Nationaal Archief. Collectie, tentoonstellingen en activiteiten

Amsterdamsche Bank

2.18.32
D.J. Wijmer
Nationaal Archief, Den Haag
2012
(c)

Beschrijving van het archief

Naam archiefblok:

2.18.32
Auteur: D.J. Wijmer
Nationaal Archief, Den Haag
2012
(c)

Periode:

1609-1993
merendeel 1871-1964

Omvang:

258,50 meter; 4244 inventarisnummers.

Taal van het archiefmateriaal:

Het merendeel der stukken is in het Nederlands.

Soort archiefmateriaal:

Normale geschreven, getypte en gedrukte documenten, geen bijzondere handschriften.

Archiefbewaarplaats:

Nationaal Archief, Den Haag

Samenvatting van de inhoud van het archief:

Het archief bevat series notulen van vergaderingen van aandeelhouders en van commissarissen, jaarstukken en dossiers. Deze documenten betreffen de organisatie van de bank, overname van andere banken, deelneming in en kredietverlening aan bedrijven, effectenbedrijf, vermogensbeheer, betalingsverkeer en lidmaatschappen van verenigingen. Ook zijn archieffragmenten bijkantoren, dochterbedrijven en van overgenomen bankbedrijven aanwezig.

Archiefvormers:

  • Amsterdamsche Bank NV, 1871-1964
  • Amsterdamsche Bank NV, Bijbank te Rotterdam, 1917-1967
  • Incasso-Bank NV, 1891-1948
  • Bandar Oliepalmen Cultuur Maatschappij, 1910-1964
  • Bank van Doijer & Kalff NV te Zwolle, 1824-1957
  • Financieele Maatschappij voor Nijverheidsondernemingen NV te Amsterdam, 1883-1959
  • Friesche Bank NV te Leeuwarden, 1917-1937

