1877-Arlesheim 29.5.1955) 13.4.1921-1925 en 27.3.1929-1955
  • Eduard Theodoor Geesink (Amsterdam 15.11.1875- ) 13.4.1921-21.3.1946
  • Willem Teunis Klaare (Haarlemmermeer 23.1.1867- ) 13.4.1921-1925
  • Willem van der Vorm (IJsselmonde 6.11.1873-Rotterdam 29.4.1957) 13.4.1921-12.2.1942
  • Thomas Anthonij Fruin (Utrecht 5.2.1890-1945) 7.5.1924-1945
  • Jean Frederic Speth (Antwerpen 30.12.1885-Kapellen 07.3.1961) 7.5.1924-15.2.1961
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11.1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 27.10.1924-.4.1925
  • Johannes Pieter van Tienhoven (Amsterdam 31.12.1876-Amsterdam 25.11.1950) 27.10.1924-1925
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 27.10.1924-30.3.1927
  • Arthur C.D. Gairdner ( ) 20.5.1925-31.12.1937
  • Isaac Albert Palache (Amsterdam 26.8.1888- ) 20.5.1925-1929
  • Albert Johan Marie Goudriaan (Zegwaard 18.3.1871-Rotterdam 6.7.1945) 20.5.1925-6.7.1945
  • Tjalling Petrus Baart de la Faille (Leeuwarden 8.5.1878-.2.1956) 19.5.1926-12.2.1942
  • Richard Heino Erdmann (Batavia 15.10.1877-Loenen 5.5.1960) 19.5.1926-16.2.1955
  • Cornelis Johannes van Schaardenburg (Zwijndrecht 10.12.1867-1934) 19.5.1926-1934
  • Adolphe Alex baron Sweerts de Landas Wyborgh (Rotterdam 23.5.1866-Rotterdam 4.8.1940) 19.5.1926-1940
  • Jan Willem Nienhuys (Amsterdam 13.10.1878- ) 30.3.1927-30.8.1941
  • Willem Eugène Bosch van Oud Amelisweerd (Utrecht 17.1.1864-Utrecht 27.6.1935) 27.3.1929-27.6.1935
  • Eduard Otto Joseph Maria baron van Hövell van Wezeveld en Westerflier (Wezeveld 28.3.1877-Watermael-Boschvoorde 12.2.1936) 27.3.1929-12.2.1936
  • Jan Baptist Willem baron van Hugenpoth tot den Beerenclauw ('s-Hertogenbosch 9.5.1864-'s-Hertogenbosch 12.10.1951) 27.3.1929-10.2.1943
  • Jan Tymen Linthorst Homan (Assen 2.10.1873-Havelte 27.5.1932) 27.3.1929-27.5.1932
  • Augustinus Bernardus Gijsbertus Maria van Rijckevorsel ('s-Hertogenbosch 10.2.1882-'s-Gravenhage 30.4.1957) 27.3.1929-30.4.1957
  • Franciscus Cornelis Bouman ('s-Gravenhage 16.4.1890-30.1.1950) 8.2.1938-30.1.1950
  • Johannes Linthorst Homan (Assen 17.2.1903-Rome 6.11.1986) 8.2.1938-1964
  • Paul Carl Rijkens (Rotterdam 14.9.1888-Amsterdam 19.4.1965) 8.2.1938-1963
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 30.4.1940-1964
  • Eduard Nijgh (Malang 24.1.1900-Oost-Azië 30.5.1949) 12.2.1942-1949
  • Bernhard Ewoud Ruys (Rotterdam 20.4.1900- ) 12.2.1942-1964
  • William Nicolaas Henry van der Vorm (Rotterdam 3.3.1897-Rotterdam 15.2.1963) 12.2.1942-1963
  • P.F. Zimmerman (1891- ) 12.2.1942-31.12.1954
  • Yme Jillert Henderikus van der Meulen (Winschoten 14.12.1880-Vries 18.10.1958) 10.2.1944-18.10.1958
  • Antonius Lambertus van Beek Hzn (Rotterdam 5.7.1913-Rotterdam 21.2.2004) 2.10.1945-1964
  • Pieter Rutger Feith ('s-Gravenhage 20.12.1900-Leidschendam 31.1.1991) 21.3.1946-1964
  • Johan Willem Beyen (Utrecht 2.5.1897-'s-Gravenhage 29.4.1976) 27.5.1946-2.9.1952 en 14.2.1957-1964
  • Pieter Franciscus Sylvester Otten (Berlijn 31.12.1895-Valkenswaard 1969) 27.5.1946-1964
  • Maximilien Paul Léon Steenberghe (Leiden 2.5.1899-Hilvarenbeek 22.1.1972) 27.5.1946-1964
  • Hans Max Hirschfeld (Bremen 29.5.1899-'s-Gravenhage 4.11.1961) 19.2.1947-4.11.1961
  • Johannes Aleidis Ringers (Alkmaar 2.1.1885-'s-Gravenhage 6.5.1965) 17.7.1947-1964
  • Gerardus Wilhelmus Maria Huysmans (Eindhoven 29.4.1902-'s-Gravenhage 18.3.1948) 18.2.1948-18.3.1948
  • Willem Frederik Schokking (Amsterdam 14.8.1900-Amsterdam 5.7.1960) 18.2.1948-07.8.1948 en 14.2.1951-5.7.1960
  • Lodewijk Albert Kesper (Gouda 18.5.1892-'s-Gravenhage 26.3.1963) 14.2.1951-1955
  • Willy Goudriaan ('s-Gravenhage 8.4.1902-Gilze en Rijen 23.7.1984) 13.2.1952-1964
  • Philippus van Ommeren P.Jzn (Rotterdam 4.12.1900-'s-Gravenhage 3.5.1994) 13.2.1952-1964
  • Leendert Proos Hoogendijk (Gouda 29.7.1888-28.11.1969) 1.1.1954-1964
  • Hugo Stout (Rotterdam 28.9.1908-Gluiras 24.9.1990) 16.2.1955-.2.1964
  • Daniel George van Beuningen (Rotterdam 8.11.1911-Rotterdam 18.6.1973) 1956-1964
  • Herman Louis Woltersom (Groningen 13.4.1892-'s-Gravenhage 7.8.1960) 1.1.1955-7.8.1960
  • Pieter Alfons Blaisse (Amsterdam 24.4.1911-'s-Gravenhage 1.8.1990) 18.6.1958-1964
  • Jacob Anne Grothe van Schellach (Utrecht 8.7.1897-Cognac 31.7.1970) 30.6.1959-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.9.1960-1964
  • Willem Frederik Jacob Borgman Brouwer (Onderdendam 5.12.1894-Baarn 1984) 15.2.1961-1964
  • Gustaaf Abram Dunlop (Bantarpete 11.9.1887-Amsterdam 13.5.1967) 15.2.1961-22.12.1961
  • Carl Johan Endert (Neede 15.8.1900-Amstelveen 1976) 15.2.1961-1964
  • Jan Six van Hillegom (Amsterdam 6.1.1891-Roelfarendsveen 31.5.1961) 15.2.1961-31.5.1961
  • Frederik Hendrik van Heukelom (Batavia 7.12.1893-Amsterdam 8.1.1981) 15.2.1961-1964
  • A.M.A. Wijnans (25.9.1895- ) 1962-1963
  • Frederik Jan Tempel (Onstwedde 26.12.1900-'s-Gravenhage 1974) 14.2.1962-1964
  • Petrus Egbertus Elise Kleyn van Willigen (Rotterdam 29.5.1917-Rotterdam 27.2.2008) 14.2.1963-1964
  • Henri Reuchlin (Rotterdam 6.7.1906-'s-Gravenhage 1.12.1998) 12.6.1963-1964
  • Bernard ter Haar (Amsterdam 1.6.1912-Deventer 21.9.2008) 12.2.1964-1964
  • Aalst, 1959-1964
  • Aalten, circa 1922-1929
  • Aardenburg, <1922-1964
  • Abcoude, circa 1925
  • Alblasserdam, <1922-1964
  • Alkmaar, (voorheen J. de Lange Corn. Johzn), 1917-1965
  • Almelo, 1918-1964
  • Almkerk, 1946-1954
  • Alphen aan den Rijn, (voorheen Nationale Bank), 1916-1964
  • Amerongen, <1922-1964
  • Amersfoort, (voorheen Bank van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Amstelveen, 1925, 1957-1964
  • Amsterdam, Herengracht 179 (voorheen kantoor Nationale Handelsbank), 1963-1964
  • Amsterdam, Herengracht 197, 1952-1964
  • Amsterdam, Jan Evertsenstraat 10-12, 1928-1964
  • Amsterdam, Johan Huizingalaan 195, 1960-1964
  • Amsterdam, Keizersgracht 261 (voorheen Effecten- en Administratiekantoor Van Berckel & Huffer), 1946-[..]
  • Amsterdam, Keizersgracht 706 (voorheen Determeijer Weslingh & Zoon), 1911-[1964]
  • Amsterdam, Middenweg 257, 1958-1964
  • Amsterdam, Rijnstraat 30a, 1957-1965
  • Amsterdam, complex Rokin, 1913-1964
  • Amsterdam, Scheldestraat 33, 1960-1964
  • Amsterdam, Stadionweg 102, 1939-1964
  • Amsterdam, Utrechtseweg, 1961
  • Amsterdam, Valeriusplein 40, 1926-1964
  • Apeldoorn, Marktplein 3 (voorheen J. Koppel & Co), 1916-[..]
  • Apeldoorn, Hoofdstraat 105, <1950-1964
  • Apeldoorn, Spreeuwenweg 56, 1958-1964
  • Appingedam, (voorheen Firma R.F. Mulder), 1920-1964
  • Arcen, < 1920
  • Arnhem, (voorheen Terwindt, Gruendemann & Co), 1916-1964
  • Assen, 1918-1964
  • Axel, <1923-1964
  • Baarle-Nassau, <1923-1964
  • Baarn, 1925-1964
  • Badhoevedorp, 1948-1964
  • Balk, 1947-1964
  • Barendrecht, 1947-1964
  • Barneveld, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Batavia, 1865-1872
  • Beilen, 1927
  • Bellingwolde, 1948-1964
  • Beneden-Leeuwen, 1948-1964
  • Bennekom, <1922-<1925
  • Berg aan de Maas, 1958-1964
  • Bergen (N-H), 1959-1964
  • Bergen op Zoom, (voorheen W. Laane, in 1919 Zuidbank), 1920-1964
  • Bergeijk, 1956-1964
  • Best, <1923-1964
  • Bladel, 1963-1964
  • Blerick, 1964
  • Bloemendaal, 1946-1964
  • Bodegraven, (voorheen Beer's Effecten- en Wisselkantoor, in 1912 Nationale Bank), 1916-1964
  • Borculo, 1918-1964
  • Born-Buchten, 1954-1964
  • Boskoop, (voorheen Boskoopsche Spaar-, Deposito- en Hulpbank), 1917-1964
  • Boxmeer, 1925, 1944-1945
  • Boxtel, <1923-1964
  • Breda, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Brielle\Den Briel, (voorheen L. Touw), 1919-1964
  • Broek op Langendijk, 1959-1964
  • Brouwershaven, 1957-1964
  • Bruinisse, <1922-1964
  • Brunssum, 1925, 1949-1964
  • Brussel, Belgisch-Hollandsch Effectenkantoor, 1939-1947
  • Budel, 1959-1964
  • Buinerveen, 1960-1964
  • Bussum, 1932-1965
  • Capelle aan den IJssel, 1957-1964
  • Castricum, 1963-1964
  • Coevorden, (voorheen Ph. Roos en Benes & Co), 1917-1964
  • Culemborg, (voorheen Bank van Huydecoper & Van Dielen en Geldersche Landbouwbank), 1916-1964
  • Dedemsvaart, <1922-1936, 1947-1964
  • De Koog, 1959-1964
  • Delft, (voorheen Dordtsche Bank), 1916-1964
  • De Lier, 1964
  • Delfzijl, 1956-1964
  • Den Burg, 1917-1964
  • Den Helder, (voorheen P. Groen & Zn), 1917-1964
  • Den Oever, 1957-1964
  • Deurne, 1925
  • Deventer, 1917-1964
  • Dinteloord, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Dinxperlo, <1922-1964
  • Dirksland, <1922-1964
  • Dodewaard, 1963-1964
  • Doetinchem, 1917-1964
  • Dokkum, (voorheen I.P. Rosingh), 1917-1964
  • Dongen, 1925-1964
  • Doorn, <1925-1964
  • Dordrecht, (voorheen Hooghwinkel & Co en Dordtsche Bank), 1916-1964
  • Drachten, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Driebergen, 1925-1964
  • Dronten, 1962-1964
  • Druten, <1922-1964
  • Dussen, 1954-1964
  • Echt, 1939-1964
  • Ede, (voorheen A.J.J. Salm), 1916-1964
  • Eenrum, <1922-1964
  • Eerbeek, 1954-1964
  • Eibergen, 1946-1964
  • Eindhoven, (voorheen Eindhovensche Bankvereeniging en Zuidbank), 1920-1964
  • Elburg, 1956-1964
  • Elst, 1929\1930-1964
  • Emmeloord, 1948-1964
  • Emmen, 1918-1964
  • Enschede, (voorheen Firma Barend Höpink), 1919-1964
  • Epe, 1944-1964
  • Ermelo, 1945-1964
  • Etten-Leur, 1959-1964
  • Eijsden, <1929-1964
  • Exlo, <1922-<1929
  • Franeker, (voorheen P. Posthuma & Zn), 1917-1964
  • Fijnaart, <1922-1964
  • Gasselternijveen, 1947-[..]
  • Geertruidenberg, 1930-1964
  • Geldermalsen, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Geldrop, 1948-1964
  • Geleen, <1925-1964
  • Gendringen, 1953-1964
  • Gennep, <1920-[..]
  • Gieten, 1946-1964
  • Gilze, <1923-1964
  • Goes, 1919-1964
  • Goor, 1963-1964
  • Gorinchem, (voorheen Gorinchemsche Bank), 1917-1964
  • Gorredijk, <1918-1964
  • Gouda, (voorheen Firma Hoffman & Co), 1916-1964
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhout 1, 1915-1964
  • 's-Gravenhage, Han Strijkelplein 10, 1963-1964
  • 's-Gravenhage, Kneuterdijk 8, 1923-1964
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 557, 1955-1964
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 1306, 1952-1964
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 13 (Scheveningen), 1918-1964
  • 's-Gravenhage, Theresiastraat 129, 1957-1964
  • 's-Gravenhage, Wassenaarseweg 101\Van Hoytemastraat, 1939-1964
  • 's-Gravenhage, Zeekant 91 (Scheveningen), 1956-1964
  • 's-Gravenzande, 1945-1958
  • 's-Gravenzande, (voorheen Firma I. Lievense & Co), 1960-1964
  • Groenlo, (voorheen Firma W.F. Fornier & Zoon), 1917-1964
  • Groningen, (voorheen Firma Geertsema Feith & Co), A-Kerkhof 34, 1917-1964
  • Groningen, Verlengde Hereweg 117, 1959-1964
  • Groningen, Zaagmuldersweg 362, 1958-1964
  • Gulpen, (voorheen Zuidbank), 1920-[..], 1956-1964
  • Haamstede, 1945-1964
  • Haarlem, (voorheen Firma Lugt & Van Citters), 1918-1964
  • Haarlem, Zijlstraat 47, <1929-1964
  • Halfweg, (voorheen Halfwegsche Bank), 1948-1964
  • Hardenberg, < 1925-[..]
  • Harderwijk, 1949-1964
  • Hardinxveld-Giessendam, 1919-1964
  • Haren, 1951-1964
  • Harlingen, (voorheen P. Posthuma & Zn), 1917-1964
  • 's-Heerenberg, 1952-1964
  • Heerenveen, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Heerhugowaard, <1923-[..]
  • Heerlen, (voorheen Kerkraadsche Handelsbank en Zuidbank), 1920-1964
  • Heeswijk-Dinther, 1947->1954
  • Heiloo, 1960-1964
  • Helden, 1964
  • Hellevoetsluis, <1918-1964
  • Helmond, (voorheen Firma August van Rijckevorsel en Zuidbank), 1920-1964
  • Hendrik-Ido-Ambacht, 1952-1964
  • Hengelo, (voorheen W. Rosingh), 1917-1964
  • 's-Hertogenbosch, (voorheen Wed. Joh. van Rijckevorsel & Zonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Heythuizen, 1961-1964
  • Hillegom, <1922-1964
  • Hilversum, (voorheen Commanditaire Bankvereeniging Van de Wall, Van Luenen & Co en Hilversumsche Crediet- en Depositokas), 1920-1964
  • Hippolytushoef, <1922-1964
  • Hoensbroek, 1925-1965
  • Hoevelaken, 1962-1964
  • Hoofddorp, 1964
  • Hoogerheide, 1963-1964
  • Hoogeveen, (voorheen Groenewegen & Co), 1917-1964
  • Hoorn, 1919-1964
  • Huissen, <1927-[..]
  • Huizen, 1946-1964
  • Hulst, 1918-1964
  • Joure, <1922-1964
  • Kaatsheuvel, 1960-1964
  • Kampen, 1947-1964
  • Katwijk, 1917-1964
  • Kerkrade, <1922-1964
  • Kesteren, 1931-1964
  • Klazienaveen, <1922-[..]
  • Kloosterzande, 1946-1954
  • Klundert, 1964
  • Koewacht, 1946-1964
  • Kollum, <1918-1964
  • Kortgene, <1918-1964
  • Kotten, 1954-1964
  • Krabbendijke, 1946-1964
  • Krimpen aan de Lek, 1958-1964
  • Krimpen aan den IJssel, 1954-1964
  • Krommenie, <1926-[..], 1958-1964
  • Kruiningen, 1962-1964
  • Landsmeer, <1927-1932
  • Laren (G), 1945->1952
  • Leens, (voorheen H. Alting & Co), 1922-1964
  • Leerdam, <1918-1964
  • Leeuwarden, (voorheen A. Bloembergen & Zoon's Bank, Erven B.L.C. de Haan's Bank en Leeuwarder Bankvereeniging), 1916-1964
  • Leiden, (voorheen Nationale Bank), 1916-1965
  • Leidschendam, 1961-1964
  • Lekkerkerk, <1927-[..], 1947-1964
  • Lelystad, 1953-1964
  • Lemmer, 1934-1964
  • Lichtenvoorde, <1922-[..], 1964
  • Lobith, 1948-1964
  • Lochem, 1918-1964
  • Loon op Zand, 1961-1965
  • Lutterade, 1933-1939
  • Maarssen, <1925-[..]
  • Maasbracht, 1943-1964
  • Maassluis, 1956-1964
  • Maastricht, (voorheen Zuidbank), Bredestraat 24, 1920-1964
  • Maastricht, Stationsstraat 19, 1959-1964
  • Maastricht, St. Annadal, 1962-1965
  • Made, <1923-1964
  • Medemblik, <1927-[..]
  • Meerkerk, 1949-1963
  • Meerssen, <1924-1964
  • Meppel, (voorheen J. van Dijk Lzn en Meppeler Bank v\h H. Roelink Abrzn), 1917-1964
  • Middelburg, (voorheen Van de Broecke, Luteijn & Schouten en Van de Kreke De Kan & Co), 1917-1964
  • Middelharnis, 1919-1964
  • Middenmeer, 1946-1964
  • Montfoort, <1923-[..]
  • Moskou, (Russisch-Hollandsche Bank), 1916-1918
  • Musselkanaal, <1918-[..], 1964
  • Mijdrecht, <1918-[..], 1962-1964
  • Naaldwijk, 1917-1923
  • Naarden, 1946->1952
  • Neede, <1918-1964
  • New York, 1863
  • Nieuw Amsterdam, 1925->1929, 1955-1964
  • Nieuw Helvoet, 1943-1962\1963
  • Nieuw-Lekkerland, 1931->1934
  • Nieuw-Vossemeer, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-[..]
  • Nieuwendijk, 1947-1964
  • Nieuwenhoorn, 1945-<1948
  • Nieuwerkerk aan den IJssel, 1957-1964
  • Nieuwkoop, 1950-1964
  • Nieuwolda, 1946-<1950
  • Noordwijk, 1925-1964
  • Noordwijk aan Zee, 1964
  • Nunspeet, vakantieoord, 1915-1964
  • Nijkerk, 1927-1965
  • Nijmegen, 1918-1964
  • Oegstgeest, 1963-1964
  • Oirschot, <1927-1964
  • Oisterwijk, <1923-1964
  • Oldenzaal, 1920-1964
  • Ooltgensplaat, 1960\1961-1964
  • Oostburg, 1917-1964
  • Oosterbeek, <1922-1964
  • Oosterhout, 1952-1964
  • Oosterwolde, <1918-1964
  • Oss, 1929\1930-1964
  • Ossendrecht, <1918-1964
  • Oud-Beijerland, 1921-1964
  • Ouddorp, <1922->1929, 1955-1964
  • Oudenbosch, (voorneen W.A. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Oude Pekela, 1958-1963
  • Oude Schild, 1948-1953
  • Oude Tonge, <1922-1964
  • Oud-Vossemeer, <1918-1964
  • Papendrecht, 1958-1964
  • St. Petersburg, (Russisch-Hollandsche Bank), 1916-1918
  • Pieterburen, <1922-1922
  • Poeldijk, 1958-1964
  • Purmerend, (voorheen Westfriesche Bank Timmerman Koelman & Co), 1917-1964
  • Putten, 1931-1933, 1951-1964
  • Pijnacker, 1946-1964
  • Raalte, 1963-1964
  • Raamsdonkveer, 1927-[..]
  • Renkum, 1948-1964
  • Reuver, 1948->1952
  • Rhenen, <1918-1964
  • Ridderkerk, 1918-1964
  • Roelofarendsveen, <1918-1964
  • Roermond, (voorheen P. van den Broek & Co), 1939-1964
  • Roosendaal, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Roosteren, 1953-1958
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127, 1935-1964
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 179b, <1964
  • Rotterdam, Bergse Dorpsstraat 8, 1961-1964
  • Rotterdam, Boompjes 77, 1870-1941 (na plaatsing noodgebouw kluizen weer in gebruik)
  • Rotterdam, Bovenstraat 174, 1954-1964
  • Rotterdam, Calandstraat 49, tijdelijke huisvesting na bombardement 1940
  • Rotterdam, Charloise Kerksingel 72, 1948-1964
  • Rotterdam, Coolsingel 109, 1918-1940, 1941-1948 (na noodverbouwing weer in gebruik)
  • Rotterdam, Coolsingel 119, 1948-1964
  • Rotterdam, Ganzerikplein 4, 1963-1964
  • Rotterdam, Gelderse Kade, 1863-1870
  • Rotterdam, Glashaven 25 (voorheen Dordtsche bank), 1916-1918
  • Rotterdam, Groene Hilledijk, 1927-1934\1935
  • Rotterdam, Havenstraat 15, 1917-1964
  • Rotterdam, 2e Hogebanweg 102, 1957-1964
  • Rotterdam, Leuvehaven 103, (voorheen filiaal van de Société Française de banque et de Dépots), 1912-1914
  • Rotterdam, Mathenesserweg\Rösener Manzstraat 165, 1932-1965
  • Rotterdam, Middenbaan 34, 1959-1964
  • Rotterdam, Oudedijk 133, 1958-1964
  • Rotterdam, Prins Hendrikkade 67, 1916-1964
  • Rotterdam, Scheepmakershaven Wijk 1 no 508, 1863
  • Rotterdam, Stadhoudersweg 1, 1949-1964
  • Rotterdam, Stationsplein 45 (Groothandelsgebouw), 1951-1964
  • Rotterdam, Van Bilderbeekplaats 3, 1964
  • Rotterdam, Westplein 2, 1948-1964
  • Rotterdam, Willemskade 22\24, 1901-[..]
  • Rozenburg, <1919-<1939
  • Ruurlo, 1925-1964
  • Rijen, <1925-1964
  • Rijswijk, (voorheen Dordtsche Bank), 1916-1964
  • Sas van Gent, 1958-1964
  • Sassenheim, 1949-1964
  • Schagen, (voorheen Westfriesche Bank Timmerman Koelman & Co), 1917-1964
  • Scherpenzeel, <1920-1964
  • Schiedam, (voorheen Schiedamsche Bankvereeniging), 1914-1964
  • Schildwolde, <1923-1964
  • Schinnen, 1960-1964
  • Schoonhoven, (voorheen P.A.Greup), 1917-1964
  • Schijndel, (voorheen agentschap Hanzebank), circa 1923-1964
  • Singapore, 1866-1868
  • Sint Annaland, <1918-1964
  • Sint Maartensdijk, <1918-1964
  • Sint Oedenrode, <1923-1923, 1947-1964
  • Sint Philipsland, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-[..]
  • Sittard, (voorheen H. Delhougne en Zuidbank), 1920-1964
  • Sliedrecht, (voorheen Firma J. van Splunder), 1917-1964
  • Sluis, <1918-<1925
  • Sluiskil, 1959-1964
  • Smilde, 1946-1964
  • Sneek, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Soest, 1925-<1939, 1947-1964
  • Someren, 1960-1964
  • Sommelsdijk, 1922-[..]
  • Son, 1964
  • Souburg, 1963-1964
  • Spijkenisse, <1918-1964
  • Stadskanaal, (voorheen Firma Geertsema Feith & Co), 1916-1964
  • Steenbergen, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Steenwijk, 1958-1964
  • Stellendam, 1963\1964
  • Strijen, 1955-1964
  • Surabaja, 1867-1870
  • Surhuisterveen, 1946-1964
  • Susteren, 1964
  • Susterseel-Gangelt, 1955-1964
  • Swalmen, (voorheen Zuidbank), 1920-<1925, 1946-1964
  • Tegelen, (voorheen Zuidbank), 1920-<1925, 1934-1964
  • Ter Apel, 1923-1964
  • Terborg, <1918-1964
  • Terneuzen, 1917-1964
  • Tholen, (voorheen Thoolse Bank), 1916-1964
  • Tiel, (voorheen Geldersche Landbouwbank), 1916-1965
  • Tilburg, (voorheen Labouchere, Oyens & Co's Bank en Zuidbank), 1920-1964
  • Twello, 1957-1964
  • Twisk, <1923-<1929
  • Uden, 1961-1964
  • Uitgeest, 1946-<1952
  • Uithoorn, 1916-1964
  • Urk, 1959-1964
  • Utrecht, (voorheen Bank Van Huydecoper en Van Dielen), Oudkerkhof 11-13, 1916-1964
  • Utrecht, Europalaan, 1961-1964
  • Utrecht, Veemarkt, <1930
  • Utrecht, Vreeburg 26, 1918-1964
  • Vaals, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Valkenswaard, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Varsseveld, 1919-<1939, 1948\1949-1964
  • Veendam, 1917-1964
  • Veenendaal, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Veghel, 1962-1964
  • Velp, 1924-1964
  • Venlo, (voorheen Bank en Handelsvereeniging v\h P.J. Berger en Zuidbank), 1920-1964
  • Venray, 1948-<1952, 1962-1964
  • Vianen, 1919-1964
  • Vinkeveen, <1922-1923
  • Vlaardingen, 1915-1922, 1950-1964
  • Vlagtwedde, 1946-1964
  • Vleuten-De Meern, 1959-1964
  • Vlieland, 1961-1964
  • Vlissingen, (voorheen C.R.C. Wibaut & Co), 1917-1964
  • Voorburg, (voorheen Andree Wiltens & Co), 1949-1964
  • Voorthuizen, 1959-1964
  • Vorden, 1926-1932
  • Vreeswijk, <1923-1923
  • Vroomshoop, 1946-1964
  • Vught, 1947-1964
  • Waalwijk, 1932-1964
  • Waddinxveen, 1946-1964
  • Waspik, <1926-1926
  • Wassenaar, 1948-1964
  • Wateringen, 1947-1964
  • Weert, 1947-1964
  • Weesp, 1959-1964
  • Werkendam, <1918-1964
  • Wernhout, 1954-1960
  • Wessem, 1946-1953
  • West-Terschelling, 1961-1965
  • Wildervank, (voorheen J.R. Brouwer & Co), 1917-1964
  • Willemstad, (voorheen Maris & Schipper), 1964
  • Winkel, <1924-1924
  • Winschoten, (voorheen G.J. & A.E. Groeneveld), 1919-1964
  • Winterswijk, 1920-1964
  • Wissekerke, 1926\1929-1964
  • Woerden, (voorheen Nationale Bank en Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Wolvega, <1917-1964
  • Woudenberg, 1922-1939, 1958-1964
  • Yerseke, <1917-1964
  • IJmuiden, 1917-1964
  • IJsselstein, 1959-1964
  • IJzendijke, 1918-1964
  • Zaandam, 1917-1964
  • Zandvoort, 1959-1964
  • Zeist, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Zetten, 1919-1964
  • Zevenaar, 1956-1964
  • Zevenbergen, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Zierikzee, (voorheen Zeeuwsche Landbouwbank), 1917-1964
  • Zoutelande, 1964
  • Zuidland, 1943-<1952
  • Zuidlaren, 1961-1964
  • Zundert, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Zutphen, (voorheen Commanditaire Bankvereeniging L.H. de Bas & Co), 1917-1964
  • Zwaagwesteinde, 1961-1964
  • Zwartemeer, 1956-1964
  • Zwartsluis, 1947-<1952
  • Zwolle, 1924-1964
  • Zwijndrecht, 1917-<1939
  • Amstelbank NV te Amsterdam (1920), medeoprichting
  • Arnhemsche Bankvereeniging te Arnhem (1899), overname 1925 via Nato
  • Bal, C.M., Zierikzee (1899), overname 1917 via Nato
  • Bank voor Indië NV te 's-Gravenhage (1920), medeoprichting
  • Bank voor Schouwen en Duiveland NV te Zierikzee (1901), overname 1948
  • Bankierskantoor onder beheer van Determeijer Weslingh & Zoon NV te Amsterdam (1923), dochter
  • Bas & Co, Commanditaire Bankvereeniging L.H. de, Zutphen (1900), overname 1917 via Nato
  • Beer's Effecten-en Wisselkantoor te Bodegraven, De - (1911), overname 1915
  • Belgisch-Hollandsch Effectenkantoor NV/Comptoir Belgo Hollandais SA te Brussel (1939), dochter
  • Benes & Co te Coevorden (1886), overname 1917 via Nato
  • Blijdensteijn & Zoon, Jan, Utrecht (1798), overname 1917 via Nato
  • Bloembergen & Zoon, A., Leeuwarden (1825), overname 1916 via Nato
  • Boon en Mulder te Hoogezand (1865), overname 1917 via Nato
  • Boskoopsche Spaar-, Deposito- en Hulpbank NV te Boskoop (1890), overname 1917 via Nato
  • Broek & Co, P. van den, Roermond (1891), overname 1939
  • Brouwer & Co, J.R., Wildervank (1903), overname 1917 via Nato
  • Commanditaire Vereeniging (1864), dochter
  • Deposito- en Administratie-Bank NV te Rotterdam (1900); fusie met Rotterdamsche Bank 1911
  • Determeijer, Weslingh & Zoon Amsterdam (1765), overname 1911
  • Dijk Lzn., J. van, Meppel (1877), overname 1917 via Nato
  • Dordtsche Bank NV te Dordrecht (1906, door fusie tussen de Dordtsche Bank De Ridder & Co uit 1883 en de Haagsche Bank uit 1899), overname 1916
  • Effecten- en Administratiekantoor Van Berckel & Huffer NV te Amsterdam (1928), overname 1946
  • Eindhovensche Bankvereeniging te Eindhoven (1872), overname 1920 via Nato
  • European Enterprise Development (EED) SA te Luxembourg, participatie
  • Export-Financiering Maatschappij NV te 's-Gravenhage (1951), participatie
  • Financieringsinstituut Mundus-Eurocredit NV te Amsterdam (1956), dochter
  • Financiering-Maatschappij voor Investeringen (Fimavi) NV te Rotterdam (1959), dochter
  • Fockema & Van Kleffens te Dokkum (1875), overname 1917 via Nato
  • Fontein, W.J. (1908), vanaf 1912 Statenbank te 's-Gravenhage, overname 1916 via Nato
  • Fornier & Co, W.F., Groenlo (1902), overname 1917 via Nato
  • Fransen van de Putte & Zoon te Goes (1825), overname 1919 via Nato
  • Geertsema Feith & Co te Groningen (1876), overname 1916 via Nato
  • Geldersche Landbouwbank te Tiel (1900), overname 1916 via Nato
  • Goossens & Van Rossem NV te [Rotterdam], dochter
  • Gorinchemse Bank te Gorinchem (1873), overname 1917 via Nato
  • Greup, mr. P.A., Schoonhoven (1835), overname 1917 via Nato
  • Groen & Zoon, P., Den Helder (1860), overname 1917 via Nato
  • Groeneveld, G.J. & A.E., Winschoten (1808), overname 1917 via Nato
  • Groenewegen & Co te Hoogeveen (1902), overname 1917 via Nato
  • Haagsche Bank te Den Haag (1899), in 1906 gefuseerd met Dordtsche Bank De Ridder & Co (1883) tot Dordtsche Bank te Dordrecht, overname 1916 via Nato
  • Haan's Bank, Erven B.L.C. de, Leeuwarden (1907), voortzetting van B.L.C. de Haan (1890), overname 1919 via Nato
  • Halfwegsche Bank NV te Halfweg (1932), overname 1948
  • Handelmaatschappij Mundus NV te Rotterdam, dochter
  • Handel-Maatschappij Transmarina te Amsterdam (circa 1919), participatie
  • Hilversumsche Crediet- en Depositokas te Hilversum (1902), overname 1920 via Nato
  • Hoffman & Co te Gouda (1816), overname 1916 via Nato
  • Hollandsche Bank voor de Middellandse Zee NV te Amsterdam (1920), dochter
  • Hollandsche Bank voor Zuid-Amerika NV te Amsterdam (1914), dochter
  • Hooghwinkel & Co te Dordrecht (1802), overname 1916 via Nato
  • Höpink, Firma Barend -, Enschede (1889), overname 1919 via Nato
  • Huydecoper & Van Dielen te Utrecht (1883), vanaf 1907 Bank van Huydecoper & Van Dielen, overname 1916 via Nato
  • Instituut voor Nederlandsch-Amerikaansche Industrieele Samenwerking te [..] (1946), medeoprichting
  • Ketwich & Voombergh te Amsterdam (1790, voortgezet in 1881 als Labouchere, Oyens & Co's Bank te Amsterdam), overname 1913
  • Kneppers & Co Effecten- en Assurantiebank (1924), overname 1944
  • Koppel & Co, J., Apeldoorn (1830), overname 1916 via Nato
  • Kreke, De Kan & Co, Van de -, Hoogeveen (1894), overname 1916 via Nato
  • Laane, W., Roosendaal (1860), 1920 bij Zuid-Nederlandsche Handelsbank, overname 1920 via Nato
  • Labouchere, Oyens & Co's Bank te Amsterdam (1881 als voortzetting van de firma Ketwich & Voombergh uit 1790), overname 1913
  • Lange Corn. Johzn, J. de, Alkmaar (1875), overname 1917 via Nato
  • Leeuwarder Bankvereeniging te Leeuwarden (1904), overname 1919 via Nato
  • Lievense & Co te 's-Gravenzande, Firma I. -, overname 1960
  • Lochemse Bankvereeniging te Lochem (1899), overname 1925 via Nato
  • Loopuyts Bank te Schiedam (1914, als voortzetting van I. Loopuyt te Schiedam), overname 1940
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te 's-Gravenhage (1945), participatie
  • Maris & Schipper te Willemstad (1801), overname 1964
  • Marx & Co's Bank te Rotterdam (1906, als voortzetting van Marx & Co uit 1869), gedeeltelijke overname 1922
  • Meppeler Bank te Meppel (1908), overname 1918 via Nato
  • Middenstands-Credietbank Neede NV te Neede (1915), overname 1951
  • Nationale Bank te 's-Gravenhage (1901), overname 1915