Archiefvorming

Inhoud en structuur van het archief

Aanwijzingen voor de gebruiker

Verwant materiaal

Bijlagen

Lijsten van bestuurders

Amsterdamsche Bank NV
  • Frederik Salomon van Nierop (Amsterdam 6.3.1844-Amsterdam 29.1.1924) 1.1.1872-28.12.1920
  • Carl Hermann Ferdinand Christmann (Altona 16.10.1841-1909) 1.1.1872-31.5.1907
  • Johann Hermann Spaink jr (Amsterdam 27.04.1833-Hilversum 21.02.1903) 1.1.1872-31.8.1900
  • Franz Xaver Marie Hubert Keller (Düsseldorf 27.4.1850-Overveen 3.7.1937) 26.5.1900-1916
  • Gerard Vissering (Leiden 1.3.1865-Bloemendaal 19.12.1937) 1.9.1900-30.5.1906
  • Petrus Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 1.8.1906-30.4.1941
  • Hendrik Abraham van Nierop (Amsterdam 7.6.1881-Huizen 3.2.1976) najaar 1916-1.12.1939
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 1916-17.9.1924 en 1928-14.2.1932
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-Hilversum 4.11.1950) 1.1.1920-31.3.1937
  • David Andreson (Amsterdam 2.8.1875-Israël 6.7.1943) 1.5.1932-31.3.1940
  • Wesselius Marcus Houwing (Hoorn 24.2.1892-Amsterdam 23.11.1950) 1.5.1932-23.11.1950
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 1.1.1940-4.3.1954
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 1.1.1940-31.12.1956
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 13.9.1945-31.12.1949
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 13.9.1945-1.10.1962
  • Reinier Koole (Zierikzee 21.3.1886-Amsterdam 2.11.1955) 7.1.1948-2.11.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 7.1.1948-31.12.1949
  • Arthur Diemer Kool (Paramaribo 30.1.1896-St.Jorioz 3.10.1959) 7.1.1948-1.7.1959
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 7.1.1948->1964
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 1.11.1952->1964
  • Jan Cornelis Steye Nijenbandring de Boer (Haarlem 18.11.1905- ) 1.4.1956->1964
  • Cornelis André de la Porte (Amsterdam 14.6.1904-Utrecht 16.1.1974 ) 11.2.1960->1964
  • Onno Vogelenzang (Groningen 22.1.1923-Heemstede 20.3.2005 ) 1.8.1962->1964
  • David Andreson (Amsterdam 2.8.1875-Israël 6.7.1943) 1920-30.4.1932
  • Martijn Willem Blitz (Amsterdam 18.5.1897-Bergen Belsen 24.11.1944) 1939-.10/11.1941
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 1940-13.9.1945
  • I.L. Themans ( ) 1948-18.4.1957
  • Abraham Abas (Amsterdam 22.10.1895- ) 1.11.1938-31.10.1960
  • Siegfried Rosenberg (Hannover 22.8.1890-Oranienburg 15.12.1944) 1938-30.9.1941 en 1.2.1942-31.10.1942
  • Gerard van Rijn (Veendam 5.3.1889-Bergen Belsen .2.1945)
  • H. van Maaren ( ) 1940->1945
  • C.P.H. Groenendaal ( ) 1940->1945
  • Th.L. Bouvy ( -20.11.1959) 1942-1959
  • Cornelis André de la Porte (Amsterdam 14.6.1904-Utrecht 16.1.1974 ) 1942-11.2.1960
  • I.L. Themans ( ) 1945-1948
  • Adrianus van Westreenen (Echteld 26.3.1893- ) 1.1.1947-
  • Herman Theodoor Willem Christmann (Buenos Aires 30.9.1907- ) 2.1.1947-
  • F.A. van Sorgen ( ) 1.1.1948-31.7.1961
  • G. van der Hoeven ( ) 1.1.1948-
  • W. du Pon ( ) 7.1.1948-
  • Paulus Frans Kühler (1.8.1905- ) 1.1.1955-
  • T. Hoving ( ) -1959
  • Paul Gerard de Rijke ('s-Hertogenbosch 23.1.1916-1.5.1987) 1.10.1960-
  • James Barge (Leiden 2.3.1922-1.9.1972) 1.1.1961-
  • Johannes Martinus Fiolet (Amsterdam 13.2.1906- ) 1.7.1963-
  • Philip van Nierop (Amsterdam 23.12.1854-Bussum 31.12.1920) 1894
  • F. ter Horst ( ) <1904
  • P.J.C. Tetrode ( ) 1905
  • L. Keesing ( ) 1910-1911
  • Onno Vogelenzang (Groningen 22.1.1923-Heemstede 20.3.2005), 1957-31.1.1959
  • Andre Hendrik Talma Stheeman (Amsterdam 3.2.1930), 1.2.1959-1961
  • W. de Vries ( ) 7.5.1962-
  • Carl Fellinger (1817-1897) 20.12.1871-1897
  • Moritz Eltzbacher (Neuenkirchen 12.12.1826-1892) 20.12.1871-1892
  • Jac. L. Eltzbacher ( -1876) 20.12.1871-1876
  • Adolph B.H. Goldschmidt ( ) 20.12.1871-1894
  • Herman Marcuse (Hannover 1823/1824-Niederwalluf circa april 1900) 20.12.1871-1900
  • Marten Mees (Rotterdam 24.10.1828-Eefde 7.2.1917) 20.12.1871-1916
  • Franz Anton Müller (Leichlingen 16.2.1834 - ) 20.12.1871-1884
  • C.A. von Schaezler ( ) 20.12.1871-1874
  • H. Vaupel ( -1883) 20.12.1871-1883
  • Theodor Wendelstadt (1820-1881) 20.12.1871-1881
  • Victor Wendelstadt ( -1884) 20.12.1871-1884
  • Abraham Carel Wertheim (Amsterdam 12.12.1832-Amsterdam 30.11.1897) 20.12.1871-1881
  • August Parcus (Mainz 1819-1875) 1873-1875
  • F. Bodenstedt ( -1881) 1873-1881
  • Adrianus Prins (Wormerveer 16.7.1821-Amsterdam 10.1.1902) 1875-1902
  • Johannes Kaempf (Neuruppin 18.10.1842-Berlijn 25.5.1918) 1875-1918
  • A. Niederhofheim ( -1887) 1882-1887
  • C. Parcus ( -1922) 1882-1922
  • Willem Frederik Piek (Oudshoorn 29.12.1838-Amsterdam 10.5.1916) 1883-1894
  • Bernhard Julius Gottlieb Bunge (1838- ) 1884-1906
  • Johan George Gleichmann (Rotterdam 19.7.1834-'s-Gravenhage 30.4.1906) 1884-1904
  • Simon Willem Josephus Jitta (Amsterdam 27.9.1818-Amsterdam 18.2.1897) 1884-18.2.1897
  • George Herman Hintzen (Amsterdam 6.1.1851-Rotterdam 18.11.1932) 1884-17.11.1932
  • Jean Andreae ( -1914) 1888-1914
  • Jacobus Adrianus Cornelis van Leeuwen (Zaltbommel 19.4.1831-1898) 1894-1898
  • Lodewijk Casper van Heukelom (Amsterdam 31.12.1849-Amsterdam 18.12.1920) 1897-1920
  • Georg August baron Tindal ('s-Gravenhage 11.10.1839-Hilversum 1.5.1921) 1898-1921
  • Samuel Pieter van Eeghen (Zeist 28.6.1853-Doorn 20.1.1934) 1899-20.1.1934
  • Simon Ludwig Adolph Hepner (Amsterdam 4.5.1848-1921) 1899-1921
  • Johann Hermann Spaink jr (Amsterdam 27.4.1833-Hilversum 21.2.1903) 1.9.1900-1903
  • Fritz Eltzbacher ( -1927) 1901-1927
  • Johan Adriaan Laan (Wormerveer 1.7.1864-Bloemendaal 19.1.1933) 1904-19.1.1933
  • Abraham Pieter Cornelis van Karnebeek (Amsterdam 14.9.1836-'s-Gravenhage 8.10.1925) 1904-1925
  • Carl Hermann Ferdinand Christmann (Altona 16.10.1841-1909) 1907-1909
  • Louis Hubert Willem Regout (Maastricht 27.10.1861-Rome 27.10.1915) 1908-1915
  • Julius Carl Bunge (Amsterdam 11.3.1865-1934) 1910-1913
  • Mari Paul Voûte (Batavia 6.6.1856-Amsterdam 13.11.1928) 1913-1925
  • Carel Coenraad Geertsema (Groningen 9.6.1843-Wiesbaden 19.10.1928) 1915-1928
  • Franciscus Johannes Jurgens (Oss 29.1.1869-Nijmegen 29.1.1941) 1916-1918
  • Johan Edzard van Welderen baron Rengers (IJsbrechtum 1.7.1877-Wimbritseradeel 23.3.1963) 31.5.1916-4.3.1954
  • Franz Xaver Marie Hubert Keller (Düsseldorf 27.4.1850-Overveen 3.7.1937) 1916-1932
  • Jan Constantijn Veder (Rotterdam 17.11.1872-Rotterdam 4.6.1930) 1916-1930
  • Henricus Petrus Augustinus Smulders ('s-Hertogenbosch 20.8.1863-Parijs 8.11.1933) 1917-8.11.1933
  • Jacob Kalff (Zwolle 9.9.1850-Terborg 3.7.1937) 1918-1937
  • Georges Alphonse Hubert Michiels van Kessenich (Roermond 10.8.1867-Nuth 2.4.1949) 28.5.1919-1946
  • Willem Frederik Piek (Amsterdam 16.3.1874-1954) 28.5.1919-1954
  • Frederik Salomon van Nierop (Amsterdam 6.3.1844-Amsterdam 29.1.1924) 28.12.1920-29.1.1924
  • Gottfried Heinrich Crone (Amsterdam 27.8.1884-Amsterdam 5.5.1961) 1.1.1921-1955
  • Jan Jacob Rochussen (Berlijn 5.11.1871-Barnes 5.11.1928) 20.9.1921-1928
  • Willy Hepner ( -1926) 20.9.1921-1926
  • Johan Willem Dekker (-1949) 20.9.1921-31.5.1935
  • Karel Jan André Guyon baron Collot d'Escury ('s-Gravenhage 15.12.1858-Kloosterzande 4.5.1929) 1924-1929
  • Herbert Cremer (Penang 22.12.1872-3.4.1951) 28.5.1924-3.4.1951
  • Marinus Christiaan Koning (Amsterdam 14.9.1873-Haarlem 13.6.1963) 28.5.1924-1951
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 17.9.1924-1927 en 1932-31.5.1935
  • Jacobus William Verwey (Amsterdam 1.3.1879-1964) 27.5.1925-4.3.1954
  • Abraham Cornelis Mees (Rotterdam 23.12.1864-Wassenaar 31.3.1950) 27.5.1925-31.12.1939
  • Rudolph Hendrik Arnold Maria Romme (Oosterhout 8.7.1862 -Den Haag 29.1.1939) 1926-.1.1939
  • Charles Joseph Marie Ruys de Beerenbrouck (Roermond 1.12.1873-Utrecht 17.4.1936) 1927-1929 en 30.5.1933-17.4.1936
  • Alidius Warmoldus Lambertus Tjarda van Starkenborgh Stachouwer (Groningen 7.3.1888-Wassenaar 16.8.1978) 1.1.1929-5.7.1936 en 9.3.1949-1958
  • Henri Gerard Jean de Monchy (Rotterdam 12.4.1882-Rotterdam 3.7.1966 ) 30.5.1933-1953
  • Cornelis Hendrik Laan (Wormerveer 14.12.1874-Vogelenzang 22.7.1962) 30.5.1933-1950
  • Jacobus Gerard Adriaan Fontein (Harlingen 25.5.1894-Oosterbeek 13.5.1977) 30.5.1933-1965
  • Louis Charles van Eeghen (Amsterdam 10.2.1893-Houten 1.5.1986) 31.5.1934-1964
  • Carolus Maria Joannes Franciscus Goseling (Amsterdam 10.6.1891-Buchenwald 14.04.1941) 13.5.1936-1.9.1937
  • Reint Hendrik baron de Vos van Steenwijk (Zwolle 8.11.1885-Zwolle 13.6.1964) 13.5.1936-1956
  • Jacob Marinus van Bommel van Vloten (Arnhem 26.9.1892-Arnhem 3.3.1973) 13.5.1936-1963
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-Hilversum 4.11.1950) 28.5.1937-4.11.1950
  • Johan Frederik baron van Haersolte (Zwolle 15.10.1880-Zeist 12.3.1957) 11.5.1938-1.2.1952
  • Otto Cornelis Adriaan van Lith de Jeude (Tiel 7.7.1881-'s-Gravenhage 1.2.1952) 11.5.1938-1.2.1952
  • Willem Anton Joseph Maria van Waterschoot van der Gracht (Amsterdam 15.5.1873-Roermond 12.8.1943) 11.5.1938-12.8.1943
  • Eduard Hendrik Joan baron van Voorst tot Voorst (Huissen 7.5.1892-Tilburg 28.1.1972) 05.4.1939-1963
  • Hendrik Abraham van Nierop (Amsterdam 7.6.1881-Huizen 3.2.1976) 1.12.1939-11.10.1940
  • Herpert van Foreest (Heiloo 15.5.1882-Heiloo 27.1.1940) 1.12.1939-27.1.1940
  • Petrus Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 1.5.1941-24.9.1951
  • Ludovicus Franciscus Hubertus Regout (Maastricht 3.4.1891-Maastricht 20.8.1966) 25.11.1943-1962
  • Feike de Boer (Goingarijp 17.1.1892-Amsterdam 15.8.1976) 20.6.1946-10.9.1946
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 20.6.1946-20.1.1948 en 5.3.1953-4.3.1954
  • Henri Peter Linthorst Homan (Assen 29.5.1905-Wapenveld 3.2.1989) 20.6.1946-1964
  • Pieter Godfried Maria van Meeuwen ('s-Hertogenbosch 11.3.1899-Ulestraten 9.2.1982 ) 20.6.1946-1964
  • Johann Gerhard Wilhelm Sieger (Amsterdam 11.12.1886-Nieuwer-Amstel 21.6.1958 ) 20.6.1946-21.6.1958
  • Christiaan Pieter van Eeghen (Amsterdam 10.2.1880-Amsterdam 28.7.1968) 7.1.1948-4.3.1954
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (Amsterdam 2.10.1877-1955) 7.1.1948-4.3.1954
  • Carl Paul Maria Romme (Oirschot 21.12.1896-Oisterwijk 16.10.1980) 7.1.1948-1964
  • Hendrik Alexander Hartogh (Amsterdam 3.12.1877-Amsterdam 1.4.1957) 7.1.1948-1953
  • Bernardus Hermanus Anthonius van Kreel (Utrecht 1.12.1885-Amstelveen 1971) 7.1.1948-1956
  • Johannes ten Cate Ezn (Almelo 21.11.1875-Almelo 19.2.1953) 7.1.1948-9.3.1949
  • Jan Gerco Wiebenga (Rotterdam 2.10.1889-Kortenhoef 2.4.1957) 7.1.1948-2.4.1957
  • Willem Suermondt Wzn. (Rotterdam 18.4.1897-Leersum 14.5.1976) 7.1.1948-1964
  • Cornelis Rudolph Christiaan Wijckerheld Bisdom ('s-Gravenhage 31.1.1908-1995) 7.1.1948-1964
  • Gerard ten Cate Johzn (Almelo 13.5.1911-Almelo 30.3.1955) 9.3.1949-30.3.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 2.3.1950-1956
  • Theodore Henri Marie Verspyck (Bergen op Zoom 23.5.1898-Heemstede 1990) 1950-1964
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 2.3.1950-25.2.1962
  • Henry William Leonard Frowein ('s-Gravenhage 15.3.1907-'s-Graveland 3.12.1975) 1.7.1951-1964
  • Willem Hugo de Monchy (Rotterdam 23.10.1894-Rotterdam 20.12.1968) 1.3.1951-1964
  • Johannes Meynen (Winsum 13.4.1901-Velp 13.2.1980) 28.2.1952-1964
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 4.3.1954-1964
  • Johan Frederik ten Doesschate (Zwolle 21.11.1904-Hoge en Lage Zwaluwe 1964) 4.3.1954-1964
  • Leon Paul Marie Hubert Lhoëst (Maastricht 28.10.1898-Maastricht 28.6.1976) 4.3.1954-1964
  • Salomon van Zwanenberg (Oss 21.4.1889-Apeldoorn 12.3.1974) 4.3.1954-1960
  • Johannes Marius Fentener van Vlissingen (Utrecht 17.5.1907-1987) 10.2.1955-1964
  • Egbert Gorter (Almelo 6.4.1902-Weerselo 1.2.1956) 1955-1.2.1956
  • Marie Paul Voûte (Amsterdam 20.5.1912- ) 10.2.1955-1964
  • Johannes Olijslager (Amsterdam 22.8.1897-Amsterdam 8.6.1962) 1955-8.6.1962
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 1.1.1957-1963
  • Evert Adriaan Doedes Breuning ten Cate (Almelo 6.6.1920-Avignon 3.8.1991) 14.2.1957-1964
  • Johannes Hendrik Gispen (Baarn 11.8.1905-Nijmegen 16.6.1968) 1960-1963
  • Hendrik Hermanus Wemmers (Rotterdam 1.10.1897-'s-Gravenhage 13.6.1983) 9.2.1961-1964
  • Gerrit Frederik Dalenoord (Enschede 7.11.1897-Haren 1971) 15.2.1962-1964
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 1.10.1962-1964
  • Johannes Adrianus Warning (Amsterdam 20.1.1911-Hilversum 5.4.1996) 14.2.1963-1964
  • Reinerus Anthonius Hubertus Maria Dobbelmann (Nijmegen 14.8.1902-De Zoute 23.5.1997) 14.2.1963-1964
  • Dirk Jacobus Wissink (Arnhem 17.1.1906- ) 14.2.1963-1964
Incasso-Bank NV
  • Karel Gustaaf Goedewaagen sr (Gouda 9.7.1859-Amsterdam 31.8.1924) 1891-31.8.1924
  • Jan Vijn ( ) 28.1.1891-31.12.1896
  • Foeke Foekens (Harlingen 10.3.1861-1943) 1.1.1896-30.4.1921
  • Cornelis Tobie Goedewaagen (Gouda 24.1.1866-Baarn 1.7.1934) 1.1.1897-30.4.1921
  • Karel Gustaaf Goedewaagen jr (Amsterdam 7.7.1891-20.5.1945) 1.3.1921-20.5.1945
  • Hendrik Martinus Roelofsz (Amsterdam 3.11.1877-Amsterdam 3.8.1947) 1.3.1921-31.12.1945
  • Anne Bernard van der Laan (Oldeberkoop 22.11.1875- ) 1.3.1921-31.1.1922
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (Amsterdam 2.10.1877-1955) 29.4.1925-31.3.1927
  • Reinier Koole (Zierikzee 21.3.1886-Amsterdam 2.11.1955) 1.9.1927-2.11.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 7.5.1937-31.12.1949
  • Arthur Diemer Kool (Paramaribo 30.1.1896-St.Jorioz, Haute Savoie 3.10.1959) 13.9.1945-30.6.1959
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 13.9.1945-
  • Wesselius Marcus Houwing (Hoorn 24.2.1892-Amsterdam 23.11.1950) 7.1.1948-23.11.1950
  • Gerard Marius Verrijn Stuart (Den Haag 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 7.1.1948-4.3.1954
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 7.1.1948-31.12.1949
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889- ) 7.1.1948-31.12.1949
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 7.1.1948-..
  • K. de Jong ( ) 1906-1.2.1914
  • Karel Gustaaf Goedewaagen jr (Amsterdam 7.7.1891-20.5.1945) <1919-1.3.1921
  • Roelof Willemze jr (Amsterdam 23.7.1878-Amsterdam 6.10.1951) 1919-1944
  • Jacques/Schachna Probsteijn (21.7.1880-Bergen belsen 2.12.1944) 1921-31.12.1940
  • H.P. Thieme ( -12.3.1949) 1923-1949
  • W. du Pon ( ) 1.1.1938-31.7.1962
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 15.1.1941-13.9.1945
  • Th.E.L. Rebholz ( ) 15.1.1941->1.3.1957
  • Adrianus van Westreenen (Ochten 26.3.1893- ) 1.1.1948-
  • Johannes Franciscus Antonius Derks (2.8.1910- ) 1.1.1948-1.12.1952
  • F.A. van Sorgen ( ) 1.1.1948-31.7.1961
  • G. van der Hoeven ( ) 1.1.1948-
  • K. de Jong ( ) 1898-1906
  • H.P. Thieme ( -12.3.1949) 1921-1923
  • August Frederik Lodeizen (Den Bosch 16.7.1888- ) 1923-1925
  • W. du Pon ( ) <31.12.1937
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) >1.1.1938-15.1.1941
  • Peter Plantenga (Den Haag 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1944-1948
  • Johannes Franciscus Antonius Derks (2.8.1910- ) 1945-1947
  • R.J. Souman ( ) 28.1.1891-1900
  • J.J. Smith ( ) 28.1.1891-1897
  • Jan Willem Boellaard tot Herwijnen (Herwijnen 21.4.1830-Laren 10.1.1923) 28.1.1891-10.1.1923
  • Dirk Johannes van Stockum ( -15.9.1919) 28.1.1891-15.9.1919
  • Thomas Mathijs Verster (Amsterdam 25.2.1865 -28.6.1931) 28.1.1891-28.1.1931
  • Jacobus Christoffel Schmidt (Amsterdam 24.9.1855-1906) 26.1.1893-1906
  • P. Goedewaagen ( -1906) 1899-1906
  • Jan ter Meulen jr. (Amsterdam 21.1.1846-Amsterdam 15.3.1916) 19.12.1900-1915
  • Gerard Coenraad Bernard Dunlop (Rotterdam 28.2.1854-Amsterdam 18.7.1936) 12.12.1906-1919
  • Johannes Reijsenbach (Amsterdam 31.8.1855-1.12.1918) 12.12.1906-1.12.1918
  • Egbert ten Cate jr. (Almelo 6.6.1863-Almelo 6.4.1934) 13.2.1907-6.4.1934
  • I.E. Vita Israel ( -10.6.1929) 13.2.1907-10.6.1929
  • Christiaan Pieter van Eeghen (Amsterdam 10.2.1880-Amsterdam 28.7.1968) 4.10.1916-1949
  • Maximilien Joseph Caspar Marie Kolkman (Dordrecht 9.3.1853-Den Haag 19.2.1924) 1919-19.2.1924
  • Hendrik Willem van Marle (Amsterdam 27.4.1872-27.2.1941) 1919-27.2.1941
  • Jan ter Meulen (Amsterdam 27.3.1873-Amsterdam 19.2.1945) 1919-1944
  • Petrus Paulus Wiegman (Amsterdam 24.7.1855-1933 ) 1919-1929
  • Johann Godfried Schölvinck (Amsterdam 10.1.1863-8.8.1923) 1919-8.8.1923
  • Everhardus Johannes Korthals Altes (Oosterbeek 5.9.1866-Amsterdam 7.2.1924) 23.6.1920-6.2.1924
  • Cornelis Tobie Goedewaagen (Gouda 24.1.1866-Baarn 1.7.1934) 2.5.1921-1.7.1934
  • Foeke Foekens (Harlingen 10.3.1861-1943) 2.5.1921-1943
  • C.P. Zaayer ( ) 1921-1933
  • Dionysius Adrianus Petrus Norbertus Koolen (Rijswijk 21.1.1871-Voorschoten 24.3.1945) 1924-1925, 21.4.1926-1945
  • Willem Kaars Sypestein (Krommenie 10.2.1960- ) 1924-1932
  • Johannes Frederik van Hengel (Amsterdam 25.9.1887-Lausanne 13.6.1975) 1924-17.12.1946
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (2.10.1877-1955), 25.5.1927-1949
  • Carl Paul Maria Romme (Oirschot 21.12.1896-Oisterwijk 16.10.1980) 3.7.1929-7.5.1937, 1939-1949
  • Abraham Asscher (Amsterdam 19.9.1880-Amsterdam 2.5.1950 ) 6.5.1931-30.10.1940
  • Pieter van Leeuwen Boomkamp (Amsterdam 5.2.1871- ) 4.10.1934-1944
  • Hendrik Johan Knottenbelt Azn (Rotterdam 9.1.1874-Den Haag 15.3.1952) 4.10.1934-1.1.1948
  • Johannes ten Cate Ezn (Almelo 21.11.1875-Almelo 19.2.1953) 4.10.1934-1949
  • Gustaaf Hendrik Jiskoot (Amsterdam 11.9.1886-24.6.1935) 4.10.1934-1935
  • Willem Boudewijn Karel Verster (Amsterdam 27.2.1893- ) 4.10.1934-1.1.1944
  • Hendrik Alexander Hartogh (Amsterdam 3.12.1877-Amsterdam 1.4.1957) 7.5.1937-1940, 4.7.1946-1949
  • Leonardus Jacobus Anthonius Trip (Utrecht 20.11.1876-Den Haag 5.3.1947) 3.7.1941-1945, 4.7.1946-5.3.1947
  • Bernardus Hermanus Anthonius van Kreel (Utrecht 1.12.1885-Amstelveen 1971) 3.7.1941-1949
  • Jan Gerko Wiebenga (Rotterdam 2.10.1889-Kortenhoef 2.4.1957) 6.4.1944-1949
  • Willem Suermondt Wzn (Rotterdam 18.4.1897-Leersum 14.5.1976) 13.9.1945-1949
  • Cornels Rudolph Christiaan Wijkerheld Bisdom (Den Haag 31.1.1908-1995) 13.9.1945-1949
  • Hendrik Marinus Roelofsz (Amsterdam 3.11.1877-Amsterdam 3.8.1947) 1.1.1946-3.8.1947
  • Johan Edzard van Welderen baron Rengers (IJsbrechtum 1.7.1877- Wimbritseradeel 23.3.1963) 7.1.1948-4.3.1954
  • Willem Frederik Piek (Amsterdam 16.3.1874-1954) 7.1.1948-1954
  • Gottfried Heinrich Crone (Amsterdam 27.8.1884-Amsterdam 5.5.1961) 7.1.1948-1955
  • Herbert Cremer (Penang 22.12.1872-3.4.1951) 7.1.1948-1951
  • Marinus Christiaan Koning (Amsterdam 14.9.1873-Haarlem 13.6.1963) 7.1.1948-1951
  • Jacobus William Verwey (Amsterdam 1.3.1879-1964 ) 7.1.1948-4.3.1954
  • Hendrik Gerard Jean de Monchy (Rotterdam 12.4.1882-Rotterdam 3.7.1966 ) 7.1.1948-1953
  • Cornelis Hendrik Laan (Wormerveer 14.12.1874-Vogelenzang 22.7.1962) 7.1.1948-1950
  • Jacobus Gerard Adriaan Fontein (Harlingen 25.5.1894-Oosterbeek 13.5.1977) 7.1.1948-8.2.1965
  • Louis Charles van Eeghen (Amsterdam 10.2.1893-Houten 1.5.1986)7.1.1948-1964
  • Reint Hendrik baron de Vos van Steenwijk (Zwolle 8.11.1885-Zwolle 13.6.1964) 7.1.1948-1956
  • Jacob Marinus van Bommel van Vloten (Arnhem 26.9.1892-Arnhem 3.3.1973) 7.1.1948-1963
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-4.11.1950) 7.1.1948-4.11.1950
  • Johan Frederik baron van Haersolte (Zwolle 15.10.1880-Zeist 12.3.1957) 7.1.1948-1.2.1952
  • Otto Cornelis Adriaan van Lith de Jeude (Tiel 7.7.1881-Den Haag 1.2.1952) 7.1.1948-1.2.1952
  • Eduard Hendrik Joan baron van Voorst tot Voorst (Huissen 7.5.1892-Tilburg 28.1.1972) 7.1.1948-1963
  • Pieter Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 7.1.1948-24.9.1951
  • Ludovicus Franciscus Hubertus Regout (Maastricht 3.4.1891-Maastricht 20.8.1966) 7.1.1948-1962
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 7.1.1948-21.1.1948
  • Henri Peter Linthorst Homan (Assen 29.5.1905-Wapenveld 3.2.1989) 7.1.1948-1964
  • Pieter Godfried Maria van Meeuwen (Den Bosch 11.3.1899-Ulestraten 9.2.1982) 7.1.1948-1964
  • Johann Gerhard Wilhelm Sieger (Amsterdam 11.12.1886-Nieuwer-Amstel 21.6.1958 ) 7.1.1948-1958
  • Aalsmeer, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-< 1946
  • Aalst-Waalre, 1959-1964
  • Aalten, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Aardenburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor en Incasso-Bank), 1948-1963
  • Akkrum, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Alblasserdam, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Alkmaar, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Almelo, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Amersfoort, (voorheen Amersfoortsch Wissel- en Effectenkantoor v/h W. Croockewit W.Azn.), 1917-1964
  • Amstelveen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amstelveen, 1961-1964
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 69-71, 1928-1949
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 84-86, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Van Baerlestraat 58-60, 1914-1964
  • Amsterdam, Beethovenstraat 3, 1939-1964
  • Amsterdam, Bilderdijkstraat 50-52, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Buitenveldertselaan 101\A.J. Ernststraat 867, 1962-1964
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 89, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 288-290, 1927-1948
  • Amsterdam, Dam 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Damrak 95-96, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Amsterdam, Haarlemmerplein 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Haarlemmerstraat 116-118, 1921-1964
  • Amsterdam, Herengracht 595-603 (hoofdkantoor), 1872-1964
  • Amsterdam, Jodenbreestraat 23, 1928-1964
  • Amsterdam, Johan Huizingalaan 344, 1960-1964
  • Amsterdam, Koninginneweg 275/Amstelveenseweg, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Leidsestraat 33, 1925-1964
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 18, 1922-1954
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 37a, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Meeuwenlaan 31, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Middenweg 4-8, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Molukkenstraat 122-124, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Nieuwmarkt 27, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Overtoom 89, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, De Ruyterkade 7, (Havengebouw), 1960-1964
  • Amsterdam, Sarphatistraat 29-31, 1911-1924
  • Amsterdam, Sarphatistraat 53-55, 1924-1930
  • Amsterdam, Sarphatistraat 47-55, 1930-1964
  • Amsterdam, Saxen-Weimarlaan 39, 1928-1951
  • Amsterdam, Singel 429-435/Koningsplein, 1964
  • Amsterdam, Stadhouderskade 123, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Vijgendam 8-10, 1951
  • Amsterdam, Weesperplein 2, (Diamantbeurs, voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Weesperzijde 33b, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Willemsparkweg 80, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1953
  • Amsterdam, Van Woustraat 217, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Antwerpen, (Amsterdamsch Diamantkantoor/Amsterdamsche Bank voor België), 1937-1964
  • Apeldoorn, (voorheen Groningsche Crediet-en Handelsbank), 1921-1964
  • Appingedam, (voorheen Cleveringa & Toxopeus\Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1931
  • Arnhem, Koningstraat 15, (voorheen Hoogeweegen & Co), 1917-1921
  • Arnhem, Velperbuitensingel 4-5, 1921-1951
  • Arnhem, Velperplein 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Assen, (voorheen Mennega\Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1964
  • Asten, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Axel, 1923-1964
  • Baflo, (voorheen Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins te Groningen), 1922-1964
  • Balk, 1945-1954
  • Bargercompascuum, 1948-1949
  • Barneveld, 1950-1964
  • Bedum, (voorheen J.J. Pettinga), 1946-1964
  • Beek, (voorheen Heerlener Bank), 1924-1964
  • Beilen, 1941-1964
  • Bergen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet, 1940, 1945-1964
  • Bergen op Zoom, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Best, 1923->1950
  • Beverwijk, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Bodegraven, (voorheen Bodegravensche Bankvereeniging en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Boekel, 1949-1951
  • Bolsward, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Boskoop, 1964
  • Boxmeer, (voorheen Provinciale Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Breda, 1923-1964
  • Breskens, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Buitenpost, 1946-1964
  • Bussum, 1927-1964
  • Cadzand, 1946-1964
  • Colijnsplaat, 1932-1952
  • Culemborg, (voorheen Culemborgsche Bankvereeniging Van den Berg en Van Heusden & Co), 1945-1964
  • Dedemsvaart (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Delft, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Delfzijl, (voorheen A.K. Vegter), 1946-1964
  • Deurne, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1951
  • Deventer, (voorheen Firma Van Wilpe, Kuttschrütter & Co), 1917-1964
  • Dieverbrug, <1948->1950
  • Dinxperlo, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Dirksland, 1938-1963
  • Doetinchem, (voorheen Overlings Bank), 1955-1964
  • Dokkum, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Dongen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Dordrecht, (voorheen Firma De Koning & Co en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Drachten, (voorheen R.K. Zijlstra en Friesche Bank), 1934-1964
  • Dronrijp, 1939-1951
  • Dronten, 1963-1964
  • Ede, 1959-1964
  • Ederveen, 1946-1951
  • Eenrum, (voorheen Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins), 1922-[..]
  • Eerbeek, 1948-1950
  • Eindhoven, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Emmeloord (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Emmen, 1942-1964
  • Enkhuizen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Enschede, (voorheen Kassierskantoor Elderink en Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Epe, 1945-[1947]
  • Etten-Leur, 1959-1964
  • Franeker, (voorheen W. Heijt en Friesche Bank), 1934-1964
  • Fijnaart, 1954-1964
  • Geldrop, 1921-1964
  • Geleen, 1951-1964
  • Gemert, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Genemuiden, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Gieten, 1944-1951
  • Ginneken, 1945-1964
  • Goes, 1931-1964
  • Goirle, 1948-1964
  • Gorinchem, (voorheen C. de Gijselaar, Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Gorredijk, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Gouda, Markt 37, (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Gouda, Oosthaven 57 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Beeklaan 389a, 1940-1956
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhoutseweg 18, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Gevers Deijnootplein, 1948-[..]
  • 's-Gravenhage, Goudenregenplein 1, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Haagweg 1, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Korte Vijverberg 4, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Lange Vijverberg 4-5, (voorheen Firma M. Broekhuysen), 1916-1964
  • 's-Gravenhage, Leyweg 711, 1964
  • 's-Gravenhage, Leyweg 940a, 1962-1964
  • 's-Gravenhage, Mauritskade 29-31, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1944
  • 's-Gravenhage, Noordeinde 41, 1916-1919
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 39-41, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Statenlaan 46\Frederik Hendriklaan, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Wagenstraat 14, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenpolder, 1946-1964
  • Groningen, Boerhavelaan 1, 1964
  • Groningen, Grote Markt 19-22, 1917-1964
  • Groningen, Guldenstraat 22-24, (voorheen Effectenkantoor Wichers), 1937
  • Groningen, Oude Kijk in 't Jatstraat, (voorheen Vos & Koppius), 1957
  • Groningen, Peizerweg 84a, 1960-1964
  • Groningen, Pelsterstraat 27, (als Hogema's Bank), 1960-1964
  • Groningen, Singel 3, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922
  • Groningen, Verlengde Hereweg 27, 1961-1964
  • Grouw, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Grijpskerk, (voorheen Effectenkantoor Wichers), 1957-1961
  • Haarlem, Grote Houtstraat 95, 1919-1964
  • Haarlem, Kruisweg 59, (voorheen Effectenkantoor Firma F.Th. Everard en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Haarlem, Plesmanplein, 1961-1964
  • Harderwijk, (voorheen H. Cozijnsen, Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Haren, 1964
  • Harlingen, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Hattem, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1951
  • Hattem, Parklaan, 1964
  • Heelsum, vakantieoord Gelria, 1921-1944
  • Heemstede, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Heerenveen, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Heerlen, (voorheen Heerlener Bank), 1929-1964