  • Nationale Bankvereeniging (Nato) te Utrecht (1916, ontstaan door alle verwervingen tot dan toe samen te voegen met de Nationale Bank onder gelijktijdige naamswijziging in Nationale Bankvereeniging (Nato). Per 1 januari 1929 volledige integratie in de Rotterdamsche Bank
  • Nationale Handelsbank NV (voorheen Nederlandsch-Indische Handelsbank NV) te Amsterdam (1863), overname 1961
  • Nationale Trust Maatschappij NV te Amsterdam (1950), dochter Nationale Handelsbank
  • Nederlandse Financierings Maatschappij van 1929 Welvaert NV te Rotterdam, dochter
  • Nijkerksche Bank te Nijkerk (1933), overname 1959
  • Overijsselsche Bank te Zwolle (1872), medeoprichting
  • Posthuma & Zoon, P., Franeker (1879), overname 1917 via Nato
  • Rosingh, I.P., Dokkum (1884), overname 1917 via Nato
  • Rosingh, W., Hengelo (1912), overname 1917 via Nato
  • Russisch-Hollandsche Bank NV te Amsterdam (1916), dochter
  • Salm jr, A.J.J., Ede (1911), overname 1916 via Nato
  • Schiedamsche Bankvereeniging te Schiedam (1912), overname 1914
  • Société Française de Banque et de Dépots SA te Parijs, overname 1912 van het Rotterdamse filiaal
  • Somer & Co te Assen (1899), overname 1917 via Nato
  • Somer & Kool te Assen (1909), overname 1917 via Nato
  • Splunder, J. van, Sliedrecht (1900), overname 1917 via Nato
  • Splunder & Co's Bank NV te Rotterdam, Van - (1921), overname 1961
  • Statenbank NV te 's-Gravenhage (1912, als voortzetting van de firma W.J. Fontein uit 1908), overname 1916
  • Terwindt, Gruendemann & Co te Arnhem (1906), overname 1916 via Nato
  • Theodor Loven NV te Tilburg, dochter
  • Thoolse bank te Tholen (1903), overname 1916 via Nato
  • Trust-Maatschappij voor den Handel van Nederland met het Buitenland NV te Amsterdam (1947), medeoprichting
  • United Bank for Africa Ltd te Lagos, Nigeria (1961), medeoprichting
  • Vereeniging Robaver Rotterdam (1935), personeelsvereniging
  • Vrouwenbank/Kantoor voor vrouwelijke cliënten van de Rotterdamsche Bankvereeniging/
    Rotterdamsche Bank (1947)
  • Westfriesche Bank, Timmerman Koelman & Co te Schagen (1878), overname 1917 via Nato
  • Wibaut & Co, C.R.C., Vlissingen (1877), overname 1917 via Nato
  • Zeeuwsche Landbouwbank te Zierikzee (1903); overname 1917 via Nato
  • Zuid-Nederlandsche Handelsbank NV te Tilburg (1913); dochter

Lijst van vestigingen

  • Dominicus Francuscus Anthonius Bauduin (Dordrecht 24.7.1827-'s-Gravenhage 19.12.1909) 1863-31.3.1869
  • Mathias Hinsberg (Keulen 11.7.1831-1915) 1863-21.6.1866
  • Paul François Hubrecht (Leiden 29.11.1829-Doorn 7.7.1902) 1863-31.3.1869
  • Johan Simon Alexander Le Vino (Uhlfeld 1802- ) 1863-16.10.1865
  • A.W.P. Kupp ( ) 1.4.1866-31.3.1869
  • Wilhem Betzold ( ) 1.7.1867-18.11.1868
  • Franz Anton Müller (Leichlingen 16.2.1834- ) 1.4.1869-31.10.1882
  • Johannes Canters (Delft 4.3.1841- ) 1.4.1869-1876
  • George Valentin van der Kors (Darmstadt 20.12.1841-10.9.1910) 1.4.1869-31.3.1906
  • David van Weel (Dirksland 21.5.1838-'s-Gravenhage 14.4.1911) 7.4.1873-31.12.1979
  • G.H.F. van Beusekom (1842-28.6.1908) 1.11.1882-28.6.1908
  • Wijnand Robert Esser (Amsterdam 8.1.1869-Baarn 4.2.1932) 1.6.1900-31.3.1902
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11. 1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 1.5.1904-27.10.1924
  • Arend H. Weingardt ( ) 1.5.1907-28.2.1910
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 1.3.1910-30.4.1940
  • Johannes Pieter van Tienhoven (Amsterdam 31.12.1876-Amsterdam 25.11.1950) 1.3.1910-8.6.1924
  • Rob. Bruns ( -.5.1942) 1.7.1911-31.3.1919
  • Alfred James Brandt (Zoeterwoude 2.7.1879- ) 1.7.1911-30.6.1917
  • Max Najork ( ) 30.10.1913-31.5.1914
  • Daniel Leonard Ornstein (Nijmegen 17.3.1875-Galtür 7.3.1933) 23.12.1915-7.3.1933
  • Gerhard Jan Fabius (Utrecht 18.7.1877-Brussel 5.10.1921) 1.1.1916-13.4.1921
  • Bernhardus van Haersma Buma (Leeuwarden 6.1.1875-'s-Gravenhage 4.12.1960) 28.12.1917-1925
  • Rudolph Egeler (Rotterdam 26.5.1886-Amsterdam 26.3.1933) 5.5.1920-26.3.1933
  • Johan Herman Geertsema (Adjoeng 7.4.1881-Rio de janeiro 17.6.1921) 13.4.1921-1921
  • Yme Jillert Henderikus van der Meulen (Winschoten 14.12.1880-Vries 18.10.1958) 13.4.1921-10.2.1944
  • Johan Willem Beyen (Utrecht 2.5.1897-'s-Gravenhage 29.4.1976) 30.3.1927-30.4.1935
  • Herman Louis Woltersom (Groningen 13.4.1892-'s-Gravenhage 7.8.1960) 27.3.1929-31.12.1954
  • Leendert Proos Hoogendijk (Gouda 29.7.1888-28.11.1969) 7.3.1933-31.12.1953
  • Berthus Joan Karel Kolff (Wassenaar 20.10.1894-Rotterdam 10.9.1942) 8.2.1938-10.9.1942
  • Hendrik Hofstede de Groot (Aerdenhout 1.4.1908-Oegstgeest 18.7.1945) 15.12.1943-18.7.1945
  • Lucas Wicher Wildervanck (Hoogezand 26.6.1895-Amsterdam 13.2.1955) 10.2.1944-13.2.1955
  • Jacob Anne Grothe van Schellach (Utrecht 8.7.1897-Cognac 31.7.1970) 15.11.1945-30.6.1959
  • Peter Plantenga ('s-Gravenhage 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1.1.1954-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.1.1955-31.8.1960
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1.1.1955-1964
  • Onno van den Berg (Soerabaja 6.11.1905-Amsterdam 15.5.1961) 1.1.1956-30.6.1960
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) 1.7.1959-1964
  • Rudolf Frederik Roos (Groningen 22.1.1911-Winterthur 20.9.1982) 1.9.1960-1964
  • Hendrik Johannes Knottnerus (Utrecht 21.11.1902-Bussum 25.11.1984) 1.1.1961-1964
  • Hillebrand Jacob Slingenberg (Haarlem 10.5.1911-Wassenaar 6.9.1983) 1.1.1961-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.7.1949-31.12.1954
  • Daniel Leonard Ornstein (Nijmegen 17.3.1875-Galtür 7.3.1933) 30.10.1913-23.12.1915
  • C.R.H. Spoor ( -29.4.1917) 30.10.1913-29.4.1917
  • Gerhard Jan Fabius (Utrecht 18.7.1877-Brussel 5.10.1921) 1.2.1915-31.12.1915
  • R. Lohmann ( ) 23.12.1915-30.6.1949
  • H.M. Moll ( ) 23.12.1915-30.4.1917
  • W. Sluyterman van Loo ( ) 23.12.1915-1916
  • G.Ph. de Willigen ( ) 1917-1933
  • J.S. Rabbie ( ) 1917-31.12.1940
  • Rudolph Egeler (Rotterdam 26.5.1886-Amsterdam 26.3.1933) 1917-5.5.1920
  • A. van Donkelaar ( ) 1919-1933
  • H. van Duyl (1884/1885-13.1.1943) 1919-31.12.1942
  • H.G. Kronenberg ( ) 1919-1951
  • J. Schwarz ( ) 1919-30.9.1925
  • L. Bouman ( ) 5.5.1920-1921
  • F.J. Frowein ( ) 5.5.1920-1924
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989)1942-30.6.1949
  • F.A.J.C.M. Laane ( ) 1942-1954
  • Th. Waller ( ) 1.1.1948-1950
  • R.F. van Lier ( ) 1.1.1948-15.10.1957
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1952-31.12.1954
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) 1952-30.6.1959
  • Peter Plantenga ('s-Gravenhage 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1952-31.12.1953
  • P.F. Kühler ( ) 1954-1964
  • G.P. Kortenhorst ( ) 1955-1964
  • G. Keuning ( ) 11.2.1959-.12.1962
  • W.F. de Vaynes van Brakell Buys ( ) 1.7.1959-1964
  • J. Barge ( ) 1.1.1961-1964
  • Karel Herman Beyen ('s-Gravenhage 2.3.1923-Wassenaar 2.1.2002) 15.1.1961-1964
  • Frans Joseph Louis Baltussen (Eindhoven 7.8.1924-Blaricum 1.1.1994) 1.1.1962-1964
  • H.A. Aalsmeer ( ) 1.1.1962-1964
  • W.Th. Zweers ( ) 17.6.1963-1964
  • S. Siewertsz van Reesema ( ) 1.8.1964-1964
  • Paul François Hubrecht (Leiden 29.11.1829-Doorn 7.7.1902) .6.1863-1.4.1869
  • Willem Hugo 's-Jacob ('s-Gravenhage 18.11.1825-Rotterdam 15.12.1905) 1872-1892
  • L.H. Browne ( ) 9.9.1892-30.4.1899
  • Wijnand Robert Esser (Amsterdam 8.1.1869-Baarn 4.2.1932) 1899-1902
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11.1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 14.4.1902-.5.1904
  • S.A. Block ( -15.5.1905) 1904-15.5.1905
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 1906-28.2.1910
  • Otto Reuchlin (Tiel 18.3.1882-'s-Gravenhage 26.2.1962) 1910-
  • M.M. Schim van der Loef ( ) secretaris-generaal 1919-1920
  • J. Rothstein ( ) secretaris-generaal 1920-1940
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 1921
  • Andries Adriaan van Sandick (Amsterdam 21.10.1898-Twello 14.5.1962) 1929-1942
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) <1938->1942
  • F.A.J.C.M. Laane ( ) <1938-1942
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1.7.1949-1953
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) <1945-circa 1953
  • G.P. Kortenhorst ( ) 1954
  • G. Keuning ( ) 1954-11.2.1959
  • R. Wesstra ( ) 1954->1960
  • J. Barge ( ) 1954-31.12.1960
  • Frans Joseph Louis Baltussen (Eindhoven 7.8.1924-Blaricum 1.1.1994) 1.5.1958-31.12.1961
  • H.A. Aalsmeer ( ) 1.1.1960-
  • Frederique Jean Plate (Rotterdam 1.4.1802-2.1.1883) 6.6.1863-10.5.1871 en 8.5.1872-3.4.1880
  • Abraham Rueb (Rotterdam 6.4.1811-Wiesbaden 3.6.1881) 6.6.1863-26.4.1881
  • Johan Wilhelm Ferdinand Bunge (Rotterdam 9.11.1833-Rotterdam 19.3.1892) 6.6.1863-8.5.1872 en 7.3.1873-1886
  • J.J. van Witsen ( ) 6.6.1863-28.3.1866
  • Jacob Henricus Cornelis van der Kun (Rotterdam 13.2.1813-Rijswijk 29.8.1878) 6.6.1863-1878
  • Hendrik Muller Szn (Amsterdam 24.7.1819-Wiesbaden 15.8.1898) 6.6.1863-30.3.1864
  • Johann Casper Burlage (1810-1876) 6.6.1863-23.5.1870 en 10.5.1871-1876
  • Ferdinand Koch (Zürich 11.9.1820-Rotterdam 11.2.1903) 6.6.1863-30.3.1869 en 21.4.1886-11.2.1903
  • Jan Mees R.Azn (Rotterdam 13.10.1822-Rotterdam 7.7.1896) 6.6.1863-.1.1864 en 29.3.1868-23.5.1870 en 10.05.1871-19.09.1879
  • W. Hoyack ( ) 6.6.1863-31.3.1868
  • Henricus Carolus Adolphus Gransberg (Kiederich 12.8.1812-Rotterdam 3.12.1872) 11.5.1864-8.5.1872
  • Michel Marinus de Monchy (Rotterdam 21.3.1820-Düsseldorf 20.8.1898) 11.5.1864-30.3.1869 en 23.5.1870-19.9.1879 en 27.4.1894-20.8.1898
  • Lodewijk Pincoffs (Rotterdam 7.6.1827-New York 28.9.1911) 28.3.1866-10.5.1871 en 09.5.1872-19.9.1879
  • David van Weel (Dirksland 21.5.1838-'s-Gravenhage 14.4.1911) 30.3.1869-7.4.1873
  • Pieter Jacob Cantzlaar (Rotterdam 25.11.1827-Delfshaven 28.9.1901) 30.3.1869-28.4.1874
  • Hendrik Willem de Critter (Rotterdam 8.5.1807- ) 23.5.1870-26.4.1881
  • Willem Simon Burger Wzn (Rotterdam 12.5.1817-Rotterdam 20.8.1881) 28.4.1874-1881
  • Anthony Hoynck van Papendrecht (Rotterdam 16.1.1819-Rotterdam 30.9.1877) 1877
  • Josephus Jacobus Marie Blankenheym (Rotterdam 5.6.1837-Rotterdam 19.12.1915) 10.3.1879-1915
  • Dirk Herbert Arnold Kolff (Rotterdam 12.3.1819-Rotterdam 23.6.1909) 10.3.1879-27.4.1894
  • Hugo Victor Benjamin Molenaar ('s-Hertogenbosch 1829/1830-2.3.1895) 19.9.1879-2.3.1895
  • Auguste Andrew Wambersie (Rotterdam 19.2.1835- ) 19.9.1879-1886
  • John Edward Knight ( -1891) 10.5.1882-1891
  • George Theodoor Philppi (Rotterdam 19.5.1846- ) 18.4.1887-1926
  • Willem Hugo 's-Jacob ('s-Gravenhage 18.11.1825-Rotterdam 15.12.1905) 29.4.1892-.12.1895
  • Christoffel Rueb (Rotterdam 9.3.1836-Rotterdam 19.8.1895) 19.4.1895-1895
  • Antoine Plate F.Jzn (Rotterdam 26.5.1845-Rotterdam 23.12.1927) 1.4.1896-31.12.1924
  • Johannes Drost Dzn (Almkerk 12.10.1851-Rotterdam 18.3.1905) 1.4.1896-18.3.1905
  • Abraham Louis Teixeira de Mattos (Amsterdam 9.1.1839-Rotterdam 1.11.1908) 14.4.1899-1.11.1908
  • Martinus Gerardus van den Arend (Rotterdam 31.8.1840-.10.1912) 9.4.1903-.10.1912
  • Samuel Muller Hzn (Rotterdam 8.6.1852-Rotterdam 7.08.1915) 11.4.1905-1915
  • George Valentin van der Kors (Darmstadt 1841-10.9.1910) 10.4.1906-10.9.1910
  • Bernardus Ewoud Ruys (Rotterdam 6.3.1869-Noordwijk 16.9.1949) 14.4.1909-12.2.1942
  • Otto Randebrock (Hattingen 16.1.1855-.2.1929) 19.4.1911-.2.1929
  • Aarnout Reinier Schuurbeque Boeye (Middelburg 13.3.1862-Warnsveld 5.1.1945) 19.4.1911-10.2.1943
  • Ch. Good ( ) 19.4.1911-28.3.1928
  • Alb. Macquinay ( -1920) 19.4.1911-1920
  • Hermann Soherr ( -10.8.1922) 19.4.1911-1920
  • Fr. Speth ( -1920) 19.4.1911-1920
  • H. Bousquet ( ) 17.4.1912-1926
  • Cornelis Kolff A.Qzn (Rotterdam 28.3.1858-Rotterdam 1.2.1917) 17.4.1912-1.2.1917
  • H. Poirier ( -26.9.1940) 17.4.1912-26.9.1940
  • Joost van Vollenhoven (Rotterdam 13.12.1866-Amsterdam 26.11.1923) 16.4.1913-2.4.1918
  • Willem Hendrik de Beaufort (Leusden 19.3.1845-'s-Gravenhage 2.4.1918) 30.10.1913-2.4.1918
  • Ernest Samuel Labouchère (Zeist 13.5.1856-Amsterdam 14.3.1932) 30.10.1913-14.3.1932
  • Karel van Lennep (Amsterdam 16.10.1866-Utrecht 13.9.1923) 30.10.1913-13.9.1923
  • Adriaan Deodatus de Marez Oijens (Amsterdam 30.4.1847-Overveen 19.7.1924) 30.10.1913-1915
  • Cornelis Joan den Tex Bondt (Amsterdam 17.8.1860-Amsterdam 5.1.1924) 30.10.1913-5.1.1924
  • Gerard Louis d'Abo (Arnhem 10.10.1884-18.1.1962) 15.4.1914-1914
  • Adriaan Gips (23.2.1872-7.4.1957) 19.4.1916-1925 en 27.3.1929-2.10.1945
  • Eduard Hendrik Hubert Goossens (Venlo 24.8.1850-Rotterdam 23.12.1919) 19.4.1916-23.12.1919
  • Anthony Georg Kröller (Rotterdam 1.5.1862-Hoenderloo 5.12.1941) 19.4.1916-15.4.1931
  • Arnoldus S. van den Bergh (Oss 10.6.1857-1932) 14.6.1916-31.12.1924
  • Antonius Johannes Jurgens Hzn (Oss 8.2.1867-Torquay 12.3.1945) 14.6.1916-13.3.1918
  • Willem Leonard Pieter Arnold Molengraaff (Nijmegen 10.5.1858-'s-Gravenhage 7.7.1931) 11.4.1917-7.7.1931
  • Johan Herman Geertsema (Adjoeng 7.4.1881-Rio de Janeiro 17.6.1921) 10.4.1918-13.4.1921
  • Robert Bruns ( -.5.1942) 16.4.1919-.5.1942
  • Daniel George van Beuningen (Utrecht 4.3.1877-Arlesheim 29.5.1955) 13.4.1921-1925 en 27.3.1929-1955
  • Eduard Theodoor Geesink (Amsterdam 15.11.1875- ) 13.4.1921-21.3.1946
  • Willem Teunis Klaare (Haarlemmermeer 23.1.1867- ) 13.4.1921-1925
  • Willem van der Vorm (IJsselmonde 6.11.1873-Rotterdam 29.4.1957) 13.4.1921-12.2.1942
  • Thomas Anthonij Fruin (Utrecht 5.2.1890-1945) 7.5.1924-1945
  • Jean Frederic Speth (Antwerpen 30.12.1885-Kapellen 07.3.1961) 7.5.1924-15.2.1961
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11.1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 27.10.1924-.4.1925
  • Johannes Pieter van Tienhoven (Amsterdam 31.12.1876-Amsterdam 25.11.1950) 27.10.1924-1925
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 27.10.1924-30.3.1927
  • Arthur C.D. Gairdner ( ) 20.5.1925-31.12.1937
  • Isaac Albert Palache (Amsterdam 26.8.1888- ) 20.5.1925-1929
  • Albert Johan Marie Goudriaan (Zegwaard 18.3.1871-Rotterdam 6.7.1945) 20.5.1925-6.7.1945
  • Tjalling Petrus Baart de la Faille (Leeuwarden 8.5.1878-.2.1956) 19.5.1926-12.2.1942
  • Richard Heino Erdmann (Batavia 15.10.1877-Loenen 5.5.1960) 19.5.1926-16.2.1955
  • Cornelis Johannes van Schaardenburg (Zwijndrecht 10.12.1867-1934) 19.5.1926-1934
  • Adolphe Alex baron Sweerts de Landas Wyborgh (Rotterdam 23.5.1866-Rotterdam 4.8.1940) 19.5.1926-1940
  • Jan Willem Nienhuys (Amsterdam 13.10.1878- ) 30.3.1927-30.8.1941
  • Willem Eugène Bosch van Oud Amelisweerd (Utrecht 17.1.1864-Utrecht 27.6.1935) 27.3.1929-27.6.1935
  • Eduard Otto Joseph Maria baron van Hövell van Wezeveld en Westerflier (Wezeveld 28.3.1877-Watermael-Boschvoorde 12.2.1936) 27.3.1929-12.2.1936
  • Jan Baptist Willem baron van Hugenpoth tot den Beerenclauw ('s-Hertogenbosch 9.5.1864-'s-Hertogenbosch 12.10.1951) 27.3.1929-10.2.1943
  • Jan Tymen Linthorst Homan (Assen 2.10.1873-Havelte 27.5.1932) 27.3.1929-27.5.1932
  • Augustinus Bernardus Gijsbertus Maria van Rijckevorsel ('s-Hertogenbosch 10.2.1882-'s-Gravenhage 30.4.1957) 27.3.1929-30.4.1957
  • Franciscus Cornelis Bouman ('s-Gravenhage 16.4.1890-30.1.1950) 8.2.1938-30.1.1950
  • Johannes Linthorst Homan (Assen 17.2.1903-Rome 6.11.1986) 8.2.1938-1964
  • Paul Carl Rijkens (Rotterdam 14.9.1888-Amsterdam 19.4.1965) 8.2.1938-1963
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 30.4.1940-1964
  • Eduard Nijgh (Malang 24.1.1900-Oost-Azië 30.5.1949) 12.2.1942-1949
  • Bernhard Ewoud Ruys (Rotterdam 20.4.1900- ) 12.2.1942-1964
  • William Nicolaas Henry van der Vorm (Rotterdam 3.3.1897-Rotterdam 15.2.1963) 12.2.1942-1963
  • P.F. Zimmerman (1891- ) 12.2.1942-31.12.1954
  • Yme Jillert Henderikus van der Meulen (Winschoten 14.12.1880-Vries 18.10.1958) 10.2.1944-18.10.1958
  • Antonius Lambertus van Beek Hzn (Rotterdam 5.7.1913-Rotterdam 21.2.2004) 2.10.1945-1964
  • Pieter Rutger Feith ('s-Gravenhage 20.12.1900-Leidschendam 31.1.1991) 21.3.1946-1964
  • Johan Willem Beyen (Utrecht 2.5.1897-'s-Gravenhage 29.4.1976) 27.5.1946-2.9.1952 en 14.2.1957-1964
  • Pieter Franciscus Sylvester Otten (Berlijn 31.12.1895-Valkenswaard 1969) 27.5.1946-1964
  • Maximilien Paul Léon Steenberghe (Leiden 2.5.1899-Hilvarenbeek 22.1.1972) 27.5.1946-1964
  • Hans Max Hirschfeld (Bremen 29.5.1899-'s-Gravenhage 4.11.1961) 19.2.1947-4.11.1961
  • Johannes Aleidis Ringers (Alkmaar 2.1.1885-'s-Gravenhage 6.5.1965) 17.7.1947-1964
  • Gerardus Wilhelmus Maria Huysmans (Eindhoven 29.4.1902-'s-Gravenhage 18.3.1948) 18.2.1948-18.3.1948
  • Willem Frederik Schokking (Amsterdam 14.8.1900-Amsterdam 5.7.1960) 18.2.1948-07.8.1948 en 14.2.1951-5.7.1960
  • Lodewijk Albert Kesper (Gouda 18.5.1892-'s-Gravenhage 26.3.1963) 14.2.1951-1955
  • Willy Goudriaan ('s-Gravenhage 8.4.1902-Gilze en Rijen 23.7.1984) 13.2.1952-1964
  • Philippus van Ommeren P.Jzn (Rotterdam 4.12.1900-'s-Gravenhage 3.5.1994) 13.2.1952-1964
  • Leendert Proos Hoogendijk (Gouda 29.7.1888-28.11.1969) 1.1.1954-1964
  • Hugo Stout (Rotterdam 28.9.1908-Gluiras 24.9.1990) 16.2.1955-.2.1964
  • Daniel George van Beuningen (Rotterdam 8.11.1911-Rotterdam 18.6.1973) 1956-1964
  • Herman Louis Woltersom (Groningen 13.4.1892-'s-Gravenhage 7.8.1960) 1.1.1955-7.8.1960
  • Pieter Alfons Blaisse (Amsterdam 24.4.1911-'s-Gravenhage 1.8.1990) 18.6.1958-1964
  • Jacob Anne Grothe van Schellach (Utrecht 8.7.1897-Cognac 31.7.1970) 30.6.1959-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.9.1960-1964
  • Willem Frederik Jacob Borgman Brouwer (Onderdendam 5.12.1894-Baarn 1984) 15.2.1961-1964
  • Gustaaf Abram Dunlop (Bantarpete 11.9.1887-Amsterdam 13.5.1967) 15.2.1961-22.12.1961
  • Carl Johan Endert (Neede 15.8.1900-Amstelveen 1976) 15.2.1961-1964
  • Jan Six van Hillegom (Amsterdam 6.1.1891-Roelfarendsveen 31.5.1961) 15.2.1961-31.5.1961
  • Frederik Hendrik van Heukelom (Batavia 7.12.1893-Amsterdam 8.1.1981) 15.2.1961-1964
  • A.M.A. Wijnans (25.9.1895- ) 1962-1963
  • Frederik Jan Tempel (Onstwedde 26.12.1900-'s-Gravenhage 1974) 14.2.1962-1964
  • Petrus Egbertus Elise Kleyn van Willigen (Rotterdam 29.5.1917-Rotterdam 27.2.2008) 14.2.1963-1964
  • Henri Reuchlin (Rotterdam 6.7.1906-'s-Gravenhage 1.12.1998) 12.6.1963-1964
  • Bernard ter Haar (Amsterdam 1.6.1912-Deventer 21.9.2008) 12.2.1964-1964
  • Aalst, 1959-1964
  • Aalten, circa 1922-1929
  • Aardenburg, <1922-1964
  • Abcoude, circa 1925
  • Alblasserdam, <1922-1964
  • Alkmaar, (voorheen J. de Lange Corn. Johzn), 1917-1965
  • Almelo, 1918-1964
  • Almkerk, 1946-1954
  • Alphen aan den Rijn, (voorheen Nationale Bank), 1916-1964
  • Amerongen, <1922-1964
  • Amersfoort, (voorheen Bank van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Amstelveen, 1925, 1957-1964
  • Amsterdam, Herengracht 179 (voorheen kantoor Nationale Handelsbank), 1963-1964
  • Amsterdam, Herengracht 197, 1952-1964
  • Amsterdam, Jan Evertsenstraat 10-12, 1928-1964
  • Amsterdam, Johan Huizingalaan 195, 1960-1964
  • Amsterdam, Keizersgracht 261 (voorheen Effecten- en Administratiekantoor Van Berckel & Huffer), 1946-[..]
  • Amsterdam, Keizersgracht 706 (voorheen Determeijer Weslingh & Zoon), 1911-[1964]
  • Amsterdam, Middenweg 257, 1958-1964
  • Amsterdam, Rijnstraat 30a, 1957-1965
  • Amsterdam, complex Rokin, 1913-1964
  • Amsterdam, Scheldestraat 33, 1960-1964
  • Amsterdam, Stadionweg 102, 1939-1964
  • Amsterdam, Utrechtseweg, 1961
  • Amsterdam, Valeriusplein 40, 1926-1964
  • Apeldoorn, Marktplein 3 (voorheen J. Koppel & Co), 1916-[..]
  • Apeldoorn, Hoofdstraat 105, <1950-1964
  • Apeldoorn, Spreeuwenweg 56, 1958-1964
  • Appingedam, (voorheen Firma R.F. Mulder), 1920-1964
  • Arcen, < 1920
  • Arnhem, (voorheen Terwindt, Gruendemann & Co), 1916-1964
  • Assen, 1918-1964
  • Axel, <1923-1964
  • Baarle-Nassau, <1923-1964
  • Baarn, 1925-1964
  • Badhoevedorp, 1948-1964
  • Balk, 1947-1964
  • Barendrecht, 1947-1964
  • Barneveld, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Batavia, 1865-1872
  • Beilen, 1927
  • Bellingwolde, 1948-1964
  • Beneden-Leeuwen, 1948-1964
  • Bennekom, <1922-<1925
  • Berg aan de Maas, 1958-1964
  • Bergen (N-H), 1959-1964
  • Bergen op Zoom, (voorheen W. Laane, in 1919 Zuidbank), 1920-1964
  • Bergeijk, 1956-1964
  • Best, <1923-1964
  • Bladel, 1963-1964
  • Blerick, 1964
  • Bloemendaal, 1946-1964
  • Bodegraven, (voorheen Beer's Effecten- en Wisselkantoor, in 1912 Nationale Bank), 1916-1964
  • Borculo, 1918-1964
  • Born-Buchten, 1954-1964
  • Boskoop, (voorheen Boskoopsche Spaar-, Deposito- en Hulpbank), 1917-1964
  • Boxmeer, 1925, 1944-1945
  • Boxtel, <1923-1964
  • Breda, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Brielle\Den Briel, (voorheen L. Touw), 1919-1964
  • Broek op Langendijk, 1959-1964
  • Brouwershaven, 1957-1964
  • Bruinisse, <1922-1964
  • Brunssum, 1925, 1949-1964
  • Brussel, Belgisch-Hollandsch Effectenkantoor, 1939-1947
  • Budel, 1959-1964
  • Buinerveen, 1960-1964
  • Bussum, 1932-1965
  • Capelle aan den IJssel, 1957-1964
  • Castricum, 1963-1964
  • Coevorden, (voorheen Ph. Roos en Benes & Co), 1917-1964
  • Culemborg, (voorheen Bank van Huydecoper & Van Dielen en Geldersche Landbouwbank), 1916-1964
  • Dedemsvaart, <1922-1936, 1947-1964
  • De Koog, 1959-1964
  • Delft, (voorheen Dordtsche Bank), 1916-1964
  • De Lier, 1964
  • Delfzijl, 1956-1964
  • Den Burg, 1917-1964
  • Den Helder, (voorheen P. Groen & Zn), 1917-1964
  • Den Oever, 1957-1964
  • Deurne, 1925
  • Deventer, 1917-1964
  • Dinteloord, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Dinxperlo, <1922-1964
  • Dirksland, <1922-1964
  • Dodewaard, 1963-1964
  • Doetinchem, 1917-1964
  • Dokkum, (voorheen I.P. Rosingh), 1917-1964
  • Dongen, 1925-1964
  • Doorn, <1925-1964
  • Dordrecht, (voorheen Hooghwinkel & Co en Dordtsche Bank), 1916-1964
  • Drachten, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Driebergen, 1925-1964
  • Dronten, 1962-1964
  • Druten, <1922-1964
  • Dussen, 1954-1964
  • Echt, 1939-1964
  • Ede, (voorheen A.J.J. Salm), 1916-1964
  • Eenrum, <1922-1964
  • Eerbeek, 1954-1964
  • Eibergen, 1946-1964
  • Eindhoven, (voorheen Eindhovensche Bankvereeniging en Zuidbank), 1920-1964
  • Elburg, 1956-1964
  • Elst, 1929\1930-1964
  • Emmeloord, 1948-1964
  • Emmen, 1918-1964
  • Enschede, (voorheen Firma Barend Höpink), 1919-1964
  • Epe, 1944-1964
  • Ermelo, 1945-1964
  • Etten-Leur, 1959-1964
  • Eijsden, <1929-1964
  • Exlo, <1922-<1929
  • Franeker, (voorheen P. Posthuma & Zn), 1917-1964
  • Fijnaart, <1922-1964
  • Gasselternijveen, 1947-[..]
  • Geertruidenberg, 1930-1964
  • Geldermalsen, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Geldrop, 1948-1964
  • Geleen, <1925-1964
  • Gendringen, 1953-1964
  • Gennep, <1920-[..]
  • Gieten, 1946-1964
  • Gilze, <1923-1964
  • Goes, 1919-1964
  • Goor, 1963-1964
  • Gorinchem, (voorheen Gorinchemsche Bank), 1917-1964
  • Gorredijk, <1918-1964
  • Gouda, (voorheen Firma Hoffman & Co), 1916-1964
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhout 1, 1915-1964
  • 's-Gravenhage, Han Strijkelplein 10, 1963-1964
  • 's-Gravenhage, Kneuterdijk 8, 1923-1964
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 557, 1955-1964
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 1306, 1952-1964
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 13 (Scheveningen), 1918-1964
  • 's-Gravenhage, Theresiastraat 129, 1957-1964
  • 's-Gravenhage, Wassenaarseweg 101\Van Hoytemastraat, 1939-1964
  • 's-Gravenhage, Zeekant 91 (Scheveningen), 1956-1964
  • 's-Gravenzande, 1945-1958
  • 's-Gravenzande, (voorheen Firma I. Lievense & Co), 1960-1964
  • Groenlo, (voorheen Firma W.F. Fornier & Zoon), 1917-1964
  • Groningen, (voorheen Firma Geertsema Feith & Co), A-Kerkhof 34, 1917-1964
  • Groningen, Verlengde Hereweg 117, 1959-1964
  • Groningen, Zaagmuldersweg 362, 1958-1964
  • Gulpen, (voorheen Zuidbank), 1920-[..], 1956-1964
  • Haamstede, 1945-1964
  • Haarlem, (voorheen Firma Lugt & Van Citters), 1918-1964
  • Haarlem, Zijlstraat 47, <1929-1964
  • Halfweg, (voorheen Halfwegsche Bank), 1948-1964
  • Hardenberg, < 1925-[..]
  • Harderwijk, 1949-1964
  • Hardinxveld-Giessendam, 1919-1964
  • Haren, 1951-1964
  • Harlingen, (voorheen P. Posthuma & Zn), 1917-1964
  • 's-Heerenberg, 1952-1964
  • Heerenveen, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Heerhugowaard, <1923-[..]
  • Heerlen, (voorheen Kerkraadsche Handelsbank en Zuidbank), 1920-1964
  • Heeswijk-Dinther, 1947->1954
  • Heiloo, 1960-1964
  • Helden, 1964
  • Hellevoetsluis, <1918-1964
  • Helmond, (voorheen Firma August van Rijckevorsel en Zuidbank), 1920-1964
  • Hendrik-Ido-Ambacht, 1952-1964
  • Hengelo, (voorheen W. Rosingh), 1917-1964
  • 's-Hertogenbosch, (voorheen Wed. Joh. van Rijckevorsel & Zonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Heythuizen, 1961-1964
  • Hillegom, <1922-1964
  • Hilversum, (voorheen Commanditaire Bankvereeniging Van de Wall, Van Luenen & Co en Hilversumsche Crediet- en Depositokas), 1920-1964
  • Hippolytushoef, <1922-1964
  • Hoensbroek, 1925-1965
  • Hoevelaken, 1962-1964
  • Hoofddorp, 1964
  • Hoogerheide, 1963-1964
  • Hoogeveen, (voorheen Groenewegen & Co), 1917-1964
  • Hoorn, 1919-1964
  • Huissen, <1927-[..]
  • Huizen, 1946-1964
  • Hulst, 1918-1964
  • Joure, <1922-1964
  • Kaatsheuvel, 1960-1964
  • Kampen, 1947-1964
  • Katwijk, 1917-1964
  • Kerkrade, <1922-1964
  • Kesteren, 1931-1964
  • Klazienaveen, <1922-[..]
  • Kloosterzande, 1946-1954
  • Klundert, 1964
  • Koewacht, 1946-1964
  • Kollum, <1918-1964
  • Kortgene, <1918-1964
  • Kotten, 1954-1964
  • Krabbendijke, 1946-1964
  • Krimpen aan de Lek, 1958-1964
  • Krimpen aan den IJssel, 1954-1964
  • Krommenie, <1926-[..], 1958-1964
  • Kruiningen, 1962-1964
  • Landsmeer, <1927-1932
  • Laren (G), 1945->1952
  • Leens, (voorheen H. Alting & Co), 1922-1964
  • Leerdam, <1918-1964
  • Leeuwarden, (voorheen A. Bloembergen & Zoon's Bank, Erven B.L.C. de Haan's Bank en Leeuwarder Bankvereeniging), 1916-1964
  • Leiden, (voorheen Nationale Bank), 1916-1965
  • Leidschendam, 1961-1964
  • Lekkerkerk, <1927-[..], 1947-1964
  • Lelystad, 1953-1964
  • Lemmer, 1934-1964
  • Lichtenvoorde, <1922-[..], 1964
  • Lobith, 1948-1964
  • Lochem, 1918-1964
  • Loon op Zand, 1961-1965
  • Lutterade, 1933-1939
  • Maarssen, <1925-[..]
  • Maasbracht, 1943-1964
  • Maassluis, 1956-1964
  • Maastricht, (voorheen Zuidbank), Bredestraat 24, 1920-1964
  • Maastricht, Stationsstraat 19, 1959-1964
  • Maastricht, St. Annadal, 1962-1965
  • Made, <1923-1964
  • Medemblik, <1927-[..]
  • Meerkerk, 1949-1963
  • Meerssen, <1924-1964
  • Meppel, (voorheen J. van Dijk Lzn en Meppeler Bank v\h H. Roelink Abrzn), 1917-1964
  • Middelburg, (voorheen Van de Broecke, Luteijn & Schouten en Van de Kreke De Kan & Co), 1917-1964
  • Middelharnis, 1919-1964
  • Middenmeer, 1946-1964
  • Montfoort, <1923-[..]
  • Moskou, (Russisch-Hollandsche Bank), 1916-1918
  • Musselkanaal, <1918-[..], 1964
  • Mijdrecht, <1918-[..], 1962-1964
  • Naaldwijk, 1917-1923
  • Naarden, 1946->1952
  • Neede, <1918-1964
  • New York, 1863
  • Nieuw Amsterdam, 1925->1929, 1955-1964
  • Nieuw Helvoet, 1943-1962\1963
  • Nieuw-Lekkerland, 1931->1934
  • Nieuw-Vossemeer, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-[..]