  • Helden-Panningen, <1950-1964
  • Helmond, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Hengelo, 1953-1964
  • 's-Hertogenbosch, 1928-1964
  • Hilvarenbeek, 1949-1964
  • Hilversum, Jacob van Campenlaan 3, 1961-1964
  • Hilversum, Stationsstraat 17, 1921-1964
  • Hoensbroek, 1959-1964
  • Hoogezand-Sappemeer, (voorheen Nederlandsche Wissel- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Hoorn, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Horst, (als Haffmans & Steegh), <1950-1964
  • Huizen, 1942-1964
  • Hulst, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Joure, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Kaatsheuvel, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Kampen, 1948-1964
  • Kerkrade, (voorheen P. Tijssen en Heerlener Bank), 1929-1964
  • Klazienaveen, 1945-1951
  • Kloosterburen, 1940-1964
  • Kortgene, 1932-1964
  • Koudum, 1946-1964
  • Krabbendijke, 1946-1950
  • Krommenie, (voorheen Zaanlandsche Bank), 1936-1964
  • Kruiningen, 1946-1964
  • Laag-Soeren, (vakantieoord Amsterda), 1946-1964
  • Laren, (voorheen F. van Kessel), 1946-1964
  • Leens, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Leeuwarden, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Leiden, (voorheen Firma Lezwijn & Eigeman), 1918-1964
  • Leidschendam, 1959-1964
  • Lelystad, 1954-1964
  • Lemmer, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Liessel, 1946-1950
  • Lisse, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Loosdrecht, 1946-1950
  • Loppersum, Stationslaan 1, 1939
  • Loppersum, Stationslaan A 465 (voorheen D.J. Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Losser, (voorheen Firma H.N. Nusmeijer), 1945-1964
  • Luyksgestel, vakantieoord, 1960-1964
  • Maassluis, 1947-1964
  • Maastricht, Bredestraat 9 en Helmstraat 2a-4, 1915-1964
  • Maastricht, Stationsstraat 42, 1959-1964
  • Meppel, 1925-1964
  • Middelburg, 1928-1964
  • Middelharnis, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1958
  • Middelstum, 1948-1964
  • Middenmeer, 1946-1964
  • Monster, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Naaldwijk, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Neerkant, 1946-1950
  • New York, vertegenwoordiging, 1947-1964
  • Nieuw-Amsterdam, 1946-1950
  • Nieuw-Weerdinge, 1948-1950
  • Norg, 1946-1948
  • Numansdorp, (voorheen Firma D. Kluifhoofd & Zn), 1939-1964
  • Nunspeet, (voorheen Kassierskantoor F.F.L. Platte, Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Nijkerk, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Nijmegen, (voorheen Maas- en Waalsche Bank Kneppers & Cie), 1925-1964
  • Nijverdal, 1945-1964
  • Ommen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Oostburg, 1928-1964
  • Oosterhout, (voorheen Gebr. Fick en Oosterhoutsche Bank), 1929-1964
  • Oss, 1961-1964
  • Oud-Beijerland, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Ouddorp, 1956-1963
  • Oudewater, (voorheen Oudewaterse Bank), 1950-1964
  • Purmerend, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Putte, 1940-1955
  • Putten, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1954
  • Raamsdonksveer, (voorheen S.D. Lankhuyzen & Co's Bank), 1951-1964
  • Roden, 1960-1964
  • Roermond, 1955-1964
  • Roodeschool, 1938-1951, 1959-1963
  • Roosendaal, 1933-1964
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127 (voorheen Incasso-Bank), 1928-1964
  • Rotterdam, Bergweg 228, 1927-1964
  • Rotterdam, Blaak 40 (bijbank), 1950-1964
  • Rotterdam, Boompjes 29 (bijbank), 1914-1917
  • Rotterdam, Bosje 20 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1951
  • Rotterdam, Bovenstraat 158, 1945-1962
  • Rotterdam, Coolsingel 55 (bijbank), 1917-1924
  • Rotterdam, Coolsingel 111 (bijbank), 1924-1940
  • Rotterdam, Dorpsstraat 29 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rotterdam, Goudsesingel 213, 1951-1954
  • Rotterdam, Goudsesingel 313, 1954-1964
  • Rotterdam, Heemraadssingel 93 (bijbank), 1940-1942
  • Rotterdam, Heemraadssingel 169 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rotterdam, Kasteelweg 5, 1962-1964
  • Rotterdam, Leuvehaven 107 (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940
  • Rotterdam, Meent 92 (bijbank), 1942-1950
  • Rotterdam, 1e Middellandstraat 41-43, 1920-1964
  • Rotterdam, 1e Middellandstraat 117 (bijbank), 1940-1942
  • Rotterdam, Nieuwe Binnenweg 259b, 1930-1964
  • Rotterdam, Oostplein 24a, 1922-1964
  • Rotterdam, Plein 1953 19, 1960-1962
  • Rotterdam, Plein 1953 29, 1962-1964
  • Rotterdam, Slinge 586, 1964
  • Rotterdam, Straatweg 67a (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rozenburg, 1961-1964
  • Rijen, (voorheen Incasso-Bank), 1924-1964
  • Rijswijk, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Sas van Gent, 1923-1964
  • Schagen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1949
  • Schiedam, (voorheen Firma H.J. Wouterlood & Co), 1917-1964
  • Schildwolde, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1959
  • Schoonebeek, 1964
  • Schijndel, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Simpelveld, (voorheen Heerlener Bank), 1929-1964
  • Sint Annaland, 1934-1962
  • Sint Maartensdijk, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Sint Nicolaasga, (voorheen Friesche Bank), 1934-1951
  • Sint Oedenrode, 1948-1964
  • Sint Philipsland, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1950
  • Sittard, (voorheen Limburgsche Handelsbank), 1925-1964
  • Sliedrecht, 1947-1964
  • Slikkerveer, 1945-1950
  • Sluis, (voorheen Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Smilde, 1946-1964
  • Sneek, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Staphorst-Rouveen, 1948-1952
  • Stedum, 1946-1948
  • Steenbergen, 1935-1950
  • Steenwijk, (voorheen Ypinus Veurman, Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Surhuisterveen, 1939-1951
  • Tegelen, (als Haffmans & Steegh) 1936-1964
  • Ten Boer, 1949-1953
  • Terneuzen, 1923-1964
  • Tholen, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Tiel, 1928-1950
  • Tilburg, Stationsstraat 14 (voorheen Brouwers & Zonen), 1914-1953
  • Tilburg, Heuvel 95 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1963
  • Tilburg, Heuvelring 90, 1963-1964
  • Tilburg, Westermarkt 30, 1962-1965
  • Tilburg, Wilhelminapark 132, 1955-1964
  • Uden, 1939-1964
  • Uithoorn, 1962-1964
  • Uithuizen, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Uithuizermeeden, 1939-<1945
  • Ulrum, 1929-[..]
  • Urk, 1942-1964
  • Utrecht, Korte Nieuwstraat 4\Domsteeg 2\Domstraat 2 (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1948
  • Utrecht, Nobelstraat 4 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Utrecht, Smaragdplein 248, 1963-1964
  • Vaals, 1923-1925
  • Valkenburg, 1933-1964
  • Valkenswaard, 1959-1964
  • Varsseveld, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Veendam, (voorheen Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1964
  • Veenendaal, (voorheen Veensche Bank), 1944-1964
  • Veghel, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Venlo, (als Haffmans & Steegh), 1917-1964
  • Venray, 1960-1964
  • Vlaardingen, 1957-1964
  • Vlissingen, 1931-1964
  • Vollenhove, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1951
  • Voorburg, 1946-1964
  • Voorschoten, 1962-1964
  • Vriezenveen, 1945-1964
  • Vught, 1947-1950
  • Waalwijk, Grotestraat 194 (voorheen Firma W. Timmermans en Zonen), 1949-1951
  • Waalwijk, Grotestraat 294, 1951-1964
  • Warffum, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Waspik, 1960-1964
  • Weert, 1961-1964
  • Weesp, (voorheen Van Dockum & Van der Muelen), 1949-1964
  • Wehe, <1929->1939
  • West-Terschelling, 1946-1964
  • Westerbork, 1942-1952
  • Wieringerwerf, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Winsum, (voorheen Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Winterswijk, 1955-1964
  • Wissekerke, 1932-1964
  • Woerden, (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Wolvega, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Wommels, 1938-1951
  • Workum, 1945-1964
  • Wormerveer, 1935-1964
  • Wijchen, 1948-1964
  • Yerseke, 1932-1950
  • IJlst, 1946-1962
  • IJmuiden, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-<1945
  • IJzendijke, 1942-1964
  • Zaandam (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 't Zandt, (voorheen Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Zeist, (voorheen Buskes & De Bas en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Zevenbergen, 1933-1964
  • Zoetermeer-Zegwaard, Delftsche Wallen 31 (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Zoetermeer-Zegwaard, [..], 1951-1958
  • Zundert, 1961-1964
  • Zutphen, (voorheen Maaldrink & Co), 1917-1964
  • Zwartsluis, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Zwolle, Burgemeester van Roijensingel 9-I (voorheen Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Zwolle, Nieuwe Haven 7 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1950
  • Zwolle, Nieuwe Veemarkt, 1950-[..]
  • Zwijndrecht, 1956-1964
  • Aardenburg, 1940-1948
  • Alblasserdam, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Alkmaar, Costerstraat 25 (voorheen Firma W. van Leersum), 1946-<1948
  • Alkmaar, Spoorstraat 38 (voorheen De Bank van Sas), 1946-1948
  • Almelo, 1907-1948
  • Amstelveen, 1938-1948
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 84-86, 1928-1948
  • Amsterdam, Bilderdijkstraat 50, 1918-1948
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 89-91, 1915-1948
  • Amsterdam, Dam 2, 1934-1948
  • Amsterdam, Damrak 83 (voorheen Bank-Associatie), 1937-[..]
  • Amsterdam, Haarlemmerplein 2, 1920-1948
  • Amsterdam, Herengracht 412 (voorheen Wiegman's Bank), 1919
  • Amsterdam, Herengracht 527, 1936-1948
  • Amsterdam, Herengracht 531, 1911-1948
  • Amsterdam, Herengracht 533, 1905-1948
  • Amsterdam, Herengracht 537, (1897) 1901-1948
  • Amsterdam, Kinkerstraat 306-310, [1930]-[..]
  • Amsterdam, Kloveniersburgwal 129, 1892-1897
  • Amsterdam, Koninginneweg 275 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 37, 1916-1948
  • Amsterdam, Meeuwenlaan 31-33 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Middenweg 4-8, 1923-1948
  • Amsterdam, Molukkenstraat 122-124, 1930-1948
  • Amsterdam, Nieuwmarkt 7, 1922-1948
  • Amsterdam, Overtoom 89, 1914-1948
  • Amsterdam, Paulus Potterstraat 18 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • Amsterdam, Reguliersdwarsstraat 92, 1901-[..]
  • Amsterdam, Rokin 111, 1891-1892
  • Amsterdam, Singel 397 (voorheen Effectenkantoor F.Th. Everard), 1932-[..]
  • Amsterdam, Stadhouderskade 123 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Weesperplein 2, 1911-1948
  • Amsterdam, Weesperzijde 33b, 1920-1948
  • Amsterdam, Willemsparkweg 80, 1914-1948
  • Amsterdam, Van Woustraat 217, 1928-1948
  • Arnhem, 1917-1948
  • Axel, (voorheen Waesberghe NV), 1940-1947
  • Beverwijk, 1946-1948
  • Bodegraven, (voorheen Bodegravensche Bankvereeniging, 1931-1948
  • Boxmeer, (voorheen Provinciale bank), 1926-1948
  • Colijnsplaat, 1940-1948
  • Cuyck, (voorheen Provinciale Bank), 1920-<1939
  • Dedemsvaart, 1946-1948
  • Delft, Beestenmarkt 6, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Delft, Koornmarkt 41 (voorheen Firma M. Le Grelle & Co), 1918-1931
  • Delft, Oude Delft 121 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Dongen, 1925-1948
  • Doorn, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1929
  • Dordrecht, Bagijnhof 3 (Firma De Koning & Co), 1917-1948
  • Dordrecht, Groenmarkt (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • Eindhoven, 1922-<1948
  • Elburg, 1947-1948
  • Emmeloord, 1944-1948
  • Emmen, 1947-1948
  • Enkhuizen, (voorheen NV Wed. S. Lakenman & Zoon's Bank), 1936-1948
  • Enschede, 1920-1948
  • Geldrop, 1922-1923
  • Goes, Beestenmarkt 8 (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers-en Effectenkantoor), 1940
  • Goes, Klokstraat 9 (voorheen Van Heel & Co NV), 1940-1948
  • Gorinchem, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Gouda, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhoutseweg 18, 1939-1948
  • 's-Gravenhage, Goudenregenplein 1, 1933-1948
  • 's-Gravenhage, Korte Vijverberg 4 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 226 (voorheen Slavenburg & Co's bank), 1924-1948
  • 's-Gravenhage, Lange Houtstraat 19 (voorheen Provinciebank), 1917-1933
  • 's-Gravenhage, Paleisstraat 3 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 39-41 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1932-1948
  • 's-Gravenhage, Statenlaan 46, 1920-1948
  • 's-Gravenhage, Wagenstraat 14 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1932-1948
  • 's-Gravenzande, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Groningen, (voorheen Firma Vierssen Trip en Feith), 1922-1948
  • Grouw, 1946-1948
  • Grijpskerk, 1948
  • Gulpen, 1920-<1929
  • Haarlem, (voorheen Effectenkantoor Firma F.Th. Everard), 1932-1948
  • Harderwijk, Donkerstraat 27 (voorheen Bank-Assciciatie), 1937->1939
  • Harderwijk, Korte Kerkstraat 2, 1948
  • Heemstede, 1944-1948
  • Hendrik-Ido-Ambacht, 1948
  • 's-Hertogenbosch, Hinthamerstraat 48 (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Hilversum, (voorheen Perk & Everts en Wiegman's Bank), 1919-1948
  • Hoek van Holland, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Hulst, (voorheen Waesberghe NV), 1940-1947
  • Kaatsheuvel, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Kortgene, (voorheen Van Heel & Co en Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Leeuwarden, Voorstreek 101 (voorheen P. Koumans Smeding), 1932
  • Leeuwarden, Willemskade 3, 1920-1947
  • Leiden, Breestraat 19 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Leiden, Lammerenmarkt 3 (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Lisse, 1938-1948
  • Loosduinen, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank), 1946-1948
  • Maastricht, 1919-1948
  • Medemblik, 1948
  • Middelburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Middenmeer, 1948
  • Monster, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank), 1946-1948
  • Naaldwijk, 1924-1947
  • Nunspeet, (voorheen Kassierskantoor F.F.L. Platte en Bank-Associatie), 1937-1948
  • Nijkerk, (voorheen Nutsspaarbank en Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1948
  • Nijmegen, 1931-1948
  • Ommen, 1933-1948
  • Oostburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-<1948
  • Oud-Beijerland, 1948
  • Putten, 1946-1948
  • Renkum, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127, 1928-1948
  • Rotterdam, Bosje 20, 1941-1948
  • Rotterdam, Dorpsstraat 29, 1943-1948
  • Rotterdam, Dorpsstraat 103 (voorheen Bank-Associatie), 1937
  • Rotterdam, Glashaven 6 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943
  • Rotterdam, Goudsesingel 229, 1919-1940
  • Rotterdam, Groene Hilledijk 70, 1928-<1936
  • Rotterdam, Haringvliet ZZ 96, 1903-1914
  • Rotterdam, Heemraadssingel 169, 1927-1948
  • Rotterdam, Leuvehaven 103, 1914-1940
  • Rotterdam, Meent 92, 1948
  • Rotterdam, Straatweg 67a, 1930-1948
  • Rotterdam, Veemarkt 17 (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938-[..]
  • Rotterdam, Wijnstraat 36 (voorheen Discontomaatschappij), 1934-[..]
  • Rijen, 1924-1948
  • Rijswijk, 1947-1948
  • Sappemeer, (voorheen Nederlandsche Wissel- en Effectenbank), 1946-1948
  • Schiedam, (voorheen Slavenburg & Co's Bank), 1924-1947
  • Schildwolde, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Sint Maartensdijk, 1940-1948
  • Sluis, (voorheen Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Steenwijk, 1946-1948
  • Tilburg, (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Uden, (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Utrecht, Kromme Nieuwegracht 20 (voorheen Utrechtse Bankvereeniging Buskes & De Bas), 1940-[..]
  • Utrecht, Kromme Nieuwegracht 82 (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-<1929
  • Utrecht, Nobelstraat 4, <1929-1948
  • Voorburg, 1926-1948
  • Waddinxveen, <1948
  • Wieringerwerf, <1947
  • Wissekerke, 1940-1948
  • Wormerveer, 1918-1947
  • Wijk bij Duurstede, (voorheen Wijksche Bank en Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1923
  • IJsselstein, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1920
  • IJzendijke, (voorheen Van Heel en Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Zaandam, 1917-1948
  • Zeist, (voorheen Utrechtse Bankvereeniging Buskes & De Bas), 1941-1948
  • Zwartsluis, 1947-1948
  • Zwolle, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1950
  • Administratiekantoor der Amsterdamsche Bank NV te Amsterdam, opgericht 1927
  • Administratiekantoor C. de Wolff jr te Oostburg (1923), overname 1934
  • Alga Trust te Roermond, overname 1955
  • Algemeen Assurantie- en Trustkantoor Roermond, overname 1955
  • Algemeene Nederlandsche Centrale Middenstands-Credietbank te Amsterdam (1914), medeoprichting
  • Amersfoortsch Wissel-en Effectenkantoor v/h W. Croockewit W.Azn te Amersfoort (1906), overname 1917
  • Amsterda, Vereeniging ter behartiging van de geestelijke en stoffelijke belangen der beambten van de Amsterdamsche Bank te Amsterdam (1919), ziekteverzekering, ondersteningskas en vakantieoord
  • Amsterdamsch Wisselkantoor te Amsterdam, opgericht 1901
  • Amsterdamsch Diamantkantoor\Amsterdamsche Bank voor België NV te Antwerpen, opgericht 1937
  • Assen & Veendorp te Groningen, Van - , (1901, als voortzetting van D.M. van Assen, 1868), overname 1961
  • Assurantiekantoor Belak CV te Antwerpen, dochter
  • Assurantiekantoor van Doijer & Kalff te Amsterdam, dochter
  • Assurantiekantoor H. Jansen te Groningen, overname 1958
  • Assurantiekantoor Gijs Scholten te Almelo, overname 1955
  • Bank of Belgium and Holland te Londen, opgericht 1872 met de Banque Centrale Anversoise
  • Bank van Doijer & Kalff NV te Zwolle (1825), overname 1950
  • Bank van Haffmans & Steegh NV te Venlo (1897), overname 1932
  • Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins NV te Groningen, v/h L. van Hasselt (1810), overname 1922
  • Beheer- en Administratiekantoor Lafico NV te Amsterdam, overname 1947
  • Beleggingsmaatschappij van Doijer & Kalff NV te Amsterdam, dochter
  • Bouw- en Exploitatie Maatschappij St. Nicolaas NV te [..], overname 1963
  • Bouwcompagnie Jan Lievens II NV te Amsterdam, dochter
  • Bouwmaatschappij Muiderpoortkwartier NV te Amsterdam, dochter
  • Broekhuysen jr, Firma M.- , 's-Gravenhage, overname 1916
  • Brouwers & Zonen, Firma M.C.- , Tilburg (1901), overname 1914
  • Coöperatieve Middenstands Spaar-en Credietbank (1915) te Aalten, overname bancaire activiteiten in 1951
  • Credietbank Het Spaarne te [..], dochter van Mahuko
  • Crediet Maatschappij Loba [loodbank] te Amsterdam (1958), dochter
  • Culemborgsche Bankvereeniging Van den Berg en Van Heusden & Co te Culemborg (1924), overname 1945
  • Dockum & Van der Muelen NV, Van- ,Weesp (1871/1938), overname 1949
  • Effectenkantoor N.A. Wichers NV te Groningen (1884), overname 1937
  • Engelbert Elderink te Enschede, kassier, (1893), overname 1907\1908
  • Elst & Lebret, Firma van der, Dordrecht (1882), overname 1921
  • Euralliance SA, Société de Gestion d'Investment Trusts te Luxemburg, medeoprichting 1959
  • Europese Advies Commissie (1963), samenwerkingsverband met Banque de la Société Générale de Belgique SA te Brussel, Deutsche Bank AG te Frankfurt en Midland Bank Ltd te Londen
  • Export-Financiering Maatschappij NV te 's-Gravenhage, participatie
  • Financieele & Belegging Maatschappij Fibema NV te Amsterdam (1947), dochter
  • Financiële Maatschappij voor Nijverheidsondernemingen te Amsterdam (1883), medeoprichting
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Dolfijn NV te Amsterdam, dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij Jaffa NV te Amsterdam, participatie
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Merel NV te Amsterdam (1953), dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Snoek NV te Amsterdam, dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Valk te Amsterdam, dochter
  • Financierings Instituut De Hoofdstad NV te Amsterdam; overname 19[..]
  • Financieringsmaatschappij Finata NV te Tilburg, overname 19[..]
  • Financierings Maatschappij Mahuko NV te Amsterdam, dochter
  • Financieringsmaatschappij Vabeto NV te Zaandam, overname 19[..]
  • Frege Simon & Co te Berlijn, medeoprichting
  • Friesche Bank NV te Leeuwarden (1917), overname 1934
  • Goedewaagen & Zoonen te Gouda, T.- (1849), overname 1964
  • Groninger Scheepsfinancierings Maatschappij NV te Groningen (1956), medeoprichting
  • Groningsche Crediet- en Handelsbank NV te Groningen (1900), overname 1921
  • Heerlener Bank NV te Heerlen (1908), overname 1929
  • Hellenberg en Van Dijk te Purmerend (1934), overname 1947 van het effectenbedrijf en een deel van de assurantiezaken
  • Helmondsche Bank (1902), overname 1929
  • Hogema's Bank NV te Groningen (1923 als Hogema's Effecten- en Administratiekantoor), overname 1960
  • Hollandsche Disconteeringsmaatschappij van 1939 te Rotterdam (1939), participatie
  • Holland Syndicate NV te Amsterdam, medeoprichting [1949]
  • Hoogeweegen & Co, Firma -, Arnhem (1907), overname 1917
  • Hoornsche Credietbank voor den Middenstand NV te Hoorn (1913), overname 1951
  • Hoyer & Zoon, Firma -, Dordrecht, overname 1918
  • Huizinga's Bank, D.J.-, Loppersum (1914), overname 1959
  • Hukongo NV, Maatschappij tot Huurkoopfinanciering van Onroerend Goed te Amsterdam, dochter
  • Incasso-Bank NV te Amsterdam (1891), overname 1948
  • Industrial and Mining Development Bank of Iran (1959), medeoprichting
  • Intermediair voor Internationaal Betalings- en Goederenverkeer NV, dochter
  • Internationale Bank NV te Amsterdam (1924), medeoprichting
  • Jansen, CV A.W.- , Oostburg (1932), overname 1946
  • Jonker & Co te Amsterdam (1942), overname 1957
  • Kessel , Firma F. van, Utrecht\Laren (1922), overname 1946
  • Kluifhoofd & Zn, Firma D.-, Numansdorp (1882), overname 1939
  • Koloniale Bank te Amsterdam, per 1950 Cultuurbank (1881), medeoprichting
  • Labouchere & Co NV te Amsterdam (1930), overname 1947 (via Lafico)
  • Lankhuyzen & Co's Bank, S.D. -, Raamsdonksveer (1890), overname 1951
  • Lezwijn & Eigeman, Firma - , Leiden (1826), overname 1918
  • Limburgsche Handelsbank NV te Sittard (1919), medeoprichting AB, per 1925 bijkantoor
  • Luykx van Hasselt, Firma -, Bergen op Zoom (1884), overname 1920
  • Maaldrink & Co te Zutphen (1871), overname 1917
  • Maatschappij tot Beheer van het Administratiekantoor van Amerikaanse Spoorwegwaarden, opgericht door Wertheim & Gompertsz, Westendorp & Co en F.W. Oewel NV te Amsterdam (1883), dochter
  • Maatschappij tot Exploitatie van Onroerend Goed NV Ostara te Amsterdam, dochter
  • Maatschappij tot Financiering van Bedrijfspanden NV te Amsterdam (1954), dochter
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te 's-Gravenhage, (1946), participatie
  • Maatschappij voor Middellang Crediet NV te Amsterdam (1956), dochter
  • Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor NV te Amsterdam, participatie
  • Nederlandsche Credietverzekering Maatschappij NV te Amsterdam (1925), medeoprichting
  • Nederlandsche Trust Maatschappij NV te Amsterdam (1891), dochter
  • Noorderbank NV te Alkmaar (1894), overname 1951
  • Noordhollandsch Landbouwcrediet te Alkmaar (1887), medeoprichting, overname 1940
  • Nusmeijer, Firma H.N. -, Losser (1909), overname 1945
  • Oosterhoutsche Bank te Oosterhout (1918), overname 1929
  • Oudewaterse NV Bank te Oudewater (1921), overname 1950
  • Overijsselsche Bank te Zwolle (1872), medeoprichting
  • Overling's bank NV te Doetinchem (1907), overname 1955
  • Pensioen- en Ondersteuningsfonds voor de beambten der Amsterdamsche Bank NV te Amsterdam (1907)
  • Pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank (1897), vanaf 1924 Stichting pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank
  • Pettinga, J.J. -, Bedum, overname 1946
  • Rijckevorsel & Tilman, Firma Victor A. van -, 's-Hertogenbosch (1840), overname 1930
  • Siegers & Zoon, P.J. -, Vlissingen (1865), overname 1934
  • Société Anversoise Immobiliere du Centre (SAIC) SA te Antwerpen, dochter
  • Société Européenne d'Investissement en Valeurs Françaises Francevalor te Parijs, participatie
  • Spaar- en Voorschotbank Zoetermeer, overname [1951]
  • Stadnitsky & Van Heukelom te Amsterdam (1785), overname 1904
  • Stichting Studiefonds der Amsterdamsche Bank NV (1959)
  • Tak & Co, J.A. -, Middelburg (1859), overname 1945
  • Timmermans en Zonen, Firma W. -, Waalwijk (1857), overname 1951
  • Trustbeheer en Trustverband NV te [Amsterdam], dochter
  • Trustkantoor Vast Goed Beleggings Fonds Noord-Nederland NV, dochter
  • Trust-Maatschappij voor den Handel van Nederland met het Buitenland te Amsterdam (1947), dochter
  • Utrechtse Landbouwbank te Utrecht (1897), medeoprichting
  • Veensche Bank NV te Veenendaal (1928), overname 1944
  • Vegter & Co NV, A.K. -, Veendam en Appingedam (1904), overname 1946
  • Verkoopcentrale NV te Amsterdam, dochter
  • Vos en Koppius te Groningen (1886), overname 1957
  • Waarborg- en Trustmaatschappij NV te Amsterdam (1927), dochter
  • Weisweiler, Goldschmidt & Co te Parijs (1872), medeoprichting
  • Wertheim & Gompertz CV te Amsterdam, participatie
  • Willeumier van Tyen & Van Laer, Firma - , Wormerveer (1884), overname 1946
  • Wilpe, Kuttschrütter & Co, Firma Van -, Deventer (1915), overname 1917
  • Wouterlood & Co, Firma H.J. -, Schiedam (1870), overname 1917
  • Zip & Van Teylingen, J.A. -, Middelburg (1865), overname 1929
Incasso-Bank NV
  • Administratiekantoor voor Gemeenschappelijke Fondsen van Mrs Van Vierssen, Trip en Feith te Groningen (1876), overname 1922
  • Administratiekantoor van Wertheim & Gompertz NV te Amsterdam, overname [1937]
  • Bank van Sas NV, De -, Alkmaar (1931), overname 1946
  • Bank voor Handel en Belegging NV te Arnhem (1910), overname 1918
  • Bank-Associatie Wertheim & Gompertz NV (1834) en Credietvereeniging (1853), overname 1937 van levensvatbare deel
  • Benedictus, Effectenkantoor E. -, (voortzetting van het bedrijf van R. Stempels uit 1877), Dordrecht, overname 1945
  • Bodegravensche Bankvereeniging NV te Bodegraven (1916, opgericht in 1904 als Bodegravensche Bank), overname 1931
  • Boer, G. de -, kassier en commissionair in effecten te Leeuwarden (1924), overname 1945
  • Crediet, Deposito- en Effectenbank v.h. Waal & Co te Arnhem (1881), overname 1917
  • Discontomaatschappij NV te Rotterdam (1891), overname 1934
  • Dordrechtse Onderlinge Credietvereeniging NV te Dordrecht (1871), overname 1943
  • Effectenkantoor N.A. Wichers te Groningen (1884\1917), overname 1937 via overname Bank-Associatie Wertheim & Gompertz
  • Everard, Effectenkantoor Firma. F.Th. -, Amsterdam (1928), overname 1932
  • Goedewaagen & Co te Amsterdam (1885), kassiersbedrijf per 6 februari 1891 voortgezet als Incassobank, volledige overname in 1897
  • Goedewaagen & Zoonen, T. -, Gouda (1849), in 1911 vriendschappelijke betrekkingen
  • Gosschalk, E. Jos -, Hoek van Holland (1927), overname 1938
  • Grelle & Co, Firma M. Le -, Delft (1903), overname 1918
  • Heel & Co NV, Van -, Goes (1932), overname 1940
  • Hendrikse & Co's Bankiers-en Effectenkantoor NV te Middelburg (1899), overname 1940
  • Huibers, Firma D.T. -, Nijmegen (1915), overname 1931
  • Koning & Co, Firma De -, Dordrecht (1900), overname 1917
  • Koumans Smeding, P. -, Leeuwarden (1818), overname 1932
  • Leersum, Firma W. van -, Alkmaar (1936-1939), overname 1946
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te Amsterdam, minderheidsparticipatie
  • Mulder & Van Kalken, Firma -, Utrecht, overname 1918
  • Nederlandsche Administratie- en Borg Maatschappij NV te Amsterdam, (1932 als Nederlandsche Borg-Maatschappij), overname [..]
  • Nederlandsche Credietvereeniging NV te Utrecht (1894), overname 1918
  • Nederlandsche Wissel- en Effectenbank NV te Sappemeer (1926), overname 1946
  • Nutsspaarbank te Nijkerk, overname 1920
  • Oscar Smit's Bank NV te Haarlem (1918), medeoprichting
  • Pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank (1897), vanaf 1924 Stichting pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank
  • Perk & Everts te Hilversum (1894), overname 1920
  • Provinciale Bank NV te 's-Hertogenbosch (1899), overname 1920
  • Provinciebank NV te 's-Gravenhage (1898), overname 1917
  • Scheurleer & Zoon's Bank NV te Delft (1917), overname 1931
  • Slavenburg & Co's Bank te Rotterdam (1915), overname kantoren Laan van Meerdervoort 226 te 's-Gravenhage in 1924 en Schiedam in 1929
  • Utrechtse Bankvereeniging NV te Utrecht (1873, als Buskes & De Bas CV, per september 1887 naamswijziging en omzetting in NV), overname 1940
  • Vierssen Trip en Feith, Firma -, Groningen (1872), overname 1922
  • Waesberghe NV, Bankiers-en Effectenkantoor Van -, Hulst (1871), overname 1940
  • Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank NV te Loosduinen (1902), overname 1946
  • Wiegman's Bank NV te Amsterdam (1877), overname 1919