  • Nieuwendijk, 1947-1964
  • Nieuwenhoorn, 1945-<1948
  • Nieuwerkerk aan den IJssel, 1957-1964
  • Nieuwkoop, 1950-1964
  • Nieuwolda, 1946-<1950
  • Noordwijk, 1925-1964
  • Noordwijk aan Zee, 1964
  • Nunspeet, vakantieoord, 1915-1964
  • Nijkerk, 1927-1965
  • Nijmegen, 1918-1964
  • Oegstgeest, 1963-1964
  • Oirschot, <1927-1964
  • Oisterwijk, <1923-1964
  • Oldenzaal, 1920-1964
  • Ooltgensplaat, 1960\1961-1964
  • Oostburg, 1917-1964
  • Oosterbeek, <1922-1964
  • Oosterhout, 1952-1964
  • Oosterwolde, <1918-1964
  • Oss, 1929\1930-1964
  • Ossendrecht, <1918-1964
  • Oud-Beijerland, 1921-1964
  • Ouddorp, <1922->1929, 1955-1964
  • Oudenbosch, (voorneen W.A. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Oude Pekela, 1958-1963
  • Oude Schild, 1948-1953
  • Oude Tonge, <1922-1964
  • Oud-Vossemeer, <1918-1964
  • Papendrecht, 1958-1964
  • St. Petersburg, (Russisch-Hollandsche Bank), 1916-1918
  • Pieterburen, <1922-1922
  • Poeldijk, 1958-1964
  • Purmerend, (voorheen Westfriesche Bank Timmerman Koelman & Co), 1917-1964
  • Putten, 1931-1933, 1951-1964
  • Pijnacker, 1946-1964
  • Raalte, 1963-1964
  • Raamsdonkveer, 1927-[..]
  • Renkum, 1948-1964
  • Reuver, 1948->1952
  • Rhenen, <1918-1964
  • Ridderkerk, 1918-1964
  • Roelofarendsveen, <1918-1964
  • Roermond, (voorheen P. van den Broek & Co), 1939-1964
  • Roosendaal, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Roosteren, 1953-1958
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127, 1935-1964
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 179b, <1964
  • Rotterdam, Bergse Dorpsstraat 8, 1961-1964
  • Rotterdam, Boompjes 77, 1870-1941 (na plaatsing noodgebouw kluizen weer in gebruik)
  • Rotterdam, Bovenstraat 174, 1954-1964
  • Rotterdam, Calandstraat 49, tijdelijke huisvesting na bombardement 1940
  • Rotterdam, Charloise Kerksingel 72, 1948-1964
  • Rotterdam, Coolsingel 109, 1918-1940, 1941-1948 (na noodverbouwing weer in gebruik)
  • Rotterdam, Coolsingel 119, 1948-1964
  • Rotterdam, Ganzerikplein 4, 1963-1964
  • Rotterdam, Gelderse Kade, 1863-1870
  • Rotterdam, Glashaven 25 (voorheen Dordtsche bank), 1916-1918
  • Rotterdam, Groene Hilledijk, 1927-1934\1935
  • Rotterdam, Havenstraat 15, 1917-1964
  • Rotterdam, 2e Hogebanweg 102, 1957-1964
  • Rotterdam, Leuvehaven 103, (voorheen filiaal van de Société Française de banque et de Dépots), 1912-1914
  • Rotterdam, Mathenesserweg\Rösener Manzstraat 165, 1932-1965
  • Rotterdam, Middenbaan 34, 1959-1964
  • Rotterdam, Oudedijk 133, 1958-1964
  • Rotterdam, Prins Hendrikkade 67, 1916-1964
  • Rotterdam, Scheepmakershaven Wijk 1 no 508, 1863
  • Rotterdam, Stadhoudersweg 1, 1949-1964
  • Rotterdam, Stationsplein 45 (Groothandelsgebouw), 1951-1964
  • Rotterdam, Van Bilderbeekplaats 3, 1964
  • Rotterdam, Westplein 2, 1948-1964
  • Rotterdam, Willemskade 22\24, 1901-[..]
  • Rozenburg, <1919-<1939
  • Ruurlo, 1925-1964
  • Rijen, <1925-1964
  • Rijswijk, (voorheen Dordtsche Bank), 1916-1964
  • Sas van Gent, 1958-1964
  • Sassenheim, 1949-1964
  • Schagen, (voorheen Westfriesche Bank Timmerman Koelman & Co), 1917-1964
  • Scherpenzeel, <1920-1964
  • Schiedam, (voorheen Schiedamsche Bankvereeniging), 1914-1964
  • Schildwolde, <1923-1964
  • Schinnen, 1960-1964
  • Schoonhoven, (voorheen P.A.Greup), 1917-1964
  • Schijndel, (voorheen agentschap Hanzebank), circa 1923-1964
  • Singapore, 1866-1868
  • Sint Annaland, <1918-1964
  • Sint Maartensdijk, <1918-1964
  • Sint Oedenrode, <1923-1923, 1947-1964
  • Sint Philipsland, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-[..]
  • Sittard, (voorheen H. Delhougne en Zuidbank), 1920-1964
  • Sliedrecht, (voorheen Firma J. van Splunder), 1917-1964
  • Sluis, <1918-<1925
  • Sluiskil, 1959-1964
  • Smilde, 1946-1964
  • Sneek, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Soest, 1925-<1939, 1947-1964
  • Someren, 1960-1964
  • Sommelsdijk, 1922-[..]
  • Son, 1964
  • Souburg, 1963-1964
  • Spijkenisse, <1918-1964
  • Stadskanaal, (voorheen Firma Geertsema Feith & Co), 1916-1964
  • Steenbergen, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Steenwijk, 1958-1964
  • Stellendam, 1963\1964
  • Strijen, 1955-1964
  • Surabaja, 1867-1870
  • Surhuisterveen, 1946-1964
  • Susteren, 1964
  • Susterseel-Gangelt, 1955-1964
  • Swalmen, (voorheen Zuidbank), 1920-<1925, 1946-1964
  • Tegelen, (voorheen Zuidbank), 1920-<1925, 1934-1964
  • Ter Apel, 1923-1964
  • Terborg, <1918-1964
  • Terneuzen, 1917-1964
  • Tholen, (voorheen Thoolse Bank), 1916-1964
  • Tiel, (voorheen Geldersche Landbouwbank), 1916-1965
  • Tilburg, (voorheen Labouchere, Oyens & Co's Bank en Zuidbank), 1920-1964
  • Twello, 1957-1964
  • Twisk, <1923-<1929
  • Uden, 1961-1964
  • Uitgeest, 1946-<1952
  • Uithoorn, 1916-1964
  • Urk, 1959-1964
  • Utrecht, (voorheen Bank Van Huydecoper en Van Dielen), Oudkerkhof 11-13, 1916-1964
  • Utrecht, Europalaan, 1961-1964
  • Utrecht, Veemarkt, <1930
  • Utrecht, Vreeburg 26, 1918-1964
  • Vaals, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Valkenswaard, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Varsseveld, 1919-<1939, 1948\1949-1964
  • Veendam, 1917-1964
  • Veenendaal, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Veghel, 1962-1964
  • Velp, 1924-1964
  • Venlo, (voorheen Bank en Handelsvereeniging v\h P.J. Berger en Zuidbank), 1920-1964
  • Venray, 1948-<1952, 1962-1964
  • Vianen, 1919-1964
  • Vinkeveen, <1922-1923
  • Vlaardingen, 1915-1922, 1950-1964
  • Vlagtwedde, 1946-1964
  • Vleuten-De Meern, 1959-1964
  • Vlieland, 1961-1964
  • Vlissingen, (voorheen C.R.C. Wibaut & Co), 1917-1964
  • Voorburg, (voorheen Andree Wiltens & Co), 1949-1964
  • Voorthuizen, 1959-1964
  • Vorden, 1926-1932
  • Vreeswijk, <1923-1923
  • Vroomshoop, 1946-1964
  • Vught, 1947-1964
  • Waalwijk, 1932-1964
  • Waddinxveen, 1946-1964
  • Waspik, <1926-1926
  • Wassenaar, 1948-1964
  • Wateringen, 1947-1964
  • Weert, 1947-1964
  • Weesp, 1959-1964
  • Werkendam, <1918-1964
  • Wernhout, 1954-1960
  • Wessem, 1946-1953
  • West-Terschelling, 1961-1965
  • Wildervank, (voorheen J.R. Brouwer & Co), 1917-1964
  • Willemstad, (voorheen Maris & Schipper), 1964
  • Winkel, <1924-1924
  • Winschoten, (voorheen G.J. & A.E. Groeneveld), 1919-1964
  • Winterswijk, 1920-1964
  • Wissekerke, 1926\1929-1964
  • Woerden, (voorheen Nationale Bank en Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Wolvega, <1917-1964
  • Woudenberg, 1922-1939, 1958-1964
  • Yerseke, <1917-1964
  • IJmuiden, 1917-1964
  • IJsselstein, 1959-1964
  • IJzendijke, 1918-1964
  • Zaandam, 1917-1964
  • Zandvoort, 1959-1964
  • Zeist, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Zetten, 1919-1964
  • Zevenaar, 1956-1964
  • Zevenbergen, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Zierikzee, (voorheen Zeeuwsche Landbouwbank), 1917-1964
  • Zoutelande, 1964
  • Zuidland, 1943-<1952
  • Zuidlaren, 1961-1964
  • Zundert, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Zutphen, (voorheen Commanditaire Bankvereeniging L.H. de Bas & Co), 1917-1964
  • Zwaagwesteinde, 1961-1964
  • Zwartemeer, 1956-1964
  • Zwartsluis, 1947-<1952
  • Zwolle, 1924-1964
  • Zwijndrecht, 1917-<1939
  • Amstelbank NV te Amsterdam (1920), medeoprichting
  • Arnhemsche Bankvereeniging te Arnhem (1899), overname 1925 via Nato
  • Bal, C.M., Zierikzee (1899), overname 1917 via Nato
  • Bank voor Indië NV te 's-Gravenhage (1920), medeoprichting
  • Bank voor Schouwen en Duiveland NV te Zierikzee (1901), overname 1948
  • Bankierskantoor onder beheer van Determeijer Weslingh & Zoon NV te Amsterdam (1923), dochter
  • Bas & Co, Commanditaire Bankvereeniging L.H. de, Zutphen (1900), overname 1917 via Nato
  • Beer's Effecten-en Wisselkantoor te Bodegraven, De - (1911), overname 1915
  • Belgisch-Hollandsch Effectenkantoor NV/Comptoir Belgo Hollandais SA te Brussel (1939), dochter
  • Benes & Co te Coevorden (1886), overname 1917 via Nato
  • Blijdensteijn & Zoon, Jan, Utrecht (1798), overname 1917 via Nato
  • Bloembergen & Zoon, A., Leeuwarden (1825), overname 1916 via Nato
  • Boon en Mulder te Hoogezand (1865), overname 1917 via Nato
  • Boskoopsche Spaar-, Deposito- en Hulpbank NV te Boskoop (1890), overname 1917 via Nato
  • Broek & Co, P. van den, Roermond (1891), overname 1939
  • Brouwer & Co, J.R., Wildervank (1903), overname 1917 via Nato
  • Commanditaire Vereeniging (1864), dochter
  • Deposito- en Administratie-Bank NV te Rotterdam (1900); fusie met Rotterdamsche Bank 1911
  • Determeijer, Weslingh & Zoon Amsterdam (1765), overname 1911
  • Dijk Lzn., J. van, Meppel (1877), overname 1917 via Nato
  • Dordtsche Bank NV te Dordrecht (1906, door fusie tussen de Dordtsche Bank De Ridder & Co uit 1883 en de Haagsche Bank uit 1899), overname 1916
  • Effecten- en Administratiekantoor Van Berckel & Huffer NV te Amsterdam (1928), overname 1946
  • Eindhovensche Bankvereeniging te Eindhoven (1872), overname 1920 via Nato
  • European Enterprise Development (EED) SA te Luxembourg, participatie
  • Export-Financiering Maatschappij NV te 's-Gravenhage (1951), participatie
  • Financieringsinstituut Mundus-Eurocredit NV te Amsterdam (1956), dochter
  • Financiering-Maatschappij voor Investeringen (Fimavi) NV te Rotterdam (1959), dochter
  • Fockema & Van Kleffens te Dokkum (1875), overname 1917 via Nato
  • Fontein, W.J. (1908), vanaf 1912 Statenbank te 's-Gravenhage, overname 1916 via Nato
  • Fornier & Co, W.F., Groenlo (1902), overname 1917 via Nato
  • Fransen van de Putte & Zoon te Goes (1825), overname 1919 via Nato
  • Geertsema Feith & Co te Groningen (1876), overname 1916 via Nato
  • Geldersche Landbouwbank te Tiel (1900), overname 1916 via Nato
  • Goossens & Van Rossem NV te [Rotterdam], dochter
  • Gorinchemse Bank te Gorinchem (1873), overname 1917 via Nato
  • Greup, mr. P.A., Schoonhoven (1835), overname 1917 via Nato
  • Groen & Zoon, P., Den Helder (1860), overname 1917 via Nato
  • Groeneveld, G.J. & A.E., Winschoten (1808), overname 1917 via Nato
  • Groenewegen & Co te Hoogeveen (1902), overname 1917 via Nato
  • Haagsche Bank te Den Haag (1899), in 1906 gefuseerd met Dordtsche Bank De Ridder & Co (1883) tot Dordtsche Bank te Dordrecht, overname 1916 via Nato
  • Haan's Bank, Erven B.L.C. de, Leeuwarden (1907), voortzetting van B.L.C. de Haan (1890), overname 1919 via Nato
  • Halfwegsche Bank NV te Halfweg (1932), overname 1948
  • Handelmaatschappij Mundus NV te Rotterdam, dochter
  • Handel-Maatschappij Transmarina te Amsterdam (circa 1919), participatie
  • Hilversumsche Crediet- en Depositokas te Hilversum (1902), overname 1920 via Nato
  • Hoffman & Co te Gouda (1816), overname 1916 via Nato
  • Hollandsche Bank voor de Middellandse Zee NV te Amsterdam (1920), dochter
  • Hollandsche Bank voor Zuid-Amerika NV te Amsterdam (1914), dochter
  • Hooghwinkel & Co te Dordrecht (1802), overname 1916 via Nato
  • Höpink, Firma Barend -, Enschede (1889), overname 1919 via Nato
  • Huydecoper & Van Dielen te Utrecht (1883), vanaf 1907 Bank van Huydecoper & Van Dielen, overname 1916 via Nato
  • Instituut voor Nederlandsch-Amerikaansche Industrieele Samenwerking te [..] (1946), medeoprichting
  • Ketwich & Voombergh te Amsterdam (1790, voortgezet in 1881 als Labouchere, Oyens & Co's Bank te Amsterdam), overname 1913
  • Kneppers & Co Effecten- en Assurantiebank (1924), overname 1944
  • Koppel & Co, J., Apeldoorn (1830), overname 1916 via Nato
  • Kreke, De Kan & Co, Van de -, Hoogeveen (1894), overname 1916 via Nato
  • Laane, W., Roosendaal (1860), 1920 bij Zuid-Nederlandsche Handelsbank, overname 1920 via Nato
  • Labouchere, Oyens & Co's Bank te Amsterdam (1881 als voortzetting van de firma Ketwich & Voombergh uit 1790), overname 1913
  • Lange Corn. Johzn, J. de, Alkmaar (1875), overname 1917 via Nato
  • Leeuwarder Bankvereeniging te Leeuwarden (1904), overname 1919 via Nato
  • Lievense & Co te 's-Gravenzande, Firma I. -, overname 1960
  • Lochemse Bankvereeniging te Lochem (1899), overname 1925 via Nato
  • Loopuyts Bank te Schiedam (1914, als voortzetting van I. Loopuyt te Schiedam), overname 1940
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te 's-Gravenhage (1945), participatie
  • Maris & Schipper te Willemstad (1801), overname 1964
  • Marx & Co's Bank te Rotterdam (1906, als voortzetting van Marx & Co uit 1869), gedeeltelijke overname 1922
  • Meppeler Bank te Meppel (1908), overname 1918 via Nato
  • Middenstands-Credietbank Neede NV te Neede (1915), overname 1951
  • Nationale Bank te 's-Gravenhage (1901), overname 1915
  • Nationale Bankvereeniging (Nato) te Utrecht (1916, ontstaan door alle verwervingen tot dan toe samen te voegen met de Nationale Bank onder gelijktijdige naamswijziging in Nationale Bankvereeniging (Nato). Per 1 januari 1929 volledige integratie in de Rotterdamsche Bank
  • Nationale Handelsbank NV (voorheen Nederlandsch-Indische Handelsbank NV) te Amsterdam (1863), overname 1961
  • Nationale Trust Maatschappij NV te Amsterdam (1950), dochter Nationale Handelsbank
  • Nederlandse Financierings Maatschappij van 1929 Welvaert NV te Rotterdam, dochter
  • Nijkerksche Bank te Nijkerk (1933), overname 1959
  • Overijsselsche Bank te Zwolle (1872), medeoprichting
  • Posthuma & Zoon, P., Franeker (1879), overname 1917 via Nato
  • Rosingh, I.P., Dokkum (1884), overname 1917 via Nato
  • Rosingh, W., Hengelo (1912), overname 1917 via Nato
  • Russisch-Hollandsche Bank NV te Amsterdam (1916), dochter
  • Salm jr, A.J.J., Ede (1911), overname 1916 via Nato
  • Schiedamsche Bankvereeniging te Schiedam (1912), overname 1914
  • Société Française de Banque et de Dépots SA te Parijs, overname 1912 van het Rotterdamse filiaal
  • Somer & Co te Assen (1899), overname 1917 via Nato
  • Somer & Kool te Assen (1909), overname 1917 via Nato
  • Splunder, J. van, Sliedrecht (1900), overname 1917 via Nato
  • Splunder & Co's Bank NV te Rotterdam, Van - (1921), overname 1961
  • Statenbank NV te 's-Gravenhage (1912, als voortzetting van de firma W.J. Fontein uit 1908), overname 1916
  • Terwindt, Gruendemann & Co te Arnhem (1906), overname 1916 via Nato
  • Theodor Loven NV te Tilburg, dochter
  • Thoolse bank te Tholen (1903), overname 1916 via Nato
  • Trust-Maatschappij voor den Handel van Nederland met het Buitenland NV te Amsterdam (1947), medeoprichting
  • United Bank for Africa Ltd te Lagos, Nigeria (1961), medeoprichting
  • Vereeniging Robaver Rotterdam (1935), personeelsvereniging
  • Vrouwenbank/Kantoor voor vrouwelijke cliënten van de Rotterdamsche Bankvereeniging/
    Rotterdamsche Bank (1947)
  • Westfriesche Bank, Timmerman Koelman & Co te Schagen (1878), overname 1917 via Nato
  • Wibaut & Co, C.R.C., Vlissingen (1877), overname 1917 via Nato
  • Zeeuwsche Landbouwbank te Zierikzee (1903); overname 1917 via Nato
  • Zuid-Nederlandsche Handelsbank NV te Tilburg (1913); dochter

Lijst van overgenomen banken en dochterondernemingen

  • Dominicus Francuscus Anthonius Bauduin (Dordrecht 24.7.1827-'s-Gravenhage 19.12.1909) 1863-31.3.1869
  • Mathias Hinsberg (Keulen 11.7.1831-1915) 1863-21.6.1866
  • Paul François Hubrecht (Leiden 29.11.1829-Doorn 7.7.1902) 1863-31.3.1869
  • Johan Simon Alexander Le Vino (Uhlfeld 1802- ) 1863-16.10.1865
  • A.W.P. Kupp ( ) 1.4.1866-31.3.1869
  • Wilhem Betzold ( ) 1.7.1867-18.11.1868
  • Franz Anton Müller (Leichlingen 16.2.1834- ) 1.4.1869-31.10.1882
  • Johannes Canters (Delft 4.3.1841- ) 1.4.1869-1876
  • George Valentin van der Kors (Darmstadt 20.12.1841-10.9.1910) 1.4.1869-31.3.1906
  • David van Weel (Dirksland 21.5.1838-'s-Gravenhage 14.4.1911) 7.4.1873-31.12.1979
  • G.H.F. van Beusekom (1842-28.6.1908) 1.11.1882-28.6.1908
  • Wijnand Robert Esser (Amsterdam 8.1.1869-Baarn 4.2.1932) 1.6.1900-31.3.1902
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11. 1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 1.5.1904-27.10.1924
  • Arend H. Weingardt ( ) 1.5.1907-28.2.1910
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 1.3.1910-30.4.1940
  • Johannes Pieter van Tienhoven (Amsterdam 31.12.1876-Amsterdam 25.11.1950) 1.3.1910-8.6.1924
  • Rob. Bruns ( -.5.1942) 1.7.1911-31.3.1919
  • Alfred James Brandt (Zoeterwoude 2.7.1879- ) 1.7.1911-30.6.1917
  • Max Najork ( ) 30.10.1913-31.5.1914
  • Daniel Leonard Ornstein (Nijmegen 17.3.1875-Galtür 7.3.1933) 23.12.1915-7.3.1933
  • Gerhard Jan Fabius (Utrecht 18.7.1877-Brussel 5.10.1921) 1.1.1916-13.4.1921
  • Bernhardus van Haersma Buma (Leeuwarden 6.1.1875-'s-Gravenhage 4.12.1960) 28.12.1917-1925
  • Rudolph Egeler (Rotterdam 26.5.1886-Amsterdam 26.3.1933) 5.5.1920-26.3.1933
  • Johan Herman Geertsema (Adjoeng 7.4.1881-Rio de janeiro 17.6.1921) 13.4.1921-1921
  • Yme Jillert Henderikus van der Meulen (Winschoten 14.12.1880-Vries 18.10.1958) 13.4.1921-10.2.1944
  • Johan Willem Beyen (Utrecht 2.5.1897-'s-Gravenhage 29.4.1976) 30.3.1927-30.4.1935
  • Herman Louis Woltersom (Groningen 13.4.1892-'s-Gravenhage 7.8.1960) 27.3.1929-31.12.1954
  • Leendert Proos Hoogendijk (Gouda 29.7.1888-28.11.1969) 7.3.1933-31.12.1953
  • Berthus Joan Karel Kolff (Wassenaar 20.10.1894-Rotterdam 10.9.1942) 8.2.1938-10.9.1942
  • Hendrik Hofstede de Groot (Aerdenhout 1.4.1908-Oegstgeest 18.7.1945) 15.12.1943-18.7.1945
  • Lucas Wicher Wildervanck (Hoogezand 26.6.1895-Amsterdam 13.2.1955) 10.2.1944-13.2.1955
  • Jacob Anne Grothe van Schellach (Utrecht 8.7.1897-Cognac 31.7.1970) 15.11.1945-30.6.1959
  • Peter Plantenga ('s-Gravenhage 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1.1.1954-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.1.1955-31.8.1960
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1.1.1955-1964
  • Onno van den Berg (Soerabaja 6.11.1905-Amsterdam 15.5.1961) 1.1.1956-30.6.1960
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) 1.7.1959-1964
  • Rudolf Frederik Roos (Groningen 22.1.1911-Winterthur 20.9.1982) 1.9.1960-1964
  • Hendrik Johannes Knottnerus (Utrecht 21.11.1902-Bussum 25.11.1984) 1.1.1961-1964
  • Hillebrand Jacob Slingenberg (Haarlem 10.5.1911-Wassenaar 6.9.1983) 1.1.1961-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.7.1949-31.12.1954
  • Daniel Leonard Ornstein (Nijmegen 17.3.1875-Galtür 7.3.1933) 30.10.1913-23.12.1915
  • C.R.H. Spoor ( -29.4.1917) 30.10.1913-29.4.1917
  • Gerhard Jan Fabius (Utrecht 18.7.1877-Brussel 5.10.1921) 1.2.1915-31.12.1915
  • R. Lohmann ( ) 23.12.1915-30.6.1949
  • H.M. Moll ( ) 23.12.1915-30.4.1917
  • W. Sluyterman van Loo ( ) 23.12.1915-1916
  • G.Ph. de Willigen ( ) 1917-1933
  • J.S. Rabbie ( ) 1917-31.12.1940
  • Rudolph Egeler (Rotterdam 26.5.1886-Amsterdam 26.3.1933) 1917-5.5.1920
  • A. van Donkelaar ( ) 1919-1933
  • H. van Duyl (1884/1885-13.1.1943) 1919-31.12.1942
  • H.G. Kronenberg ( ) 1919-1951
  • J. Schwarz ( ) 1919-30.9.1925
  • L. Bouman ( ) 5.5.1920-1921
  • F.J. Frowein ( ) 5.5.1920-1924
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989)1942-30.6.1949
  • F.A.J.C.M. Laane ( ) 1942-1954
  • Th. Waller ( ) 1.1.1948-1950
  • R.F. van Lier ( ) 1.1.1948-15.10.1957
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1952-31.12.1954
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) 1952-30.6.1959
  • Peter Plantenga ('s-Gravenhage 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1952-31.12.1953
  • P.F. Kühler ( ) 1954-1964
  • G.P. Kortenhorst ( ) 1955-1964
  • G. Keuning ( ) 11.2.1959-.12.1962
  • W.F. de Vaynes van Brakell Buys ( ) 1.7.1959-1964
  • J. Barge ( ) 1.1.1961-1964
  • Karel Herman Beyen ('s-Gravenhage 2.3.1923-Wassenaar 2.1.2002) 15.1.1961-1964
  • Frans Joseph Louis Baltussen (Eindhoven 7.8.1924-Blaricum 1.1.1994) 1.1.1962-1964
  • H.A. Aalsmeer ( ) 1.1.1962-1964
  • W.Th. Zweers ( ) 17.6.1963-1964
  • S. Siewertsz van Reesema ( ) 1.8.1964-1964
  • Paul François Hubrecht (Leiden 29.11.1829-Doorn 7.7.1902) .6.1863-1.4.1869
  • Willem Hugo 's-Jacob ('s-Gravenhage 18.11.1825-Rotterdam 15.12.1905) 1872-1892
  • L.H. Browne ( ) 9.9.1892-30.4.1899
  • Wijnand Robert Esser (Amsterdam 8.1.1869-Baarn 4.2.1932) 1899-1902
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11.1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 14.4.1902-.5.1904
  • S.A. Block ( -15.5.1905) 1904-15.5.1905
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 1906-28.2.1910
  • Otto Reuchlin (Tiel 18.3.1882-'s-Gravenhage 26.2.1962) 1910-
  • M.M. Schim van der Loef ( ) secretaris-generaal 1919-1920
  • J. Rothstein ( ) secretaris-generaal 1920-1940
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 1921
  • Andries Adriaan van Sandick (Amsterdam 21.10.1898-Twello 14.5.1962) 1929-1942
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) <1938->1942
  • F.A.J.C.M. Laane ( ) <1938-1942
  • Christian Friedrich Karsten (Assen 1.7.1917-New Canaan 28.7.1984) 1.7.1949-1953
  • Hendrik Nicolaas Wakkie (Rotterdam 2.6.1911-Wassenaar 6.4.1989) <1945-circa 1953
  • G.P. Kortenhorst ( ) 1954
  • G. Keuning ( ) 1954-11.2.1959
  • R. Wesstra ( ) 1954->1960
  • J. Barge ( ) 1954-31.12.1960
  • Frans Joseph Louis Baltussen (Eindhoven 7.8.1924-Blaricum 1.1.1994) 1.5.1958-31.12.1961
  • H.A. Aalsmeer ( ) 1.1.1960-
  • Frederique Jean Plate (Rotterdam 1.4.1802-2.1.1883) 6.6.1863-10.5.1871 en 8.5.1872-3.4.1880
  • Abraham Rueb (Rotterdam 6.4.1811-Wiesbaden 3.6.1881) 6.6.1863-26.4.1881
  • Johan Wilhelm Ferdinand Bunge (Rotterdam 9.11.1833-Rotterdam 19.3.1892) 6.6.1863-8.5.1872 en 7.3.1873-1886
  • J.J. van Witsen ( ) 6.6.1863-28.3.1866
  • Jacob Henricus Cornelis van der Kun (Rotterdam 13.2.1813-Rijswijk 29.8.1878) 6.6.1863-1878
  • Hendrik Muller Szn (Amsterdam 24.7.1819-Wiesbaden 15.8.1898) 6.6.1863-30.3.1864
  • Johann Casper Burlage (1810-1876) 6.6.1863-23.5.1870 en 10.5.1871-1876
  • Ferdinand Koch (Zürich 11.9.1820-Rotterdam 11.2.1903) 6.6.1863-30.3.1869 en 21.4.1886-11.2.1903
  • Jan Mees R.Azn (Rotterdam 13.10.1822-Rotterdam 7.7.1896) 6.6.1863-.1.1864 en 29.3.1868-23.5.1870 en 10.05.1871-19.09.1879
  • W. Hoyack ( ) 6.6.1863-31.3.1868
  • Henricus Carolus Adolphus Gransberg (Kiederich 12.8.1812-Rotterdam 3.12.1872) 11.5.1864-8.5.1872
  • Michel Marinus de Monchy (Rotterdam 21.3.1820-Düsseldorf 20.8.1898) 11.5.1864-30.3.1869 en 23.5.1870-19.9.1879 en 27.4.1894-20.8.1898
  • Lodewijk Pincoffs (Rotterdam 7.6.1827-New York 28.9.1911) 28.3.1866-10.5.1871 en 09.5.1872-19.9.1879
  • David van Weel (Dirksland 21.5.1838-'s-Gravenhage 14.4.1911) 30.3.1869-7.4.1873
  • Pieter Jacob Cantzlaar (Rotterdam 25.11.1827-Delfshaven 28.9.1901) 30.3.1869-28.4.1874
  • Hendrik Willem de Critter (Rotterdam 8.5.1807- ) 23.5.1870-26.4.1881
  • Willem Simon Burger Wzn (Rotterdam 12.5.1817-Rotterdam 20.8.1881) 28.4.1874-1881
  • Anthony Hoynck van Papendrecht (Rotterdam 16.1.1819-Rotterdam 30.9.1877) 1877
  • Josephus Jacobus Marie Blankenheym (Rotterdam 5.6.1837-Rotterdam 19.12.1915) 10.3.1879-1915
  • Dirk Herbert Arnold Kolff (Rotterdam 12.3.1819-Rotterdam 23.6.1909) 10.3.1879-27.4.1894
  • Hugo Victor Benjamin Molenaar ('s-Hertogenbosch 1829/1830-2.3.1895) 19.9.1879-2.3.1895
  • Auguste Andrew Wambersie (Rotterdam 19.2.1835- ) 19.9.1879-1886
  • John Edward Knight ( -1891) 10.5.1882-1891
  • George Theodoor Philppi (Rotterdam 19.5.1846- ) 18.4.1887-1926
  • Willem Hugo 's-Jacob ('s-Gravenhage 18.11.1825-Rotterdam 15.12.1905) 29.4.1892-.12.1895
  • Christoffel Rueb (Rotterdam 9.3.1836-Rotterdam 19.8.1895) 19.4.1895-1895
  • Antoine Plate F.Jzn (Rotterdam 26.5.1845-Rotterdam 23.12.1927) 1.4.1896-31.12.1924
  • Johannes Drost Dzn (Almkerk 12.10.1851-Rotterdam 18.3.1905) 1.4.1896-18.3.1905
  • Abraham Louis Teixeira de Mattos (Amsterdam 9.1.1839-Rotterdam 1.11.1908) 14.4.1899-1.11.1908
  • Martinus Gerardus van den Arend (Rotterdam 31.8.1840-.10.1912) 9.4.1903-.10.1912
  • Samuel Muller Hzn (Rotterdam 8.6.1852-Rotterdam 7.08.1915) 11.4.1905-1915
  • George Valentin van der Kors (Darmstadt 1841-10.9.1910) 10.4.1906-10.9.1910
  • Bernardus Ewoud Ruys (Rotterdam 6.3.1869-Noordwijk 16.9.1949) 14.4.1909-12.2.1942
  • Otto Randebrock (Hattingen 16.1.1855-.2.1929) 19.4.1911-.2.1929
  • Aarnout Reinier Schuurbeque Boeye (Middelburg 13.3.1862-Warnsveld 5.1.1945) 19.4.1911-10.2.1943
  • Ch. Good ( ) 19.4.1911-28.3.1928
  • Alb. Macquinay ( -1920) 19.4.1911-1920
  • Hermann Soherr ( -10.8.1922) 19.4.1911-1920
  • Fr. Speth ( -1920) 19.4.1911-1920
  • H. Bousquet ( ) 17.4.1912-1926
  • Cornelis Kolff A.Qzn (Rotterdam 28.3.1858-Rotterdam 1.2.1917) 17.4.1912-1.2.1917
  • H. Poirier ( -26.9.1940) 17.4.1912-26.9.1940
  • Joost van Vollenhoven (Rotterdam 13.12.1866-Amsterdam 26.11.1923) 16.4.1913-2.4.1918
  • Willem Hendrik de Beaufort (Leusden 19.3.1845-'s-Gravenhage 2.4.1918) 30.10.1913-2.4.1918
  • Ernest Samuel Labouchère (Zeist 13.5.1856-Amsterdam 14.3.1932) 30.10.1913-14.3.1932
  • Karel van Lennep (Amsterdam 16.10.1866-Utrecht 13.9.1923) 30.10.1913-13.9.1923
  • Adriaan Deodatus de Marez Oijens (Amsterdam 30.4.1847-Overveen 19.7.1924) 30.10.1913-1915
  • Cornelis Joan den Tex Bondt (Amsterdam 17.8.1860-Amsterdam 5.1.1924) 30.10.1913-5.1.1924
  • Gerard Louis d'Abo (Arnhem 10.10.1884-18.1.1962) 15.4.1914-1914
  • Adriaan Gips (23.2.1872-7.4.1957) 19.4.1916-1925 en 27.3.1929-2.10.1945
  • Eduard Hendrik Hubert Goossens (Venlo 24.8.1850-Rotterdam 23.12.1919) 19.4.1916-23.12.1919
  • Anthony Georg Kröller (Rotterdam 1.5.1862-Hoenderloo 5.12.1941) 19.4.1916-15.4.1931
  • Arnoldus S. van den Bergh (Oss 10.6.1857-1932) 14.6.1916-31.12.1924
  • Antonius Johannes Jurgens Hzn (Oss 8.2.1867-Torquay 12.3.1945) 14.6.1916-13.3.1918
  • Willem Leonard Pieter Arnold Molengraaff (Nijmegen 10.5.1858-'s-Gravenhage 7.7.1931) 11.4.1917-7.7.1931
  • Johan Herman Geertsema (Adjoeng 7.4.1881-Rio de Janeiro 17.6.1921) 10.4.1918-13.4.1921
  • Robert Bruns ( -.5.1942) 16.4.1919-.5.1942
  • Daniel George van Beuningen (Utrecht 4.3.1877-Arlesheim 29.5.1955) 13.4.1921-1925 en 27.3.1929-1955
  • Eduard Theodoor Geesink (Amsterdam 15.11.1875- ) 13.4.1921-21.3.1946
  • Willem Teunis Klaare (Haarlemmermeer 23.1.1867- ) 13.4.1921-1925
  • Willem van der Vorm (IJsselmonde 6.11.1873-Rotterdam 29.4.1957) 13.4.1921-12.2.1942
  • Thomas Anthonij Fruin (Utrecht 5.2.1890-1945) 7.5.1924-1945
  • Jean Frederic Speth (Antwerpen 30.12.1885-Kapellen 07.3.1961) 7.5.1924-15.2.1961
  • Willem Westerman (Amsterdam 14.11.1864-'s-Gravenhage 11.6.1935) 27.10.1924-.4.1925
  • Johannes Pieter van Tienhoven (Amsterdam 31.12.1876-Amsterdam 25.11.1950) 27.10.1924-1925
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 27.10.1924-30.3.1927
  • Arthur C.D. Gairdner ( ) 20.5.1925-31.12.1937
  • Isaac Albert Palache (Amsterdam 26.8.1888- ) 20.5.1925-1929
  • Albert Johan Marie Goudriaan (Zegwaard 18.3.1871-Rotterdam 6.7.1945) 20.5.1925-6.7.1945
  • Tjalling Petrus Baart de la Faille (Leeuwarden 8.5.1878-.2.1956) 19.5.1926-12.2.1942
  • Richard Heino Erdmann (Batavia 15.10.1877-Loenen 5.5.1960) 19.5.1926-16.2.1955
  • Cornelis Johannes van Schaardenburg (Zwijndrecht 10.12.1867-1934) 19.5.1926-1934
  • Adolphe Alex baron Sweerts de Landas Wyborgh (Rotterdam 23.5.1866-Rotterdam 4.8.1940) 19.5.1926-1940
  • Jan Willem Nienhuys (Amsterdam 13.10.1878- ) 30.3.1927-30.8.1941
  • Willem Eugène Bosch van Oud Amelisweerd (Utrecht 17.1.1864-Utrecht 27.6.1935) 27.3.1929-27.6.1935
  • Eduard Otto Joseph Maria baron van Hövell van Wezeveld en Westerflier (Wezeveld 28.3.1877-Watermael-Boschvoorde 12.2.1936) 27.3.1929-12.2.1936