Lijsten van kantoren/bijkantoren/correspondentschappen/zitdagen

Amsterdamsche Bank NV
  • Frederik Salomon van Nierop (Amsterdam 6.3.1844-Amsterdam 29.1.1924) 1.1.1872-28.12.1920
  • Carl Hermann Ferdinand Christmann (Altona 16.10.1841-1909) 1.1.1872-31.5.1907
  • Johann Hermann Spaink jr (Amsterdam 27.04.1833-Hilversum 21.02.1903) 1.1.1872-31.8.1900
  • Franz Xaver Marie Hubert Keller (Düsseldorf 27.4.1850-Overveen 3.7.1937) 26.5.1900-1916
  • Gerard Vissering (Leiden 1.3.1865-Bloemendaal 19.12.1937) 1.9.1900-30.5.1906
  • Petrus Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 1.8.1906-30.4.1941
  • Hendrik Abraham van Nierop (Amsterdam 7.6.1881-Huizen 3.2.1976) najaar 1916-1.12.1939
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 1916-17.9.1924 en 1928-14.2.1932
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-Hilversum 4.11.1950) 1.1.1920-31.3.1937
  • David Andreson (Amsterdam 2.8.1875-Israël 6.7.1943) 1.5.1932-31.3.1940
  • Wesselius Marcus Houwing (Hoorn 24.2.1892-Amsterdam 23.11.1950) 1.5.1932-23.11.1950
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 1.1.1940-4.3.1954
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 1.1.1940-31.12.1956
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 13.9.1945-31.12.1949
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 13.9.1945-1.10.1962
  • Reinier Koole (Zierikzee 21.3.1886-Amsterdam 2.11.1955) 7.1.1948-2.11.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 7.1.1948-31.12.1949
  • Arthur Diemer Kool (Paramaribo 30.1.1896-St.Jorioz 3.10.1959) 7.1.1948-1.7.1959
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 7.1.1948->1964
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 1.11.1952->1964
  • Jan Cornelis Steye Nijenbandring de Boer (Haarlem 18.11.1905- ) 1.4.1956->1964
  • Cornelis André de la Porte (Amsterdam 14.6.1904-Utrecht 16.1.1974 ) 11.2.1960->1964
  • Onno Vogelenzang (Groningen 22.1.1923-Heemstede 20.3.2005 ) 1.8.1962->1964
  • David Andreson (Amsterdam 2.8.1875-Israël 6.7.1943) 1920-30.4.1932
  • Martijn Willem Blitz (Amsterdam 18.5.1897-Bergen Belsen 24.11.1944) 1939-.10/11.1941
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 1940-13.9.1945
  • I.L. Themans ( ) 1948-18.4.1957
  • Abraham Abas (Amsterdam 22.10.1895- ) 1.11.1938-31.10.1960
  • Siegfried Rosenberg (Hannover 22.8.1890-Oranienburg 15.12.1944) 1938-30.9.1941 en 1.2.1942-31.10.1942
  • Gerard van Rijn (Veendam 5.3.1889-Bergen Belsen .2.1945)
  • H. van Maaren ( ) 1940->1945
  • C.P.H. Groenendaal ( ) 1940->1945
  • Th.L. Bouvy ( -20.11.1959) 1942-1959
  • Cornelis André de la Porte (Amsterdam 14.6.1904-Utrecht 16.1.1974 ) 1942-11.2.1960
  • I.L. Themans ( ) 1945-1948
  • Adrianus van Westreenen (Echteld 26.3.1893- ) 1.1.1947-
  • Herman Theodoor Willem Christmann (Buenos Aires 30.9.1907- ) 2.1.1947-
  • F.A. van Sorgen ( ) 1.1.1948-31.7.1961
  • G. van der Hoeven ( ) 1.1.1948-
  • W. du Pon ( ) 7.1.1948-
  • Paulus Frans Kühler (1.8.1905- ) 1.1.1955-
  • T. Hoving ( ) -1959
  • Paul Gerard de Rijke ('s-Hertogenbosch 23.1.1916-1.5.1987) 1.10.1960-
  • James Barge (Leiden 2.3.1922-1.9.1972) 1.1.1961-
  • Johannes Martinus Fiolet (Amsterdam 13.2.1906- ) 1.7.1963-
  • Philip van Nierop (Amsterdam 23.12.1854-Bussum 31.12.1920) 1894
  • F. ter Horst ( ) <1904
  • P.J.C. Tetrode ( ) 1905
  • L. Keesing ( ) 1910-1911
  • Onno Vogelenzang (Groningen 22.1.1923-Heemstede 20.3.2005), 1957-31.1.1959
  • Andre Hendrik Talma Stheeman (Amsterdam 3.2.1930), 1.2.1959-1961
  • W. de Vries ( ) 7.5.1962-
  • Carl Fellinger (1817-1897) 20.12.1871-1897
  • Moritz Eltzbacher (Neuenkirchen 12.12.1826-1892) 20.12.1871-1892
  • Jac. L. Eltzbacher ( -1876) 20.12.1871-1876
  • Adolph B.H. Goldschmidt ( ) 20.12.1871-1894
  • Herman Marcuse (Hannover 1823/1824-Niederwalluf circa april 1900) 20.12.1871-1900
  • Marten Mees (Rotterdam 24.10.1828-Eefde 7.2.1917) 20.12.1871-1916
  • Franz Anton Müller (Leichlingen 16.2.1834 - ) 20.12.1871-1884
  • C.A. von Schaezler ( ) 20.12.1871-1874
  • H. Vaupel ( -1883) 20.12.1871-1883
  • Theodor Wendelstadt (1820-1881) 20.12.1871-1881
  • Victor Wendelstadt ( -1884) 20.12.1871-1884
  • Abraham Carel Wertheim (Amsterdam 12.12.1832-Amsterdam 30.11.1897) 20.12.1871-1881
  • August Parcus (Mainz 1819-1875) 1873-1875
  • F. Bodenstedt ( -1881) 1873-1881
  • Adrianus Prins (Wormerveer 16.7.1821-Amsterdam 10.1.1902) 1875-1902
  • Johannes Kaempf (Neuruppin 18.10.1842-Berlijn 25.5.1918) 1875-1918
  • A. Niederhofheim ( -1887) 1882-1887
  • C. Parcus ( -1922) 1882-1922
  • Willem Frederik Piek (Oudshoorn 29.12.1838-Amsterdam 10.5.1916) 1883-1894
  • Bernhard Julius Gottlieb Bunge (1838- ) 1884-1906
  • Johan George Gleichmann (Rotterdam 19.7.1834-'s-Gravenhage 30.4.1906) 1884-1904
  • Simon Willem Josephus Jitta (Amsterdam 27.9.1818-Amsterdam 18.2.1897) 1884-18.2.1897
  • George Herman Hintzen (Amsterdam 6.1.1851-Rotterdam 18.11.1932) 1884-17.11.1932
  • Jean Andreae ( -1914) 1888-1914
  • Jacobus Adrianus Cornelis van Leeuwen (Zaltbommel 19.4.1831-1898) 1894-1898
  • Lodewijk Casper van Heukelom (Amsterdam 31.12.1849-Amsterdam 18.12.1920) 1897-1920
  • Georg August baron Tindal ('s-Gravenhage 11.10.1839-Hilversum 1.5.1921) 1898-1921
  • Samuel Pieter van Eeghen (Zeist 28.6.1853-Doorn 20.1.1934) 1899-20.1.1934
  • Simon Ludwig Adolph Hepner (Amsterdam 4.5.1848-1921) 1899-1921
  • Johann Hermann Spaink jr (Amsterdam 27.4.1833-Hilversum 21.2.1903) 1.9.1900-1903
  • Fritz Eltzbacher ( -1927) 1901-1927
  • Johan Adriaan Laan (Wormerveer 1.7.1864-Bloemendaal 19.1.1933) 1904-19.1.1933
  • Abraham Pieter Cornelis van Karnebeek (Amsterdam 14.9.1836-'s-Gravenhage 8.10.1925) 1904-1925
  • Carl Hermann Ferdinand Christmann (Altona 16.10.1841-1909) 1907-1909
  • Louis Hubert Willem Regout (Maastricht 27.10.1861-Rome 27.10.1915) 1908-1915
  • Julius Carl Bunge (Amsterdam 11.3.1865-1934) 1910-1913
  • Mari Paul Voûte (Batavia 6.6.1856-Amsterdam 13.11.1928) 1913-1925
  • Carel Coenraad Geertsema (Groningen 9.6.1843-Wiesbaden 19.10.1928) 1915-1928
  • Franciscus Johannes Jurgens (Oss 29.1.1869-Nijmegen 29.1.1941) 1916-1918
  • Johan Edzard van Welderen baron Rengers (IJsbrechtum 1.7.1877-Wimbritseradeel 23.3.1963) 31.5.1916-4.3.1954
  • Franz Xaver Marie Hubert Keller (Düsseldorf 27.4.1850-Overveen 3.7.1937) 1916-1932
  • Jan Constantijn Veder (Rotterdam 17.11.1872-Rotterdam 4.6.1930) 1916-1930
  • Henricus Petrus Augustinus Smulders ('s-Hertogenbosch 20.8.1863-Parijs 8.11.1933) 1917-8.11.1933
  • Jacob Kalff (Zwolle 9.9.1850-Terborg 3.7.1937) 1918-1937
  • Georges Alphonse Hubert Michiels van Kessenich (Roermond 10.8.1867-Nuth 2.4.1949) 28.5.1919-1946
  • Willem Frederik Piek (Amsterdam 16.3.1874-1954) 28.5.1919-1954
  • Frederik Salomon van Nierop (Amsterdam 6.3.1844-Amsterdam 29.1.1924) 28.12.1920-29.1.1924
  • Gottfried Heinrich Crone (Amsterdam 27.8.1884-Amsterdam 5.5.1961) 1.1.1921-1955
  • Jan Jacob Rochussen (Berlijn 5.11.1871-Barnes 5.11.1928) 20.9.1921-1928
  • Willy Hepner ( -1926) 20.9.1921-1926
  • Johan Willem Dekker (-1949) 20.9.1921-31.5.1935
  • Karel Jan André Guyon baron Collot d'Escury ('s-Gravenhage 15.12.1858-Kloosterzande 4.5.1929) 1924-1929
  • Herbert Cremer (Penang 22.12.1872-3.4.1951) 28.5.1924-3.4.1951
  • Marinus Christiaan Koning (Amsterdam 14.9.1873-Haarlem 13.6.1963) 28.5.1924-1951
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 17.9.1924-1927 en 1932-31.5.1935
  • Jacobus William Verwey (Amsterdam 1.3.1879-1964) 27.5.1925-4.3.1954
  • Abraham Cornelis Mees (Rotterdam 23.12.1864-Wassenaar 31.3.1950) 27.5.1925-31.12.1939
  • Rudolph Hendrik Arnold Maria Romme (Oosterhout 8.7.1862 -Den Haag 29.1.1939) 1926-.1.1939
  • Charles Joseph Marie Ruys de Beerenbrouck (Roermond 1.12.1873-Utrecht 17.4.1936) 1927-1929 en 30.5.1933-17.4.1936
  • Alidius Warmoldus Lambertus Tjarda van Starkenborgh Stachouwer (Groningen 7.3.1888-Wassenaar 16.8.1978) 1.1.1929-5.7.1936 en 9.3.1949-1958
  • Henri Gerard Jean de Monchy (Rotterdam 12.4.1882-Rotterdam 3.7.1966 ) 30.5.1933-1953
  • Cornelis Hendrik Laan (Wormerveer 14.12.1874-Vogelenzang 22.7.1962) 30.5.1933-1950
  • Jacobus Gerard Adriaan Fontein (Harlingen 25.5.1894-Oosterbeek 13.5.1977) 30.5.1933-1965
  • Louis Charles van Eeghen (Amsterdam 10.2.1893-Houten 1.5.1986) 31.5.1934-1964
  • Carolus Maria Joannes Franciscus Goseling (Amsterdam 10.6.1891-Buchenwald 14.04.1941) 13.5.1936-1.9.1937
  • Reint Hendrik baron de Vos van Steenwijk (Zwolle 8.11.1885-Zwolle 13.6.1964) 13.5.1936-1956
  • Jacob Marinus van Bommel van Vloten (Arnhem 26.9.1892-Arnhem 3.3.1973) 13.5.1936-1963
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-Hilversum 4.11.1950) 28.5.1937-4.11.1950
  • Johan Frederik baron van Haersolte (Zwolle 15.10.1880-Zeist 12.3.1957) 11.5.1938-1.2.1952
  • Otto Cornelis Adriaan van Lith de Jeude (Tiel 7.7.1881-'s-Gravenhage 1.2.1952) 11.5.1938-1.2.1952
  • Willem Anton Joseph Maria van Waterschoot van der Gracht (Amsterdam 15.5.1873-Roermond 12.8.1943) 11.5.1938-12.8.1943
  • Eduard Hendrik Joan baron van Voorst tot Voorst (Huissen 7.5.1892-Tilburg 28.1.1972) 05.4.1939-1963
  • Hendrik Abraham van Nierop (Amsterdam 7.6.1881-Huizen 3.2.1976) 1.12.1939-11.10.1940
  • Herpert van Foreest (Heiloo 15.5.1882-Heiloo 27.1.1940) 1.12.1939-27.1.1940
  • Petrus Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 1.5.1941-24.9.1951
  • Ludovicus Franciscus Hubertus Regout (Maastricht 3.4.1891-Maastricht 20.8.1966) 25.11.1943-1962
  • Feike de Boer (Goingarijp 17.1.1892-Amsterdam 15.8.1976) 20.6.1946-10.9.1946
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 20.6.1946-20.1.1948 en 5.3.1953-4.3.1954
  • Henri Peter Linthorst Homan (Assen 29.5.1905-Wapenveld 3.2.1989) 20.6.1946-1964
  • Pieter Godfried Maria van Meeuwen ('s-Hertogenbosch 11.3.1899-Ulestraten 9.2.1982 ) 20.6.1946-1964
  • Johann Gerhard Wilhelm Sieger (Amsterdam 11.12.1886-Nieuwer-Amstel 21.6.1958 ) 20.6.1946-21.6.1958
  • Christiaan Pieter van Eeghen (Amsterdam 10.2.1880-Amsterdam 28.7.1968) 7.1.1948-4.3.1954
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (Amsterdam 2.10.1877-1955) 7.1.1948-4.3.1954
  • Carl Paul Maria Romme (Oirschot 21.12.1896-Oisterwijk 16.10.1980) 7.1.1948-1964
  • Hendrik Alexander Hartogh (Amsterdam 3.12.1877-Amsterdam 1.4.1957) 7.1.1948-1953
  • Bernardus Hermanus Anthonius van Kreel (Utrecht 1.12.1885-Amstelveen 1971) 7.1.1948-1956
  • Johannes ten Cate Ezn (Almelo 21.11.1875-Almelo 19.2.1953) 7.1.1948-9.3.1949
  • Jan Gerco Wiebenga (Rotterdam 2.10.1889-Kortenhoef 2.4.1957) 7.1.1948-2.4.1957
  • Willem Suermondt Wzn. (Rotterdam 18.4.1897-Leersum 14.5.1976) 7.1.1948-1964
  • Cornelis Rudolph Christiaan Wijckerheld Bisdom ('s-Gravenhage 31.1.1908-1995) 7.1.1948-1964
  • Gerard ten Cate Johzn (Almelo 13.5.1911-Almelo 30.3.1955) 9.3.1949-30.3.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 2.3.1950-1956
  • Theodore Henri Marie Verspyck (Bergen op Zoom 23.5.1898-Heemstede 1990) 1950-1964
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 2.3.1950-25.2.1962
  • Henry William Leonard Frowein ('s-Gravenhage 15.3.1907-'s-Graveland 3.12.1975) 1.7.1951-1964
  • Willem Hugo de Monchy (Rotterdam 23.10.1894-Rotterdam 20.12.1968) 1.3.1951-1964
  • Johannes Meynen (Winsum 13.4.1901-Velp 13.2.1980) 28.2.1952-1964
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 4.3.1954-1964
  • Johan Frederik ten Doesschate (Zwolle 21.11.1904-Hoge en Lage Zwaluwe 1964) 4.3.1954-1964
  • Leon Paul Marie Hubert Lhoëst (Maastricht 28.10.1898-Maastricht 28.6.1976) 4.3.1954-1964
  • Salomon van Zwanenberg (Oss 21.4.1889-Apeldoorn 12.3.1974) 4.3.1954-1960
  • Johannes Marius Fentener van Vlissingen (Utrecht 17.5.1907-1987) 10.2.1955-1964
  • Egbert Gorter (Almelo 6.4.1902-Weerselo 1.2.1956) 1955-1.2.1956
  • Marie Paul Voûte (Amsterdam 20.5.1912- ) 10.2.1955-1964
  • Johannes Olijslager (Amsterdam 22.8.1897-Amsterdam 8.6.1962) 1955-8.6.1962
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 1.1.1957-1963
  • Evert Adriaan Doedes Breuning ten Cate (Almelo 6.6.1920-Avignon 3.8.1991) 14.2.1957-1964
  • Johannes Hendrik Gispen (Baarn 11.8.1905-Nijmegen 16.6.1968) 1960-1963
  • Hendrik Hermanus Wemmers (Rotterdam 1.10.1897-'s-Gravenhage 13.6.1983) 9.2.1961-1964
  • Gerrit Frederik Dalenoord (Enschede 7.11.1897-Haren 1971) 15.2.1962-1964
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 1.10.1962-1964
  • Johannes Adrianus Warning (Amsterdam 20.1.1911-Hilversum 5.4.1996) 14.2.1963-1964
  • Reinerus Anthonius Hubertus Maria Dobbelmann (Nijmegen 14.8.1902-De Zoute 23.5.1997) 14.2.1963-1964
  • Dirk Jacobus Wissink (Arnhem 17.1.1906- ) 14.2.1963-1964
Incasso-Bank NV
  • Karel Gustaaf Goedewaagen sr (Gouda 9.7.1859-Amsterdam 31.8.1924) 1891-31.8.1924
  • Jan Vijn ( ) 28.1.1891-31.12.1896
  • Foeke Foekens (Harlingen 10.3.1861-1943) 1.1.1896-30.4.1921
  • Cornelis Tobie Goedewaagen (Gouda 24.1.1866-Baarn 1.7.1934) 1.1.1897-30.4.1921
  • Karel Gustaaf Goedewaagen jr (Amsterdam 7.7.1891-20.5.1945) 1.3.1921-20.5.1945
  • Hendrik Martinus Roelofsz (Amsterdam 3.11.1877-Amsterdam 3.8.1947) 1.3.1921-31.12.1945
  • Anne Bernard van der Laan (Oldeberkoop 22.11.1875- ) 1.3.1921-31.1.1922
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (Amsterdam 2.10.1877-1955) 29.4.1925-31.3.1927
  • Reinier Koole (Zierikzee 21.3.1886-Amsterdam 2.11.1955) 1.9.1927-2.11.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 7.5.1937-31.12.1949
  • Arthur Diemer Kool (Paramaribo 30.1.1896-St.Jorioz, Haute Savoie 3.10.1959) 13.9.1945-30.6.1959
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 13.9.1945-
  • Wesselius Marcus Houwing (Hoorn 24.2.1892-Amsterdam 23.11.1950) 7.1.1948-23.11.1950
  • Gerard Marius Verrijn Stuart (Den Haag 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 7.1.1948-4.3.1954
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 7.1.1948-31.12.1949
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889- ) 7.1.1948-31.12.1949
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 7.1.1948-..
  • K. de Jong ( ) 1906-1.2.1914
  • Karel Gustaaf Goedewaagen jr (Amsterdam 7.7.1891-20.5.1945) <1919-1.3.1921
  • Roelof Willemze jr (Amsterdam 23.7.1878-Amsterdam 6.10.1951) 1919-1944
  • Jacques/Schachna Probsteijn (21.7.1880-Bergen belsen 2.12.1944) 1921-31.12.1940
  • H.P. Thieme ( -12.3.1949) 1923-1949
  • W. du Pon ( ) 1.1.1938-31.7.1962
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 15.1.1941-13.9.1945
  • Th.E.L. Rebholz ( ) 15.1.1941->1.3.1957
  • Adrianus van Westreenen (Ochten 26.3.1893- ) 1.1.1948-
  • Johannes Franciscus Antonius Derks (2.8.1910- ) 1.1.1948-1.12.1952
  • F.A. van Sorgen ( ) 1.1.1948-31.7.1961
  • G. van der Hoeven ( ) 1.1.1948-
  • K. de Jong ( ) 1898-1906
  • H.P. Thieme ( -12.3.1949) 1921-1923
  • August Frederik Lodeizen (Den Bosch 16.7.1888- ) 1923-1925
  • W. du Pon ( ) <31.12.1937
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) >1.1.1938-15.1.1941
  • Peter Plantenga (Den Haag 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1944-1948
  • Johannes Franciscus Antonius Derks (2.8.1910- ) 1945-1947
  • R.J. Souman ( ) 28.1.1891-1900
  • J.J. Smith ( ) 28.1.1891-1897
  • Jan Willem Boellaard tot Herwijnen (Herwijnen 21.4.1830-Laren 10.1.1923) 28.1.1891-10.1.1923
  • Dirk Johannes van Stockum ( -15.9.1919) 28.1.1891-15.9.1919
  • Thomas Mathijs Verster (Amsterdam 25.2.1865 -28.6.1931) 28.1.1891-28.1.1931
  • Jacobus Christoffel Schmidt (Amsterdam 24.9.1855-1906) 26.1.1893-1906
  • P. Goedewaagen ( -1906) 1899-1906
  • Jan ter Meulen jr. (Amsterdam 21.1.1846-Amsterdam 15.3.1916) 19.12.1900-1915
  • Gerard Coenraad Bernard Dunlop (Rotterdam 28.2.1854-Amsterdam 18.7.1936) 12.12.1906-1919
  • Johannes Reijsenbach (Amsterdam 31.8.1855-1.12.1918) 12.12.1906-1.12.1918
  • Egbert ten Cate jr. (Almelo 6.6.1863-Almelo 6.4.1934) 13.2.1907-6.4.1934
  • I.E. Vita Israel ( -10.6.1929) 13.2.1907-10.6.1929
  • Christiaan Pieter van Eeghen (Amsterdam 10.2.1880-Amsterdam 28.7.1968) 4.10.1916-1949
  • Maximilien Joseph Caspar Marie Kolkman (Dordrecht 9.3.1853-Den Haag 19.2.1924) 1919-19.2.1924
  • Hendrik Willem van Marle (Amsterdam 27.4.1872-27.2.1941) 1919-27.2.1941
  • Jan ter Meulen (Amsterdam 27.3.1873-Amsterdam 19.2.1945) 1919-1944
  • Petrus Paulus Wiegman (Amsterdam 24.7.1855-1933 ) 1919-1929
  • Johann Godfried Schölvinck (Amsterdam 10.1.1863-8.8.1923) 1919-8.8.1923
  • Everhardus Johannes Korthals Altes (Oosterbeek 5.9.1866-Amsterdam 7.2.1924) 23.6.1920-6.2.1924
  • Cornelis Tobie Goedewaagen (Gouda 24.1.1866-Baarn 1.7.1934) 2.5.1921-1.7.1934
  • Foeke Foekens (Harlingen 10.3.1861-1943) 2.5.1921-1943
  • C.P. Zaayer ( ) 1921-1933
  • Dionysius Adrianus Petrus Norbertus Koolen (Rijswijk 21.1.1871-Voorschoten 24.3.1945) 1924-1925, 21.4.1926-1945
  • Willem Kaars Sypestein (Krommenie 10.2.1960- ) 1924-1932
  • Johannes Frederik van Hengel (Amsterdam 25.9.1887-Lausanne 13.6.1975) 1924-17.12.1946
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (2.10.1877-1955), 25.5.1927-1949
  • Carl Paul Maria Romme (Oirschot 21.12.1896-Oisterwijk 16.10.1980) 3.7.1929-7.5.1937, 1939-1949
  • Abraham Asscher (Amsterdam 19.9.1880-Amsterdam 2.5.1950 ) 6.5.1931-30.10.1940
  • Pieter van Leeuwen Boomkamp (Amsterdam 5.2.1871- ) 4.10.1934-1944
  • Hendrik Johan Knottenbelt Azn (Rotterdam 9.1.1874-Den Haag 15.3.1952) 4.10.1934-1.1.1948
  • Johannes ten Cate Ezn (Almelo 21.11.1875-Almelo 19.2.1953) 4.10.1934-1949
  • Gustaaf Hendrik Jiskoot (Amsterdam 11.9.1886-24.6.1935) 4.10.1934-1935
  • Willem Boudewijn Karel Verster (Amsterdam 27.2.1893- ) 4.10.1934-1.1.1944
  • Hendrik Alexander Hartogh (Amsterdam 3.12.1877-Amsterdam 1.4.1957) 7.5.1937-1940, 4.7.1946-1949
  • Leonardus Jacobus Anthonius Trip (Utrecht 20.11.1876-Den Haag 5.3.1947) 3.7.1941-1945, 4.7.1946-5.3.1947
  • Bernardus Hermanus Anthonius van Kreel (Utrecht 1.12.1885-Amstelveen 1971) 3.7.1941-1949
  • Jan Gerko Wiebenga (Rotterdam 2.10.1889-Kortenhoef 2.4.1957) 6.4.1944-1949
  • Willem Suermondt Wzn (Rotterdam 18.4.1897-Leersum 14.5.1976) 13.9.1945-1949
  • Cornels Rudolph Christiaan Wijkerheld Bisdom (Den Haag 31.1.1908-1995) 13.9.1945-1949
  • Hendrik Marinus Roelofsz (Amsterdam 3.11.1877-Amsterdam 3.8.1947) 1.1.1946-3.8.1947
  • Johan Edzard van Welderen baron Rengers (IJsbrechtum 1.7.1877- Wimbritseradeel 23.3.1963) 7.1.1948-4.3.1954
  • Willem Frederik Piek (Amsterdam 16.3.1874-1954) 7.1.1948-1954
  • Gottfried Heinrich Crone (Amsterdam 27.8.1884-Amsterdam 5.5.1961) 7.1.1948-1955
  • Herbert Cremer (Penang 22.12.1872-3.4.1951) 7.1.1948-1951
  • Marinus Christiaan Koning (Amsterdam 14.9.1873-Haarlem 13.6.1963) 7.1.1948-1951
  • Jacobus William Verwey (Amsterdam 1.3.1879-1964 ) 7.1.1948-4.3.1954
  • Hendrik Gerard Jean de Monchy (Rotterdam 12.4.1882-Rotterdam 3.7.1966 ) 7.1.1948-1953
  • Cornelis Hendrik Laan (Wormerveer 14.12.1874-Vogelenzang 22.7.1962) 7.1.1948-1950
  • Jacobus Gerard Adriaan Fontein (Harlingen 25.5.1894-Oosterbeek 13.5.1977) 7.1.1948-8.2.1965
  • Louis Charles van Eeghen (Amsterdam 10.2.1893-Houten 1.5.1986)7.1.1948-1964
  • Reint Hendrik baron de Vos van Steenwijk (Zwolle 8.11.1885-Zwolle 13.6.1964) 7.1.1948-1956
  • Jacob Marinus van Bommel van Vloten (Arnhem 26.9.1892-Arnhem 3.3.1973) 7.1.1948-1963
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-4.11.1950) 7.1.1948-4.11.1950
  • Johan Frederik baron van Haersolte (Zwolle 15.10.1880-Zeist 12.3.1957) 7.1.1948-1.2.1952
  • Otto Cornelis Adriaan van Lith de Jeude (Tiel 7.7.1881-Den Haag 1.2.1952) 7.1.1948-1.2.1952
  • Eduard Hendrik Joan baron van Voorst tot Voorst (Huissen 7.5.1892-Tilburg 28.1.1972) 7.1.1948-1963
  • Pieter Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 7.1.1948-24.9.1951
  • Ludovicus Franciscus Hubertus Regout (Maastricht 3.4.1891-Maastricht 20.8.1966) 7.1.1948-1962
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 7.1.1948-21.1.1948
  • Henri Peter Linthorst Homan (Assen 29.5.1905-Wapenveld 3.2.1989) 7.1.1948-1964
  • Pieter Godfried Maria van Meeuwen (Den Bosch 11.3.1899-Ulestraten 9.2.1982) 7.1.1948-1964
  • Johann Gerhard Wilhelm Sieger (Amsterdam 11.12.1886-Nieuwer-Amstel 21.6.1958 ) 7.1.1948-1958
  • Aalsmeer, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-< 1946
  • Aalst-Waalre, 1959-1964
  • Aalten, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Aardenburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor en Incasso-Bank), 1948-1963
  • Akkrum, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Alblasserdam, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Alkmaar, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Almelo, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Amersfoort, (voorheen Amersfoortsch Wissel- en Effectenkantoor v/h W. Croockewit W.Azn.), 1917-1964
  • Amstelveen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amstelveen, 1961-1964
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 69-71, 1928-1949
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 84-86, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Van Baerlestraat 58-60, 1914-1964
  • Amsterdam, Beethovenstraat 3, 1939-1964
  • Amsterdam, Bilderdijkstraat 50-52, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Buitenveldertselaan 101\A.J. Ernststraat 867, 1962-1964
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 89, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 288-290, 1927-1948
  • Amsterdam, Dam 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Damrak 95-96, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Amsterdam, Haarlemmerplein 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Haarlemmerstraat 116-118, 1921-1964
  • Amsterdam, Herengracht 595-603 (hoofdkantoor), 1872-1964
  • Amsterdam, Jodenbreestraat 23, 1928-1964
  • Amsterdam, Johan Huizingalaan 344, 1960-1964
  • Amsterdam, Koninginneweg 275/Amstelveenseweg, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Leidsestraat 33, 1925-1964
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 18, 1922-1954
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 37a, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Meeuwenlaan 31, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Middenweg 4-8, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Molukkenstraat 122-124, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Nieuwmarkt 27, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Overtoom 89, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, De Ruyterkade 7, (Havengebouw), 1960-1964
  • Amsterdam, Sarphatistraat 29-31, 1911-1924
  • Amsterdam, Sarphatistraat 53-55, 1924-1930
  • Amsterdam, Sarphatistraat 47-55, 1930-1964
  • Amsterdam, Saxen-Weimarlaan 39, 1928-1951
  • Amsterdam, Singel 429-435/Koningsplein, 1964
  • Amsterdam, Stadhouderskade 123, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Vijgendam 8-10, 1951
  • Amsterdam, Weesperplein 2, (Diamantbeurs, voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Weesperzijde 33b, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Willemsparkweg 80, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1953
  • Amsterdam, Van Woustraat 217, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Antwerpen, (Amsterdamsch Diamantkantoor/Amsterdamsche Bank voor België), 1937-1964
  • Apeldoorn, (voorheen Groningsche Crediet-en Handelsbank), 1921-1964
  • Appingedam, (voorheen Cleveringa & Toxopeus\Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1931
  • Arnhem, Koningstraat 15, (voorheen Hoogeweegen & Co), 1917-1921
  • Arnhem, Velperbuitensingel 4-5, 1921-1951
  • Arnhem, Velperplein 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Assen, (voorheen Mennega\Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1964
  • Asten, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Axel, 1923-1964
  • Baflo, (voorheen Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins te Groningen), 1922-1964
  • Balk, 1945-1954
  • Bargercompascuum, 1948-1949
  • Barneveld, 1950-1964
  • Bedum, (voorheen J.J. Pettinga), 1946-1964
  • Beek, (voorheen Heerlener Bank), 1924-1964
  • Beilen, 1941-1964
  • Bergen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet, 1940, 1945-1964
  • Bergen op Zoom, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Best, 1923->1950
  • Beverwijk, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Bodegraven, (voorheen Bodegravensche Bankvereeniging en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Boekel, 1949-1951
  • Bolsward, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Boskoop, 1964
  • Boxmeer, (voorheen Provinciale Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Breda, 1923-1964
  • Breskens, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Buitenpost, 1946-1964
  • Bussum, 1927-1964
  • Cadzand, 1946-1964
  • Colijnsplaat, 1932-1952
  • Culemborg, (voorheen Culemborgsche Bankvereeniging Van den Berg en Van Heusden & Co), 1945-1964
  • Dedemsvaart (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Delft, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Delfzijl, (voorheen A.K. Vegter), 1946-1964
  • Deurne, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1951
  • Deventer, (voorheen Firma Van Wilpe, Kuttschrütter & Co), 1917-1964
  • Dieverbrug, <1948->1950
  • Dinxperlo, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Dirksland, 1938-1963
  • Doetinchem, (voorheen Overlings Bank), 1955-1964
  • Dokkum, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Dongen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Dordrecht, (voorheen Firma De Koning & Co en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Drachten, (voorheen R.K. Zijlstra en Friesche Bank), 1934-1964
  • Dronrijp, 1939-1951
  • Dronten, 1963-1964
  • Ede, 1959-1964
  • Ederveen, 1946-1951
  • Eenrum, (voorheen Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins), 1922-[..]
  • Eerbeek, 1948-1950
  • Eindhoven, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Emmeloord (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Emmen, 1942-1964
  • Enkhuizen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Enschede, (voorheen Kassierskantoor Elderink en Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Epe, 1945-[1947]
  • Etten-Leur, 1959-1964
  • Franeker, (voorheen W. Heijt en Friesche Bank), 1934-1964
  • Fijnaart, 1954-1964
  • Geldrop, 1921-1964
  • Geleen, 1951-1964
  • Gemert, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Genemuiden, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Gieten, 1944-1951
  • Ginneken, 1945-1964
  • Goes, 1931-1964
  • Goirle, 1948-1964
  • Gorinchem, (voorheen C. de Gijselaar, Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Gorredijk, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Gouda, Markt 37, (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Gouda, Oosthaven 57 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Beeklaan 389a, 1940-1956
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhoutseweg 18, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Gevers Deijnootplein, 1948-[..]
  • 's-Gravenhage, Goudenregenplein 1, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Haagweg 1, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Korte Vijverberg 4, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Lange Vijverberg 4-5, (voorheen Firma M. Broekhuysen), 1916-1964
  • 's-Gravenhage, Leyweg 711, 1964
  • 's-Gravenhage, Leyweg 940a, 1962-1964
  • 's-Gravenhage, Mauritskade 29-31, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1944
  • 's-Gravenhage, Noordeinde 41, 1916-1919
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 39-41, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Statenlaan 46\Frederik Hendriklaan, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Wagenstraat 14, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenpolder, 1946-1964
  • Groningen, Boerhavelaan 1, 1964
  • Groningen, Grote Markt 19-22, 1917-1964
  • Groningen, Guldenstraat 22-24, (voorheen Effectenkantoor Wichers), 1937
  • Groningen, Oude Kijk in 't Jatstraat, (voorheen Vos & Koppius), 1957
  • Groningen, Peizerweg 84a, 1960-1964
  • Groningen, Pelsterstraat 27, (als Hogema's Bank), 1960-1964
  • Groningen, Singel 3, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922
  • Groningen, Verlengde Hereweg 27, 1961-1964
  • Grouw, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Grijpskerk, (voorheen Effectenkantoor Wichers), 1957-1961
  • Haarlem, Grote Houtstraat 95, 1919-1964
  • Haarlem, Kruisweg 59, (voorheen Effectenkantoor Firma F.Th. Everard en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Haarlem, Plesmanplein, 1961-1964
  • Harderwijk, (voorheen H. Cozijnsen, Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Haren, 1964
  • Harlingen, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Hattem, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1951
  • Hattem, Parklaan, 1964
  • Heelsum, vakantieoord Gelria, 1921-1944
  • Heemstede, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Heerenveen, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Heerlen, (voorheen Heerlener Bank), 1929-1964
  • Helden-Panningen, <1950-1964