  • Jan Baptist Willem baron van Hugenpoth tot den Beerenclauw ('s-Hertogenbosch 9.5.1864-'s-Hertogenbosch 12.10.1951) 27.3.1929-10.2.1943
  • Jan Tymen Linthorst Homan (Assen 2.10.1873-Havelte 27.5.1932) 27.3.1929-27.5.1932
  • Augustinus Bernardus Gijsbertus Maria van Rijckevorsel ('s-Hertogenbosch 10.2.1882-'s-Gravenhage 30.4.1957) 27.3.1929-30.4.1957
  • Franciscus Cornelis Bouman ('s-Gravenhage 16.4.1890-30.1.1950) 8.2.1938-30.1.1950
  • Johannes Linthorst Homan (Assen 17.2.1903-Rome 6.11.1986) 8.2.1938-1964
  • Paul Carl Rijkens (Rotterdam 14.9.1888-Amsterdam 19.4.1965) 8.2.1938-1963
  • Karel Paul van der Mandele (Delft 1.11.1880-Rotterdam 23.1.1975) 30.4.1940-1964
  • Eduard Nijgh (Malang 24.1.1900-Oost-Azië 30.5.1949) 12.2.1942-1949
  • Bernhard Ewoud Ruys (Rotterdam 20.4.1900- ) 12.2.1942-1964
  • William Nicolaas Henry van der Vorm (Rotterdam 3.3.1897-Rotterdam 15.2.1963) 12.2.1942-1963
  • P.F. Zimmerman (1891- ) 12.2.1942-31.12.1954
  • Yme Jillert Henderikus van der Meulen (Winschoten 14.12.1880-Vries 18.10.1958) 10.2.1944-18.10.1958
  • Antonius Lambertus van Beek Hzn (Rotterdam 5.7.1913-Rotterdam 21.2.2004) 2.10.1945-1964
  • Pieter Rutger Feith ('s-Gravenhage 20.12.1900-Leidschendam 31.1.1991) 21.3.1946-1964
  • Johan Willem Beyen (Utrecht 2.5.1897-'s-Gravenhage 29.4.1976) 27.5.1946-2.9.1952 en 14.2.1957-1964
  • Pieter Franciscus Sylvester Otten (Berlijn 31.12.1895-Valkenswaard 1969) 27.5.1946-1964
  • Maximilien Paul Léon Steenberghe (Leiden 2.5.1899-Hilvarenbeek 22.1.1972) 27.5.1946-1964
  • Hans Max Hirschfeld (Bremen 29.5.1899-'s-Gravenhage 4.11.1961) 19.2.1947-4.11.1961
  • Johannes Aleidis Ringers (Alkmaar 2.1.1885-'s-Gravenhage 6.5.1965) 17.7.1947-1964
  • Gerardus Wilhelmus Maria Huysmans (Eindhoven 29.4.1902-'s-Gravenhage 18.3.1948) 18.2.1948-18.3.1948
  • Willem Frederik Schokking (Amsterdam 14.8.1900-Amsterdam 5.7.1960) 18.2.1948-07.8.1948 en 14.2.1951-5.7.1960
  • Lodewijk Albert Kesper (Gouda 18.5.1892-'s-Gravenhage 26.3.1963) 14.2.1951-1955
  • Willy Goudriaan ('s-Gravenhage 8.4.1902-Gilze en Rijen 23.7.1984) 13.2.1952-1964
  • Philippus van Ommeren P.Jzn (Rotterdam 4.12.1900-'s-Gravenhage 3.5.1994) 13.2.1952-1964
  • Leendert Proos Hoogendijk (Gouda 29.7.1888-28.11.1969) 1.1.1954-1964
  • Hugo Stout (Rotterdam 28.9.1908-Gluiras 24.9.1990) 16.2.1955-.2.1964
  • Daniel George van Beuningen (Rotterdam 8.11.1911-Rotterdam 18.6.1973) 1956-1964
  • Herman Louis Woltersom (Groningen 13.4.1892-'s-Gravenhage 7.8.1960) 1.1.1955-7.8.1960
  • Pieter Alfons Blaisse (Amsterdam 24.4.1911-'s-Gravenhage 1.8.1990) 18.6.1958-1964
  • Jacob Anne Grothe van Schellach (Utrecht 8.7.1897-Cognac 31.7.1970) 30.6.1959-1964
  • Dirk Hoogendijk (Gouda 4.8.1899-'s-Gravenhage 1989) 1.9.1960-1964
  • Willem Frederik Jacob Borgman Brouwer (Onderdendam 5.12.1894-Baarn 1984) 15.2.1961-1964
  • Gustaaf Abram Dunlop (Bantarpete 11.9.1887-Amsterdam 13.5.1967) 15.2.1961-22.12.1961
  • Carl Johan Endert (Neede 15.8.1900-Amstelveen 1976) 15.2.1961-1964
  • Jan Six van Hillegom (Amsterdam 6.1.1891-Roelfarendsveen 31.5.1961) 15.2.1961-31.5.1961
  • Frederik Hendrik van Heukelom (Batavia 7.12.1893-Amsterdam 8.1.1981) 15.2.1961-1964
  • A.M.A. Wijnans (25.9.1895- ) 1962-1963
  • Frederik Jan Tempel (Onstwedde 26.12.1900-'s-Gravenhage 1974) 14.2.1962-1964
  • Petrus Egbertus Elise Kleyn van Willigen (Rotterdam 29.5.1917-Rotterdam 27.2.2008) 14.2.1963-1964
  • Henri Reuchlin (Rotterdam 6.7.1906-'s-Gravenhage 1.12.1998) 12.6.1963-1964
  • Bernard ter Haar (Amsterdam 1.6.1912-Deventer 21.9.2008) 12.2.1964-1964
  • Aalst, 1959-1964
  • Aalten, circa 1922-1929
  • Aardenburg, <1922-1964
  • Abcoude, circa 1925
  • Alblasserdam, <1922-1964
  • Alkmaar, (voorheen J. de Lange Corn. Johzn), 1917-1965
  • Almelo, 1918-1964
  • Almkerk, 1946-1954
  • Alphen aan den Rijn, (voorheen Nationale Bank), 1916-1964
  • Amerongen, <1922-1964
  • Amersfoort, (voorheen Bank van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Amstelveen, 1925, 1957-1964
  • Amsterdam, Herengracht 179 (voorheen kantoor Nationale Handelsbank), 1963-1964
  • Amsterdam, Herengracht 197, 1952-1964
  • Amsterdam, Jan Evertsenstraat 10-12, 1928-1964
  • Amsterdam, Johan Huizingalaan 195, 1960-1964
  • Amsterdam, Keizersgracht 261 (voorheen Effecten- en Administratiekantoor Van Berckel & Huffer), 1946-[..]
  • Amsterdam, Keizersgracht 706 (voorheen Determeijer Weslingh & Zoon), 1911-[1964]
  • Amsterdam, Middenweg 257, 1958-1964
  • Amsterdam, Rijnstraat 30a, 1957-1965
  • Amsterdam, complex Rokin, 1913-1964
  • Amsterdam, Scheldestraat 33, 1960-1964
  • Amsterdam, Stadionweg 102, 1939-1964
  • Amsterdam, Utrechtseweg, 1961
  • Amsterdam, Valeriusplein 40, 1926-1964
  • Apeldoorn, Marktplein 3 (voorheen J. Koppel & Co), 1916-[..]
  • Apeldoorn, Hoofdstraat 105, <1950-1964
  • Apeldoorn, Spreeuwenweg 56, 1958-1964
  • Appingedam, (voorheen Firma R.F. Mulder), 1920-1964
  • Arcen, < 1920
  • Arnhem, (voorheen Terwindt, Gruendemann & Co), 1916-1964
  • Assen, 1918-1964
  • Axel, <1923-1964
  • Baarle-Nassau, <1923-1964
  • Baarn, 1925-1964
  • Badhoevedorp, 1948-1964
  • Balk, 1947-1964
  • Barendrecht, 1947-1964
  • Barneveld, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Batavia, 1865-1872
  • Beilen, 1927
  • Bellingwolde, 1948-1964
  • Beneden-Leeuwen, 1948-1964
  • Bennekom, <1922-<1925
  • Berg aan de Maas, 1958-1964
  • Bergen (N-H), 1959-1964
  • Bergen op Zoom, (voorheen W. Laane, in 1919 Zuidbank), 1920-1964
  • Bergeijk, 1956-1964
  • Best, <1923-1964
  • Bladel, 1963-1964
  • Blerick, 1964
  • Bloemendaal, 1946-1964
  • Bodegraven, (voorheen Beer's Effecten- en Wisselkantoor, in 1912 Nationale Bank), 1916-1964
  • Borculo, 1918-1964
  • Born-Buchten, 1954-1964
  • Boskoop, (voorheen Boskoopsche Spaar-, Deposito- en Hulpbank), 1917-1964
  • Boxmeer, 1925, 1944-1945
  • Boxtel, <1923-1964
  • Breda, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Brielle\Den Briel, (voorheen L. Touw), 1919-1964
  • Broek op Langendijk, 1959-1964
  • Brouwershaven, 1957-1964
  • Bruinisse, <1922-1964
  • Brunssum, 1925, 1949-1964
  • Brussel, Belgisch-Hollandsch Effectenkantoor, 1939-1947
  • Budel, 1959-1964
  • Buinerveen, 1960-1964
  • Bussum, 1932-1965
  • Capelle aan den IJssel, 1957-1964
  • Castricum, 1963-1964
  • Coevorden, (voorheen Ph. Roos en Benes & Co), 1917-1964
  • Culemborg, (voorheen Bank van Huydecoper & Van Dielen en Geldersche Landbouwbank), 1916-1964
  • Dedemsvaart, <1922-1936, 1947-1964
  • De Koog, 1959-1964
  • Delft, (voorheen Dordtsche Bank), 1916-1964
  • De Lier, 1964
  • Delfzijl, 1956-1964
  • Den Burg, 1917-1964
  • Den Helder, (voorheen P. Groen & Zn), 1917-1964
  • Den Oever, 1957-1964
  • Deurne, 1925
  • Deventer, 1917-1964
  • Dinteloord, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Dinxperlo, <1922-1964
  • Dirksland, <1922-1964
  • Dodewaard, 1963-1964
  • Doetinchem, 1917-1964
  • Dokkum, (voorheen I.P. Rosingh), 1917-1964
  • Dongen, 1925-1964
  • Doorn, <1925-1964
  • Dordrecht, (voorheen Hooghwinkel & Co en Dordtsche Bank), 1916-1964
  • Drachten, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Driebergen, 1925-1964
  • Dronten, 1962-1964
  • Druten, <1922-1964
  • Dussen, 1954-1964
  • Echt, 1939-1964
  • Ede, (voorheen A.J.J. Salm), 1916-1964
  • Eenrum, <1922-1964
  • Eerbeek, 1954-1964
  • Eibergen, 1946-1964
  • Eindhoven, (voorheen Eindhovensche Bankvereeniging en Zuidbank), 1920-1964
  • Elburg, 1956-1964
  • Elst, 1929\1930-1964
  • Emmeloord, 1948-1964
  • Emmen, 1918-1964
  • Enschede, (voorheen Firma Barend Höpink), 1919-1964
  • Epe, 1944-1964
  • Ermelo, 1945-1964
  • Etten-Leur, 1959-1964
  • Eijsden, <1929-1964
  • Exlo, <1922-<1929
  • Franeker, (voorheen P. Posthuma & Zn), 1917-1964
  • Fijnaart, <1922-1964
  • Gasselternijveen, 1947-[..]
  • Geertruidenberg, 1930-1964
  • Geldermalsen, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Geldrop, 1948-1964
  • Geleen, <1925-1964
  • Gendringen, 1953-1964
  • Gennep, <1920-[..]
  • Gieten, 1946-1964
  • Gilze, <1923-1964
  • Goes, 1919-1964
  • Goor, 1963-1964
  • Gorinchem, (voorheen Gorinchemsche Bank), 1917-1964
  • Gorredijk, <1918-1964
  • Gouda, (voorheen Firma Hoffman & Co), 1916-1964
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhout 1, 1915-1964
  • 's-Gravenhage, Han Strijkelplein 10, 1963-1964
  • 's-Gravenhage, Kneuterdijk 8, 1923-1964
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 557, 1955-1964
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 1306, 1952-1964
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 13 (Scheveningen), 1918-1964
  • 's-Gravenhage, Theresiastraat 129, 1957-1964
  • 's-Gravenhage, Wassenaarseweg 101\Van Hoytemastraat, 1939-1964
  • 's-Gravenhage, Zeekant 91 (Scheveningen), 1956-1964
  • 's-Gravenzande, 1945-1958
  • 's-Gravenzande, (voorheen Firma I. Lievense & Co), 1960-1964
  • Groenlo, (voorheen Firma W.F. Fornier & Zoon), 1917-1964
  • Groningen, (voorheen Firma Geertsema Feith & Co), A-Kerkhof 34, 1917-1964
  • Groningen, Verlengde Hereweg 117, 1959-1964
  • Groningen, Zaagmuldersweg 362, 1958-1964
  • Gulpen, (voorheen Zuidbank), 1920-[..], 1956-1964
  • Haamstede, 1945-1964
  • Haarlem, (voorheen Firma Lugt & Van Citters), 1918-1964
  • Haarlem, Zijlstraat 47, <1929-1964
  • Halfweg, (voorheen Halfwegsche Bank), 1948-1964
  • Hardenberg, < 1925-[..]
  • Harderwijk, 1949-1964
  • Hardinxveld-Giessendam, 1919-1964
  • Haren, 1951-1964
  • Harlingen, (voorheen P. Posthuma & Zn), 1917-1964
  • 's-Heerenberg, 1952-1964
  • Heerenveen, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Heerhugowaard, <1923-[..]
  • Heerlen, (voorheen Kerkraadsche Handelsbank en Zuidbank), 1920-1964
  • Heeswijk-Dinther, 1947->1954
  • Heiloo, 1960-1964
  • Helden, 1964
  • Hellevoetsluis, <1918-1964
  • Helmond, (voorheen Firma August van Rijckevorsel en Zuidbank), 1920-1964
  • Hendrik-Ido-Ambacht, 1952-1964
  • Hengelo, (voorheen W. Rosingh), 1917-1964
  • 's-Hertogenbosch, (voorheen Wed. Joh. van Rijckevorsel & Zonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Heythuizen, 1961-1964
  • Hillegom, <1922-1964
  • Hilversum, (voorheen Commanditaire Bankvereeniging Van de Wall, Van Luenen & Co en Hilversumsche Crediet- en Depositokas), 1920-1964
  • Hippolytushoef, <1922-1964
  • Hoensbroek, 1925-1965
  • Hoevelaken, 1962-1964
  • Hoofddorp, 1964
  • Hoogerheide, 1963-1964
  • Hoogeveen, (voorheen Groenewegen & Co), 1917-1964
  • Hoorn, 1919-1964
  • Huissen, <1927-[..]
  • Huizen, 1946-1964
  • Hulst, 1918-1964
  • Joure, <1922-1964
  • Kaatsheuvel, 1960-1964
  • Kampen, 1947-1964
  • Katwijk, 1917-1964
  • Kerkrade, <1922-1964
  • Kesteren, 1931-1964
  • Klazienaveen, <1922-[..]
  • Kloosterzande, 1946-1954
  • Klundert, 1964
  • Koewacht, 1946-1964
  • Kollum, <1918-1964
  • Kortgene, <1918-1964
  • Kotten, 1954-1964
  • Krabbendijke, 1946-1964
  • Krimpen aan de Lek, 1958-1964
  • Krimpen aan den IJssel, 1954-1964
  • Krommenie, <1926-[..], 1958-1964
  • Kruiningen, 1962-1964
  • Landsmeer, <1927-1932
  • Laren (G), 1945->1952
  • Leens, (voorheen H. Alting & Co), 1922-1964
  • Leerdam, <1918-1964
  • Leeuwarden, (voorheen A. Bloembergen & Zoon's Bank, Erven B.L.C. de Haan's Bank en Leeuwarder Bankvereeniging), 1916-1964
  • Leiden, (voorheen Nationale Bank), 1916-1965
  • Leidschendam, 1961-1964
  • Lekkerkerk, <1927-[..], 1947-1964
  • Lelystad, 1953-1964
  • Lemmer, 1934-1964
  • Lichtenvoorde, <1922-[..], 1964
  • Lobith, 1948-1964
  • Lochem, 1918-1964
  • Loon op Zand, 1961-1965
  • Lutterade, 1933-1939
  • Maarssen, <1925-[..]
  • Maasbracht, 1943-1964
  • Maassluis, 1956-1964
  • Maastricht, (voorheen Zuidbank), Bredestraat 24, 1920-1964
  • Maastricht, Stationsstraat 19, 1959-1964
  • Maastricht, St. Annadal, 1962-1965
  • Made, <1923-1964
  • Medemblik, <1927-[..]
  • Meerkerk, 1949-1963
  • Meerssen, <1924-1964
  • Meppel, (voorheen J. van Dijk Lzn en Meppeler Bank v\h H. Roelink Abrzn), 1917-1964
  • Middelburg, (voorheen Van de Broecke, Luteijn & Schouten en Van de Kreke De Kan & Co), 1917-1964
  • Middelharnis, 1919-1964
  • Middenmeer, 1946-1964
  • Montfoort, <1923-[..]
  • Moskou, (Russisch-Hollandsche Bank), 1916-1918
  • Musselkanaal, <1918-[..], 1964
  • Mijdrecht, <1918-[..], 1962-1964
  • Naaldwijk, 1917-1923
  • Naarden, 1946->1952
  • Neede, <1918-1964
  • New York, 1863
  • Nieuw Amsterdam, 1925->1929, 1955-1964
  • Nieuw Helvoet, 1943-1962\1963
  • Nieuw-Lekkerland, 1931->1934
  • Nieuw-Vossemeer, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-[..]
  • Nieuwendijk, 1947-1964
  • Nieuwenhoorn, 1945-<1948
  • Nieuwerkerk aan den IJssel, 1957-1964
  • Nieuwkoop, 1950-1964
  • Nieuwolda, 1946-<1950
  • Noordwijk, 1925-1964
  • Noordwijk aan Zee, 1964
  • Nunspeet, vakantieoord, 1915-1964
  • Nijkerk, 1927-1965
  • Nijmegen, 1918-1964
  • Oegstgeest, 1963-1964
  • Oirschot, <1927-1964
  • Oisterwijk, <1923-1964
  • Oldenzaal, 1920-1964
  • Ooltgensplaat, 1960\1961-1964
  • Oostburg, 1917-1964
  • Oosterbeek, <1922-1964
  • Oosterhout, 1952-1964
  • Oosterwolde, <1918-1964
  • Oss, 1929\1930-1964
  • Ossendrecht, <1918-1964
  • Oud-Beijerland, 1921-1964
  • Ouddorp, <1922->1929, 1955-1964
  • Oudenbosch, (voorneen W.A. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Oude Pekela, 1958-1963
  • Oude Schild, 1948-1953
  • Oude Tonge, <1922-1964
  • Oud-Vossemeer, <1918-1964
  • Papendrecht, 1958-1964
  • St. Petersburg, (Russisch-Hollandsche Bank), 1916-1918
  • Pieterburen, <1922-1922
  • Poeldijk, 1958-1964
  • Purmerend, (voorheen Westfriesche Bank Timmerman Koelman & Co), 1917-1964
  • Putten, 1931-1933, 1951-1964
  • Pijnacker, 1946-1964
  • Raalte, 1963-1964
  • Raamsdonkveer, 1927-[..]