  • Helmond, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Hengelo, 1953-1964
  • 's-Hertogenbosch, 1928-1964
  • Hilvarenbeek, 1949-1964
  • Hilversum, Jacob van Campenlaan 3, 1961-1964
  • Hilversum, Stationsstraat 17, 1921-1964
  • Hoensbroek, 1959-1964
  • Hoogezand-Sappemeer, (voorheen Nederlandsche Wissel- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Hoorn, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Horst, (als Haffmans & Steegh), <1950-1964
  • Huizen, 1942-1964
  • Hulst, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Joure, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Kaatsheuvel, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Kampen, 1948-1964
  • Kerkrade, (voorheen P. Tijssen en Heerlener Bank), 1929-1964
  • Klazienaveen, 1945-1951
  • Kloosterburen, 1940-1964
  • Kortgene, 1932-1964
  • Koudum, 1946-1964
  • Krabbendijke, 1946-1950
  • Krommenie, (voorheen Zaanlandsche Bank), 1936-1964
  • Kruiningen, 1946-1964
  • Laag-Soeren, (vakantieoord Amsterda), 1946-1964
  • Laren, (voorheen F. van Kessel), 1946-1964
  • Leens, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Leeuwarden, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Leiden, (voorheen Firma Lezwijn & Eigeman), 1918-1964
  • Leidschendam, 1959-1964
  • Lelystad, 1954-1964
  • Lemmer, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Liessel, 1946-1950
  • Lisse, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Loosdrecht, 1946-1950
  • Loppersum, Stationslaan 1, 1939
  • Loppersum, Stationslaan A 465 (voorheen D.J. Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Losser, (voorheen Firma H.N. Nusmeijer), 1945-1964
  • Luyksgestel, vakantieoord, 1960-1964
  • Maassluis, 1947-1964
  • Maastricht, Bredestraat 9 en Helmstraat 2a-4, 1915-1964
  • Maastricht, Stationsstraat 42, 1959-1964
  • Meppel, 1925-1964
  • Middelburg, 1928-1964
  • Middelharnis, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1958
  • Middelstum, 1948-1964
  • Middenmeer, 1946-1964
  • Monster, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Naaldwijk, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Neerkant, 1946-1950
  • New York, vertegenwoordiging, 1947-1964
  • Nieuw-Amsterdam, 1946-1950
  • Nieuw-Weerdinge, 1948-1950
  • Norg, 1946-1948
  • Numansdorp, (voorheen Firma D. Kluifhoofd & Zn), 1939-1964
  • Nunspeet, (voorheen Kassierskantoor F.F.L. Platte, Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Nijkerk, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Nijmegen, (voorheen Maas- en Waalsche Bank Kneppers & Cie), 1925-1964
  • Nijverdal, 1945-1964
  • Ommen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Oostburg, 1928-1964
  • Oosterhout, (voorheen Gebr. Fick en Oosterhoutsche Bank), 1929-1964
  • Oss, 1961-1964
  • Oud-Beijerland, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Ouddorp, 1956-1963
  • Oudewater, (voorheen Oudewaterse Bank), 1950-1964
  • Purmerend, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Putte, 1940-1955
  • Putten, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1954
  • Raamsdonksveer, (voorheen S.D. Lankhuyzen & Co's Bank), 1951-1964
  • Roden, 1960-1964
  • Roermond, 1955-1964
  • Roodeschool, 1938-1951, 1959-1963
  • Roosendaal, 1933-1964
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127 (voorheen Incasso-Bank), 1928-1964
  • Rotterdam, Bergweg 228, 1927-1964
  • Rotterdam, Blaak 40 (bijbank), 1950-1964
  • Rotterdam, Boompjes 29 (bijbank), 1914-1917
  • Rotterdam, Bosje 20 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1951
  • Rotterdam, Bovenstraat 158, 1945-1962
  • Rotterdam, Coolsingel 55 (bijbank), 1917-1924
  • Rotterdam, Coolsingel 111 (bijbank), 1924-1940
  • Rotterdam, Dorpsstraat 29 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rotterdam, Goudsesingel 213, 1951-1954
  • Rotterdam, Goudsesingel 313, 1954-1964
  • Rotterdam, Heemraadssingel 93 (bijbank), 1940-1942
  • Rotterdam, Heemraadssingel 169 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rotterdam, Kasteelweg 5, 1962-1964
  • Rotterdam, Leuvehaven 107 (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940
  • Rotterdam, Meent 92 (bijbank), 1942-1950
  • Rotterdam, 1e Middellandstraat 41-43, 1920-1964
  • Rotterdam, 1e Middellandstraat 117 (bijbank), 1940-1942
  • Rotterdam, Nieuwe Binnenweg 259b, 1930-1964
  • Rotterdam, Oostplein 24a, 1922-1964
  • Rotterdam, Plein 1953 19, 1960-1962
  • Rotterdam, Plein 1953 29, 1962-1964
  • Rotterdam, Slinge 586, 1964
  • Rotterdam, Straatweg 67a (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rozenburg, 1961-1964
  • Rijen, (voorheen Incasso-Bank), 1924-1964
  • Rijswijk, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Sas van Gent, 1923-1964
  • Schagen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1949
  • Schiedam, (voorheen Firma H.J. Wouterlood & Co), 1917-1964
  • Schildwolde, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1959
  • Schoonebeek, 1964
  • Schijndel, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Simpelveld, (voorheen Heerlener Bank), 1929-1964
  • Sint Annaland, 1934-1962
  • Sint Maartensdijk, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Sint Nicolaasga, (voorheen Friesche Bank), 1934-1951
  • Sint Oedenrode, 1948-1964
  • Sint Philipsland, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1950
  • Sittard, (voorheen Limburgsche Handelsbank), 1925-1964
  • Sliedrecht, 1947-1964
  • Slikkerveer, 1945-1950
  • Sluis, (voorheen Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Smilde, 1946-1964
  • Sneek, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Staphorst-Rouveen, 1948-1952
  • Stedum, 1946-1948
  • Steenbergen, 1935-1950
  • Steenwijk, (voorheen Ypinus Veurman, Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Surhuisterveen, 1939-1951
  • Tegelen, (als Haffmans & Steegh) 1936-1964
  • Ten Boer, 1949-1953
  • Terneuzen, 1923-1964
  • Tholen, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Tiel, 1928-1950
  • Tilburg, Stationsstraat 14 (voorheen Brouwers & Zonen), 1914-1953
  • Tilburg, Heuvel 95 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1963
  • Tilburg, Heuvelring 90, 1963-1964
  • Tilburg, Westermarkt 30, 1962-1965
  • Tilburg, Wilhelminapark 132, 1955-1964
  • Uden, 1939-1964
  • Uithoorn, 1962-1964
  • Uithuizen, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Uithuizermeeden, 1939-<1945
  • Ulrum, 1929-[..]
  • Urk, 1942-1964
  • Utrecht, Korte Nieuwstraat 4\Domsteeg 2\Domstraat 2 (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1948
  • Utrecht, Nobelstraat 4 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Utrecht, Smaragdplein 248, 1963-1964
  • Vaals, 1923-1925
  • Valkenburg, 1933-1964
  • Valkenswaard, 1959-1964
  • Varsseveld, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Veendam, (voorheen Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1964
  • Veenendaal, (voorheen Veensche Bank), 1944-1964
  • Veghel, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Venlo, (als Haffmans & Steegh), 1917-1964
  • Venray, 1960-1964
  • Vlaardingen, 1957-1964
  • Vlissingen, 1931-1964
  • Vollenhove, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1951
  • Voorburg, 1946-1964
  • Voorschoten, 1962-1964
  • Vriezenveen, 1945-1964
  • Vught, 1947-1950
  • Waalwijk, Grotestraat 194 (voorheen Firma W. Timmermans en Zonen), 1949-1951
  • Waalwijk, Grotestraat 294, 1951-1964
  • Warffum, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Waspik, 1960-1964
  • Weert, 1961-1964
  • Weesp, (voorheen Van Dockum & Van der Muelen), 1949-1964
  • Wehe, <1929->1939
  • West-Terschelling, 1946-1964
  • Westerbork, 1942-1952
  • Wieringerwerf, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Winsum, (voorheen Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Winterswijk, 1955-1964
  • Wissekerke, 1932-1964
  • Woerden, (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Wolvega, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Wommels, 1938-1951
  • Workum, 1945-1964
  • Wormerveer, 1935-1964
  • Wijchen, 1948-1964
  • Yerseke, 1932-1950
  • IJlst, 1946-1962
  • IJmuiden, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-<1945
  • IJzendijke, 1942-1964
  • Zaandam (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 't Zandt, (voorheen Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Zeist, (voorheen Buskes & De Bas en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Zevenbergen, 1933-1964
  • Zoetermeer-Zegwaard, Delftsche Wallen 31 (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Zoetermeer-Zegwaard, [..], 1951-1958
  • Zundert, 1961-1964
  • Zutphen, (voorheen Maaldrink & Co), 1917-1964
  • Zwartsluis, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Zwolle, Burgemeester van Roijensingel 9-I (voorheen Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Zwolle, Nieuwe Haven 7 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1950
  • Zwolle, Nieuwe Veemarkt, 1950-[..]
  • Zwijndrecht, 1956-1964
  • Aardenburg, 1940-1948
  • Alblasserdam, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Alkmaar, Costerstraat 25 (voorheen Firma W. van Leersum), 1946-<1948
  • Alkmaar, Spoorstraat 38 (voorheen De Bank van Sas), 1946-1948
  • Almelo, 1907-1948
  • Amstelveen, 1938-1948
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 84-86, 1928-1948
  • Amsterdam, Bilderdijkstraat 50, 1918-1948
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 89-91, 1915-1948
  • Amsterdam, Dam 2, 1934-1948
  • Amsterdam, Damrak 83 (voorheen Bank-Associatie), 1937-[..]
  • Amsterdam, Haarlemmerplein 2, 1920-1948
  • Amsterdam, Herengracht 412 (voorheen Wiegman's Bank), 1919
  • Amsterdam, Herengracht 527, 1936-1948
  • Amsterdam, Herengracht 531, 1911-1948
  • Amsterdam, Herengracht 533, 1905-1948
  • Amsterdam, Herengracht 537, (1897) 1901-1948
  • Amsterdam, Kinkerstraat 306-310, [1930]-[..]
  • Amsterdam, Kloveniersburgwal 129, 1892-1897
  • Amsterdam, Koninginneweg 275 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 37, 1916-1948
  • Amsterdam, Meeuwenlaan 31-33 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Middenweg 4-8, 1923-1948
  • Amsterdam, Molukkenstraat 122-124, 1930-1948
  • Amsterdam, Nieuwmarkt 7, 1922-1948
  • Amsterdam, Overtoom 89, 1914-1948
  • Amsterdam, Paulus Potterstraat 18 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • Amsterdam, Reguliersdwarsstraat 92, 1901-[..]
  • Amsterdam, Rokin 111, 1891-1892
  • Amsterdam, Singel 397 (voorheen Effectenkantoor F.Th. Everard), 1932-[..]
  • Amsterdam, Stadhouderskade 123 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Weesperplein 2, 1911-1948
  • Amsterdam, Weesperzijde 33b, 1920-1948
  • Amsterdam, Willemsparkweg 80, 1914-1948
  • Amsterdam, Van Woustraat 217, 1928-1948
  • Arnhem, 1917-1948
  • Axel, (voorheen Waesberghe NV), 1940-1947
  • Beverwijk, 1946-1948
  • Bodegraven, (voorheen Bodegravensche Bankvereeniging, 1931-1948
  • Boxmeer, (voorheen Provinciale bank), 1926-1948
  • Colijnsplaat, 1940-1948
  • Cuyck, (voorheen Provinciale Bank), 1920-<1939
  • Dedemsvaart, 1946-1948
  • Delft, Beestenmarkt 6, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Delft, Koornmarkt 41 (voorheen Firma M. Le Grelle & Co), 1918-1931
  • Delft, Oude Delft 121 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Dongen, 1925-1948
  • Doorn, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1929
  • Dordrecht, Bagijnhof 3 (Firma De Koning & Co), 1917-1948
  • Dordrecht, Groenmarkt (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • Eindhoven, 1922-<1948
  • Elburg, 1947-1948
  • Emmeloord, 1944-1948
  • Emmen, 1947-1948
  • Enkhuizen, (voorheen NV Wed. S. Lakenman & Zoon's Bank), 1936-1948
  • Enschede, 1920-1948
  • Geldrop, 1922-1923
  • Goes, Beestenmarkt 8 (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers-en Effectenkantoor), 1940
  • Goes, Klokstraat 9 (voorheen Van Heel & Co NV), 1940-1948
  • Gorinchem, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Gouda, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhoutseweg 18, 1939-1948
  • 's-Gravenhage, Goudenregenplein 1, 1933-1948
  • 's-Gravenhage, Korte Vijverberg 4 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 226 (voorheen Slavenburg & Co's bank), 1924-1948
  • 's-Gravenhage, Lange Houtstraat 19 (voorheen Provinciebank), 1917-1933
  • 's-Gravenhage, Paleisstraat 3 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 39-41 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1932-1948
  • 's-Gravenhage, Statenlaan 46, 1920-1948
  • 's-Gravenhage, Wagenstraat 14 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1932-1948
  • 's-Gravenzande, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Groningen, (voorheen Firma Vierssen Trip en Feith), 1922-1948
  • Grouw, 1946-1948
  • Grijpskerk, 1948
  • Gulpen, 1920-<1929
  • Haarlem, (voorheen Effectenkantoor Firma F.Th. Everard), 1932-1948
  • Harderwijk, Donkerstraat 27 (voorheen Bank-Assciciatie), 1937->1939
  • Harderwijk, Korte Kerkstraat 2, 1948
  • Heemstede, 1944-1948
  • Hendrik-Ido-Ambacht, 1948
  • 's-Hertogenbosch, Hinthamerstraat 48 (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Hilversum, (voorheen Perk & Everts en Wiegman's Bank), 1919-1948
  • Hoek van Holland, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Hulst, (voorheen Waesberghe NV), 1940-1947
  • Kaatsheuvel, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Kortgene, (voorheen Van Heel & Co en Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Leeuwarden, Voorstreek 101 (voorheen P. Koumans Smeding), 1932
  • Leeuwarden, Willemskade 3, 1920-1947
  • Leiden, Breestraat 19 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Leiden, Lammerenmarkt 3 (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Lisse, 1938-1948
  • Loosduinen, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank), 1946-1948
  • Maastricht, 1919-1948
  • Medemblik, 1948
  • Middelburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Middenmeer, 1948
  • Monster, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank), 1946-1948
  • Naaldwijk, 1924-1947
  • Nunspeet, (voorheen Kassierskantoor F.F.L. Platte en Bank-Associatie), 1937-1948
  • Nijkerk, (voorheen Nutsspaarbank en Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1948
  • Nijmegen, 1931-1948
  • Ommen, 1933-1948
  • Oostburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-<1948
  • Oud-Beijerland, 1948
  • Putten, 1946-1948
  • Renkum, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127, 1928-1948
  • Rotterdam, Bosje 20, 1941-1948
  • Rotterdam, Dorpsstraat 29, 1943-1948
  • Rotterdam, Dorpsstraat 103 (voorheen Bank-Associatie), 1937
  • Rotterdam, Glashaven 6 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943
  • Rotterdam, Goudsesingel 229, 1919-1940
  • Rotterdam, Groene Hilledijk 70, 1928-<1936
  • Rotterdam, Haringvliet ZZ 96, 1903-1914
  • Rotterdam, Heemraadssingel 169, 1927-1948
  • Rotterdam, Leuvehaven 103, 1914-1940
  • Rotterdam, Meent 92, 1948
  • Rotterdam, Straatweg 67a, 1930-1948
  • Rotterdam, Veemarkt 17 (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938-[..]
  • Rotterdam, Wijnstraat 36 (voorheen Discontomaatschappij), 1934-[..]
  • Rijen, 1924-1948
  • Rijswijk, 1947-1948
  • Sappemeer, (voorheen Nederlandsche Wissel- en Effectenbank), 1946-1948
  • Schiedam, (voorheen Slavenburg & Co's Bank), 1924-1947
  • Schildwolde, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Sint Maartensdijk, 1940-1948
  • Sluis, (voorheen Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Steenwijk, 1946-1948
  • Tilburg, (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Uden, (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Utrecht, Kromme Nieuwegracht 20 (voorheen Utrechtse Bankvereeniging Buskes & De Bas), 1940-[..]
  • Utrecht, Kromme Nieuwegracht 82 (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-<1929
  • Utrecht, Nobelstraat 4, <1929-1948
  • Voorburg, 1926-1948
  • Waddinxveen, <1948
  • Wieringerwerf, <1947
  • Wissekerke, 1940-1948
  • Wormerveer, 1918-1947
  • Wijk bij Duurstede, (voorheen Wijksche Bank en Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1923
  • IJsselstein, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1920
  • IJzendijke, (voorheen Van Heel en Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Zaandam, 1917-1948
  • Zeist, (voorheen Utrechtse Bankvereeniging Buskes & De Bas), 1941-1948
  • Zwartsluis, 1947-1948
  • Zwolle, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1950
  • Administratiekantoor der Amsterdamsche Bank NV te Amsterdam, opgericht 1927
  • Administratiekantoor C. de Wolff jr te Oostburg (1923), overname 1934
  • Alga Trust te Roermond, overname 1955
  • Algemeen Assurantie- en Trustkantoor Roermond, overname 1955
  • Algemeene Nederlandsche Centrale Middenstands-Credietbank te Amsterdam (1914), medeoprichting
  • Amersfoortsch Wissel-en Effectenkantoor v/h W. Croockewit W.Azn te Amersfoort (1906), overname 1917
  • Amsterda, Vereeniging ter behartiging van de geestelijke en stoffelijke belangen der beambten van de Amsterdamsche Bank te Amsterdam (1919), ziekteverzekering, ondersteningskas en vakantieoord
  • Amsterdamsch Wisselkantoor te Amsterdam, opgericht 1901
  • Amsterdamsch Diamantkantoor\Amsterdamsche Bank voor België NV te Antwerpen, opgericht 1937
  • Assen & Veendorp te Groningen, Van - , (1901, als voortzetting van D.M. van Assen, 1868), overname 1961
  • Assurantiekantoor Belak CV te Antwerpen, dochter
  • Assurantiekantoor van Doijer & Kalff te Amsterdam, dochter
  • Assurantiekantoor H. Jansen te Groningen, overname 1958
  • Assurantiekantoor Gijs Scholten te Almelo, overname 1955
  • Bank of Belgium and Holland te Londen, opgericht 1872 met de Banque Centrale Anversoise
  • Bank van Doijer & Kalff NV te Zwolle (1825), overname 1950
  • Bank van Haffmans & Steegh NV te Venlo (1897), overname 1932
  • Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins NV te Groningen, v/h L. van Hasselt (1810), overname 1922
  • Beheer- en Administratiekantoor Lafico NV te Amsterdam, overname 1947
  • Beleggingsmaatschappij van Doijer & Kalff NV te Amsterdam, dochter
  • Bouw- en Exploitatie Maatschappij St. Nicolaas NV te [..], overname 1963
  • Bouwcompagnie Jan Lievens II NV te Amsterdam, dochter
  • Bouwmaatschappij Muiderpoortkwartier NV te Amsterdam, dochter
  • Broekhuysen jr, Firma M.- , 's-Gravenhage, overname 1916
  • Brouwers & Zonen, Firma M.C.- , Tilburg (1901), overname 1914
  • Coöperatieve Middenstands Spaar-en Credietbank (1915) te Aalten, overname bancaire activiteiten in 1951
  • Credietbank Het Spaarne te [..], dochter van Mahuko
  • Crediet Maatschappij Loba [loodbank] te Amsterdam (1958), dochter
  • Culemborgsche Bankvereeniging Van den Berg en Van Heusden & Co te Culemborg (1924), overname 1945
  • Dockum & Van der Muelen NV, Van- ,Weesp (1871/1938), overname 1949
  • Effectenkantoor N.A. Wichers NV te Groningen (1884), overname 1937
  • Engelbert Elderink te Enschede, kassier, (1893), overname 1907\1908
  • Elst & Lebret, Firma van der, Dordrecht (1882), overname 1921
  • Euralliance SA, Société de Gestion d'Investment Trusts te Luxemburg, medeoprichting 1959
  • Europese Advies Commissie (1963), samenwerkingsverband met Banque de la Société Générale de Belgique SA te Brussel, Deutsche Bank AG te Frankfurt en Midland Bank Ltd te Londen
  • Export-Financiering Maatschappij NV te 's-Gravenhage, participatie
  • Financieele & Belegging Maatschappij Fibema NV te Amsterdam (1947), dochter
  • Financiële Maatschappij voor Nijverheidsondernemingen te Amsterdam (1883), medeoprichting
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Dolfijn NV te Amsterdam, dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij Jaffa NV te Amsterdam, participatie
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Merel NV te Amsterdam (1953), dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Snoek NV te Amsterdam, dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Valk te Amsterdam, dochter
  • Financierings Instituut De Hoofdstad NV te Amsterdam; overname 19[..]
  • Financieringsmaatschappij Finata NV te Tilburg, overname 19[..]
  • Financierings Maatschappij Mahuko NV te Amsterdam, dochter
  • Financieringsmaatschappij Vabeto NV te Zaandam, overname 19[..]
  • Frege Simon & Co te Berlijn, medeoprichting
  • Friesche Bank NV te Leeuwarden (1917), overname 1934
  • Goedewaagen & Zoonen te Gouda, T.- (1849), overname 1964
  • Groninger Scheepsfinancierings Maatschappij NV te Groningen (1956), medeoprichting
  • Groningsche Crediet- en Handelsbank NV te Groningen (1900), overname 1921
  • Heerlener Bank NV te Heerlen (1908), overname 1929
  • Hellenberg en Van Dijk te Purmerend (1934), overname 1947 van het effectenbedrijf en een deel van de assurantiezaken
  • Helmondsche Bank (1902), overname 1929
  • Hogema's Bank NV te Groningen (1923 als Hogema's Effecten- en Administratiekantoor), overname 1960
  • Hollandsche Disconteeringsmaatschappij van 1939 te Rotterdam (1939), participatie
  • Holland Syndicate NV te Amsterdam, medeoprichting [1949]
  • Hoogeweegen & Co, Firma -, Arnhem (1907), overname 1917
  • Hoornsche Credietbank voor den Middenstand NV te Hoorn (1913), overname 1951
  • Hoyer & Zoon, Firma -, Dordrecht, overname 1918
  • Huizinga's Bank, D.J.-, Loppersum (1914), overname 1959
  • Hukongo NV, Maatschappij tot Huurkoopfinanciering van Onroerend Goed te Amsterdam, dochter
  • Incasso-Bank NV te Amsterdam (1891), overname 1948
  • Industrial and Mining Development Bank of Iran (1959), medeoprichting
  • Intermediair voor Internationaal Betalings- en Goederenverkeer NV, dochter
  • Internationale Bank NV te Amsterdam (1924), medeoprichting
  • Jansen, CV A.W.- , Oostburg (1932), overname 1946
  • Jonker & Co te Amsterdam (1942), overname 1957
  • Kessel , Firma F. van, Utrecht\Laren (1922), overname 1946
  • Kluifhoofd & Zn, Firma D.-, Numansdorp (1882), overname 1939
  • Koloniale Bank te Amsterdam, per 1950 Cultuurbank (1881), medeoprichting
  • Labouchere & Co NV te Amsterdam (1930), overname 1947 (via Lafico)
  • Lankhuyzen & Co's Bank, S.D. -, Raamsdonksveer (1890), overname 1951
  • Lezwijn & Eigeman, Firma - , Leiden (1826), overname 1918
  • Limburgsche Handelsbank NV te Sittard (1919), medeoprichting AB, per 1925 bijkantoor
  • Luykx van Hasselt, Firma -, Bergen op Zoom (1884), overname 1920
  • Maaldrink & Co te Zutphen (1871), overname 1917
  • Maatschappij tot Beheer van het Administratiekantoor van Amerikaanse Spoorwegwaarden, opgericht door Wertheim & Gompertsz, Westendorp & Co en F.W. Oewel NV te Amsterdam (1883), dochter
  • Maatschappij tot Exploitatie van Onroerend Goed NV Ostara te Amsterdam, dochter
  • Maatschappij tot Financiering van Bedrijfspanden NV te Amsterdam (1954), dochter
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te 's-Gravenhage, (1946), participatie
  • Maatschappij voor Middellang Crediet NV te Amsterdam (1956), dochter
  • Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor NV te Amsterdam, participatie
  • Nederlandsche Credietverzekering Maatschappij NV te Amsterdam (1925), medeoprichting
  • Nederlandsche Trust Maatschappij NV te Amsterdam (1891), dochter
  • Noorderbank NV te Alkmaar (1894), overname 1951
  • Noordhollandsch Landbouwcrediet te Alkmaar (1887), medeoprichting, overname 1940
  • Nusmeijer, Firma H.N. -, Losser (1909), overname 1945
  • Oosterhoutsche Bank te Oosterhout (1918), overname 1929
  • Oudewaterse NV Bank te Oudewater (1921), overname 1950
  • Overijsselsche Bank te Zwolle (1872), medeoprichting
  • Overling's bank NV te Doetinchem (1907), overname 1955
  • Pensioen- en Ondersteuningsfonds voor de beambten der Amsterdamsche Bank NV te Amsterdam (1907)
  • Pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank (1897), vanaf 1924 Stichting pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank
  • Pettinga, J.J. -, Bedum, overname 1946
  • Rijckevorsel & Tilman, Firma Victor A. van -, 's-Hertogenbosch (1840), overname 1930
  • Siegers & Zoon, P.J. -, Vlissingen (1865), overname 1934
  • Société Anversoise Immobiliere du Centre (SAIC) SA te Antwerpen, dochter
  • Société Européenne d'Investissement en Valeurs Françaises Francevalor te Parijs, participatie
  • Spaar- en Voorschotbank Zoetermeer, overname [1951]
  • Stadnitsky & Van Heukelom te Amsterdam (1785), overname 1904
  • Stichting Studiefonds der Amsterdamsche Bank NV (1959)
  • Tak & Co, J.A. -, Middelburg (1859), overname 1945
  • Timmermans en Zonen, Firma W. -, Waalwijk (1857), overname 1951
  • Trustbeheer en Trustverband NV te [Amsterdam], dochter
  • Trustkantoor Vast Goed Beleggings Fonds Noord-Nederland NV, dochter
  • Trust-Maatschappij voor den Handel van Nederland met het Buitenland te Amsterdam (1947), dochter
  • Utrechtse Landbouwbank te Utrecht (1897), medeoprichting
  • Veensche Bank NV te Veenendaal (1928), overname 1944
  • Vegter & Co NV, A.K. -, Veendam en Appingedam (1904), overname 1946
  • Verkoopcentrale NV te Amsterdam, dochter
  • Vos en Koppius te Groningen (1886), overname 1957
  • Waarborg- en Trustmaatschappij NV te Amsterdam (1927), dochter
  • Weisweiler, Goldschmidt & Co te Parijs (1872), medeoprichting
  • Wertheim & Gompertz CV te Amsterdam, participatie
  • Willeumier van Tyen & Van Laer, Firma - , Wormerveer (1884), overname 1946
  • Wilpe, Kuttschrütter & Co, Firma Van -, Deventer (1915), overname 1917
  • Wouterlood & Co, Firma H.J. -, Schiedam (1870), overname 1917
  • Zip & Van Teylingen, J.A. -, Middelburg (1865), overname 1929
Incasso-Bank NV
  • Administratiekantoor voor Gemeenschappelijke Fondsen van Mrs Van Vierssen, Trip en Feith te Groningen (1876), overname 1922
  • Administratiekantoor van Wertheim & Gompertz NV te Amsterdam, overname [1937]
  • Bank van Sas NV, De -, Alkmaar (1931), overname 1946
  • Bank voor Handel en Belegging NV te Arnhem (1910), overname 1918
  • Bank-Associatie Wertheim & Gompertz NV (1834) en Credietvereeniging (1853), overname 1937 van levensvatbare deel
  • Benedictus, Effectenkantoor E. -, (voortzetting van het bedrijf van R. Stempels uit 1877), Dordrecht, overname 1945
  • Bodegravensche Bankvereeniging NV te Bodegraven (1916, opgericht in 1904 als Bodegravensche Bank), overname 1931
  • Boer, G. de -, kassier en commissionair in effecten te Leeuwarden (1924), overname 1945
  • Crediet, Deposito- en Effectenbank v.h. Waal & Co te Arnhem (1881), overname 1917
  • Discontomaatschappij NV te Rotterdam (1891), overname 1934
  • Dordrechtse Onderlinge Credietvereeniging NV te Dordrecht (1871), overname 1943
  • Effectenkantoor N.A. Wichers te Groningen (1884\1917), overname 1937 via overname Bank-Associatie Wertheim & Gompertz
  • Everard, Effectenkantoor Firma. F.Th. -, Amsterdam (1928), overname 1932
  • Goedewaagen & Co te Amsterdam (1885), kassiersbedrijf per 6 februari 1891 voortgezet als Incassobank, volledige overname in 1897
  • Goedewaagen & Zoonen, T. -, Gouda (1849), in 1911 vriendschappelijke betrekkingen
  • Gosschalk, E. Jos -, Hoek van Holland (1927), overname 1938
  • Grelle & Co, Firma M. Le -, Delft (1903), overname 1918
  • Heel & Co NV, Van -, Goes (1932), overname 1940
  • Hendrikse & Co's Bankiers-en Effectenkantoor NV te Middelburg (1899), overname 1940
  • Huibers, Firma D.T. -, Nijmegen (1915), overname 1931
  • Koning & Co, Firma De -, Dordrecht (1900), overname 1917
  • Koumans Smeding, P. -, Leeuwarden (1818), overname 1932
  • Leersum, Firma W. van -, Alkmaar (1936-1939), overname 1946
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te Amsterdam, minderheidsparticipatie
  • Mulder & Van Kalken, Firma -, Utrecht, overname 1918
  • Nederlandsche Administratie- en Borg Maatschappij NV te Amsterdam, (1932 als Nederlandsche Borg-Maatschappij), overname [..]
  • Nederlandsche Credietvereeniging NV te Utrecht (1894), overname 1918
  • Nederlandsche Wissel- en Effectenbank NV te Sappemeer (1926), overname 1946
  • Nutsspaarbank te Nijkerk, overname 1920
  • Oscar Smit's Bank NV te Haarlem (1918), medeoprichting
  • Pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank (1897), vanaf 1924 Stichting pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank
  • Perk & Everts te Hilversum (1894), overname 1920
  • Provinciale Bank NV te 's-Hertogenbosch (1899), overname 1920
  • Provinciebank NV te 's-Gravenhage (1898), overname 1917
  • Scheurleer & Zoon's Bank NV te Delft (1917), overname 1931
  • Slavenburg & Co's Bank te Rotterdam (1915), overname kantoren Laan van Meerdervoort 226 te 's-Gravenhage in 1924 en Schiedam in 1929
  • Utrechtse Bankvereeniging NV te Utrecht (1873, als Buskes & De Bas CV, per september 1887 naamswijziging en omzetting in NV), overname 1940
  • Vierssen Trip en Feith, Firma -, Groningen (1872), overname 1922
  • Waesberghe NV, Bankiers-en Effectenkantoor Van -, Hulst (1871), overname 1940
  • Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank NV te Loosduinen (1902), overname 1946
  • Wiegman's Bank NV te Amsterdam (1877), overname 1919