  • Renkum, 1948-1964
  • Reuver, 1948->1952
  • Rhenen, <1918-1964
  • Ridderkerk, 1918-1964
  • Roelofarendsveen, <1918-1964
  • Roermond, (voorheen P. van den Broek & Co), 1939-1964
  • Roosendaal, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Roosteren, 1953-1958
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127, 1935-1964
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 179b, <1964
  • Rotterdam, Bergse Dorpsstraat 8, 1961-1964
  • Rotterdam, Boompjes 77, 1870-1941 (na plaatsing noodgebouw kluizen weer in gebruik)
  • Rotterdam, Bovenstraat 174, 1954-1964
  • Rotterdam, Calandstraat 49, tijdelijke huisvesting na bombardement 1940
  • Rotterdam, Charloise Kerksingel 72, 1948-1964
  • Rotterdam, Coolsingel 109, 1918-1940, 1941-1948 (na noodverbouwing weer in gebruik)
  • Rotterdam, Coolsingel 119, 1948-1964
  • Rotterdam, Ganzerikplein 4, 1963-1964
  • Rotterdam, Gelderse Kade, 1863-1870
  • Rotterdam, Glashaven 25 (voorheen Dordtsche bank), 1916-1918
  • Rotterdam, Groene Hilledijk, 1927-1934\1935
  • Rotterdam, Havenstraat 15, 1917-1964
  • Rotterdam, 2e Hogebanweg 102, 1957-1964
  • Rotterdam, Leuvehaven 103, (voorheen filiaal van de Société Française de banque et de Dépots), 1912-1914
  • Rotterdam, Mathenesserweg\Rösener Manzstraat 165, 1932-1965
  • Rotterdam, Middenbaan 34, 1959-1964
  • Rotterdam, Oudedijk 133, 1958-1964
  • Rotterdam, Prins Hendrikkade 67, 1916-1964
  • Rotterdam, Scheepmakershaven Wijk 1 no 508, 1863
  • Rotterdam, Stadhoudersweg 1, 1949-1964
  • Rotterdam, Stationsplein 45 (Groothandelsgebouw), 1951-1964
  • Rotterdam, Van Bilderbeekplaats 3, 1964
  • Rotterdam, Westplein 2, 1948-1964
  • Rotterdam, Willemskade 22\24, 1901-[..]
  • Rozenburg, <1919-<1939
  • Ruurlo, 1925-1964
  • Rijen, <1925-1964
  • Rijswijk, (voorheen Dordtsche Bank), 1916-1964
  • Sas van Gent, 1958-1964
  • Sassenheim, 1949-1964
  • Schagen, (voorheen Westfriesche Bank Timmerman Koelman & Co), 1917-1964
  • Scherpenzeel, <1920-1964
  • Schiedam, (voorheen Schiedamsche Bankvereeniging), 1914-1964
  • Schildwolde, <1923-1964
  • Schinnen, 1960-1964
  • Schoonhoven, (voorheen P.A.Greup), 1917-1964
  • Schijndel, (voorheen agentschap Hanzebank), circa 1923-1964
  • Singapore, 1866-1868
  • Sint Annaland, <1918-1964
  • Sint Maartensdijk, <1918-1964
  • Sint Oedenrode, <1923-1923, 1947-1964
  • Sint Philipsland, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-[..]
  • Sittard, (voorheen H. Delhougne en Zuidbank), 1920-1964
  • Sliedrecht, (voorheen Firma J. van Splunder), 1917-1964
  • Sluis, <1918-<1925
  • Sluiskil, 1959-1964
  • Smilde, 1946-1964
  • Sneek, (voorheen A. Bloembergen & Zonen's Bank), 1916-1964
  • Soest, 1925-<1939, 1947-1964
  • Someren, 1960-1964
  • Sommelsdijk, 1922-[..]
  • Son, 1964
  • Souburg, 1963-1964
  • Spijkenisse, <1918-1964
  • Stadskanaal, (voorheen Firma Geertsema Feith & Co), 1916-1964
  • Steenbergen, (voorheen Van Loon & Zoonen en Zuidbank), 1920-1964
  • Steenwijk, 1958-1964
  • Stellendam, 1963\1964
  • Strijen, 1955-1964
  • Surabaja, 1867-1870
  • Surhuisterveen, 1946-1964
  • Susteren, 1964
  • Susterseel-Gangelt, 1955-1964
  • Swalmen, (voorheen Zuidbank), 1920-<1925, 1946-1964
  • Tegelen, (voorheen Zuidbank), 1920-<1925, 1934-1964
  • Ter Apel, 1923-1964
  • Terborg, <1918-1964
  • Terneuzen, 1917-1964
  • Tholen, (voorheen Thoolse Bank), 1916-1964
  • Tiel, (voorheen Geldersche Landbouwbank), 1916-1965
  • Tilburg, (voorheen Labouchere, Oyens & Co's Bank en Zuidbank), 1920-1964
  • Twello, 1957-1964
  • Twisk, <1923-<1929
  • Uden, 1961-1964
  • Uitgeest, 1946-<1952
  • Uithoorn, 1916-1964
  • Urk, 1959-1964
  • Utrecht, (voorheen Bank Van Huydecoper en Van Dielen), Oudkerkhof 11-13, 1916-1964
  • Utrecht, Europalaan, 1961-1964
  • Utrecht, Veemarkt, <1930
  • Utrecht, Vreeburg 26, 1918-1964
  • Vaals, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Valkenswaard, (voorheen Zuidbank), 1920-1964
  • Varsseveld, 1919-<1939, 1948\1949-1964
  • Veendam, 1917-1964
  • Veenendaal, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Veghel, 1962-1964
  • Velp, 1924-1964
  • Venlo, (voorheen Bank en Handelsvereeniging v\h P.J. Berger en Zuidbank), 1920-1964
  • Venray, 1948-<1952, 1962-1964
  • Vianen, 1919-1964
  • Vinkeveen, <1922-1923
  • Vlaardingen, 1915-1922, 1950-1964
  • Vlagtwedde, 1946-1964
  • Vleuten-De Meern, 1959-1964
  • Vlieland, 1961-1964
  • Vlissingen, (voorheen C.R.C. Wibaut & Co), 1917-1964
  • Voorburg, (voorheen Andree Wiltens & Co), 1949-1964
  • Voorthuizen, 1959-1964
  • Vorden, 1926-1932
  • Vreeswijk, <1923-1923
  • Vroomshoop, 1946-1964
  • Vught, 1947-1964
  • Waalwijk, 1932-1964
  • Waddinxveen, 1946-1964
  • Waspik, <1926-1926
  • Wassenaar, 1948-1964
  • Wateringen, 1947-1964
  • Weert, 1947-1964
  • Weesp, 1959-1964
  • Werkendam, <1918-1964
  • Wernhout, 1954-1960
  • Wessem, 1946-1953
  • West-Terschelling, 1961-1965
  • Wildervank, (voorheen J.R. Brouwer & Co), 1917-1964
  • Willemstad, (voorheen Maris & Schipper), 1964
  • Winkel, <1924-1924
  • Winschoten, (voorheen G.J. & A.E. Groeneveld), 1919-1964
  • Winterswijk, 1920-1964
  • Wissekerke, 1926\1929-1964
  • Woerden, (voorheen Nationale Bank en Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Wolvega, <1917-1964
  • Woudenberg, 1922-1939, 1958-1964
  • Yerseke, <1917-1964
  • IJmuiden, 1917-1964
  • IJsselstein, 1959-1964
  • IJzendijke, 1918-1964
  • Zaandam, 1917-1964
  • Zandvoort, 1959-1964
  • Zeist, (voorheen Bank Van Huydecoper & Van Dielen), 1916-1964
  • Zetten, 1919-1964
  • Zevenaar, 1956-1964
  • Zevenbergen, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Zierikzee, (voorheen Zeeuwsche Landbouwbank), 1917-1964
  • Zoutelande, 1964
  • Zuidland, 1943-<1952
  • Zuidlaren, 1961-1964
  • Zundert, (voorheen W. Laane en Zuidbank), 1920-1964
  • Zutphen, (voorheen Commanditaire Bankvereeniging L.H. de Bas & Co), 1917-1964
  • Zwaagwesteinde, 1961-1964
  • Zwartemeer, 1956-1964
  • Zwartsluis, 1947-<1952
  • Zwolle, 1924-1964
  • Zwijndrecht, 1917-<1939
  • Amstelbank NV te Amsterdam (1920), medeoprichting
  • Arnhemsche Bankvereeniging te Arnhem (1899), overname 1925 via Nato
  • Bal, C.M., Zierikzee (1899), overname 1917 via Nato
  • Bank voor Indië NV te 's-Gravenhage (1920), medeoprichting
  • Bank voor Schouwen en Duiveland NV te Zierikzee (1901), overname 1948
  • Bankierskantoor onder beheer van Determeijer Weslingh & Zoon NV te Amsterdam (1923), dochter
  • Bas & Co, Commanditaire Bankvereeniging L.H. de, Zutphen (1900), overname 1917 via Nato
  • Beer's Effecten-en Wisselkantoor te Bodegraven, De - (1911), overname 1915
  • Belgisch-Hollandsch Effectenkantoor NV/Comptoir Belgo Hollandais SA te Brussel (1939), dochter
  • Benes & Co te Coevorden (1886), overname 1917 via Nato
  • Blijdensteijn & Zoon, Jan, Utrecht (1798), overname 1917 via Nato
  • Bloembergen & Zoon, A., Leeuwarden (1825), overname 1916 via Nato
  • Boon en Mulder te Hoogezand (1865), overname 1917 via Nato
  • Boskoopsche Spaar-, Deposito- en Hulpbank NV te Boskoop (1890), overname 1917 via Nato
  • Broek & Co, P. van den, Roermond (1891), overname 1939
  • Brouwer & Co, J.R., Wildervank (1903), overname 1917 via Nato
  • Commanditaire Vereeniging (1864), dochter
  • Deposito- en Administratie-Bank NV te Rotterdam (1900); fusie met Rotterdamsche Bank 1911
  • Determeijer, Weslingh & Zoon Amsterdam (1765), overname 1911
  • Dijk Lzn., J. van, Meppel (1877), overname 1917 via Nato
  • Dordtsche Bank NV te Dordrecht (1906, door fusie tussen de Dordtsche Bank De Ridder & Co uit 1883 en de Haagsche Bank uit 1899), overname 1916
  • Effecten- en Administratiekantoor Van Berckel & Huffer NV te Amsterdam (1928), overname 1946
  • Eindhovensche Bankvereeniging te Eindhoven (1872), overname 1920 via Nato
  • European Enterprise Development (EED) SA te Luxembourg, participatie
  • Export-Financiering Maatschappij NV te 's-Gravenhage (1951), participatie
  • Financieringsinstituut Mundus-Eurocredit NV te Amsterdam (1956), dochter
  • Financiering-Maatschappij voor Investeringen (Fimavi) NV te Rotterdam (1959), dochter
  • Fockema & Van Kleffens te Dokkum (1875), overname 1917 via Nato
  • Fontein, W.J. (1908), vanaf 1912 Statenbank te 's-Gravenhage, overname 1916 via Nato
  • Fornier & Co, W.F., Groenlo (1902), overname 1917 via Nato
  • Fransen van de Putte & Zoon te Goes (1825), overname 1919 via Nato
  • Geertsema Feith & Co te Groningen (1876), overname 1916 via Nato
  • Geldersche Landbouwbank te Tiel (1900), overname 1916 via Nato
  • Goossens & Van Rossem NV te [Rotterdam], dochter
  • Gorinchemse Bank te Gorinchem (1873), overname 1917 via Nato
  • Greup, mr. P.A., Schoonhoven (1835), overname 1917 via Nato
  • Groen & Zoon, P., Den Helder (1860), overname 1917 via Nato
  • Groeneveld, G.J. & A.E., Winschoten (1808), overname 1917 via Nato
  • Groenewegen & Co te Hoogeveen (1902), overname 1917 via Nato
  • Haagsche Bank te Den Haag (1899), in 1906 gefuseerd met Dordtsche Bank De Ridder & Co (1883) tot Dordtsche Bank te Dordrecht, overname 1916 via Nato
  • Haan's Bank, Erven B.L.C. de, Leeuwarden (1907), voortzetting van B.L.C. de Haan (1890), overname 1919 via Nato
  • Halfwegsche Bank NV te Halfweg (1932), overname 1948
  • Handelmaatschappij Mundus NV te Rotterdam, dochter
  • Handel-Maatschappij Transmarina te Amsterdam (circa 1919), participatie
  • Hilversumsche Crediet- en Depositokas te Hilversum (1902), overname 1920 via Nato
  • Hoffman & Co te Gouda (1816), overname 1916 via Nato
  • Hollandsche Bank voor de Middellandse Zee NV te Amsterdam (1920), dochter
  • Hollandsche Bank voor Zuid-Amerika NV te Amsterdam (1914), dochter
  • Hooghwinkel & Co te Dordrecht (1802), overname 1916 via Nato
  • Höpink, Firma Barend -, Enschede (1889), overname 1919 via Nato
  • Huydecoper & Van Dielen te Utrecht (1883), vanaf 1907 Bank van Huydecoper & Van Dielen, overname 1916 via Nato
  • Instituut voor Nederlandsch-Amerikaansche Industrieele Samenwerking te [..] (1946), medeoprichting
  • Ketwich & Voombergh te Amsterdam (1790, voortgezet in 1881 als Labouchere, Oyens & Co's Bank te Amsterdam), overname 1913
  • Kneppers & Co Effecten- en Assurantiebank (1924), overname 1944
  • Koppel & Co, J., Apeldoorn (1830), overname 1916 via Nato
  • Kreke, De Kan & Co, Van de -, Hoogeveen (1894), overname 1916 via Nato
  • Laane, W., Roosendaal (1860), 1920 bij Zuid-Nederlandsche Handelsbank, overname 1920 via Nato
  • Labouchere, Oyens & Co's Bank te Amsterdam (1881 als voortzetting van de firma Ketwich & Voombergh uit 1790), overname 1913
  • Lange Corn. Johzn, J. de, Alkmaar (1875), overname 1917 via Nato
  • Leeuwarder Bankvereeniging te Leeuwarden (1904), overname 1919 via Nato
  • Lievense & Co te 's-Gravenzande, Firma I. -, overname 1960
  • Lochemse Bankvereeniging te Lochem (1899), overname 1925 via Nato
  • Loopuyts Bank te Schiedam (1914, als voortzetting van I. Loopuyt te Schiedam), overname 1940
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te 's-Gravenhage (1945), participatie
  • Maris & Schipper te Willemstad (1801), overname 1964
  • Marx & Co's Bank te Rotterdam (1906, als voortzetting van Marx & Co uit 1869), gedeeltelijke overname 1922
  • Meppeler Bank te Meppel (1908), overname 1918 via Nato
  • Middenstands-Credietbank Neede NV te Neede (1915), overname 1951
  • Nationale Bank te 's-Gravenhage (1901), overname 1915
  • Nationale Bankvereeniging (Nato) te Utrecht (1916, ontstaan door alle verwervingen tot dan toe samen te voegen met de Nationale Bank onder gelijktijdige naamswijziging in Nationale Bankvereeniging (Nato). Per 1 januari 1929 volledige integratie in de Rotterdamsche Bank
  • Nationale Handelsbank NV (voorheen Nederlandsch-Indische Handelsbank NV) te Amsterdam (1863), overname 1961
  • Nationale Trust Maatschappij NV te Amsterdam (1950), dochter Nationale Handelsbank
  • Nederlandse Financierings Maatschappij van 1929 Welvaert NV te Rotterdam, dochter
  • Nijkerksche Bank te Nijkerk (1933), overname 1959
  • Overijsselsche Bank te Zwolle (1872), medeoprichting
  • Posthuma & Zoon, P., Franeker (1879), overname 1917 via Nato
  • Rosingh, I.P., Dokkum (1884), overname 1917 via Nato
  • Rosingh, W., Hengelo (1912), overname 1917 via Nato
  • Russisch-Hollandsche Bank NV te Amsterdam (1916), dochter
  • Salm jr, A.J.J., Ede (1911), overname 1916 via Nato
  • Schiedamsche Bankvereeniging te Schiedam (1912), overname 1914
  • Société Française de Banque et de Dépots SA te Parijs, overname 1912 van het Rotterdamse filiaal
  • Somer & Co te Assen (1899), overname 1917 via Nato
  • Somer & Kool te Assen (1909), overname 1917 via Nato
  • Splunder, J. van, Sliedrecht (1900), overname 1917 via Nato
  • Splunder & Co's Bank NV te Rotterdam, Van - (1921), overname 1961
  • Statenbank NV te 's-Gravenhage (1912, als voortzetting van de firma W.J. Fontein uit 1908), overname 1916
  • Terwindt, Gruendemann & Co te Arnhem (1906), overname 1916 via Nato
  • Theodor Loven NV te Tilburg, dochter
  • Thoolse bank te Tholen (1903), overname 1916 via Nato
  • Trust-Maatschappij voor den Handel van Nederland met het Buitenland NV te Amsterdam (1947), medeoprichting
  • United Bank for Africa Ltd te Lagos, Nigeria (1961), medeoprichting
  • Vereeniging Robaver Rotterdam (1935), personeelsvereniging
  • Vrouwenbank/Kantoor voor vrouwelijke cliënten van de Rotterdamsche Bankvereeniging/
    Rotterdamsche Bank (1947)
  • Westfriesche Bank, Timmerman Koelman & Co te Schagen (1878), overname 1917 via Nato
  • Wibaut & Co, C.R.C., Vlissingen (1877), overname 1917 via Nato
  • Zeeuwsche Landbouwbank te Zierikzee (1903); overname 1917 via Nato
  • Zuid-Nederlandsche Handelsbank NV te Tilburg (1913); dochter

Beschrijving van de series en archiefbestanddelen

Reacties

Nieuwe reactie inzenden
Velden gemarkeerd met een sterretje (*) zijn verplicht
De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <br> <abbr>
  • Zet HTML-elementen in hoofdletters om naar kleine letters.
Uitgebreid
Zoek in collecties
Zoek in