Lijsten van overnames/deelnemingen/dochters

Amsterdamsche Bank NV
  • Frederik Salomon van Nierop (Amsterdam 6.3.1844-Amsterdam 29.1.1924) 1.1.1872-28.12.1920
  • Carl Hermann Ferdinand Christmann (Altona 16.10.1841-1909) 1.1.1872-31.5.1907
  • Johann Hermann Spaink jr (Amsterdam 27.04.1833-Hilversum 21.02.1903) 1.1.1872-31.8.1900
  • Franz Xaver Marie Hubert Keller (Düsseldorf 27.4.1850-Overveen 3.7.1937) 26.5.1900-1916
  • Gerard Vissering (Leiden 1.3.1865-Bloemendaal 19.12.1937) 1.9.1900-30.5.1906
  • Petrus Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 1.8.1906-30.4.1941
  • Hendrik Abraham van Nierop (Amsterdam 7.6.1881-Huizen 3.2.1976) najaar 1916-1.12.1939
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 1916-17.9.1924 en 1928-14.2.1932
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-Hilversum 4.11.1950) 1.1.1920-31.3.1937
  • David Andreson (Amsterdam 2.8.1875-Israël 6.7.1943) 1.5.1932-31.3.1940
  • Wesselius Marcus Houwing (Hoorn 24.2.1892-Amsterdam 23.11.1950) 1.5.1932-23.11.1950
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 1.1.1940-4.3.1954
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 1.1.1940-31.12.1956
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 13.9.1945-31.12.1949
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 13.9.1945-1.10.1962
  • Reinier Koole (Zierikzee 21.3.1886-Amsterdam 2.11.1955) 7.1.1948-2.11.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 7.1.1948-31.12.1949
  • Arthur Diemer Kool (Paramaribo 30.1.1896-St.Jorioz 3.10.1959) 7.1.1948-1.7.1959
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 7.1.1948->1964
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 1.11.1952->1964
  • Jan Cornelis Steye Nijenbandring de Boer (Haarlem 18.11.1905- ) 1.4.1956->1964
  • Cornelis André de la Porte (Amsterdam 14.6.1904-Utrecht 16.1.1974 ) 11.2.1960->1964
  • Onno Vogelenzang (Groningen 22.1.1923-Heemstede 20.3.2005 ) 1.8.1962->1964
  • David Andreson (Amsterdam 2.8.1875-Israël 6.7.1943) 1920-30.4.1932
  • Martijn Willem Blitz (Amsterdam 18.5.1897-Bergen Belsen 24.11.1944) 1939-.10/11.1941
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 1940-13.9.1945
  • I.L. Themans ( ) 1948-18.4.1957
  • Abraham Abas (Amsterdam 22.10.1895- ) 1.11.1938-31.10.1960
  • Siegfried Rosenberg (Hannover 22.8.1890-Oranienburg 15.12.1944) 1938-30.9.1941 en 1.2.1942-31.10.1942
  • Gerard van Rijn (Veendam 5.3.1889-Bergen Belsen .2.1945)
  • H. van Maaren ( ) 1940->1945
  • C.P.H. Groenendaal ( ) 1940->1945
  • Th.L. Bouvy ( -20.11.1959) 1942-1959
  • Cornelis André de la Porte (Amsterdam 14.6.1904-Utrecht 16.1.1974 ) 1942-11.2.1960
  • I.L. Themans ( ) 1945-1948
  • Adrianus van Westreenen (Echteld 26.3.1893- ) 1.1.1947-
  • Herman Theodoor Willem Christmann (Buenos Aires 30.9.1907- ) 2.1.1947-
  • F.A. van Sorgen ( ) 1.1.1948-31.7.1961
  • G. van der Hoeven ( ) 1.1.1948-
  • W. du Pon ( ) 7.1.1948-
  • Paulus Frans Kühler (1.8.1905- ) 1.1.1955-
  • T. Hoving ( ) -1959
  • Paul Gerard de Rijke ('s-Hertogenbosch 23.1.1916-1.5.1987) 1.10.1960-
  • James Barge (Leiden 2.3.1922-1.9.1972) 1.1.1961-
  • Johannes Martinus Fiolet (Amsterdam 13.2.1906- ) 1.7.1963-
  • Philip van Nierop (Amsterdam 23.12.1854-Bussum 31.12.1920) 1894
  • F. ter Horst ( ) <1904
  • P.J.C. Tetrode ( ) 1905
  • L. Keesing ( ) 1910-1911
  • Onno Vogelenzang (Groningen 22.1.1923-Heemstede 20.3.2005), 1957-31.1.1959
  • Andre Hendrik Talma Stheeman (Amsterdam 3.2.1930), 1.2.1959-1961
  • W. de Vries ( ) 7.5.1962-
  • Carl Fellinger (1817-1897) 20.12.1871-1897
  • Moritz Eltzbacher (Neuenkirchen 12.12.1826-1892) 20.12.1871-1892
  • Jac. L. Eltzbacher ( -1876) 20.12.1871-1876
  • Adolph B.H. Goldschmidt ( ) 20.12.1871-1894
  • Herman Marcuse (Hannover 1823/1824-Niederwalluf circa april 1900) 20.12.1871-1900
  • Marten Mees (Rotterdam 24.10.1828-Eefde 7.2.1917) 20.12.1871-1916
  • Franz Anton Müller (Leichlingen 16.2.1834 - ) 20.12.1871-1884
  • C.A. von Schaezler ( ) 20.12.1871-1874
  • H. Vaupel ( -1883) 20.12.1871-1883
  • Theodor Wendelstadt (1820-1881) 20.12.1871-1881
  • Victor Wendelstadt ( -1884) 20.12.1871-1884
  • Abraham Carel Wertheim (Amsterdam 12.12.1832-Amsterdam 30.11.1897) 20.12.1871-1881
  • August Parcus (Mainz 1819-1875) 1873-1875
  • F. Bodenstedt ( -1881) 1873-1881
  • Adrianus Prins (Wormerveer 16.7.1821-Amsterdam 10.1.1902) 1875-1902
  • Johannes Kaempf (Neuruppin 18.10.1842-Berlijn 25.5.1918) 1875-1918
  • A. Niederhofheim ( -1887) 1882-1887
  • C. Parcus ( -1922) 1882-1922
  • Willem Frederik Piek (Oudshoorn 29.12.1838-Amsterdam 10.5.1916) 1883-1894
  • Bernhard Julius Gottlieb Bunge (1838- ) 1884-1906
  • Johan George Gleichmann (Rotterdam 19.7.1834-'s-Gravenhage 30.4.1906) 1884-1904
  • Simon Willem Josephus Jitta (Amsterdam 27.9.1818-Amsterdam 18.2.1897) 1884-18.2.1897
  • George Herman Hintzen (Amsterdam 6.1.1851-Rotterdam 18.11.1932) 1884-17.11.1932
  • Jean Andreae ( -1914) 1888-1914
  • Jacobus Adrianus Cornelis van Leeuwen (Zaltbommel 19.4.1831-1898) 1894-1898
  • Lodewijk Casper van Heukelom (Amsterdam 31.12.1849-Amsterdam 18.12.1920) 1897-1920
  • Georg August baron Tindal ('s-Gravenhage 11.10.1839-Hilversum 1.5.1921) 1898-1921
  • Samuel Pieter van Eeghen (Zeist 28.6.1853-Doorn 20.1.1934) 1899-20.1.1934
  • Simon Ludwig Adolph Hepner (Amsterdam 4.5.1848-1921) 1899-1921
  • Johann Hermann Spaink jr (Amsterdam 27.4.1833-Hilversum 21.2.1903) 1.9.1900-1903
  • Fritz Eltzbacher ( -1927) 1901-1927
  • Johan Adriaan Laan (Wormerveer 1.7.1864-Bloemendaal 19.1.1933) 1904-19.1.1933
  • Abraham Pieter Cornelis van Karnebeek (Amsterdam 14.9.1836-'s-Gravenhage 8.10.1925) 1904-1925
  • Carl Hermann Ferdinand Christmann (Altona 16.10.1841-1909) 1907-1909
  • Louis Hubert Willem Regout (Maastricht 27.10.1861-Rome 27.10.1915) 1908-1915
  • Julius Carl Bunge (Amsterdam 11.3.1865-1934) 1910-1913
  • Mari Paul Voûte (Batavia 6.6.1856-Amsterdam 13.11.1928) 1913-1925
  • Carel Coenraad Geertsema (Groningen 9.6.1843-Wiesbaden 19.10.1928) 1915-1928
  • Franciscus Johannes Jurgens (Oss 29.1.1869-Nijmegen 29.1.1941) 1916-1918
  • Johan Edzard van Welderen baron Rengers (IJsbrechtum 1.7.1877-Wimbritseradeel 23.3.1963) 31.5.1916-4.3.1954
  • Franz Xaver Marie Hubert Keller (Düsseldorf 27.4.1850-Overveen 3.7.1937) 1916-1932
  • Jan Constantijn Veder (Rotterdam 17.11.1872-Rotterdam 4.6.1930) 1916-1930
  • Henricus Petrus Augustinus Smulders ('s-Hertogenbosch 20.8.1863-Parijs 8.11.1933) 1917-8.11.1933
  • Jacob Kalff (Zwolle 9.9.1850-Terborg 3.7.1937) 1918-1937
  • Georges Alphonse Hubert Michiels van Kessenich (Roermond 10.8.1867-Nuth 2.4.1949) 28.5.1919-1946
  • Willem Frederik Piek (Amsterdam 16.3.1874-1954) 28.5.1919-1954
  • Frederik Salomon van Nierop (Amsterdam 6.3.1844-Amsterdam 29.1.1924) 28.12.1920-29.1.1924
  • Gottfried Heinrich Crone (Amsterdam 27.8.1884-Amsterdam 5.5.1961) 1.1.1921-1955
  • Jan Jacob Rochussen (Berlijn 5.11.1871-Barnes 5.11.1928) 20.9.1921-1928
  • Willy Hepner ( -1926) 20.9.1921-1926
  • Johan Willem Dekker (-1949) 20.9.1921-31.5.1935
  • Karel Jan André Guyon baron Collot d'Escury ('s-Gravenhage 15.12.1858-Kloosterzande 4.5.1929) 1924-1929
  • Herbert Cremer (Penang 22.12.1872-3.4.1951) 28.5.1924-3.4.1951
  • Marinus Christiaan Koning (Amsterdam 14.9.1873-Haarlem 13.6.1963) 28.5.1924-1951
  • Adrianus Johannes van Hengel (Amsterdam 4.4.1886-Schiphol 3.6.1936) 17.9.1924-1927 en 1932-31.5.1935
  • Jacobus William Verwey (Amsterdam 1.3.1879-1964) 27.5.1925-4.3.1954
  • Abraham Cornelis Mees (Rotterdam 23.12.1864-Wassenaar 31.3.1950) 27.5.1925-31.12.1939
  • Rudolph Hendrik Arnold Maria Romme (Oosterhout 8.7.1862 -Den Haag 29.1.1939) 1926-.1.1939
  • Charles Joseph Marie Ruys de Beerenbrouck (Roermond 1.12.1873-Utrecht 17.4.1936) 1927-1929 en 30.5.1933-17.4.1936
  • Alidius Warmoldus Lambertus Tjarda van Starkenborgh Stachouwer (Groningen 7.3.1888-Wassenaar 16.8.1978) 1.1.1929-5.7.1936 en 9.3.1949-1958
  • Henri Gerard Jean de Monchy (Rotterdam 12.4.1882-Rotterdam 3.7.1966 ) 30.5.1933-1953
  • Cornelis Hendrik Laan (Wormerveer 14.12.1874-Vogelenzang 22.7.1962) 30.5.1933-1950
  • Jacobus Gerard Adriaan Fontein (Harlingen 25.5.1894-Oosterbeek 13.5.1977) 30.5.1933-1965
  • Louis Charles van Eeghen (Amsterdam 10.2.1893-Houten 1.5.1986) 31.5.1934-1964
  • Carolus Maria Joannes Franciscus Goseling (Amsterdam 10.6.1891-Buchenwald 14.04.1941) 13.5.1936-1.9.1937
  • Reint Hendrik baron de Vos van Steenwijk (Zwolle 8.11.1885-Zwolle 13.6.1964) 13.5.1936-1956
  • Jacob Marinus van Bommel van Vloten (Arnhem 26.9.1892-Arnhem 3.3.1973) 13.5.1936-1963
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-Hilversum 4.11.1950) 28.5.1937-4.11.1950
  • Johan Frederik baron van Haersolte (Zwolle 15.10.1880-Zeist 12.3.1957) 11.5.1938-1.2.1952
  • Otto Cornelis Adriaan van Lith de Jeude (Tiel 7.7.1881-'s-Gravenhage 1.2.1952) 11.5.1938-1.2.1952
  • Willem Anton Joseph Maria van Waterschoot van der Gracht (Amsterdam 15.5.1873-Roermond 12.8.1943) 11.5.1938-12.8.1943
  • Eduard Hendrik Joan baron van Voorst tot Voorst (Huissen 7.5.1892-Tilburg 28.1.1972) 05.4.1939-1963
  • Hendrik Abraham van Nierop (Amsterdam 7.6.1881-Huizen 3.2.1976) 1.12.1939-11.10.1940
  • Herpert van Foreest (Heiloo 15.5.1882-Heiloo 27.1.1940) 1.12.1939-27.1.1940
  • Petrus Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 1.5.1941-24.9.1951
  • Ludovicus Franciscus Hubertus Regout (Maastricht 3.4.1891-Maastricht 20.8.1966) 25.11.1943-1962
  • Feike de Boer (Goingarijp 17.1.1892-Amsterdam 15.8.1976) 20.6.1946-10.9.1946
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 20.6.1946-20.1.1948 en 5.3.1953-4.3.1954
  • Henri Peter Linthorst Homan (Assen 29.5.1905-Wapenveld 3.2.1989) 20.6.1946-1964
  • Pieter Godfried Maria van Meeuwen ('s-Hertogenbosch 11.3.1899-Ulestraten 9.2.1982 ) 20.6.1946-1964
  • Johann Gerhard Wilhelm Sieger (Amsterdam 11.12.1886-Nieuwer-Amstel 21.6.1958 ) 20.6.1946-21.6.1958
  • Christiaan Pieter van Eeghen (Amsterdam 10.2.1880-Amsterdam 28.7.1968) 7.1.1948-4.3.1954
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (Amsterdam 2.10.1877-1955) 7.1.1948-4.3.1954
  • Carl Paul Maria Romme (Oirschot 21.12.1896-Oisterwijk 16.10.1980) 7.1.1948-1964
  • Hendrik Alexander Hartogh (Amsterdam 3.12.1877-Amsterdam 1.4.1957) 7.1.1948-1953
  • Bernardus Hermanus Anthonius van Kreel (Utrecht 1.12.1885-Amstelveen 1971) 7.1.1948-1956
  • Johannes ten Cate Ezn (Almelo 21.11.1875-Almelo 19.2.1953) 7.1.1948-9.3.1949
  • Jan Gerco Wiebenga (Rotterdam 2.10.1889-Kortenhoef 2.4.1957) 7.1.1948-2.4.1957
  • Willem Suermondt Wzn. (Rotterdam 18.4.1897-Leersum 14.5.1976) 7.1.1948-1964
  • Cornelis Rudolph Christiaan Wijckerheld Bisdom ('s-Gravenhage 31.1.1908-1995) 7.1.1948-1964
  • Gerard ten Cate Johzn (Almelo 13.5.1911-Almelo 30.3.1955) 9.3.1949-30.3.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 2.3.1950-1956
  • Theodore Henri Marie Verspyck (Bergen op Zoom 23.5.1898-Heemstede 1990) 1950-1964
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889->1969) 2.3.1950-25.2.1962
  • Henry William Leonard Frowein ('s-Gravenhage 15.3.1907-'s-Graveland 3.12.1975) 1.7.1951-1964
  • Willem Hugo de Monchy (Rotterdam 23.10.1894-Rotterdam 20.12.1968) 1.3.1951-1964
  • Johannes Meynen (Winsum 13.4.1901-Velp 13.2.1980) 28.2.1952-1964
  • Gerard Marius Verrijn Stuart ('s-Gravenhage 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 4.3.1954-1964
  • Johan Frederik ten Doesschate (Zwolle 21.11.1904-Hoge en Lage Zwaluwe 1964) 4.3.1954-1964
  • Leon Paul Marie Hubert Lhoëst (Maastricht 28.10.1898-Maastricht 28.6.1976) 4.3.1954-1964
  • Salomon van Zwanenberg (Oss 21.4.1889-Apeldoorn 12.3.1974) 4.3.1954-1960
  • Johannes Marius Fentener van Vlissingen (Utrecht 17.5.1907-1987) 10.2.1955-1964
  • Egbert Gorter (Almelo 6.4.1902-Weerselo 1.2.1956) 1955-1.2.1956
  • Marie Paul Voûte (Amsterdam 20.5.1912- ) 10.2.1955-1964
  • Johannes Olijslager (Amsterdam 22.8.1897-Amsterdam 8.6.1962) 1955-8.6.1962
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 1.1.1957-1963
  • Evert Adriaan Doedes Breuning ten Cate (Almelo 6.6.1920-Avignon 3.8.1991) 14.2.1957-1964
  • Johannes Hendrik Gispen (Baarn 11.8.1905-Nijmegen 16.6.1968) 1960-1963
  • Hendrik Hermanus Wemmers (Rotterdam 1.10.1897-'s-Gravenhage 13.6.1983) 9.2.1961-1964
  • Gerrit Frederik Dalenoord (Enschede 7.11.1897-Haren 1971) 15.2.1962-1964
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 1.10.1962-1964
  • Johannes Adrianus Warning (Amsterdam 20.1.1911-Hilversum 5.4.1996) 14.2.1963-1964
  • Reinerus Anthonius Hubertus Maria Dobbelmann (Nijmegen 14.8.1902-De Zoute 23.5.1997) 14.2.1963-1964
  • Dirk Jacobus Wissink (Arnhem 17.1.1906- ) 14.2.1963-1964
Incasso-Bank NV
  • Karel Gustaaf Goedewaagen sr (Gouda 9.7.1859-Amsterdam 31.8.1924) 1891-31.8.1924
  • Jan Vijn ( ) 28.1.1891-31.12.1896
  • Foeke Foekens (Harlingen 10.3.1861-1943) 1.1.1896-30.4.1921
  • Cornelis Tobie Goedewaagen (Gouda 24.1.1866-Baarn 1.7.1934) 1.1.1897-30.4.1921
  • Karel Gustaaf Goedewaagen jr (Amsterdam 7.7.1891-20.5.1945) 1.3.1921-20.5.1945
  • Hendrik Martinus Roelofsz (Amsterdam 3.11.1877-Amsterdam 3.8.1947) 1.3.1921-31.12.1945
  • Anne Bernard van der Laan (Oldeberkoop 22.11.1875- ) 1.3.1921-31.1.1922
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (Amsterdam 2.10.1877-1955) 29.4.1925-31.3.1927
  • Reinier Koole (Zierikzee 21.3.1886-Amsterdam 2.11.1955) 1.9.1927-2.11.1955
  • Christiaan Flemming (Amsterdam 8.9.1883-Bloemendaal 8.11.1956) 7.5.1937-31.12.1949
  • Arthur Diemer Kool (Paramaribo 30.1.1896-St.Jorioz, Haute Savoie 3.10.1959) 13.9.1945-30.6.1959
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 13.9.1945-
  • Wesselius Marcus Houwing (Hoorn 24.2.1892-Amsterdam 23.11.1950) 7.1.1948-23.11.1950
  • Gerard Marius Verrijn Stuart (Den Haag 16.9.1893-Amsterdam 25.10.1969) 7.1.1948-4.3.1954
  • Jan Meile Haga (Sneek 16.3.1891-Amsterdam 1984) 7.1.1948-31.12.1949
  • Hubrecht Antonie Abraham de Vos (Bergen op Zoom 27.7.1889- ) 7.1.1948-31.12.1949
  • Maximiliaan Tieleman (Leiden 16.4.1902-Doorn 3.10.1981) 7.1.1948-..
  • K. de Jong ( ) 1906-1.2.1914
  • Karel Gustaaf Goedewaagen jr (Amsterdam 7.7.1891-20.5.1945) <1919-1.3.1921
  • Roelof Willemze jr (Amsterdam 23.7.1878-Amsterdam 6.10.1951) 1919-1944
  • Jacques/Schachna Probsteijn (21.7.1880-Bergen belsen 2.12.1944) 1921-31.12.1940
  • H.P. Thieme ( -12.3.1949) 1923-1949
  • W. du Pon ( ) 1.1.1938-31.7.1962
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) 15.1.1941-13.9.1945
  • Th.E.L. Rebholz ( ) 15.1.1941->1.3.1957
  • Adrianus van Westreenen (Ochten 26.3.1893- ) 1.1.1948-
  • Johannes Franciscus Antonius Derks (2.8.1910- ) 1.1.1948-1.12.1952
  • F.A. van Sorgen ( ) 1.1.1948-31.7.1961
  • G. van der Hoeven ( ) 1.1.1948-
  • K. de Jong ( ) 1898-1906
  • H.P. Thieme ( -12.3.1949) 1921-1923
  • August Frederik Lodeizen (Den Bosch 16.7.1888- ) 1923-1925
  • W. du Pon ( ) <31.12.1937
  • Cornelis Abraham Klaasse (Amsterdam 10.12.1903-Heemstede 24.2.1981) >1.1.1938-15.1.1941
  • Peter Plantenga (Den Haag 19.12.1907-Amsterdam 13.6.1989) 1944-1948
  • Johannes Franciscus Antonius Derks (2.8.1910- ) 1945-1947
  • R.J. Souman ( ) 28.1.1891-1900
  • J.J. Smith ( ) 28.1.1891-1897
  • Jan Willem Boellaard tot Herwijnen (Herwijnen 21.4.1830-Laren 10.1.1923) 28.1.1891-10.1.1923
  • Dirk Johannes van Stockum ( -15.9.1919) 28.1.1891-15.9.1919
  • Thomas Mathijs Verster (Amsterdam 25.2.1865 -28.6.1931) 28.1.1891-28.1.1931
  • Jacobus Christoffel Schmidt (Amsterdam 24.9.1855-1906) 26.1.1893-1906
  • P. Goedewaagen ( -1906) 1899-1906
  • Jan ter Meulen jr. (Amsterdam 21.1.1846-Amsterdam 15.3.1916) 19.12.1900-1915
  • Gerard Coenraad Bernard Dunlop (Rotterdam 28.2.1854-Amsterdam 18.7.1936) 12.12.1906-1919
  • Johannes Reijsenbach (Amsterdam 31.8.1855-1.12.1918) 12.12.1906-1.12.1918
  • Egbert ten Cate jr. (Almelo 6.6.1863-Almelo 6.4.1934) 13.2.1907-6.4.1934
  • I.E. Vita Israel ( -10.6.1929) 13.2.1907-10.6.1929
  • Christiaan Pieter van Eeghen (Amsterdam 10.2.1880-Amsterdam 28.7.1968) 4.10.1916-1949
  • Maximilien Joseph Caspar Marie Kolkman (Dordrecht 9.3.1853-Den Haag 19.2.1924) 1919-19.2.1924
  • Hendrik Willem van Marle (Amsterdam 27.4.1872-27.2.1941) 1919-27.2.1941
  • Jan ter Meulen (Amsterdam 27.3.1873-Amsterdam 19.2.1945) 1919-1944
  • Petrus Paulus Wiegman (Amsterdam 24.7.1855-1933 ) 1919-1929
  • Johann Godfried Schölvinck (Amsterdam 10.1.1863-8.8.1923) 1919-8.8.1923
  • Everhardus Johannes Korthals Altes (Oosterbeek 5.9.1866-Amsterdam 7.2.1924) 23.6.1920-6.2.1924
  • Cornelis Tobie Goedewaagen (Gouda 24.1.1866-Baarn 1.7.1934) 2.5.1921-1.7.1934
  • Foeke Foekens (Harlingen 10.3.1861-1943) 2.5.1921-1943
  • C.P. Zaayer ( ) 1921-1933
  • Dionysius Adrianus Petrus Norbertus Koolen (Rijswijk 21.1.1871-Voorschoten 24.3.1945) 1924-1925, 21.4.1926-1945
  • Willem Kaars Sypestein (Krommenie 10.2.1960- ) 1924-1932
  • Johannes Frederik van Hengel (Amsterdam 25.9.1887-Lausanne 13.6.1975) 1924-17.12.1946
  • Leonardus Franciscus Augustinus Maria van Ogtrop (2.10.1877-1955), 25.5.1927-1949
  • Carl Paul Maria Romme (Oirschot 21.12.1896-Oisterwijk 16.10.1980) 3.7.1929-7.5.1937, 1939-1949
  • Abraham Asscher (Amsterdam 19.9.1880-Amsterdam 2.5.1950 ) 6.5.1931-30.10.1940
  • Pieter van Leeuwen Boomkamp (Amsterdam 5.2.1871- ) 4.10.1934-1944
  • Hendrik Johan Knottenbelt Azn (Rotterdam 9.1.1874-Den Haag 15.3.1952) 4.10.1934-1.1.1948
  • Johannes ten Cate Ezn (Almelo 21.11.1875-Almelo 19.2.1953) 4.10.1934-1949
  • Gustaaf Hendrik Jiskoot (Amsterdam 11.9.1886-24.6.1935) 4.10.1934-1935
  • Willem Boudewijn Karel Verster (Amsterdam 27.2.1893- ) 4.10.1934-1.1.1944
  • Hendrik Alexander Hartogh (Amsterdam 3.12.1877-Amsterdam 1.4.1957) 7.5.1937-1940, 4.7.1946-1949
  • Leonardus Jacobus Anthonius Trip (Utrecht 20.11.1876-Den Haag 5.3.1947) 3.7.1941-1945, 4.7.1946-5.3.1947
  • Bernardus Hermanus Anthonius van Kreel (Utrecht 1.12.1885-Amstelveen 1971) 3.7.1941-1949
  • Jan Gerko Wiebenga (Rotterdam 2.10.1889-Kortenhoef 2.4.1957) 6.4.1944-1949
  • Willem Suermondt Wzn (Rotterdam 18.4.1897-Leersum 14.5.1976) 13.9.1945-1949
  • Cornels Rudolph Christiaan Wijkerheld Bisdom (Den Haag 31.1.1908-1995) 13.9.1945-1949
  • Hendrik Marinus Roelofsz (Amsterdam 3.11.1877-Amsterdam 3.8.1947) 1.1.1946-3.8.1947
  • Johan Edzard van Welderen baron Rengers (IJsbrechtum 1.7.1877- Wimbritseradeel 23.3.1963) 7.1.1948-4.3.1954
  • Willem Frederik Piek (Amsterdam 16.3.1874-1954) 7.1.1948-1954
  • Gottfried Heinrich Crone (Amsterdam 27.8.1884-Amsterdam 5.5.1961) 7.1.1948-1955
  • Herbert Cremer (Penang 22.12.1872-3.4.1951) 7.1.1948-1951
  • Marinus Christiaan Koning (Amsterdam 14.9.1873-Haarlem 13.6.1963) 7.1.1948-1951
  • Jacobus William Verwey (Amsterdam 1.3.1879-1964 ) 7.1.1948-4.3.1954
  • Hendrik Gerard Jean de Monchy (Rotterdam 12.4.1882-Rotterdam 3.7.1966 ) 7.1.1948-1953
  • Cornelis Hendrik Laan (Wormerveer 14.12.1874-Vogelenzang 22.7.1962) 7.1.1948-1950
  • Jacobus Gerard Adriaan Fontein (Harlingen 25.5.1894-Oosterbeek 13.5.1977) 7.1.1948-8.2.1965
  • Louis Charles van Eeghen (Amsterdam 10.2.1893-Houten 1.5.1986)7.1.1948-1964
  • Reint Hendrik baron de Vos van Steenwijk (Zwolle 8.11.1885-Zwolle 13.6.1964) 7.1.1948-1956
  • Jacob Marinus van Bommel van Vloten (Arnhem 26.9.1892-Arnhem 3.3.1973) 7.1.1948-1963
  • Frans Isaäc de Greve (Groningen 26.11.1873-4.11.1950) 7.1.1948-4.11.1950
  • Johan Frederik baron van Haersolte (Zwolle 15.10.1880-Zeist 12.3.1957) 7.1.1948-1.2.1952
  • Otto Cornelis Adriaan van Lith de Jeude (Tiel 7.7.1881-Den Haag 1.2.1952) 7.1.1948-1.2.1952
  • Eduard Hendrik Joan baron van Voorst tot Voorst (Huissen 7.5.1892-Tilburg 28.1.1972) 7.1.1948-1963
  • Pieter Hofstede de Groot (Kampen 27.5.1870-Amsterdam 24.9.1951) 7.1.1948-24.9.1951
  • Ludovicus Franciscus Hubertus Regout (Maastricht 3.4.1891-Maastricht 20.8.1966) 7.1.1948-1962
  • Johannes Roelof Maria van den Brink (Laren 12.4.1915-Hilversum 19.7.2006) 7.1.1948-21.1.1948
  • Henri Peter Linthorst Homan (Assen 29.5.1905-Wapenveld 3.2.1989) 7.1.1948-1964
  • Pieter Godfried Maria van Meeuwen (Den Bosch 11.3.1899-Ulestraten 9.2.1982) 7.1.1948-1964
  • Johann Gerhard Wilhelm Sieger (Amsterdam 11.12.1886-Nieuwer-Amstel 21.6.1958 ) 7.1.1948-1958
  • Aalsmeer, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-< 1946
  • Aalst-Waalre, 1959-1964
  • Aalten, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Aardenburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor en Incasso-Bank), 1948-1963
  • Akkrum, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Alblasserdam, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Alkmaar, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Almelo, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Amersfoort, (voorheen Amersfoortsch Wissel- en Effectenkantoor v/h W. Croockewit W.Azn.), 1917-1964
  • Amstelveen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amstelveen, 1961-1964
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 69-71, 1928-1949
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 84-86, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Van Baerlestraat 58-60, 1914-1964
  • Amsterdam, Beethovenstraat 3, 1939-1964
  • Amsterdam, Bilderdijkstraat 50-52, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Buitenveldertselaan 101\A.J. Ernststraat 867, 1962-1964
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 89, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 288-290, 1927-1948
  • Amsterdam, Dam 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Damrak 95-96, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Amsterdam, Haarlemmerplein 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Haarlemmerstraat 116-118, 1921-1964
  • Amsterdam, Herengracht 595-603 (hoofdkantoor), 1872-1964
  • Amsterdam, Jodenbreestraat 23, 1928-1964
  • Amsterdam, Johan Huizingalaan 344, 1960-1964
  • Amsterdam, Koninginneweg 275/Amstelveenseweg, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Leidsestraat 33, 1925-1964
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 18, 1922-1954
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 37a, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Meeuwenlaan 31, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Middenweg 4-8, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Molukkenstraat 122-124, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Nieuwmarkt 27, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Overtoom 89, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, De Ruyterkade 7, (Havengebouw), 1960-1964
  • Amsterdam, Sarphatistraat 29-31, 1911-1924
  • Amsterdam, Sarphatistraat 53-55, 1924-1930
  • Amsterdam, Sarphatistraat 47-55, 1930-1964
  • Amsterdam, Saxen-Weimarlaan 39, 1928-1951
  • Amsterdam, Singel 429-435/Koningsplein, 1964
  • Amsterdam, Stadhouderskade 123, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Vijgendam 8-10, 1951
  • Amsterdam, Weesperplein 2, (Diamantbeurs, voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Weesperzijde 33b, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Amsterdam, Willemsparkweg 80, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1953
  • Amsterdam, Van Woustraat 217, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Antwerpen, (Amsterdamsch Diamantkantoor/Amsterdamsche Bank voor België), 1937-1964
  • Apeldoorn, (voorheen Groningsche Crediet-en Handelsbank), 1921-1964
  • Appingedam, (voorheen Cleveringa & Toxopeus\Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1931
  • Arnhem, Koningstraat 15, (voorheen Hoogeweegen & Co), 1917-1921
  • Arnhem, Velperbuitensingel 4-5, 1921-1951
  • Arnhem, Velperplein 2, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Assen, (voorheen Mennega\Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1964
  • Asten, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Axel, 1923-1964
  • Baflo, (voorheen Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins te Groningen), 1922-1964
  • Balk, 1945-1954
  • Bargercompascuum, 1948-1949
  • Barneveld, 1950-1964
  • Bedum, (voorheen J.J. Pettinga), 1946-1964
  • Beek, (voorheen Heerlener Bank), 1924-1964
  • Beilen, 1941-1964
  • Bergen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet, 1940, 1945-1964
  • Bergen op Zoom, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Best, 1923->1950
  • Beverwijk, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Bodegraven, (voorheen Bodegravensche Bankvereeniging en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Boekel, 1949-1951
  • Bolsward, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Boskoop, 1964
  • Boxmeer, (voorheen Provinciale Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Breda, 1923-1964
  • Breskens, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Buitenpost, 1946-1964
  • Bussum, 1927-1964
  • Cadzand, 1946-1964
  • Colijnsplaat, 1932-1952
  • Culemborg, (voorheen Culemborgsche Bankvereeniging Van den Berg en Van Heusden & Co), 1945-1964
  • Dedemsvaart (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Delft, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Delfzijl, (voorheen A.K. Vegter), 1946-1964
  • Deurne, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1951
  • Deventer, (voorheen Firma Van Wilpe, Kuttschrütter & Co), 1917-1964
  • Dieverbrug, <1948->1950
  • Dinxperlo, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Dirksland, 1938-1963
  • Doetinchem, (voorheen Overlings Bank), 1955-1964
  • Dokkum, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Dongen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Dordrecht, (voorheen Firma De Koning & Co en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Drachten, (voorheen R.K. Zijlstra en Friesche Bank), 1934-1964
  • Dronrijp, 1939-1951
  • Dronten, 1963-1964
  • Ede, 1959-1964
  • Ederveen, 1946-1951
  • Eenrum, (voorheen Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins), 1922-[..]
  • Eerbeek, 1948-1950
  • Eindhoven, (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Emmeloord (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Emmen, 1942-1964
  • Enkhuizen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Enschede, (voorheen Kassierskantoor Elderink en Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1964
  • Epe, 1945-[1947]
  • Etten-Leur, 1959-1964
  • Franeker, (voorheen W. Heijt en Friesche Bank), 1934-1964
  • Fijnaart, 1954-1964
  • Geldrop, 1921-1964
  • Geleen, 1951-1964
  • Gemert, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Genemuiden, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Gieten, 1944-1951
  • Ginneken, 1945-1964
  • Goes, 1931-1964
  • Goirle, 1948-1964
  • Gorinchem, (voorheen C. de Gijselaar, Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Gorredijk, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Gouda, Markt 37, (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Gouda, Oosthaven 57 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Beeklaan 389a, 1940-1956
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhoutseweg 18, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Gevers Deijnootplein, 1948-[..]
  • 's-Gravenhage, Goudenregenplein 1, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Haagweg 1, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Korte Vijverberg 4, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Lange Vijverberg 4-5, (voorheen Firma M. Broekhuysen), 1916-1964
  • 's-Gravenhage, Leyweg 711, 1964
  • 's-Gravenhage, Leyweg 940a, 1962-1964
  • 's-Gravenhage, Mauritskade 29-31, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1944
  • 's-Gravenhage, Noordeinde 41, 1916-1919
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 39-41, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Statenlaan 46\Frederik Hendriklaan, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenhage, Wagenstraat 14, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • 's-Gravenpolder, 1946-1964
  • Groningen, Boerhavelaan 1, 1964
  • Groningen, Grote Markt 19-22, 1917-1964
  • Groningen, Guldenstraat 22-24, (voorheen Effectenkantoor Wichers), 1937
  • Groningen, Oude Kijk in 't Jatstraat, (voorheen Vos & Koppius), 1957
  • Groningen, Peizerweg 84a, 1960-1964
  • Groningen, Pelsterstraat 27, (als Hogema's Bank), 1960-1964
  • Groningen, Singel 3, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922
  • Groningen, Verlengde Hereweg 27, 1961-1964
  • Grouw, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Grijpskerk, (voorheen Effectenkantoor Wichers), 1957-1961
  • Haarlem, Grote Houtstraat 95, 1919-1964
  • Haarlem, Kruisweg 59, (voorheen Effectenkantoor Firma F.Th. Everard en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Haarlem, Plesmanplein, 1961-1964
  • Harderwijk, (voorheen H. Cozijnsen, Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Haren, 1964
  • Harlingen, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Hattem, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1951
  • Hattem, Parklaan, 1964
  • Heelsum, vakantieoord Gelria, 1921-1944
  • Heemstede, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Heerenveen, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Heerlen, (voorheen Heerlener Bank), 1929-1964
  • Helden-Panningen, <1950-1964
  • Helmond, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Hengelo, 1953-1964
  • 's-Hertogenbosch, 1928-1964
  • Hilvarenbeek, 1949-1964
  • Hilversum, Jacob van Campenlaan 3, 1961-1964
  • Hilversum, Stationsstraat 17, 1921-1964
  • Hoensbroek, 1959-1964
  • Hoogezand-Sappemeer, (voorheen Nederlandsche Wissel- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Hoorn, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Horst, (als Haffmans & Steegh), <1950-1964
  • Huizen, 1942-1964
  • Hulst, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Joure, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Kaatsheuvel, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Kampen, 1948-1964
  • Kerkrade, (voorheen P. Tijssen en Heerlener Bank), 1929-1964
  • Klazienaveen, 1945-1951
  • Kloosterburen, 1940-1964
  • Kortgene, 1932-1964
  • Koudum, 1946-1964
  • Krabbendijke, 1946-1950
  • Krommenie, (voorheen Zaanlandsche Bank), 1936-1964
  • Kruiningen, 1946-1964
  • Laag-Soeren, (vakantieoord Amsterda), 1946-1964
  • Laren, (voorheen F. van Kessel), 1946-1964
  • Leens, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Leeuwarden, (voorheen Friesche Bank), 1934-1964
  • Leiden, (voorheen Firma Lezwijn & Eigeman), 1918-1964
  • Leidschendam, 1959-1964
  • Lelystad, 1954-1964
  • Lemmer, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Liessel, 1946-1950
  • Lisse, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Loosdrecht, 1946-1950
  • Loppersum, Stationslaan 1, 1939
  • Loppersum, Stationslaan A 465 (voorheen D.J. Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Losser, (voorheen Firma H.N. Nusmeijer), 1945-1964
  • Luyksgestel, vakantieoord, 1960-1964
  • Maassluis, 1947-1964
  • Maastricht, Bredestraat 9 en Helmstraat 2a-4, 1915-1964
  • Maastricht, Stationsstraat 42, 1959-1964
  • Meppel, 1925-1964
  • Middelburg, 1928-1964
  • Middelharnis, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1958
  • Middelstum, 1948-1964
  • Middenmeer, 1946-1964
  • Monster, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Naaldwijk, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Neerkant, 1946-1950
  • New York, vertegenwoordiging, 1947-1964
  • Nieuw-Amsterdam, 1946-1950
  • Nieuw-Weerdinge, 1948-1950
  • Norg, 1946-1948
  • Numansdorp, (voorheen Firma D. Kluifhoofd & Zn), 1939-1964
  • Nunspeet, (voorheen Kassierskantoor F.F.L. Platte, Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Nijkerk, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Nijmegen, (voorheen Maas- en Waalsche Bank Kneppers & Cie), 1925-1964
  • Nijverdal, 1945-1964
  • Ommen, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Oostburg, 1928-1964
  • Oosterhout, (voorheen Gebr. Fick en Oosterhoutsche Bank), 1929-1964
  • Oss, 1961-1964
  • Oud-Beijerland, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Ouddorp, 1956-1963
  • Oudewater, (voorheen Oudewaterse Bank), 1950-1964
  • Purmerend, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1964
  • Putte, 1940-1955
  • Putten, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1954
  • Raamsdonksveer, (voorheen S.D. Lankhuyzen & Co's Bank), 1951-1964
  • Roden, 1960-1964
  • Roermond, 1955-1964
  • Roodeschool, 1938-1951, 1959-1963
  • Roosendaal, 1933-1964
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127 (voorheen Incasso-Bank), 1928-1964
  • Rotterdam, Bergweg 228, 1927-1964
  • Rotterdam, Blaak 40 (bijbank), 1950-1964
  • Rotterdam, Boompjes 29 (bijbank), 1914-1917
  • Rotterdam, Bosje 20 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1951
  • Rotterdam, Bovenstraat 158, 1945-1962
  • Rotterdam, Coolsingel 55 (bijbank), 1917-1924
  • Rotterdam, Coolsingel 111 (bijbank), 1924-1940
  • Rotterdam, Dorpsstraat 29 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rotterdam, Goudsesingel 213, 1951-1954
  • Rotterdam, Goudsesingel 313, 1954-1964
  • Rotterdam, Heemraadssingel 93 (bijbank), 1940-1942
  • Rotterdam, Heemraadssingel 169 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rotterdam, Kasteelweg 5, 1962-1964
  • Rotterdam, Leuvehaven 107 (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940
  • Rotterdam, Meent 92 (bijbank), 1942-1950
  • Rotterdam, 1e Middellandstraat 41-43, 1920-1964
  • Rotterdam, 1e Middellandstraat 117 (bijbank), 1940-1942
  • Rotterdam, Nieuwe Binnenweg 259b, 1930-1964
  • Rotterdam, Oostplein 24a, 1922-1964
  • Rotterdam, Plein 1953 19, 1960-1962
  • Rotterdam, Plein 1953 29, 1962-1964
  • Rotterdam, Slinge 586, 1964
  • Rotterdam, Straatweg 67a (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Rozenburg, 1961-1964
  • Rijen, (voorheen Incasso-Bank), 1924-1964
  • Rijswijk, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Sas van Gent, 1923-1964
  • Schagen, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-1949
  • Schiedam, (voorheen Firma H.J. Wouterlood & Co), 1917-1964
  • Schildwolde, (voorheen Bank-Associatie en Incasso-Bank), 1948-1959
  • Schoonebeek, 1964
  • Schijndel, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Simpelveld, (voorheen Heerlener Bank), 1929-1964
  • Sint Annaland, 1934-1962
  • Sint Maartensdijk, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Sint Nicolaasga, (voorheen Friesche Bank), 1934-1951
  • Sint Oedenrode, 1948-1964
  • Sint Philipsland, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1950
  • Sittard, (voorheen Limburgsche Handelsbank), 1925-1964
  • Sliedrecht, 1947-1964
  • Slikkerveer, 1945-1950
  • Sluis, (voorheen Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Smilde, 1946-1964
  • Sneek, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Staphorst-Rouveen, 1948-1952
  • Stedum, 1946-1948
  • Steenbergen, 1935-1950
  • Steenwijk, (voorheen Ypinus Veurman, Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Surhuisterveen, 1939-1951
  • Tegelen, (als Haffmans & Steegh) 1936-1964
  • Ten Boer, 1949-1953
  • Terneuzen, 1923-1964
  • Tholen, (voorheen Firma Luykx van Hasselt), 1920-1964
  • Tiel, 1928-1950
  • Tilburg, Stationsstraat 14 (voorheen Brouwers & Zonen), 1914-1953
  • Tilburg, Heuvel 95 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1963
  • Tilburg, Heuvelring 90, 1963-1964
  • Tilburg, Westermarkt 30, 1962-1965
  • Tilburg, Wilhelminapark 132, 1955-1964
  • Uden, 1939-1964
  • Uithoorn, 1962-1964
  • Uithuizen, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Uithuizermeeden, 1939-<1945
  • Ulrum, 1929-[..]
  • Urk, 1942-1964
  • Utrecht, Korte Nieuwstraat 4\Domsteeg 2\Domstraat 2 (voorheen Amsterdamsch Wisselkantoor), 1908-1948
  • Utrecht, Nobelstraat 4 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Utrecht, Smaragdplein 248, 1963-1964
  • Vaals, 1923-1925
  • Valkenburg, 1933-1964
  • Valkenswaard, 1959-1964
  • Varsseveld, (voorheen Coöperatieve Middenstands Spaar- en Credietbank), 1951-1964
  • Veendam, (voorheen Groningsche Crediet- en Handelsbank), 1921-1964
  • Veenendaal, (voorheen Veensche Bank), 1944-1964
  • Veghel, (voorheen Helmondsche Bank), 1929-1964
  • Venlo, (als Haffmans & Steegh), 1917-1964
  • Venray, 1960-1964
  • Vlaardingen, 1957-1964
  • Vlissingen, 1931-1964
  • Vollenhove, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1951
  • Voorburg, 1946-1964
  • Voorschoten, 1962-1964
  • Vriezenveen, 1945-1964
  • Vught, 1947-1950
  • Waalwijk, Grotestraat 194 (voorheen Firma W. Timmermans en Zonen), 1949-1951
  • Waalwijk, Grotestraat 294, 1951-1964
  • Warffum, (voorheen Reinders en Knol Bruins), 1922-1964
  • Waspik, 1960-1964
  • Weert, 1961-1964
  • Weesp, (voorheen Van Dockum & Van der Muelen), 1949-1964
  • Wehe, <1929->1939
  • West-Terschelling, 1946-1964
  • Westerbork, 1942-1952
  • Wieringerwerf, (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • Winsum, (voorheen Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Winterswijk, 1955-1964
  • Wissekerke, 1932-1964
  • Woerden, (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Wolvega, (voorheen Mispelblom Beijer en Friesche Bank), 1934-1964
  • Wommels, 1938-1951
  • Workum, 1945-1964
  • Wormerveer, 1935-1964
  • Wijchen, 1948-1964
  • Yerseke, 1932-1950
  • IJlst, 1946-1962
  • IJmuiden, (voorheen Noordhollandsch Landbouwcrediet), 1940-<1945
  • IJzendijke, 1942-1964
  • Zaandam (voorheen Incasso-Bank), 1948-1964
  • 't Zandt, (voorheen Huizinga's Bank), 1959-1964
  • Zeist, (voorheen Buskes & De Bas en Incasso-Bank), 1948-1964
  • Zevenbergen, 1933-1964
  • Zoetermeer-Zegwaard, Delftsche Wallen 31 (voorheen T. Goedewaagen & Zoonen), 1964
  • Zoetermeer-Zegwaard, [..], 1951-1958
  • Zundert, 1961-1964
  • Zutphen, (voorheen Maaldrink & Co), 1917-1964
  • Zwartsluis, (voorheen Bank van Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Zwolle, Burgemeester van Roijensingel 9-I (voorheen Doijer & Kalff), 1950-1964
  • Zwolle, Nieuwe Haven 7 (voorheen Incasso-Bank), 1948-1950
  • Zwolle, Nieuwe Veemarkt, 1950-[..]
  • Zwijndrecht, 1956-1964
  • Aardenburg, 1940-1948
  • Alblasserdam, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Alkmaar, Costerstraat 25 (voorheen Firma W. van Leersum), 1946-<1948
  • Alkmaar, Spoorstraat 38 (voorheen De Bank van Sas), 1946-1948
  • Almelo, 1907-1948
  • Amstelveen, 1938-1948
  • Amsterdam, Admiraal de Ruyterweg 84-86, 1928-1948
  • Amsterdam, Bilderdijkstraat 50, 1918-1948
  • Amsterdam, Ceintuurbaan 89-91, 1915-1948
  • Amsterdam, Dam 2, 1934-1948
  • Amsterdam, Damrak 83 (voorheen Bank-Associatie), 1937-[..]
  • Amsterdam, Haarlemmerplein 2, 1920-1948
  • Amsterdam, Herengracht 412 (voorheen Wiegman's Bank), 1919
  • Amsterdam, Herengracht 527, 1936-1948
  • Amsterdam, Herengracht 531, 1911-1948
  • Amsterdam, Herengracht 533, 1905-1948
  • Amsterdam, Herengracht 537, (1897) 1901-1948
  • Amsterdam, Kinkerstraat 306-310, [1930]-[..]
  • Amsterdam, Kloveniersburgwal 129, 1892-1897
  • Amsterdam, Koninginneweg 275 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Linnaeusstraat 37, 1916-1948
  • Amsterdam, Meeuwenlaan 31-33 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Middenweg 4-8, 1923-1948
  • Amsterdam, Molukkenstraat 122-124, 1930-1948
  • Amsterdam, Nieuwmarkt 7, 1922-1948
  • Amsterdam, Overtoom 89, 1914-1948
  • Amsterdam, Paulus Potterstraat 18 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • Amsterdam, Reguliersdwarsstraat 92, 1901-[..]
  • Amsterdam, Rokin 111, 1891-1892
  • Amsterdam, Singel 397 (voorheen Effectenkantoor F.Th. Everard), 1932-[..]
  • Amsterdam, Stadhouderskade 123 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Amsterdam, Weesperplein 2, 1911-1948
  • Amsterdam, Weesperzijde 33b, 1920-1948
  • Amsterdam, Willemsparkweg 80, 1914-1948
  • Amsterdam, Van Woustraat 217, 1928-1948
  • Arnhem, 1917-1948
  • Axel, (voorheen Waesberghe NV), 1940-1947
  • Beverwijk, 1946-1948
  • Bodegraven, (voorheen Bodegravensche Bankvereeniging, 1931-1948
  • Boxmeer, (voorheen Provinciale bank), 1926-1948
  • Colijnsplaat, 1940-1948
  • Cuyck, (voorheen Provinciale Bank), 1920-<1939
  • Dedemsvaart, 1946-1948
  • Delft, Beestenmarkt 6, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Delft, Koornmarkt 41 (voorheen Firma M. Le Grelle & Co), 1918-1931
  • Delft, Oude Delft 121 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Dongen, 1925-1948
  • Doorn, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1929
  • Dordrecht, Bagijnhof 3 (Firma De Koning & Co), 1917-1948
  • Dordrecht, Groenmarkt (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • Eindhoven, 1922-<1948
  • Elburg, 1947-1948
  • Emmeloord, 1944-1948
  • Emmen, 1947-1948
  • Enkhuizen, (voorheen NV Wed. S. Lakenman & Zoon's Bank), 1936-1948
  • Enschede, 1920-1948
  • Geldrop, 1922-1923
  • Goes, Beestenmarkt 8 (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers-en Effectenkantoor), 1940
  • Goes, Klokstraat 9 (voorheen Van Heel & Co NV), 1940-1948
  • Gorinchem, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Gouda, (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • 's-Gravenhage, Bezuidenhoutseweg 18, 1939-1948
  • 's-Gravenhage, Goudenregenplein 1, 1933-1948
  • 's-Gravenhage, Korte Vijverberg 4 (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 226 (voorheen Slavenburg & Co's bank), 1924-1948
  • 's-Gravenhage, Lange Houtstraat 19 (voorheen Provinciebank), 1917-1933
  • 's-Gravenhage, Paleisstraat 3 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943-[..]
  • 's-Gravenhage, Prins Willemstraat 39-41 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1932-1948
  • 's-Gravenhage, Statenlaan 46, 1920-1948
  • 's-Gravenhage, Wagenstraat 14 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1932-1948
  • 's-Gravenzande, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Groningen, (voorheen Firma Vierssen Trip en Feith), 1922-1948
  • Grouw, 1946-1948
  • Grijpskerk, 1948
  • Gulpen, 1920-<1929
  • Haarlem, (voorheen Effectenkantoor Firma F.Th. Everard), 1932-1948
  • Harderwijk, Donkerstraat 27 (voorheen Bank-Assciciatie), 1937->1939
  • Harderwijk, Korte Kerkstraat 2, 1948
  • Heemstede, 1944-1948
  • Hendrik-Ido-Ambacht, 1948
  • 's-Hertogenbosch, Hinthamerstraat 48 (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Hilversum, (voorheen Perk & Everts en Wiegman's Bank), 1919-1948
  • Hoek van Holland, (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Hulst, (voorheen Waesberghe NV), 1940-1947
  • Kaatsheuvel, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Kortgene, (voorheen Van Heel & Co en Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Leeuwarden, Voorstreek 101 (voorheen P. Koumans Smeding), 1932
  • Leeuwarden, Willemskade 3, 1920-1947
  • Leiden, Breestraat 19 (voorheen Scheurleer & Zoon's Bank), 1931-1948
  • Leiden, Lammerenmarkt 3 (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938
  • Lisse, 1938-1948
  • Loosduinen, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank), 1946-1948
  • Maastricht, 1919-1948
  • Medemblik, 1948
  • Middelburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Middenmeer, 1948
  • Monster, (voorheen Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank), 1946-1948
  • Naaldwijk, 1924-1947
  • Nunspeet, (voorheen Kassierskantoor F.F.L. Platte en Bank-Associatie), 1937-1948
  • Nijkerk, (voorheen Nutsspaarbank en Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1948
  • Nijmegen, 1931-1948
  • Ommen, 1933-1948
  • Oostburg, (voorheen Hendrikse & Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-<1948
  • Oud-Beijerland, 1948
  • Putten, 1946-1948
  • Renkum, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Rotterdam, Beijerlandselaan 127, 1928-1948
  • Rotterdam, Bosje 20, 1941-1948
  • Rotterdam, Dorpsstraat 29, 1943-1948
  • Rotterdam, Dorpsstraat 103 (voorheen Bank-Associatie), 1937
  • Rotterdam, Glashaven 6 (voorheen Dordrechtsche Onderlinge Credietvereeniging), 1943
  • Rotterdam, Goudsesingel 229, 1919-1940
  • Rotterdam, Groene Hilledijk 70, 1928-<1936
  • Rotterdam, Haringvliet ZZ 96, 1903-1914
  • Rotterdam, Heemraadssingel 169, 1927-1948
  • Rotterdam, Leuvehaven 103, 1914-1940
  • Rotterdam, Meent 92, 1948
  • Rotterdam, Straatweg 67a, 1930-1948
  • Rotterdam, Veemarkt 17 (voorheen E. Jos Gosschalk), 1938-[..]
  • Rotterdam, Wijnstraat 36 (voorheen Discontomaatschappij), 1934-[..]
  • Rijen, 1924-1948
  • Rijswijk, 1947-1948
  • Sappemeer, (voorheen Nederlandsche Wissel- en Effectenbank), 1946-1948
  • Schiedam, (voorheen Slavenburg & Co's Bank), 1924-1947
  • Schildwolde, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1948
  • Sint Maartensdijk, 1940-1948
  • Sluis, (voorheen Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Steenwijk, 1946-1948
  • Tilburg, (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Uden, (voorheen Provinciale Bank), 1920-1948
  • Utrecht, Kromme Nieuwegracht 20 (voorheen Utrechtse Bankvereeniging Buskes & De Bas), 1940-[..]
  • Utrecht, Kromme Nieuwegracht 82 (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-<1929
  • Utrecht, Nobelstraat 4, <1929-1948
  • Voorburg, 1926-1948
  • Waddinxveen, <1948
  • Wieringerwerf, <1947
  • Wissekerke, 1940-1948
  • Wormerveer, 1918-1947
  • Wijk bij Duurstede, (voorheen Wijksche Bank en Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1923
  • IJsselstein, (voorheen Nederlandsche Credietvereeniging), 1918-1920
  • IJzendijke, (voorheen Van Heel en Hendrikse en Co's Bankiers- en Effectenkantoor), 1940-1948
  • Zaandam, 1917-1948
  • Zeist, (voorheen Utrechtse Bankvereeniging Buskes & De Bas), 1941-1948
  • Zwartsluis, 1947-1948
  • Zwolle, (voorheen Bank-Associatie), 1937-1950
  • Administratiekantoor der Amsterdamsche Bank NV te Amsterdam, opgericht 1927
  • Administratiekantoor C. de Wolff jr te Oostburg (1923), overname 1934
  • Alga Trust te Roermond, overname 1955
  • Algemeen Assurantie- en Trustkantoor Roermond, overname 1955
  • Algemeene Nederlandsche Centrale Middenstands-Credietbank te Amsterdam (1914), medeoprichting
  • Amersfoortsch Wissel-en Effectenkantoor v/h W. Croockewit W.Azn te Amersfoort (1906), overname 1917
  • Amsterda, Vereeniging ter behartiging van de geestelijke en stoffelijke belangen der beambten van de Amsterdamsche Bank te Amsterdam (1919), ziekteverzekering, ondersteningskas en vakantieoord
  • Amsterdamsch Wisselkantoor te Amsterdam, opgericht 1901
  • Amsterdamsch Diamantkantoor\Amsterdamsche Bank voor België NV te Antwerpen, opgericht 1937
  • Assen & Veendorp te Groningen, Van - , (1901, als voortzetting van D.M. van Assen, 1868), overname 1961
  • Assurantiekantoor Belak CV te Antwerpen, dochter
  • Assurantiekantoor van Doijer & Kalff te Amsterdam, dochter
  • Assurantiekantoor H. Jansen te Groningen, overname 1958
  • Assurantiekantoor Gijs Scholten te Almelo, overname 1955
  • Bank of Belgium and Holland te Londen, opgericht 1872 met de Banque Centrale Anversoise
  • Bank van Doijer & Kalff NV te Zwolle (1825), overname 1950
  • Bank van Haffmans & Steegh NV te Venlo (1897), overname 1932
  • Bankierskantoor Reinders en Knol Bruins NV te Groningen, v/h L. van Hasselt (1810), overname 1922
  • Beheer- en Administratiekantoor Lafico NV te Amsterdam, overname 1947
  • Beleggingsmaatschappij van Doijer & Kalff NV te Amsterdam, dochter
  • Bouw- en Exploitatie Maatschappij St. Nicolaas NV te [..], overname 1963
  • Bouwcompagnie Jan Lievens II NV te Amsterdam, dochter
  • Bouwmaatschappij Muiderpoortkwartier NV te Amsterdam, dochter
  • Broekhuysen jr, Firma M.- , 's-Gravenhage, overname 1916
  • Brouwers & Zonen, Firma M.C.- , Tilburg (1901), overname 1914
  • Coöperatieve Middenstands Spaar-en Credietbank (1915) te Aalten, overname bancaire activiteiten in 1951
  • Credietbank Het Spaarne te [..], dochter van Mahuko
  • Crediet Maatschappij Loba [loodbank] te Amsterdam (1958), dochter
  • Culemborgsche Bankvereeniging Van den Berg en Van Heusden & Co te Culemborg (1924), overname 1945
  • Dockum & Van der Muelen NV, Van- ,Weesp (1871/1938), overname 1949
  • Effectenkantoor N.A. Wichers NV te Groningen (1884), overname 1937
  • Engelbert Elderink te Enschede, kassier, (1893), overname 1907\1908
  • Elst & Lebret, Firma van der, Dordrecht (1882), overname 1921
  • Euralliance SA, Société de Gestion d'Investment Trusts te Luxemburg, medeoprichting 1959
  • Europese Advies Commissie (1963), samenwerkingsverband met Banque de la Société Générale de Belgique SA te Brussel, Deutsche Bank AG te Frankfurt en Midland Bank Ltd te Londen
  • Export-Financiering Maatschappij NV te 's-Gravenhage, participatie
  • Financieele & Belegging Maatschappij Fibema NV te Amsterdam (1947), dochter
  • Financiële Maatschappij voor Nijverheidsondernemingen te Amsterdam (1883), medeoprichting
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Dolfijn NV te Amsterdam, dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij Jaffa NV te Amsterdam, participatie
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Merel NV te Amsterdam (1953), dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Snoek NV te Amsterdam, dochter
  • Financiering- en Belegging Maatschappij De Valk te Amsterdam, dochter
  • Financierings Instituut De Hoofdstad NV te Amsterdam; overname 19[..]
  • Financieringsmaatschappij Finata NV te Tilburg, overname 19[..]
  • Financierings Maatschappij Mahuko NV te Amsterdam, dochter
  • Financieringsmaatschappij Vabeto NV te Zaandam, overname 19[..]
  • Frege Simon & Co te Berlijn, medeoprichting
  • Friesche Bank NV te Leeuwarden (1917), overname 1934
  • Goedewaagen & Zoonen te Gouda, T.- (1849), overname 1964
  • Groninger Scheepsfinancierings Maatschappij NV te Groningen (1956), medeoprichting
  • Groningsche Crediet- en Handelsbank NV te Groningen (1900), overname 1921
  • Heerlener Bank NV te Heerlen (1908), overname 1929
  • Hellenberg en Van Dijk te Purmerend (1934), overname 1947 van het effectenbedrijf en een deel van de assurantiezaken
  • Helmondsche Bank (1902), overname 1929
  • Hogema's Bank NV te Groningen (1923 als Hogema's Effecten- en Administratiekantoor), overname 1960
  • Hollandsche Disconteeringsmaatschappij van 1939 te Rotterdam (1939), participatie
  • Holland Syndicate NV te Amsterdam, medeoprichting [1949]
  • Hoogeweegen & Co, Firma -, Arnhem (1907), overname 1917
  • Hoornsche Credietbank voor den Middenstand NV te Hoorn (1913), overname 1951
  • Hoyer & Zoon, Firma -, Dordrecht, overname 1918
  • Huizinga's Bank, D.J.-, Loppersum (1914), overname 1959
  • Hukongo NV, Maatschappij tot Huurkoopfinanciering van Onroerend Goed te Amsterdam, dochter
  • Incasso-Bank NV te Amsterdam (1891), overname 1948
  • Industrial and Mining Development Bank of Iran (1959), medeoprichting
  • Intermediair voor Internationaal Betalings- en Goederenverkeer NV, dochter
  • Internationale Bank NV te Amsterdam (1924), medeoprichting
  • Jansen, CV A.W.- , Oostburg (1932), overname 1946
  • Jonker & Co te Amsterdam (1942), overname 1957
  • Kessel , Firma F. van, Utrecht\Laren (1922), overname 1946
  • Kluifhoofd & Zn, Firma D.-, Numansdorp (1882), overname 1939
  • Koloniale Bank te Amsterdam, per 1950 Cultuurbank (1881), medeoprichting
  • Labouchere & Co NV te Amsterdam (1930), overname 1947 (via Lafico)
  • Lankhuyzen & Co's Bank, S.D. -, Raamsdonksveer (1890), overname 1951
  • Lezwijn & Eigeman, Firma - , Leiden (1826), overname 1918
  • Limburgsche Handelsbank NV te Sittard (1919), medeoprichting AB, per 1925 bijkantoor
  • Luykx van Hasselt, Firma -, Bergen op Zoom (1884), overname 1920
  • Maaldrink & Co te Zutphen (1871), overname 1917
  • Maatschappij tot Beheer van het Administratiekantoor van Amerikaanse Spoorwegwaarden, opgericht door Wertheim & Gompertsz, Westendorp & Co en F.W. Oewel NV te Amsterdam (1883), dochter
  • Maatschappij tot Exploitatie van Onroerend Goed NV Ostara te Amsterdam, dochter
  • Maatschappij tot Financiering van Bedrijfspanden NV te Amsterdam (1954), dochter
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te 's-Gravenhage, (1946), participatie
  • Maatschappij voor Middellang Crediet NV te Amsterdam (1956), dochter
  • Nederlandsch Administratie- en Trustkantoor NV te Amsterdam, participatie
  • Nederlandsche Credietverzekering Maatschappij NV te Amsterdam (1925), medeoprichting
  • Nederlandsche Trust Maatschappij NV te Amsterdam (1891), dochter
  • Noorderbank NV te Alkmaar (1894), overname 1951
  • Noordhollandsch Landbouwcrediet te Alkmaar (1887), medeoprichting, overname 1940
  • Nusmeijer, Firma H.N. -, Losser (1909), overname 1945
  • Oosterhoutsche Bank te Oosterhout (1918), overname 1929
  • Oudewaterse NV Bank te Oudewater (1921), overname 1950
  • Overijsselsche Bank te Zwolle (1872), medeoprichting
  • Overling's bank NV te Doetinchem (1907), overname 1955
  • Pensioen- en Ondersteuningsfonds voor de beambten der Amsterdamsche Bank NV te Amsterdam (1907)
  • Pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank (1897), vanaf 1924 Stichting pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank
  • Pettinga, J.J. -, Bedum, overname 1946
  • Rijckevorsel & Tilman, Firma Victor A. van -, 's-Hertogenbosch (1840), overname 1930
  • Siegers & Zoon, P.J. -, Vlissingen (1865), overname 1934
  • Société Anversoise Immobiliere du Centre (SAIC) SA te Antwerpen, dochter
  • Société Européenne d'Investissement en Valeurs Françaises Francevalor te Parijs, participatie
  • Spaar- en Voorschotbank Zoetermeer, overname [1951]
  • Stadnitsky & Van Heukelom te Amsterdam (1785), overname 1904
  • Stichting Studiefonds der Amsterdamsche Bank NV (1959)
  • Tak & Co, J.A. -, Middelburg (1859), overname 1945
  • Timmermans en Zonen, Firma W. -, Waalwijk (1857), overname 1951
  • Trustbeheer en Trustverband NV te [Amsterdam], dochter
  • Trustkantoor Vast Goed Beleggings Fonds Noord-Nederland NV, dochter
  • Trust-Maatschappij voor den Handel van Nederland met het Buitenland te Amsterdam (1947), dochter
  • Utrechtse Landbouwbank te Utrecht (1897), medeoprichting
  • Veensche Bank NV te Veenendaal (1928), overname 1944
  • Vegter & Co NV, A.K. -, Veendam en Appingedam (1904), overname 1946
  • Verkoopcentrale NV te Amsterdam, dochter
  • Vos en Koppius te Groningen (1886), overname 1957
  • Waarborg- en Trustmaatschappij NV te Amsterdam (1927), dochter
  • Weisweiler, Goldschmidt & Co te Parijs (1872), medeoprichting
  • Wertheim & Gompertz CV te Amsterdam, participatie
  • Willeumier van Tyen & Van Laer, Firma - , Wormerveer (1884), overname 1946
  • Wilpe, Kuttschrütter & Co, Firma Van -, Deventer (1915), overname 1917
  • Wouterlood & Co, Firma H.J. -, Schiedam (1870), overname 1917
  • Zip & Van Teylingen, J.A. -, Middelburg (1865), overname 1929
Incasso-Bank NV
  • Administratiekantoor voor Gemeenschappelijke Fondsen van Mrs Van Vierssen, Trip en Feith te Groningen (1876), overname 1922
  • Administratiekantoor van Wertheim & Gompertz NV te Amsterdam, overname [1937]
  • Bank van Sas NV, De -, Alkmaar (1931), overname 1946
  • Bank voor Handel en Belegging NV te Arnhem (1910), overname 1918
  • Bank-Associatie Wertheim & Gompertz NV (1834) en Credietvereeniging (1853), overname 1937 van levensvatbare deel
  • Benedictus, Effectenkantoor E. -, (voortzetting van het bedrijf van R. Stempels uit 1877), Dordrecht, overname 1945
  • Bodegravensche Bankvereeniging NV te Bodegraven (1916, opgericht in 1904 als Bodegravensche Bank), overname 1931
  • Boer, G. de -, kassier en commissionair in effecten te Leeuwarden (1924), overname 1945
  • Crediet, Deposito- en Effectenbank v.h. Waal & Co te Arnhem (1881), overname 1917
  • Discontomaatschappij NV te Rotterdam (1891), overname 1934
  • Dordrechtse Onderlinge Credietvereeniging NV te Dordrecht (1871), overname 1943
  • Effectenkantoor N.A. Wichers te Groningen (1884\1917), overname 1937 via overname Bank-Associatie Wertheim & Gompertz
  • Everard, Effectenkantoor Firma. F.Th. -, Amsterdam (1928), overname 1932
  • Goedewaagen & Co te Amsterdam (1885), kassiersbedrijf per 6 februari 1891 voortgezet als Incassobank, volledige overname in 1897
  • Goedewaagen & Zoonen, T. -, Gouda (1849), in 1911 vriendschappelijke betrekkingen
  • Gosschalk, E. Jos -, Hoek van Holland (1927), overname 1938
  • Grelle & Co, Firma M. Le -, Delft (1903), overname 1918
  • Heel & Co NV, Van -, Goes (1932), overname 1940
  • Hendrikse & Co's Bankiers-en Effectenkantoor NV te Middelburg (1899), overname 1940
  • Huibers, Firma D.T. -, Nijmegen (1915), overname 1931
  • Koning & Co, Firma De -, Dordrecht (1900), overname 1917
  • Koumans Smeding, P. -, Leeuwarden (1818), overname 1932
  • Leersum, Firma W. van -, Alkmaar (1936-1939), overname 1946
  • Maatschappij tot Financiering van het Nationaal Herstel (Herstelbank) NV te Amsterdam, minderheidsparticipatie
  • Mulder & Van Kalken, Firma -, Utrecht, overname 1918
  • Nederlandsche Administratie- en Borg Maatschappij NV te Amsterdam, (1932 als Nederlandsche Borg-Maatschappij), overname [..]
  • Nederlandsche Credietvereeniging NV te Utrecht (1894), overname 1918
  • Nederlandsche Wissel- en Effectenbank NV te Sappemeer (1926), overname 1946
  • Nutsspaarbank te Nijkerk, overname 1920
  • Oscar Smit's Bank NV te Haarlem (1918), medeoprichting
  • Pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank (1897), vanaf 1924 Stichting pensioenfonds van beambten der Incasso-Bank
  • Perk & Everts te Hilversum (1894), overname 1920
  • Provinciale Bank NV te 's-Hertogenbosch (1899), overname 1920
  • Provinciebank NV te 's-Gravenhage (1898), overname 1917
  • Scheurleer & Zoon's Bank NV te Delft (1917), overname 1931
  • Slavenburg & Co's Bank te Rotterdam (1915), overname kantoren Laan van Meerdervoort 226 te 's-Gravenhage in 1924 en Schiedam in 1929
  • Utrechtse Bankvereeniging NV te Utrecht (1873, als Buskes & De Bas CV, per september 1887 naamswijziging en omzetting in NV), overname 1940
  • Vierssen Trip en Feith, Firma -, Groningen (1872), overname 1922
  • Waesberghe NV, Bankiers-en Effectenkantoor Van -, Hulst (1871), overname 1940
  • Westlandsche Crediet-, Deposito- en Effectenbank NV te Loosduinen (1902), overname 1946
  • Wiegman's Bank NV te Amsterdam (1877), overname 1919

Beschrijving van de series en archiefbestanddelen

Reacties

Geachte heer of dame,

Ik heb een polis gevonden no: 420303.
Van een overlijdings akte.
Van een bedrag van 100gld.
Mijn vraag is nu of deze uitbetaald kan worden
En wat ik daar voor stappen moet ondernemen.

Het adres is j.j. Grijpink
Andesstraat 2
Purmerend
1448tv
Ik hoop dat u mijn verder kan helpen alvast bedankt.

Hr. J.J Grijpink.

Nieuwe reactie inzenden
Velden gemarkeerd met een sterretje (*) zijn verplicht
De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Toegelaten HTML-tags: <p> <a> <em> <strong> <br> <abbr>
  • Zet HTML-elementen in hoofdletters om naar kleine letters.
Uitgebreid
Zoek in collecties
Zoek in